خداحافظي از تالار عمران و باشگاه مهندسان به دليل ضعف مديريت و عدم رسيدگي به نقصان مديران

reza2011

عضو جدید
سلام و عرض ادب خدمت كليه خوانندگان ...

هميشه در اين تالار شاهد خداحافظي دوستان بودم و شايد فكرشو نميكردم كه يك روز هم بايد خودم اين كارو انجام بدم ... در محيطي كه براي افراد ساعي و پر تلاش ارزشي قائل نشند نه تنها الان كه در آينده هم بايد شاهد اين گونه خداحافظي ها باشيم ... چرا پديده فرار مغزها در كشور ما روز به روز افزايش پيدا ميكنه ؟ چون كشور ظرفيت لازم براي نگهداري اين گونه افراد رو نداره . چرا امروز از باشگاه تقريبا چيزي نمونده و چرا تالارها متروك شدن و چرا بار علمي تالار كاهش پيدا كرده چون افراد فعال و با ارزش رفته رفته از باشگاه خارج ميشن ... مسلما من يكي از عوامل اين موضوع رو عدم نظارت كافي به كار مديران ميدونم . انكار نميكنم كه مديران ساعي و بسيار زحمتكش و با اخلاقي در اين باشگاه هستند كه هدفي جز خدمت و سر و سامان دادن به اين باشگاه رو نداشته و ندارند . اما در كنار اون مديراني هم هستند كه اولا بار علمي تالار مربوط به خودشون اصلا براشون اهميت نداره و ثانيا اصلا براشون مهم نيست كه تالار نظم داره يا تالار فعال هست يا نه ...

اما واقعا چرا اين گونه مديران بايد به حال خود رها بشن .؟ در هر سيستمي نظارت داراي مراتب و درجات مختلف هست . مديران بر كاربران و مديران ارشد بر مديران و مديران اصلي بر كار مديران ارشد بايستي نظارت داشته باشند . اما به نظر من مديران ارشد بر كار مديران نظارت كافي و كامل رو ندارن . چيزي رو كه من در تالار عمران به وضوح ميبينم . در مورد ساير تالارها نظري ندارم .

از يك سال پيش تصميم گرفتم كار بزرگي رو براي جامعه مهندسين عمران و معماري آغاز كنم . به همين منظور تاپيك جامع خودم رو در اسفند 1390 آغاز كردم و به ياري خداي متعال ادامه دادم . شايد چيزي كه اين تاپيك رو منحصر به فرد ميكرد اين بود كه براي اولين بار كسي پيدا ميشد كه صرفا براي يك تاپيك اون هم در يك انجمن و نه در يك سايت شخصي يك هاست دانلود خريداري ميكنه . هدف من از انجام اين كار اين بود كه اطمينان خاطر داشته باشم كه لينك هاي دانلود پاك نخواهند شد و مهندسين آينده نيز خواهند توانست از مطالب جامع تاپيك استفاده كنند .

به ياري خدا كار رو شروع كردم و سعي كردم تاپيكي به واقع متفاوت باشه و نه فقط در اسم . اهميت زيادي رو براي زيبايي تاپيك جامع خودم قائل ميشدم و تمام تلاشم از روز اول تا به امروز اين بود كه كاري نو و خوش سليقه از خودم به جاي بگذارم . البته كه اين يادگاري از من بر جا خواهند ماند و آيندگان مسلما قضاوت دقيق تري خواهند داشت . اين همه كار به هيچ وجه براي منافع شخصي نبوده و نيست . اما براي اين هدف معنوي فقط از مديران درخواست كردم كه اولا تاپيك منو
مهم نشانه گذاري كنند و ثانيا در صفحه اصلي سايت قرار بدن . كه البته عمل كردن . اما از روز اول قانوني در تاپيك خودم قرار دادم و از دوستانم خواستم كه در تاپيك من پست نزنند . خب اكثر دوستاي عزيزم خوشبختانه از اين قانون پيروي كردن و اين قانون هم صرفا به جهت اين بود كه تاپيك داراي نظم باشه و صرفا يك دائره المعارف اطلاعاتي باشه كه اگر كسي خواست استفاده بكنه مدام شاهد پست ساير كاربران داخلش نباشه .

اما عده اي قليل هم بودن كه متاسفانه رعايت نميكردن يا شخصيت خودشون رو نشون ميدادن و به طرق مختلف با من دشمني ميكردن . متاسفانه در جامعه ما وقتي كسي خوب عمل ميكنه به جاي اينكه ازش حمايت بشه بهش حسادت ميشه و اين عين همون چيزي هست كه در مورد من صدق ميكنه . با ايمان و اطمينان 100 درصد ميگم كه يك عده از همكاران و هم رشته اي هاي من به حدي حسادت ميكردند كه حتي حاضر نبودند محتواي تاپيك رو مطالعه كنند . تاپيكي اطلاعاتي كه صرفا جهت افزايش اطلاعات دوستان بنا شده و هدف اون پز دادن يا اينكه من اطلاعاتم از بقيه بيشتره يا هر چيز ناپسند ديگه اي نبوده و نيست .

