خبر خبر...قرار ملاقات بچه های کرج...بشتابید!

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیتونم تاپیک بزنم چرااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Saman007Spy

عضو جدید
سامان دستم بهت برسه پوستتو میکنم....:w00:

خر خرتو میجوم:w07:

2 ساعت الافم کردی....:w06:
سلام . آيهان به جون خودم من نميدونستم شماره اشتباهي دادم...
اگه اينطور بوده ، واقعا شرمنده . حالا من ميرم پ.خ هارو چك ميكنم ببينم اشتباه دادم يا نه !

چی شد دوستان؟ موفق برگزار شد؟ خوش گذشت؟ جای منم خالی کردین؟

آره موفقيت آميز بود

البته با يه كم تاخير و دير كرد و اينا همراه بود كه خوب طبيعيه

اما كلا خوش گذشت به نظرم به همه.

من نمیتونم تاپیک بزنم چرااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

منم همينطور...ارور هاي باشگاهه ديگه...

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه اينطور بوده ، واقعا شرمنده . حالا من ميرم پ.خ هارو چك ميكنم ببينم اشتباه دادم يا نه !

آره موفقيت آميز بود

منم همينطور...ارور هاي باشگاهه ديگه...

باز این ادمین رفته مرخصی باشگاه ترکیده!
می گم سامان دلم براتون تنگ شده.جدی میگم.خیلی حیف شد که کوتاه بود!:(

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب خدا رو شکر که بهتون خوش گذشت ...جای منم که همیشه خالیه:redface:

Saman007Spy

عضو جدید
باز این ادمین رفته مرخصی باشگاه ترکیده!
می گم سامان دلم براتون تنگ شده.جدی میگم.خیلی حیف شد که کوتاه بود!:(

معلوم نيست چيكار ميكنن با اين سرور...اصن سرورشون كجاسس !!

كوتاهيش كه كوتاه نبود ، يعني تايمش خوب بود . فقط يه كم دير به هم رسيديم ، اين بود كه كم مونديم باهم .
اما خوش گذشت منم دلم تنگيد مخصوصا واسه تو كه شام هم بهم ندادي

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره موفقيت آميز بود

خوب خدا رو شکر.. خوشحالم که خوش گذشت بهتون..
حالا اگه تونستید وقتی قرار تهرانی ها فیکس شد، تشریف بیارید اینجا تا با هم آشنا بشیم. شاید بعدش بشه قرار ها رو یه جا گذاشت

جنگلی

عضو جدید
:cry:آیهان دوست داریم.شرمندتم خفن!
جاتون خیلی خالی بود هرچند که به من بدون تو خوش نگذشت!
میرم یه تاپیک بزنم بیا اونجا!

بیخیال ..دفعه بعد ایشااله...

..

:redface:
من وقعا شرمنده ام...الان اومدم پ.خ ها رو چک کردم دیدم تو درست داده بودی و من غلط وارد کردم....:redface:

ولی باید بهم زنگ میدید تا ببینید کدوم گوری هستم.:cool:

اشکال نداره .گیج بازی در آوردم.عوضش سمانه قول داده دفعه بعد به خاطر امروز قلیون مهمونم کنه...:D

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی...به بچه هایی که اومدن:
اول از همه از sofia تشکر کنم که انقدر مرام گذاشت و از شرقی ترین نقطه تهران به غربی ترین نقطه سفر کرد...واقعا الان که دارم پست می زنم نمی دونم رسیده خونه یا نه...سوفیا اگه رسیدی یه پست بزن...از سمانه به خاطر قراری که گذاشت و این همه با سمیرا معطل شدن از سامان که واقعا به خاطر ما معطل شد و 1 ساعت جلو در مترو بود واز سمیرا که با سمانه منتظر مونده بودن...از یکی از بچه ها که اسمش یادم نمونده ولی با گیتارش صفای خاصی به مجلسمون داد...و جا داره واقعا از آیهان عذر خواهی کنیم به خاطر اینکه دیرکردیم و ندیدیمش چون خیلی دوست داشتم ببینمش...و در آخر جا داره حا دو نفر رو بگیرم:
ali talas - zx1 خودشون می دونن واسه چی...ولی جدای از شوخی خیلی خوش گذشت...خیلی خوب بود...ولی تروخدا دفعه بعد بعدازظهر تو کرج قرار نذارین من نزدیک بود شب تو کوچه بخوابم:crying:... دست همه درد نکنه حتی علی تلاش و zx1 :w27:
جای یه نفر هم خالی بود...خودش می دونه کیو می گم:smoke:

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب خدا رو شکر.. خوشحالم که خوش گذشت بهتون..
حالا اگه تونستید وقتی قرار تهرانی ها فیکس شد، تشریف بیارید اینجا تا با هم آشنا بشیم. شاید بعدش بشه قرار ها رو یه جا گذاشت

