خواص مکانیکی دکتر احمد رزاقیان؟؟؟؟!!!!

neda_ia

عضو جدید
سلام بچه ها .:smile:
من کتاب خواص مکانیکی دکتر احمد رزاقیان و میخوام،توی کتاب فروشی های اصفهان نتونستم پیداش کنم،کسی میتونه کمکم کنه؟؟:cool:

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کتاب خواص مکانیکی دکتر احمد رزاقیان و میخوام،توی کتاب فروشی های اصفهان نتونستم پیداش کنم،کسی میتونه کمکم کنه؟؟:cool:
سلام . دکتر رزاقیان استاد ماست . کتابش هم برای 5 سال پیشه......الان کم پیدا میشه...ما هم از گروه مواد دانشگاه خودمون گرفتیم......حالا نمیدونم چه جوری میتونم کمکتون کنم!!!!!!!

neda_ia

عضو جدید
سلام . دکتر رزاقیان استاد ماست . کتابش هم برای 5 سال پیشه......الان کم پیدا میشه...ما هم از گروه مواد دانشگاه خودمون گرفتیم......حالا نمیدونم چه جوری میتونم کمکتون کنم!!!!!!!

salam,merc az pasekhetoon,roye net baraye download nist,na???
shoma esf in??????

farzane_frh

عضو جدید
سلام اگه کمکت میکنه باید بگم من هم کتاب رزاقیان رو خوندم هم دیتر رو و اینکه کتاب رزاقیان خلاصه شده ی دیتره یا بهتر بگم کپی شه . حتی تصاویر و جداول هم یکیه . پس اگه پیدا نمی کنی همون دیتر رو بخون:)

Maany Emo

عضو جدید
من هم به شما دیتر رو پیشنهاد می کنم ضمن اینکه ایشون هم کتاب خوبی تالیف کرده اما دیتر بسیار جامع هست استاد من هم بود زمان دانشجویی:)

بالا