اگر از تاپيك من ديدن كنيد مشاهده ميكنيد بخش هاي جديد و منحصر به فردي رو در تاپيكم قرار داده بودم كه به هيچ وجه الگو برداري يا نمونه برداري از هيچ نقطه اينترنت نيست . همه اينها رو لطف خدا ميدونم چون هميشه از خدا ميخواستم كه ذهن منو به سمت الگوها و روشهاي جديد و خلاقيت هاي غير تكراري سوق بده . خدا رو شكر در پايان اين راه كاملا از خودم راضي هستم . و كيفيت تاپيك نه از زبان من كه از زبان دوستان من در نقطه عالي مشخص شده كه در نظر سنجي كه در بالاي تاپيك من مشاهده ميكنيد قابل مشاهده است .

اما در كل اين يك سال به هيچ روي حمايت هاي لازم رو زا سوي مديران تالار عمران نديدم . واقعا چرا ؟

من چه انتظاري از مدير تالار عمران دارم ؟ مديري كه حتي يكبار از تاپيك من ديدن نكرده و يا حتي يكبار در موردش هيچ حرفي نزده آيا ميشه اسمشو گذاشت مدير ؟ مدير يك مجموعه وظيفش چيه ؟

از ديد عده اي مدير وظيفش فقط اخطار دادنه ولي نه اين اصلا قابل قبول نيست . يك مدير خوب اولا به تالار نظم ميده و دوما حمايت ميكنه از اعضاي فعال و سوما سعي ميكنه مرتب به تالار سركشي كنه . اگر توي نوعي نميتوني اين كارها رو انجام بدي به نظر من وجدانا و عرفا و شرعا بايد استعفا بدي از مديريت .

آقاي محترم كه مديريت تالار عمران رو داري شما هر 3 هفته يكبار يا حتي ماهي يكبار به تالار سر ميزني . هيچ كار موثري در زمينه بالابردن فعاليت در تالار عمران نكردي و صرفا تنها كار شما دادن اخطار به كرات به اعضا بوده . تالار همانند يك زمين بدون صاحب از علف هرز يا همون پست اسپم پر شده . چرا شما بايد مدير باشي وقتي صلاحيت اين كار رو نداري و چرا مديران ارشد به كار مديران رسيدگي نميكنن .

به جرات ميگم كه اگر مسافرت نبوده باشم معمولا روزي 3-4 بار حداقل به انجمن و تالار عمران سركشي كردم .

خب از همه اين مسائل بگذريم اصلا گاهي وقتا برام سئوال پيش مياد كه ملاك انتخاب مدير در اين باشگاه چيه ؟ آيا ملاك فعاليت اونهاست ؟ آيا ملاك حضور اونهاست ؟ آيا ملاك جوابگويي اونها به كاربرانه ؟ آيا ملاك نظم بخشيدن به تالاره ؟

اگر اينها هست كه من متاسفانه اكثر اين ملاكها رو در تعدادي از مديران نميبينم .

قبلا خدمت دوستان گفتم كه قانوني در تاپيكم گذاشتم كه دوستان گرانقدرم در تاپيك من پست نزنند . عده قليلي بودند كه هر از چند گاهي پست ميزدند و من از طريق درخواست از مديران تالار پست هاي اون دوستان رو پاك ميكردم .

اما در اين اواخر حتي بنده و درخواست بنده اينقدر ارزش نداشت كه بايد چندين بار درخواست ميكردم تا اين كار بسيار ناچيز رو براي من انجام ميداند . اين رفتار توهين آميزه به كسي كه وقت ميزاره انرژي ميزاره براي ارتقاي يك انجمن ...

آيا اينه جواب خدمات من ؟؟؟؟ آيا حتي نبايد اين حقو داشته باشم كه براي تاپيك خودم يك قانون وضع كنم كه مدير تالار در مقابل درخواست پاك كردن پست اضافه به من بگه كه " من صلاح نميدونم كه پاك كنم "

آيا تو بايد صلاح بدوني و آيا تو زحمت تاپيك منو ميكشي ؟ آيا تو اصلا به نظم اهميت ميدي ؟ اگر اهميت ميدادي تالار عمران به اين وضع افتاده بود ؟

شخص تو مسئوله وضعيت اسفباره تالار عمرانه و تو به خاطر ارزش ندادن به افراد فعال تالار باعث جلوگيري از رشد و فعاليت تالار عمران ميشي .

