خانومای خودمون یا سوپراستارهای هالیود (نظر شما چیه؟!)

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بلکه بیشتر میخوایم نشون بدیم که همین ستاره های مشهور هم صورتشون رو با سیلی سرخ نگه میدارن و لباسهای زیادی ندارن. در حقیقت این حرف ها که میگن ستاره های مشهور هر کدوم یه اتاق پر از لباس جواهر و کفش دارن درست نیست که البته هست ولی اگه بخوایم فکر کنیم درست هست پس باید فکر کنیم این بیچاره ها چرا پس یه دست لباس رو چند بار میپوشند؟

پاریس هیلتونطبق معمول با پاریس هیلتون شروع میکنیم. این همه جا باید باشه . اگه تو لیستی نباشه اون لیست لیست نمیشه.این بیچاره بی نوا که میبینید نون شب نداره بخوره و برای همین روز به روز لاغر تر میشه وارث هتل های هیلتون هست. البته اینم بگم شاید پاریس لباس سبزشو از همه لباس هاش بیشتر دوست داره که اون رو به فاصله سه ما پوشیده. بار اول در نیویورک در سال۲۰۰۸ و سه ماه بعد در اسپانیا. شاید فکر کرده همه مثل خودش خنگن اگه کفشش رو عوض کنه کسی نمیفهمه.خدا یا هر وقت من پولدار بشم پاریس هم عاقل میشه. تقریبا هر دو تاش غیر ممکنه

ایون میلیوناریاین یکی از اون قبلی هم باحال تره البته به اندازه قبلی بی شعور نیست اما نکته جالب این خانوم اینه که ایشون سوپر مدل هستند و یه لباس رو سه سال نگه داشتن یک بار در سال۲۰۰۶ پوشیدن و یک بار در سال ۲۰۰۹/

Heidi Montag

فکر کنم این خیلی کج سلیقه هم باشه که این لباسش رو دوست داشته و ننداختتش دو

ر
ریحانامن شدیدا ازش معذرت میخوام ولی این دیگه چتر نیست که.البته همه میدونید که زیبایی اندام ریحانا به پاهای کشده اش هست و ممکنه شلوار سایزش پیدانشه تو خارج هم خیاطی که نیست

.
ویکتوریا بکهامهمسر فقیرترین فوتبالیست دنیا که همش تو باشگاه های امریکا و میلان بیل مینزنه و عرق میریزه تا یه دست لباس برای همسرش بگیره و نمیشه که بندازتش دور که؟ تازه ببین چه طرح مزخرف و پیر زنانه ای داره.

کریستینا اگویرلاده تا کنسرت داده تا ده دلار جمع کرده و این کفش ها رو پوشیده حالا میخوای فقط یک بار بپوشتش؟ اخه بد بختی اینه که بجز یه بار از این سه بار که پوشیده بقیش با لباسش ست نیست

نیکی هیلتوناز خانواده فقیر و بی پول هیلتون ها که شب را گرسنه سر بر بالین میزارن و همسایه هاشون مسلمون نیستند. خواهر حماقت موجود در جهان رو معرفی میکنم

رنه زلوگریه نکته ای داره این عکس ها. این خانوم فکر میکنه کفشش با رنگ قرمز خیلی هارمونی داره و برای همین رو فرش های قرمز کفش مورد علاقش همینه و وقتی فرش قرمر گیرش نیاد خب لباس قرمز میپوشه. مواظب باشید دعوتش کردید خونتون فرشتون قرمز نباشه وگرنه با کفش میاد تو خونتون

انجلینا جولیمرغ یه پا داره و انجلینا جولی یه دست کفش داره. اون بعد از اینکه مادر شش بچه شده همون کفشی رو میپوشه که تو دوران مجردی میپوشیده. راستی تو اماری که گرفتن برای ده مادر مشهور جهان انجلینا از مادر ترزا و مادر خانواده سیسمون ها بالاتر قرار گرفت و بعد از همسر باراک اوباما جای گرفت

نکته مهم
ما نمیخوایم ترویج مصرفگرایی بکنیم. فکر نکنید ما توقع داریم این ستاره ها هم مثل زنان ایرانی هر لباس رو فقط تو یه مهمانی بپوشند.

آخرین ویرایش:

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
استاتر محترم . تشکر برای زدن این تاپیک

دقت کرده باشید تاپیک تکراری نیست . در تاپیک پیش فقط نظر گفتن ک چ بد . چ خوب . اینا کین . چرا اینطورن . حرفای روزمره ای ک در تالار عکس زده میشه

من تا حدودی با نظرات شما و دیدگاه شما و هدف شما برای زدن این گونه تاپیک ها اشنایی دارم .برای همینم ی تشکر جدا از شما میکنم

ولی اگر بخوابم نظرات رو ب دو دسته تقسیم کنیم . نظراتی ک در این پست میدم

نظر خودم : زنان ایرانی تک هستند در هر شرایطی

نظر دوستان مخالف ( گفتم مخالف نگفتم اشتباه نظر میدن ) : همین الان دقت کرده باشید تاپیک داره ب مسخره بازی کشیده میشه . ک یعنی چی. از این حرفا . دوستان عزیز ما فقط ب قصد مسخره بای وارد عمل میشن . و هیچ قصد دیگری ندارن . یکم ب قضیه فکر نمیکنن .

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته همه ی زنهای ایرانی هم این طوری نیستنا;)

خدا رو شکر :gol:

ان شا الله بقیه هم اینو بدونن که لازم نیست اینقدر فکر کنن که برای مجلسی که دعوت شدن چی بپوشن و ....

حتی این ستاره های ثروتمند هم از لباسهاشون در مجالسی که شرکت می کنن چند بار استفاده می کنن بدون اینکه بخوان در مورد چیزی فکر کنن

يَا بَنِي آدَمَ خُذُواْ زِينَتَكُمْ عِندَ كُلِّ مَسْجِدٍ وكُلُواْ وَاشْرَبُواْ وَلاَ تُسْرِفُواْ إِنَّهُ لاَ يُحِبُّ الْمُسْرِفِينَ

آیت الله مشکینیای فرزندان آدم ، در وقت هر نماز و در هر مسجدی آرایش و زینتتان را ( به تناسب آن عمل و محل ) برگیرید ، و از ( همه خوراکی های حلال خداوند ) بخورید و بیاشامید ولی اسراف نکنید ، که او اسراف کنندگان را دوست ندارد. [ نظرات / امتیازها ]

آخرین ویرایش:

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استاتر محترم . تشکر برای زدن این تاپیک

دقت کرده باشید تاپیک تکراری نیست . در تاپیک پیش فقط نظر گفتن ک چ بد . چ خوب . اینا کین . چرا اینطورن . حرفای روزمره ای ک در تالار عکس زده میشه

من تا حدودی با نظرات شما و دیدگاه شما و هدف شما برای زدن این گونه تاپیک ها اشنایی دارم .برای همینم ی تشکر جدا از شما میکنم

ولی اگر بخوابم نظرات رو ب دو دسته تقسیم کنیم . نظراتی ک در این پست میدم

نظر خودم : زنان ایرانی تک هستند در هر شرایطی

نظر دوستان مخالف ( گفتم مخالف نگفتم اشتباه نظر میدن ) : همین الان دقت کرده باشید تاپیک داره ب مسخره بازی کشیده میشه . ک یعنی چی. از این حرفا . دوستان عزیز ما فقط ب قصد مسخره بای وارد عمل میشن . و هیچ قصد دیگری ندارن . یکم ب قضیه فکر نمیکنن .

:gol: