خدا تعداد مردایی مثل بهزاد ( سریال دلنوازان) رو تو جامعه ما زیاد کنه

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با سارا موافقم..مردای این دوره زمونه سوسول شدن! اه اه...:w05:
صددرصد ........مردم مردای قدیم ...........پرجذبه ........پر ابهت .......از هزار کیلومتری معلوم بود داره مرد میاد اما الانه همشون شدن اِوا خواهر:surprised:
موقع حرف زدن داره زلفاشو افشون می کنه .....النگوهاشو آویزون می کنه ....:mad:

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
صددرصد ........مردم مردای قدیم ...........پرجذبه ........پر ابهت .......از هزار کیلومتری معلوم بود داره مرد میاد اما الانه همشون شدن اِوا خواهر:surprised:
موقع حرف زدن داره زلفاشو افشون می کنه .....النگوهاشو آویزون می کنه ....:mad:
آهان پس بگو این تاپیک بهونس تا به مردا گیر بدید.........:gol:

*mobina*

عضو جدید
اگه مرحله آشنایی قبل ازدواج و مراسم خواستگاری رو فاکتور بگیریم منم اگه جای بهزاد بودم با یه همچین زنی که ....... همین جور رفتار می کردم .........
یه لحظه فکر کن یه کسی رو خیلی دوس داری ( حالا نمی دونم دوس داشتن حس اعتماد میاره یا حس اعتماد حس دوس داشتنو .......تجربه عشقولانه نداشتم )
بهش اعتمادم داری ازش یه شخصیت بی نقص ساختی .........می خوای باهاش تا آخر خط بری اما یهویی می فهمی تو رو قاقول فرض کردن و همه اون عشقا هیچ بوده .....چه حالی بهت دس میده ........

(منم تجربه نداشتم:smile:)ولی می تونم تصور کنم چقدر سخته..
اما در مورد بهزاد,اون داره چوب بی عقلی خودشو میخوره.
کاری که بهزاد میکنه بیشتر شبیه انتقامه تا احساس مسئولیت...:w16::w16::w16:

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از مردای پرجذبه خشن همچین یه ذره دست بزن دار خیلی خوشم میاد:eek::D:D

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس تو هم النگو داری........زلفاتو افشون می کنی ها کاکو;)
نخیر آبجی.........شما همه رو با یه چشم نیگا نکن.....حالا شما چندتا مرد نما دیدی ، پیوستش میدی به همه مردا.........این مردارو اینقدر اذیت نکنین پشیمون می شین هاااااااااا.:D.....
نمونش همین یلدای توی فیلم.......:D:D

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیر آبجی.........شما همه رو با یه چشم نیگا نکن.....حالا شما چندتا مرد نما دیدی ، پیوستش میدی به همه مردا.........این مردارو اینقدر اذیت نکنین پشیمون می شین هاااااااااا.:D.....
نمونش همین یلدای توی فیلم.......:D:D
مرد پاک باشه .......هر جور می خواد باشه .....( می دونم نیس می گم ):surprised:

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w27::w27:

میگم اگه توام هوس کتک کردی بم بگیااااااا ....
بالاخره هم دانشگاهی به درد همچین روزایی میخوره دیگه:D:w16::w16:
حالا تو هم دور برندار...مرد میخوام بتونه منو بزنه!:D
نه فروغ جون خشن و دست بزن نه ........منظورم از جذبه******* .....می خوای خصوصی بهت بگم ;)
گرفتم منظورت رو جیگر ولی من جدی جدی از مردای پرهیبت و پرجذبه خیلی بیشتر از انواع رومانتیکش :hate:خوشم میاد;)
اییییییییییییییییییول....ازت خوشم اومد اساسی!
چاکریم رفیق;)

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
چییییییییییی میگییییییییییییییییییی.....:eek::eek::eek:
زن و شوهر ازدواج کردن زندگی کنن.......نه اینکه همدیگرو بکشن.........
منم نگفتم بزن بزن داشته باشیم که...مرد باید جوری باشه اهل بیتش ازش حساب ببرند...:eek::D

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز

گرفتم منظورت رو جیگر ولی من جدی جدی از مردای پرهیبت و پرجذبه خیلی بیشتر از انواع رومانتیکش :hate:خوشم میاد;)

چاکریم رفیق;)
اوه اوه ببخشید .... یادم نبود... فروخ کینگ کنگ معروفه تو یونی:D:D

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز

چاکریم رفیق;)
فروغ جون واقعا می خوای مرده کتکت بزنه ....بخدا مردا می تونن هم جذبه داشته باشن هم رمانتیک ..........فقط باید شب بخوابی تو خواب ببینیشون

aydan

عضو جدید
به نظر من این فیلم اصلا ارزش دیدنو نداره حتی واسه 1 بار!بابا این چیزا رو نبینید!!به خاطر دیدن این فیلما اینقد برق ریخت و پاش نکنید!!!:hate::w15::w15::w27:

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
فروغ جون واقعا می خوای مرده کتکت بزنه ....بخدا مردا می تونن هم جذبه داشته باشن هم رمانتیک ..........فقط باید شب بخوابی تو خواب ببینیشون
نه عزیز ...کتکه یکم اغراقه...یعنی البته میخوام بتونه جرات کنه منو بزنه!ولی خوب دله دیگه...جذبه دلم میخواد:cry::D:D

بالا