چطور در همچين فضايي با اين همه توهين و حسادت و عدم حمايت ميشه كار كرد ؟ از چندين انجمن به من پيغام دادند و مديران دلسوز اونها كه ارزش اين نوع تاپيك ها رو در جذب مخاطب براي باشگاه بسيار مفيد ميدونند از من خواستند كه

ادامه تاپيك رو در انجمن اونها ادامه بدم ولي هر بار پاسخ من منفي بود و قبول نميكردم .

حالا يك سئوال اصلي تر ميپرسم ؟ به نظر شما چه كسي بايد براي يك تالار مدير انتخاب كنه ؟ شما بگيد كدوم گزينه درسته ؟

1- خود كاربران تالار
2-مديران ارشد
3-مدير كل سايت

خب هر كس شايد جوابي داشته باشه واسه اين سئوال . اما جواب من گزينه يك هست . هيچ كس بهتر از كاربران يك تالار نميتونن بگم كه چه كسي نقشش براي اون تالار مفيد تر بوده . بهترين راه انتخاب مدير كه كاملا هم عادلانه هست اينه كه اعضاي فعال يك تالار انتخاب بشن و سپس راي گيري بشه در ميان كاربران تالار و شخصي كه حداكثر آرا رو آورده براي اين سمت انتخاب بشه .

تصور من اينه كه هيچ كس بهتر از كاربران يك تالار نميتونه مدير خودش رو انتخاب كنه . مديري كه ماهي يكبار به تالار سر ميزنه چطور ازش انتظار مديريت داريد ؟ مثل اين ميمونه كه شما رييس يك شركت باشيد ولي ماهي يكبار به مجموعه خودتون سركشي كنيد .

زماني تالار عمران 2 مدير داشت بعد فكر كردن يك نفر هم بهش اضافه كنن وضعش بهتر ميشه ولي آيا شد ؟ آيا افزايش تعداد مدير مشكل تالار عمران رو حل ميكنه ؟ خير هرگز .

اين حداكثر بي انصافي بود كه من اين همه در اين مجموعه زحمت كشيدم ولي براي پاك كردن يك پست از تاپيكم بايد به هر مدير 10 بار درخواست ميدادم و مسلما لذت ميبردن كه من درخواستمو چندين بار تكرار كنم .

چرا ما انسانها نميتونيم از موفقيت ديگران خوشحال بشيم ؟ واقعا چرا ؟ اگر تاپيك من موفق بوده مسلما اين باعث ارتقاي تالار عمران هم ميشده ... چرا عده اي فكر ميكنن من به دنبال مشهور شدن بودم ؟

حرف براي گفتن زياد دارم كه مثل كوهي بر من سنگيني كرده . به شخصه و از ته قلب كساني كه ميتوستند منو و اهداف منو حمايت كنند ولي نكردند رو هيچ زمان نميبخشم و اميدوارم نتيجه كار خودشون رو ببينند . در كنارش دست تمام دوستان و عزيزاني كه هميشه منو تشويق كردند و حتي شده به ضرر خودشون باز هم از من حمايت كردند به گرمي ميفشارم .

مسلما اون كسي كه در اين جريان ضرر بزرگي ميكنه من نيستم . چون من هدفم معنوي بود و بس و به كاري كه براي تالار عمران كردم افتخار ميكنم . از اين پس به نشانه اعتراض از وضع موجود و به خاطر عدم ارزش نهادن به فعاليت هاي من از سوي مديران نه پستي در اين باشگاه خواهم زد و نه تاپيك جامع خودم رو ادامه خواهم داد . ولي فقط و فقط به خاطر عزيزاني كه در آينده قصد دارند از اين تاپيك استفاده كنند كليه لينكها رو تا اطلاع ثانوي فعال نگه خواهم داشت .

درود بر انسانهاي پاك و شريف و متواضع و با لياقت و با شخصيت و خوش برخورد .

اين آخرين خداحافظي نيست و باز هم از اين پس بايد شاهد خداحافظي ديگر دوستان نيز باشيد .

باز هم از كليه عزيزاني كه هميشه همراه من بودند از ته قلب سپاسگذارم .
:gol:

* به دليل طولاني بودن اين پست خواهشمندم از نقل قول پست من پرهيز كنيد . سپاسگذارم .‌‌ *

آخرین ویرایش:

maede_s

عضو جدید
من حرفای شما رو تاحدودی قبول دارم ولی با رفتن چیزی درست نمیشه! باید موند و تغییری ایجاد کرد!

reza2011

عضو جدید
من حرفای شما رو تاحدودی قبول دارم ولی با رفتن چیزی درست نمیشه! باید موند و تغییری ایجاد کرد!