تهران که حتما مییییییییییایم داداش.چی فکر کردی!:D

Mr.Pouyan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی... :smile:
امیدوارم خوش گذشته باشه بهتون..:D:smile:
خوشبحالتون.. حداقل یه تفریح کوتاه رفتین :(

دفععه های بعدد هم این کارو بکنین :smile:;)

bilesan singer

عضو جدید
امشب

امشب

سلام
خدمت دوستانی که امشب مارو از حضورشون کلی شاد کردن آقا رضا که اسم منو نمی دونه (باشه رضا جان)...........ali talash:gol: وsaman :heart:جان که با دیر اومدنم و هی تماس گرفتنم هم ایشونو هم بچه های دیگرو اذیت کردم .zanememar :gol:.soofia:gol: ,,,,و 2تای دیگه;) نصفه و نیمه:redface:

رضا راس می گه من که خیلی نگران صوفیا جان:w08: هستم .:gol:

ایشالا به سلامتی خونه رسیده باشه

در مورد گیتار نشد خوب براتون بزنم.اما ممنون از این که صدای سرما خوردمو تحمل کردین هم خانوما هم آقا هاااااااا

یه چیز دیگه بچه اا نظرتونو از صدام بگید ممنون میشم:w17:

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیخیال ..دفعه بعد ایشااله...

:redface:
من وقعا شرمنده ام...الان اومدم پ.خ ها رو چک کردم دیدم تو درست داده بودی و من غلط وارد کردم....:redface:

ولی باید بهم زنگ میدید تا ببینید کدوم گوری هستم.:cool:

اشکال نداره .گیج بازی در آوردم.عوضش سمانه قول داده دفعه بعد به خاطر امروز قلیون مهمونم کنه...:D

قلیون روی چشمم آیهان جان.آقا ما مخلصیم به خدا:gol:

آخرین ویرایش:

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خدمت دوستانی که امشب مارو از حضورشون کلی شاد کردن آقا رضا که اسم منو نمی دونه (باشه رضا جان)...........ali talash:gol: وsaman :heart:جان که با دیر اومدنم و هی تماس گرفتنم هم ایشونو هم بچه های دیگرو اذیت کردم .zanememar :gol:.soofia:gol: ,,,,و 2تای دیگه;) نصفه و نیمه:redface:

در مورد گیتار نشد خوب براتون بزنم.اما ممنون از این که صدای سرما خوردمو تحمل کردین هم خانوما هم آقا هاااااااا

من که اصلا فرصت نشد بشنوم:cry:.راستی سمانه هستم!

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز

Saman007Spy

عضو جدید
اول از همه از sofia تشکر کنم که انقدر مرام گذاشت و از شرقی ترین نقطه تهران به غربی ترین نقطه سفر کرد...واقعا الان که دارم پست می زنم نمی دونم رسیده خونه یا نه...سوفیا اگه رسیدی یه پست بزن...از سمانه به خاطر قراری که گذاشت و این همه با سمیرا معطل شدن از سامان که واقعا به خاطر ما معطل شد و 1 ساعت جلو در مترو بود واز سمیرا که با سمانه منتظر مونده بودن...از یکی از بچه ها که اسمش یادم نمونده ولی با گیتارش صفای خاصی به مجلسمون داد...و جا داره واقعا از آیهان عذر خواهی کنیم به خاطر اینکه دیرکردیم و ندیدیمش چون خیلی دوست داشتم ببینمش...و در آخر جا داره حا دو نفر رو بگیرم:
ali talas - zx1 خودشون می دونن واسه چی...ولی جدای از شوخی خیلی خوش گذشت...خیلی خوب بود...ولی تروخدا دفعه بعد بعدازظهر تو کرج قرار نذارین من نزدیک بود شب تو کوچه بخوابم:crying:... دست همه درد نکنه حتی علی تلاش و zx1 :w27:

آره ما هم خيلي نگران سوفيا شديم . ايشالا كه مشكلي پيش نيومده باشه .
بازم از همه ممنون كه اومدن و ميتينگ رو صفا دادن ، ممنون
جاي رفيقامونم كه نبودن خالي بود :دي

سلام

قربون تو . من كه همونجا هم گفتم صدات خيلي خوب بود ، خوب هم ميزدي . فعلا كه تازه شروع كردي ايشالا رفته رفته بري اون بالاي بالا...

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

شرمنده ام به خدا...چاکرتیم...صدات خوب بود...ولی به قول سمانه هیف که کارمون عجله ای شد...ایشالله دفعه های بعد...اینم به افتخارت...ا:w32: اونی که تکی می خونه تویی بقیه اش ماییم که دارم همنوازی می کنیم:w27:

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز

کلا منم از تو ممنونم که از همه ممنونیییییییییییی:D

Saman007Spy

عضو جدید
بچه ها خيلي دوست داشتني بودن ها ، خداييش

توي فروم كه خيلي باحال بودن ، بيرون چند برابر باحال تر .

اما اين گيتار زدن محمد رضا هم نقطه ي عطفي بود :دي