خراب کاری امداد گرای زلزله.......................

elahe18

عضو جدید
توی زلزله بوشهر یکی از امداد گرای بسیار توان مند و باهوش مون یک بچه 5-6 ساله رو سالم سالم از از زیر آوار در میاره بعد پرتش میکنه کنار سرش بچه مظلوم بیچاره میخوره به سنگ ضربه مغزی میشه الان تو ای سی یو هست:mad::mad::mad:.....براش الان دعا کنید.:redface:

آخرین ویرایش:

simiar

عضو جدید
توی زلزله بوشهر یکی از امداد گرای بسیار توان مند و باهوش مون یک بچه 5-6 ساله رو سالم سالم از از زیر آوار در میاره بعد پرتش میکنه کنار سرش بچه مظلوم بیچاره میخوره به سنگ ضربه مغزی میشه الان تو ای سی یو هست:biggrin::mad::mad::mad:.....براش الان دعا کنید.:redface: بچه بدبخت دلش خوووووووووووووووششششششششششششش زنده مونده در کسری از ثانیه به درک فرستادنش تو رو خدا ببین خدا نکشتش از دست بنده خدا جون سالم بدر نبرد ....... قسمتو ببینننننننننننننن:cry:
!!!! به دَرَک؟!!!!

heroo

عضو جدید
اصلاکی به این میگه امدادگر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حتما یه سری آدم مث خودش:razz:

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی زلزله بوشهر یکی از امداد گرای بسیار توان مند و باهوش مون یک بچه 5-6 ساله رو سالم سالم از از زیر آوار در میاره بعد پرتش میکنه کنار سرش بچه مظلوم بیچاره میخوره به سنگ ضربه مغزی میشه الان تو ای سی یو هست:biggrin::mad::mad::mad:.....براش الان دعا کنید.:redface: بچه بدبخت دلش خوووووووووووووووششششششششششششش زنده مونده در کسری از ثانیه به درک فرستادنش تو رو خدا ببین خدا نکشتش از دست بنده خدا جون سالم بدر نبرد ....... قسمتو ببینننننننننننننن:cry:

منبع خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز

واقحا که...خاک بر سرشون با این امدادگریشون...
مرسی عزیزم بابت خبرت;)

farzadyar

عضو جدید
بوي شايعه مياد

بوي شايعه مياد

بوي شايعه مياد
اول خيز برداشتن كه نيروگاه تركيد و از اينجور چيزا
بعد ديدن خيلي ضايع است ريشتر زلزله خيلي كمتر از اونه كه بخواد به نيروگاه آسيب برسونه حالا اين رو سوژه كردن و يه عده كه خودشون غير موثق هستن دارن خودشون رو منبع خبر معرفي مي كنن
خودتون قضاوت كنيد
البته منظور من اين نيست كه 100% اين قضيه اتفاق نيفتاده باشه
چون من هم مثل شما از همه چيز بي خبرم اما وقتي قطعه هاي پازل رو كنار هم ميچينم بوي شايعه ميشنوفم.

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون که نشد منبع
منم شوهر خالم میگه تو بوشهر زلزله نیومده کلا
اصلا راستم باشه شما باید بگی به درک واصل شده بنده خدا؟

elahe18

عضو جدید
چون من هم مثل شما از همه چيز بي خبرم ا.

اولا اگه من مثل شما بی خبر بودم این رو نمی زدم دوما من خودم بوشهرم توی اون جوابم دوستان هم منبع خبر رو قید کردم شاهد عینی هم دارم شوهر خالم پرستارشه .... هیچ دروغ در کار نبوده این قدم زود قضاوت نکنید:mad:

l

mech_eng2000

عضو جدید
اولا اگه من مثل شما بی خبر بودم این رو نمی زدم دوما من خودم بوشهرم توی اون جوابم دوستان هم منبع خبر رو قید کردم شاهد عینی هم دارم شوهر خالم پرستارشه .... هیچ دروغ در کار نبوده این قدم زود قضاوت نکنید:mad:

l
شما کلا تاپیک زدن بلد نیستی
به درک واصل شد؟؟؟
حرف زدن هم بلد نیستی
بیتر هم میخوره شایعه باشه!!!
شما تمام تلاشتو بکن تاپیک نزنی:mad:چون با این لحنی که راجع به مرگ زندگی 1 نفر صحبت میکنی، همیشه انقدر مودبانه باهات برخورد نمیشه