دوست عزيز ... اي كاش ميگفتيد كه چه بخش هايي از حرف منو قبول نداريد تا در موردش بتونم صحبت كنم اما مسلما از شما انتظار زيادي ندارم كه به مشكلات تالار عمران واقف باشيد وليكن اين حرف رو خود من به دوستاني كه پيش از من تاپيك خداحافظي ميزدند ميزدم ولي آستانه تحمل هر كس تا يك نقطه هست . تا يك جايي ميشه براي موندن و خدمت كردن دوام آورد . و من ديگه به اون نقطه رسيدم . ضمنا با موندن شما قادر به تغيير اوضاع نيستيد . ممنون از نظرتون . موفق باشيد . :gol:

آخرین ویرایش:

reza2011

عضو جدید

متاسفانه در اين مدت يك سال يك عده به غلط هميشه تصور كردند كه من منتظر تشكر يا تشويق هستم وليكن من هيچ نيازي به اينها ندارم . وليكن براي انجام هر كاري بايد يك دلگرمي و يك پشتوانه داشت . اين يك تاپيك معمولي نيست كه من همينطور مطلب بزارم و جلو برم . هر پستي كه در اين تاپيك خورده فراوان وقت برده كه حالا نميخوام وارد جزئياتش بشم . چون هر عقل سليمي با ديدن يكبار اين تاپيك اينو ميفهمه . به جز يك عده كه چشماشون كوره و هيچي رو نميخوان كه ببينن . اين ديگه به هيچ وجه قابل پذيرش نيست كه نه تنها از شما حمايت نشه كه رفتار نامناسب هم با شما بشه . تحت هيچ شرايطي اين قابل قبول نيست . در اين مدت يك عده از دوستان در ياهو به من ميگفتن مهندس شما يا خيلي بيكاري و يا اينكه خيلي ديوانه اي كه اين همه وقت ميزاري ... بله درسته . خب به اين كار عشق ميورزيدم . مسلما فرد يا افرادي كه باعث شدند من اين تصميم رو بگيرم بايد به اون دسته از عزيزاني كه از تاپيك استفاده ميكردند جوابگو باشند .

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
دوست عزيز ... اي كاش ميگفتيد كه چه بخش هايي از حرف منو قبول نداريد تا در موردش بتونم صحبت كنم اما مسلما از شما انتظار زيادي ندارم كه به مشكلات تالار عمران واقف باشيد وليكن اين حرف رو خود من به دوستاني كه پيش از من تاپيك خداحافظي ميزدند ميزدم ولي آستانه تحمل هر كس تا يك نقطه هست . تا يك جايي ميشه براي موندن و خدمت كردن دوام آورد . و من ديگه به اون نقطه رسيدم . ضمنا با موندن شما قادر به تغيير اوضاع نيستيد . ممنون از نظرتون . موفق باشيد . :gol:

اقا رضا ، شما دلیل قانع کننده ای برای رفتنتون ندارید و فقط دنبال توجیه کردن خودتون هستید .

maede_s

عضو جدید
واقعیتش من کمتر از یه ماهه اینجا اومدم و خیلی از مشکلاتو ازش خبر ندارم ولی با این حال یه چیزایی دستم اومده. شاید بهتر باشه مدیرابرای اداره ی بهتر کنفرانسای گروهی بذارن و از همه نظر خواهی بکنن که اگه تو باشگاه چه تغییری ایجاد بشه وضع بهتر میشه! و در واقع بهترین نظراتو عملی کنند.
با موندن میشه تغییر ایجاد کرد به شرطی که تنها نبود!!!

reza2011

عضو جدید
اقا رضا ، شما دلیل قانع کننده ای برای رفتنتون ندارید و فقط دنبال توجیه کردن خودتون هستید .

اولا شما از مديريت فقط يك چيزو خوب ياد گرفتيد كه زود تاپيك مربوط رو قفل ميكنيد و اجازه انتشار نظرات دوستان رو نميديد . اين سانسور و خفقان براي چيه ؟ خنده داره خانوم زيبا .. اون زماني كه از شما چندين بار درخواست ميكردم فلان پست رو از تاپيك من پاك كنيد اعتنايي به درخواست من نميكرديد ولي حالا سريعا تاپيكو قفل ميكنيد . خيلي برام جالب بود اين حركت و اين عكس العمل ناگهاني .

