خبر وحشتناک برای کاربران اینترنتی . نظر سنجی جهت اعلام اعتراض شدید .....

خبر وحشتناک برای کاربران اینترنتی . نظر سنجی جهت اعلام اعتراض شدید .....

• اعتراض دارم

رای: 71 78.0%
  • نظری ندارم

رای: 20 22.0%

• مجموع رای دهندگان
    91
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
خاطرم هست چند وقت پیش یک کارشناس ( اگر اشتباه نکنم استاد رائفی پور بود‏)‏ تو دانشگاه سخنرانی داشت اتفاقی تو محوطه بعضی صحبت هاش رو شنیدم
دقیقا به همین نکات اشاره کرد و گفت که همه ما تو امریکا پرونده داریم با عکس و مشخصات‏!‏ ظاهرا روی دوربین موبایل و لپ تاپ خودش هم چسب زده بود
وقتی این نکات رو مطرح کرد ناخود اگاه یاد فیلم توطئه اشلون افتادم و با خودم گفتم این قدر توهم توطئه داشتن هم خوب نیست اما حالا میبینم ما واقعا ساده تشریف داشتیم‏!‏

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
چقد بی شخصیتن
حالا شاید من یه چیز خصوصی خواستم بگم
حریم شخصی سرشون نمیشه ها:|
اجنبی های زبون کج فهم:|
شیطونه میگه بزنم شل و پلشون کنم:|خواهر مادر ندارن؟؟؟غیرت سرشون نمیشه؟؟؟یه کم حیا ندارن؟؟؟بترکن الهی
چی از جون ما میخوان؟؟؟
مغزامونو که میدزدن هر چیم بخوان تحریممون میکنن،هنوزم سیر نشدن؟؟؟چقد پررو هستنا:|
مرسی پارمهر:gol:
شما خیلی مواظب باش با این حرف هایی که زدی اونا تحت تاثیر قرار گرفتن مخصوصا این که بهشون گفتی خواهر مادر ندارن و غیرت سرشون نمیشه خیلی بهشون بر خورد و احتمال 99.9٪ اونا میان برا انتقام:biggrin:
همین الآن برو هفت هشتا آنتی ویروس نصب کن :دی

سعادت مند

اخراجی موقت
خاطرم هست چند وقت پیش یک کارشناس ( اگر اشتباه نکنم استاد رائفی پور بود‏)‏ تو دانشگاه سخنرانی داشت اتفاقی تو محوطه بعضی صحبت هاش رو شنیدم
دقیقا به همین نکات اشاره کرد و گفت که همه ما تو امریکا پرونده داریم با عکس و مشخصات‏!‏ ظاهرا روی دوربین موبایل و لپ تاپ خودش هم چسب زده بود
وقتی این نکات رو مطرح کرد ناخود اگاه یاد فیلم توطئه اشلون افتادم و با خودم گفتم این قدر توهم توطئه داشتن هم خوب نیست اما حالا میبینم ما واقعا ساده تشریف داشتیم‏!‏
:Dعکس بچه ها که تو فیبوک ریخته!!!

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز

سعادت مند

اخراجی موقت
شما خیلی مواظب باش با این حرف هایی که زدی اونا تحت تاثیر قرار گرفتن مخصوصا این که بهشون گفتی خواهر مادر ندارن و غیرت سرشون نمیشه خیلی بهشون بر خورد و احتمال 99.9٪
اونا میان برا انتقام:biggrin:
:Dعامل نفوذیشون شناسایی شدا!!!! سیامک بگو وب کمه منم چک کنن!!! از صبح اینجلو زل زدم به وب کم!!!

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
هاااااااا!!!
اخه اون که دیگه ناقص شد!!!
ای بابا!!! من حاضرم کاترین اشتون بغل کنم، این ناقص رو حتی جواب سلامشم ندم
دست رو اشتون نزار که رفیقش تازگیا نامزد شده میاد پوستت را میکنه روش غیرت داره ها

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:بهزاد اسپم باز!!!!!!! مرگ هم برات کمه!!!
گوریل حاضر نیست دوستای منو بوس کنه!!!!!!!!

چرا مرگ برام کمه !!!!
نمیدونم چرا همه بهم میگن اسپم باز !!!!:confused:
خوبه که دوستات خشنن اونا خوششون میاد میگن این خیلی خشنه خوبه

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اگه هنری مثل رقص، اواز و ... دارید جلو وب کم نشون بدید!!! شنیدم تاثیر داره
رقص اسپانیایی قبول میکنن ؟؟
من یه شیشه دلستر گذاشتم جلو وب کم بدون الکلشو خط زدم فکر کنند یه چیز دیگست خوششون بیاد

سعادت مند

اخراجی موقت
رقص اسپانیایی قبول میکنن ؟؟
من یه شیشه دلستر گذاشتم جلو وب کم بدون الکلشو خط زدم فکر کنند یه چیز دیگست خوششون بیاد
عجب رقبایی دارماااااااااااا
بعد من اشکووول نشستم دارم چایی میخورم:Dولی رو لیوان نوشتم "شراب شیراز"
الان میگن چه بچه با جنبه ایه که شراب شیراز اول فوت میکنه بعد میخوره;)

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من میخوام عکس اوباما رو بذارم آواتار اینجوری بیشتر تو چشم میام:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.