farzadyar

عضو جدید

l
اين كه شما الان بوشهر هستي دليل بر اين نيست كه همه چيز رو مي دوني
من هم ديروز از بوشهر برگشتم
4 شنبه امدم ديروز برگشتم
راستي اين شهر خاله شما تو بيمارستان پرستار اين بچه هست ميشه اسم اين شوهر خالتون رو بگيد من استعلام ميكنم فردا آمار راست يا دروغ بودن اين خبر روو ميدم
ضمنا شوهر خاله جناب عالي تو بيمارستان پرستار هستن چطور زماني كه اون امدادگر اون بچه رو پرت كرد بيرون و به قول شما به درك فرستادش رو ديده و شاهد عيني به حساب مياد
راست ميگي اسم شوهر خاله تو بگو
تا فردا صبح آمار دقيقش رو واسه بچه ها ميزارم

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
شما کلا تاپیک زدن بلد نیستی
به درک واصل شد؟؟؟
حرف زدن هم بلد نیستی
بیتر هم میخوره شایعه باشه!!!
شما تمام تلاشتو بکن تاپیک نزنی:mad:چون با این لحنی که راجع به مرگ زندگی 1 نفر صحبت میکنی، همیشه انقدر مودبانه باهات برخورد نمیشه

4 شنبه امدم ديروز برگشتم
راستي اين شهر خاله شما تو بيمارستان پرستار اين بچه هست ميشه اسم اين شوهر خالتون رو بگيد من استعلام ميكنم فردا آمار راست يا دروغ بودن اين خبر روو ميدم
ضمنا شوهر خاله جناب عالي تو بيمارستان پرستار هستن چطور زماني كه اون امدادگر اون بچه رو پرت كرد بيرون و به قول شما به درك فرستادش رو ديده و شاهد عيني به حساب مياد

شما 2نفر بلد نیستین درست حرف بزنین؟:mad:
ناسلامتی اسم مهندسم روتونه...یکی از دوستای منم عصری این خبرو بهم داد....استادمونم امروز سر کلاس داشت پشت سر همین امدادگرای زلزله حرف میزد چون اونم رفته بود یه سر زده بود....میگفت تو هواپیما که بودیم چندنفر به عنوان امدادگر میخواستن برن اونجا...قیافشون ب هرچیزی میخورد الا امدادگری...
از این اتفاقا میفته ...حالا دوستمون اومده یه خبر بده ب جا اینکه همدردی کنید دارین یه ریز توهین میکنین

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
4 شنبه امدم ديروز برگشتم
بابااذیت نکنین بنده خدارو اخه چند نفر به یه نفر:razz:

elahe18

عضو جدید
ااین که من راست می گم که توش شکی نیست مگه من چه مشکلی دارم که الکی شایعه پراکنی کنم تازه یا گفتن این دروغ به قول شما چیزی عوض نمیشه و اتفاقی نمیوفته که به نفع من تموم بشه . بعدشم من اجازه ندارم این کارو بکنم اطلاعات یه نفر رو بگم تو سایت . هیچ دروغی هم در کار نیست دوست نداری باور نکن . فقط خواستم واسش دعا کنن بچه ها

elahe18

عضو جدید
دمت گرم داداش عباد...;)
اینجا یه چیزی یاد گرفتن سریع تا یه چیزی میگی میگن شایع است ...یه کمم فکر نمیکنن

آره بهار جون تو به اینا یه چیزی بگو به جای این که بشینن دعا کنن گیر دادن که شایعه اس اخه با گفتن این حرف چی تو جیب من میره ....استغفرا....

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دمت گرم داداش عباد...;)
اینجا یه چیزی یاد گرفتن سریع تا یه چیزی میگی میگن شایع است ...یه کمم فکر نمیکنن
اخه بخدا درست نیست ما عادت کردیم (البته بلا نسبت یه عده) یه آتو از یکی بگیریم و مدام اذیتش کنیم . یه چیزی حالا این دوستمون گفت نباید بکننش محشر کبری که.
من این ماجرا چند بار برا خودم پیش اومده .بابا جون از موضوع تاپیک خوشت نمیاد خب به تاپیکای دیگه سر بزن. دعوتنامه که ندادن بهت