من دلايل خودمو گفتم . شما كه بي دليل دلايلي منو قانع نكننده ميدونيد بايد دليل براي گفته خودتون بياريد . اينكه در يك خط بخوايد حرفاي منو رد كنيد كار سختي نيست .

reza2011

عضو جدید

خدمت اون دوست عزيزي كه در تاپيك جامع من نظر داده بود و گفته بود كه ما تازه با تاپيك شما آشنا شديم و لطفا به همكاريتون ادامه بديد بايد بگم كه دوست عزيزم اين پايان اين راهه در اين باشگاه و شروع جديدي در يك مكان آزاد كه اختيارم دست خودم باشه و لازم نباشه براي يك ويرايش يا يك پاك كردن منت صد نفر رو بكشم . سعي دارم در قالب يك وبلاگ يا يك سايت قوي تر از گذشته تاپيك جامع خودم رو ادامه بدم . چيزي كه خيلي وقت پيش بايد فكرشو ميكردم . مسلم بدونيد كه
تصميمات جديد خودم رو حتما به اطلاع يكايك دوستان عزيزم ميرسونم و انشالله در يك محيط جديد در خدمت دوستان عزيزم خواهم بود . محيطي دور از حسادت كينه دشمني و محيطي با بار علمي بالا . انشالله .
:gol:

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار

اولا شما از مديريت فقط يك چيزو خوب ياد گرفتيد كه زود تاپيك مربوط رو قفل ميكنيد و اجازه انتشار نظرات دوستان رو نميديد . اين سانسور و خفقان براي چيه ؟ خنده داره خانوم زيبا .. اون زماني كه از شما چندين بار درخواست ميكردم فلان پست رو از تاپيك من پاك كنيد اعتنايي به درخواست من نميكرديد ولي حالا سريعا تاپيكو قفل ميكنيد . خيلي برام جالب بود اين حركت و اين عكس العمل ناگهاني .

من دلايل خودمو گفتم . شما كه بي دليل دلايلي منو قانع نكننده ميدونيد بايد دليل براي گفته خودتون بياريد . اينكه در يك خط بخوايد حرفاي منو رد كنيد كار سختي نيست .

اقا رضا ، اول دلیل من برای قفل کردن تایپیکتون این بود که نمیخواستم ، پست هایی غیر موضوع اصلی تایپیک زده بشه تا باعث از بین رفتن بار علمی و ارزش تایپیک بشه !!
شما میتونستید دلایل خودتون در بخش گفتگوی تالار عمران بزنید تا مشکل بین خودمون حل بشه نه اینکه پست رو در جایی بزنید که کل باشگاه بدونه !! این رفتار شما ، فقط جنبه ی این رو داره که بخوایین وجهه مدیران بخش مربوط به خودتون رو بد جلوه بدید و خودتون رو حق به جانب !!
در مورد تایپیک شما هم ، باید عرض کنم ، شما هم تعریفی که از مدیریت برای خودتون تعیین کرده بودید ، این بود که هر موقع خواستید ،کاری انجام بشه ، باید توسط مدیر انجام بشه ، یعنی اگر خواستید پستی پاک بشه ، حتما پاک بشه !! ، تایپیک شما ، قبل از اینکه تایپیک شما باشه ، متعلق به گروه هست ، مدیر وطیفه اش هست هرجا لازم باشه پاک کنه ، هر جا لازم باشه اخطار بده و اگر لازم باشه پست رو ببنده .
دلایل شما هم برای من ، غیر منطقی هست ، شما فقط به فکر تایپیک خودتون بودید ، نه حل مشکلات بخش عمران ، چون به جز تایپیک خودتون ، جز در موارد معدودی ، در سایر بخش ها شرکت نمیکردید ،س نمیتونید بگید مدیرا به اوضاع بخش نمیرسیدند !!

reza2011

عضو جدید

اقا رضا ، اول دلیل من برای قفل کردن تایپیکتون این بود که نمیخواستم ، پست هایی غیر موضوع اصلی تایپیک زده بشه تا باعث از بین رفتن بار علمی و ارزش تایپیک بشه !!
شما میتونستید دلایل خودتون در بخش گفتگوی تالار عمران بزنید تا مشکل بین خودمون حل بشه نه اینکه پست رو در جایی بزنید که کل باشگاه بدونه !! این رفتار شما ، فقط جنبه ی این رو داره که بخوایین وجهه مدیران بخش مربوط به خودتون رو بد جلوه بدید و خودتون رو حق به جانب !!
در مورد تایپیک شما هم ، باید عرض کنم ، شما هم تعریفی که از مدیریت برای خودتون تعیین کرده بودید ، این بود که هر موقع خواستید ،کاری انجام بشه ، باید توسط مدیر انجام بشه ، یعنی اگر خواستید پستی پاک بشه ، حتما پاک بشه !! ، تایپیک شما ، قبل از اینکه تایپیک شما باشه ، متعلق به گروه هست ، مدیر وطیفه اش هست هرجا لازم باشه پاک کنه ، هر جا لازم باشه اخطار بده و اگر لازم باشه پست رو ببنده .
دلایل شما هم برای من ، غیر منطقی هست ، شما فقط به فکر تایپیک خودتون بودید ، نه حل مشکلات بخش عمران ، چون به جز تایپیک خودتون ، جز در موارد معدودی ، در سایر بخش ها شرکت نمیکردید ،س نمیتونید بگید مدیرا به اوضاع بخش نمیرسیدند !!

