خبر داغ: انتخاب بهترين كاربر باشگاه

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
طبق اخبار واصله قراره ادمين با اخذ مشاوره از تمام مديران تالارهاي مختلف، بهترين كاربر سايت رو تعيين و معرفي كنه:)
اينجور كه معلومه قرار بر اين هست كه اين كار سالانه انجام بشه و هر سال طي مراسمي كليد طلايي باشگاه براي مدت يك سال در اختيار اون فرد قرار بگيره و در سال بعد كليد به نفر برتر سال بعد ميرسه:smile:
مدير هر تالار كاربر برتر تالار خودش رو معرفي ميكنه و بعد با ***** بيشتر تعداد اونها كمتر ميشه تا در نهايت كاربر برتر تعيين بشه:cool:
بنظر شما امسال كي انتخاب ميشه؟:love:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
ملاکا واسه انتخاب بهترین چیه؟
عادلانه اینکه کسی انتخاب بشه که تونسته به معلومات بچه ها اضافه کنه، تو بحثا نظرای منطقی داده باشه،از حق دفاع کرده باشه و...
ممنون

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق اخبار واصله قراره ادمين با اخذ مشاوره از تمام مديران تالارهاي مختلف، بهترين كاربر سايت رو تعيين و معرفي كنه:)
اينجور كه معلومه قرار بر اين هست كه اين كار سالانه انجام بشه و هر سال طي مراسمي كليد طلايي باشگاه براي مدت يك سال در اختيار اون فرد قرار بگيره و در سال بعد كليد به نفر برتر سال بعد ميرسه:smile:
مدير هر تالار كاربر برتر تالار خودش رو معرفي ميكنه و بعد با ***** بيشتر تعداد اونها كمتر ميشه تا در نهايت كاربر برتر تعيين بشه:cool:
بنظر شما امسال كي انتخاب ميشه؟:love:
چطور اونوخت این اخبار به شما رسیده؟
چرا ادمین یا مدیرا هنوز حرفی نزدن؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی انتخاب میشه که سرش تو لاک خودش باشه از کسی یا ... انتقادی نکرده باشه خلاصه در یک کلام بچه مثبت باشه
کسی اتخاب نمیشه که حرف حق بگه و این حرفش به مذاق بعضیا خوش نیاد

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشین میپرسم..بی ادبیه...روم به دیوار
سرکاریه؟؟؟

Saman007Spy

عضو جدید
ادمين اين حرفو زده ؟

اگه آره ، من يكي كه به افكارش شك ميكنم !

اين بچه بازي ها واسه فروم هاي تازه كاره... [ به فعال ترين كاربر هفته مثلا كارت شارژ بدن و اكانت رپيد شر و مدال كاربر برتر ماه و اين ابتدايي بازي ها..!!!! ]
نه واسه Iran-Eng با اين آمار بازديد...

خداييش خيلي ضايس.

اصولا اين كار جالب نيست به نظر من.

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادمين اين حرفو زده ؟

اگه آره ، من يكي كه به افكارش شك ميكنم !

اين بچه بازي ها واسه فروم هاي تازه كاره... [ به فعال ترين كاربر هفته مثلا كارت شارژ بدن و اكانت رپيد شر و مدال كاربر برتر ماه و اين ابتدايي بازي ها..!!!! ]
نه واسه Iran-Eng با اين آمار بازديد...

خداييش خيلي ضايس.

اصولا اين كار جالب نيست به نظر من.

اصولا هرچی شما بگی درسته;)
ول کنین بابا.کم تفرقه هست بین بچه ها.حالا با این کار صدای همرو میخواین در بیارین!؟:razz:

paeeizan

اخراجی موقت
منم راي سفيد ميندازم تو صندوق !!!!
.
.
.
.
بعد ميام تو خياباون و ميگم ....
WHERE IS MY VOTE ????

Saman007Spy

عضو جدید
منم راي سفيد ميندازم تو صندوق !!!!
.
.
.
.
بعد ميام تو خياباون و ميگم ....
WHERE IS MY VOTE ????

اونا هم يه كار ميكنن بسوزه تا فيخالدونت...

ببخشيدا

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چطور اونوخت این اخبار به شما رسیده؟
چرا ادمین یا مدیرا هنوز حرفی نزدن؟
مگه همه اخبار دنيا بايد اول به شما و لرد و بروبچ شما برسه؟
خب حالا به ما رسيده ، گناه ما چيه؟
شمام برو منابع خبريتو تقويت كن... ما كه خوشحال ميشيم