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
آره بهار جون تو به اینا یه چیزی بگو به جای این که بشینن دعا کنن گیر دادن که شایعه اس اخه با گفتن این حرف چی تو جیب من میره ....استغفرا....
ابجی جونم ذهنتو درگیره این حرفا نکن...تو میخواستی خبرو برسونی ک رسوندی...از این ادما همه جا پیدا میشه...خودم مثل کوه پشت سرتم;)
اخه بخدا درست نیست ما عادت کردیم (البته بلا نسبت یه عده) یه آتو از یکی بگیریم و مدام اذیتش کنیم . یه چیزی حالا این دوستمون گفت نباید بکننش محشر کبری که.
من این ماجرا چند بار برا خودم پیش اومده .بابا جون از موضوع تاپیک خوشت نمیاد خب به تاپیکای دیگه سر بزن. دعوتنامه که ندادن بهت
دخیخا...عاغا حرف جساب جواب نیداره;)

• Like
واکنش ها: eb@d

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اصلا کاری به موضوع تاپیک ندارم(البته خیلی از این اتفاق ناراحت شدم). من میگم آدم باید ادبیات انتقاد رو بلد باشه بخدا تو این دوره زمونه ناراحت کردنو رنجوندن مردم خیلی راحته .منه نوعی با کلی ناراحتی و غم و غصه میام تو نت که یه ذره اتفاقات بیرون رو فراموش کنم اینجام بخاد برام بشه جنگ اعصاب که نمیشه که

آخرین ویرایش:

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببینید دوست عزیز هر کسی ، چه شما چه دوستان دیگه ایی وقتی یه خبر ارسال میکنن داخل تالار حالا مثلا همین خراب کاری امداد گر و .... نیاز به منبع داره..شما هم به دیگران حق بدید، درکش یه خورده مشکله.هر خبری که بدون منبع باشه اونم همچین خبری باورش برای بیشتر افراد مشکله ....ولی اگر شما برای سلامتی شخصی تاپیک ارسال کردید که اون بحثش جداس.در هر صورت اگر چنین چیزی که شما میگید واقعیت داشته باشه امیدوارم حالشون خوب بشه:gol:

elahe18

عضو جدید
من اصلا کاری به موضوع تاپیک ندارم(البته خیلی از این اتفاق ناراحت شدم). من میگم آدم باید ادبیات انتقاد رو بلد باشه بخدا تو این دوره زمونه ناراحت کردنو رنجوندن مردم خیلی راحته .منه نوعی با کلی ناراحتی و غم و غصه میام تو نت که یه ذره اتفاقات بیرون رو فراموش کنم اینجام بخاد برام بشه جنگ اعصاب که نمیشه که

من اول از عکس اواتار تون و و بعد صحبتون همه چیز از شما گرفتم . خدایی ش کارتون درسته . رو حرفتون نمیشه حرف زد . مممنون بابت حمایتتون

farzadyar

عضو جدید
واسه دعا كردن يه طرف ميگن طرف رو به درك فرستادن؟
مشخصات شوهر خالتو نمي توني بدي (مطمعن باش اگه مشخصاتشو بدي صبح نشده آمار دقيقشو براتون درميارم)
اين رو هم نمي توني بگي كه شوهر خاله ات چطوري ديده كه اين امداد گره اون طفل معصوم رو از زير آوار در آورده و پرت كرده؟
مطمعنا يكي به شوهر خاله شما گفته و اون يكي هم از راننده شنيده ، راننده هم از رهگذري كه نزديك حادثه بوده شنيده ، رهگذر هم .................
يك كلاغ 40 كلاغ
پس به جاي خدا قوت به اين امداد گران پرتلاش ه كه داري اينجوري جواب زحماتشون رو ميدي
ميبيني كه با عقل جور در نمياد
حداقل اسم بيمارستان رو بده ( تا فردا صبح اسم شوهر خالتو در ميارم)

farzadyar

عضو جدید

شما 2نفر بلد نیستین درست حرف بزنین؟:mad:
ناسلامتی اسم مهندسم روتونه...یکی از دوستای منم عصری این خبرو بهم داد....استادمونم امروز سر کلاس داشت پشت سر همین امدادگرای زلزله حرف میزد چون اونم رفته بود یه سر زده بود....میگفت تو هواپیما که بودیم چندنفر به عنوان امدادگر میخواستن برن اونجا...قیافشون ب هرچیزی میخورد الا امدادگری...
از این اتفاقا میفته ...حالا دوستمون اومده یه خبر بده ب جا اینکه همدردی کنید دارین یه ریز توهین میکنین
به "درك "دست حرف زدنه