اولا شما اگر به فكر بار علمي بوديد نبايد ميزاشتيد كار به اينجا برسه . من خواستم زياد بود ؟ يكبار در پيغام خصوصي هم خيلي مودبانه و متواضعانه درخواست كردم كه زيبا خانوم لطف كنيد منو در اجراي تاپيكم همكاري كنيد . چون شما بيشتر نسبت آنلاين ميشيد اگر پستي در تاپيك من ايجاد شده بود پاك كنيد . چه تشكر باشه و چه فحش ... من درخواست كردم كه چون ميخوام تاپيكم مثل يك مجله باشه نميخوام حتي يك پست توش باشه . فكر نميكنم كار سخت يا محالي رو از شما خواسته باشم . چرا چون مديريد فكر ميكنيد هر كاري كه ميكنيد درسته ؟ من درخواست كردم و شما هم قبول كردي ... اما در عمل جور ديگه اي شد .

من اين تاپيكو به اين هدف نزدم كه فكر كنيد هدفم خراب كردن جلوه هاي مديران تالاره . من خواستم بگم به عنوان يك كسي كه تلاش ميكنه در راستاي ارتقاي تالار و كسي كه وقت ميزاره اونم نه يك وقت عادي حداقل بايد درخواست من نسبت به درخواست يك شخص عادي فرق كنه . تعريفي كه من از مديريت دارم اينه كه مديريت نبايد فكر كنه كه جزيي از اعضاي تالار نيست . بلكه بايد خيلي خاكي و متواضعانه و منطقي برخورد كنه . نه اينكه هر جا عصبي شد اخطار بده و بگه همين كه هست . اين طرز برخورد در شان يك مدير نيست .

اگر تاپيكمو اينجا زدم خواستم حداقل در پايان راه عده بيشتري تاپيك منو بشناسند چون ارزوي قلبي من هميشه اين بوده عده بيشتري استفاده كنند و هر چقدر تعداد استفاده كنندگان بيشتر ميشد بيشتر باعث خوشحالي من ميشد .

مشكلاتت بخش عمران لاينحل باقي ميمونه چون نميتونيد حتي اعضاي فعالتون رو نگه داريد چون برنامه ريزي نداريد چون وقت نميكنيد به تالار سركشي كنيد .

اينكه بگيد من فقط به فكر تاپيك خودم بودم واقعا بي انصافيه چون سعي كردم در بخش درخواستي تا جاي ممكن پاسخ گوي دوستان باشم . تا اون دوستمون نگه اينجا جواب نميگيري بهتره بري سئوالتو در يك انجمن ديگه بپرسي . اصلا شما خبر داري در طي روز چه تعداد پيغام خصوصي از دوستان دريافت ميكنم كه از من سئوال ميكنند و وقتي ميگم كه چرا در تالار مطرح نمكينيد ميگن چون كسي نيست كه جواب بده . آيا شما از حجم پيغامهايي كه به من مياد مطلع هستيد ؟

در كل مشكلات تالار عمران لاينحله تا زمانيكه مديريت قوي در تالار حاكم بشه و بعدش هم نظم بر تالار حاكم بشه نه اينكه فلان شخص به خودش جرات بده كه بياد توي تالار عمران تاپيك جك بزنه يا تبليغ كارت هديه كنه و تاپيكش چندين روز هم
در معرض ديد باشه . از يك تالار با 3 مدير انتظارات فوق العاده بالا خواهد بود . البته به شخصه فعاليت شخص شما رو انكار نميكنم . ولي بي اعتنايي شما به درخواست هاي من اون هم بعد از چندين بار درخواست دادن توهين آميز بود . حتي اگر دليلي براي كار خودتون داشتيد بهتر بود بيان ميكرديد . خوبه كه با كسي حرف بزنيد و جواب شما رو نده ؟ چه احساسي خواهيد كرد ؟ حتي اگر فرضا جواب سئوال شما رو هم ندونه نبايد سكوت كنه .

آيا مدير فقط وظيفش پاك كردن و اخطار دادنه و بستن تاپيكه ؟

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
مهندس به بزرگی خودت ببخش ... قطعا همه بچه های عمران اگه رفتی ناراحت میشن ... بهرحال در همه جا از حوزه کاری گرفته تا این بخش مجازی از جامعه که
هیچ کس هیچ کس رو نمی شناسه دارای مشکل هست ...
می تونی جایی رو مثال بزنید که نباشه . خیر نیست ... کمی مقاومت نشون بده مهندس .. می دونم الان می گی خیلی دادم ..
تاپیکت رو دیدم روز مهندس سال قبل و امروز هم روز مهندس سال بعد ... می بینی دنیا مل باد می گذره ...

و اما مدیر جان .. لطف کن شما هم هوای این مهندس رو داشته باش ..
.
.
.
با تشکر قبلی

آخرین ویرایش:

reza2011

عضو جدید
مهندس به بزرگی خودت ببخش ... قطعا همه بچه های عمران اگه رفتی ناراحت میشن ... بهرحال در همه جا از حوزه کاری گرفته تا این بخش مجازی از جامعه که
می تونی جایی رو مثال بزنید که نباشه . خیر نیست ... کمی مقاومت نشون بده مهندس .. می دونم الان می گی خیلی دادم ..
تاپیکت رو دیدم روز مهندس سال قبل و امروز هم روز مهندس سال بعد ... می بینی دنیا مل باد می گذره ...

.
.
.
با تشکر قبلی

سلام . ممنون از نظرتون ولي مسائل به اين سادگي ها هم كه شما فكر ميكني نيست . درسته داغ دلمو تازه كرديد . واقعا دوست داشتم در روز مهندس جشن يك سالگي تاپيك رو بگيرم ولي نزاشتند و با من دشمني كردند و به دليل حسادت نخواستند كه تاپيك ادامه پيدا كنه . انگار يك تاپيك موفق خاري بود توو چشمشون . زمان مثل باد ميگذره و آيندگان در مورد اين مسائل بهتر قضاوت ميكنند . :gol:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
سلام . ممنون از نظرتون ولي مسائل به اين سادگي ها هم كه شما فكر ميكني نيست . درسته داغ دلمو تازه كرديد . واقعا دوست داشتم در روز مهندس جشن يك سالگي تاپيك رو بگيرم ولي نزاشتند و با من دشمني كردند و به دليل حسادت نخواستند كه تاپيك ادامه پيدا كنه . انگار يك تاپيك موفق خاري بود توو چشمشون . زمان مثل باد ميگذره و آيندگان در مورد اين مسائل بهتر قضاوت ميكنند . :gol:

اما میگن صبرت که تمام شد نرو .. معرفت تازه از آنجا آغاز میشود ..... من میدونم چی می فرمایید ... در هر صورت هر جور که فکر می کنید درسته عمل کنید ...
حیفه کاربرای فعالی مثل شما از اینجا برن ...
هر جا هستید و رفتید موفق و پیروز باشید ...

آخرین ویرایش:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

.
.
.
با تشکر قبلی

دوست عزیز سلام ... ما به امثال این دوستمون میگیم " سفسطه گر " شما نگران نباش ، مدیران تالار عمران توانایی رسیدگی به همه کارها رو داره :)
به سایر دوستان هم از اینجا بگم این آقا رضا کلاً 1 بار اخراج شده اونم بخاطر فحش و فحش کاری بود که ناموسی راه انداختند با یکی دیگه از دوستان که یکی از مدیران ارشد زحمتشو کشید . نه تیم مدیریتی عمران !
برای اخراج شدن 8 امتیاز منفی لازمه ولی این دوستمون کلاً از بنده یا همکارانم فقط 1 امتیاز منفی گرفته ، سایر اخطارهاش بابت بد دهانی ، الفاظ رکیک و ... بوده که مدرک همشون هم موجوده ، بهتره دوستان زیاد یک طرفه به قاضی نرند .

reza2011

عضو جدید
دوست عزیز سلام ... ما به امثال این دوستمون میگیم " سفسطه گر " شما نگران نباش ، مدیران تالار عمران توانایی رسیدگی به همه کارها رو داره :)
به سایر دوستان هم از اینجا بگم این آقا رضا کلاً 1 بار اخراج شده اونم بخاطر فحش و فحش کاری بود که ناموسی راه انداختند با یکی دیگه از دوستان که یکی از مدیران ارشد زحمتشو کشید . نه تیم مدیریتی عمران !
برای اخراج شدن 8 امتیاز منفی لازمه ولی این دوستمون کلاً از بنده یا همکارانم فقط 1 امتیاز منفی گرفته ، سایر اخطارهاش بابت بد دهانی ، الفاظ رکیک و ... بوده که مدرک همشون هم موجوده ، بهتره دوستان زیاد یک طرفه به قاضی نرند .

شما اگه به ناموست فحش بدن واي ميسي نگاه ميكني ؟ من اينجوري نيستم . توي تاپيكم يك نفر به يك خانوم كه از دوستاي بسيار خوب من بودند بي احترامي كرد و منم هر چي از دهنم در اومد بهش گفتم . يك ماه هم محروم بودم . مدير تالار عمران رو همه ميشناسن و عملكرد افتضاحش رو ديدن . تو هم بيا اينجا كركري بخوني چيزي از وضعيت اسفبار تالار عمران عوض نميشه . ديگه همه توي كل اين باشگاه فهميدن كه تالار عمران از ضعيف ترين تالاراي اين باشگاهه . اينا برميگرده به اول حضور بسيار ضعيف مدير كه ماهي يكبار مياد سركشي ميكنه 4 تا اخطار ميده ميره . از مديريت فقط اخطار دادن و قفل كردن رو ياد گرفتي . و بعدش ادعاهاي توخالي . وقتي شخص شما برميگرده به من ميگه اين تاپيك اصلا يك كار مهمي نبوده من ديگه نبايد ازت انتظاري داشته باشم چه برسه به انتظار حمايت . برات متاسفم و براي خودم كه اين همه وقت گذاشتم براي ناسپاسان و آدمهاي كور و قدرنشناسي مثل تو .

الانم كه در تالار عمران ايشون تهديد كردن كه هر پستي در ارتباط با من باشه پاك ميكنه .

واقعا مديري توووووووو

آقاي مدير تالار عمران ادعا كردن كه زدن اين مدل تاپيكا كاري نداره .. ما منتظريم تاپيك جديد شما رو ببينيم . شما نميخواد يك سال ادامه بدي فقط يك هفته ادامه بده ... اگر مردي تاپيكو بزن و لينكشو اينجا بزار تا همه ببينن .

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز

می گم مهندس جون ایم واژه رو از کجا آوردی؟؟ یعنی چی؟ این سفسطه گر

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز

شما اگه به ناموست فحش بدن واي ميسي نگاه ميكني ؟ من اينجوري نيستم . توي تاپيكم يك نفر به يك خانوم كه از دوستاي بسيار خوب من بودند بي احترامي كرد و منم هر چي از دهنم در اومد بهش گفتم . يك ماه هم محروم بودم . مدير تالار عمران رو همه ميشناسن و عملكرد افتضاحش رو ديدن . تو هم بيا اينجا كركري بخوني چيزي از وضعيت اسفبار تالار عمران عوض نميشه . ديگه همه توي كل اين باشگاه فهميدن كه تالار عمران از ضعيف ترين تالاراي اين باشگاهه . اينا برميگرده به اول حضور بسيار ضعيف مدير كه ماهي يكبار مياد سركشي ميكنه 4 تا اخطار ميده ميره . از مديريت فقط اخطار دادن و قفل كردن رو ياد گرفتي . و بعدش ادعاهاي توخالي . وقتي شخص شما برميگرده به من ميگه اين تاپيك اصلا يك كار مهمي نبوده من ديگه نبايد ازت انتظاري داشته باشم چه برسه به انتظار حمايت . برات متاسفم و براي خودم كه اين همه وقت گذاشتم براي ناسپاسان و آدمهاي كور و قدرنشناسي مثل تو .

الانم كه در تالار عمران ايشون تهديد كردن كه هر پستي در ارتباط با من باشه پاك ميكنه .

واقعا مديري توووووووو

آقاي مدير تالار عمران ادعا كردن كه زدن اين مدل تاپيكا كاري نداره .. ما منتظريم تاپيك جديد شما رو ببينيم . شما نميخواد يك سال ادامه بدي فقط يك هفته ادامه بده ... اگر مردي تاپيكو بزن و لينكشو اينجا بزار تا همه ببينن .

و در خطاب به شماها ... بهتره کمتر به هم بپرید ..........
میگن شاید سالها بعد در گذر جاده ها از کنار یکدیگر بگذریم و بگوییم آن غریبه چقدر شبیه خاطراتم بود ..........
ایشون هم که انگار قصد رفتن داره .. پس این آخری به هم بد و بیراه نگید ...
برای هر دوتون آرزوی موفقیت دارم ............

reza2011

عضو جدید
اين يك نمونه از همون اخطارهاي كيلويي كه مدير عمران هميشه به اعضا ميده :

اين عكسو ببينيد : دليل اخطار : توهين

بهشون اگر بگيد بالاي چشمت ابرو بهت اخطار ميدن .. شرم كنيد واقعا خجالت بكشيد از اين رفتار ... كجاي حرف من توهينه ... ؟

واقعا نه آزادي و نه عدالت در اين باشگاه يافت نميشه . كار مثبت كني بهت يك مدال نميدن ولي وقتي بهشون بگي تو 10 تا اخطار ميگيري ... متاسفم براتون ...

sokot92

عضو جدید
داداش نمیدونم چرا میری ولی میدونم چی کشیدی وحق داری برو دست علی به همراهت......
وقتی هر کی به هر کی شد همین میشه.....

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تنها دوسته عمرانی که به بنده کمک کردن تو پایان نامه ام...شما بودین...

ممنونم...

متأسفانه این مسائل هست و خیلی هاش واقعیته......