خاطرات تلخ ئ شیرین سال 90

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
هرچند برا این تاپیک شاید دیر باشه ولی هر کسی که دوست داره یک یا چندتا از خاطرات خوب یا بد سال 90 خودشو بگه................

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول از همه خودم میگم
خاطره بد:دقیقا روز قبل از کنکور پدربزرگم فوت کرد ومن که خیلی دوسش داشتم و باهاش صمیمی بودم برا خیلی ناراحت کننده بود و بلاخره هر جور بود خودمو برا کنکور جمع و جور کردم
خاطره خوب:موقعی که اعلام نتایج کنکور اومد و دیدم رشته ای که واقعا دوس داشتم قبول شدم یکی از بهترین رئزای زندگیم در سال 90 بود

زندانی درقفس

عضو جدید
اول از همه خودم میگم
خاطره بد:دقیقا روز قبل از کنکور پدربزرگم فوت کرد ومن که خیلی دوسش داشتم و باهاش صمیمی بودم برا خیلی ناراحت کننده بود و بلاخره هر جور بود خودمو برا کنکور جمع و جور کردم غم آخرتون باشه
خاطره خوب:موقعی که اعلام نتایج کنکور اومد و دیدم رشته ای که واقعا دوس داشتم قبول شدم یکی از بهترین رئزای زندگیم در سال 90 بود
موفق باشی;)
منم خاطر بد 90ام فوت یکی از دوستام بود که تو راه اومدن به دانشگاه تصادف کرد خودش فوت کرد و آبجیش پاهاش قطع شد

venoos*m

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهترین خاطرات من - اشناییم با کسی بود که خیلی دوستش دارم و تلخ ترین ................

زندانی درقفس

عضو جدید
...

...

و فوت هم اتاقی دوستم که بر اثر تشخیص نادرست یکی از پزشکا تو مشهد باعث ایجاد یه بیماری دیگه تو مغزش شد و وسط امتحانای ترم بعد 2ماه فوت کرد:w04:

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
و فوت هم اتاقی دوستم که بر اثر تشخیص نادرست یکی از پزشکا تو مشهد باعث ایجاد یه بیماری دیگه تو مغزش شد و وسط امتحانای ترم بعد 2ماه فوت کرد:w04:

پس سال 90 برات خیلییییییییییییییییییییییییییییی بد بوده؟؟؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تلخ ترین خاطرم اینه که کنکور ارشد نود قبول نشدم
شیرین ترین خاطرم قبولی تو ازمون استخدامی بود

khaNuMi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترینش و تنهاترین چیز خوبی که از سال 90 برام موند قبولی ارشد بود ولی بدیهاش مزه تنها خاطره شیرین رو از بین برد خیلی بد گذشت همش بخاطر یه اعتماد ساده............:wallbash::wallbash:

jiji nanaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سال 90 در کل برام سال خوبی بود،قبولی ارشد و داشتن خاطرات خوب با دوستام،که هر چند الان خیلی خیلی از هم دوریم، ولی من به تلخیاش فکر نمی کنم و روزای قشنگ با هم بودن رو مرور می کنم،خدا رو شکر و سپاس که سال خوبی رو پشت سر گذاشتم،این شالله که سال 91 سال شاد و پر از پیروزی برا همه دوستان باشه:redface:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بدترین خاطره ام که هیچگاه یادم نمی ره

در تاریخ 11/10/1390 مصادف با 01/01/2012 همسرم و طلاق دادم

pari ko0cho0lo0

عضو جدید
خاطره ی خوب خیلی دارم
اما یکی از بدترین خاطره هام این بود که فهمیدم هم اتاقیم تو خوابگاه 3 ساله داره ازمون دزدی می کنه.
واقعا دلمونو شکست
:cry:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خاطره ی خوب خیلی دارم
اما یکی از بدترین خاطره هام این بود که فهمیدم هم اتاقیم تو خوابگاه 3 ساله داره ازمون دزدی می کنه.
واقعا دلمونو شکست
:cry:

به به من بهتون تبریک می گم یعنی تو این 3 سال شما متوجه نشدید:surprised:

RZGH

عضو جدید
کاربر ممتاز
فوت دکتر خانوادگیمون:cry::cry::cry::cry: یه لحظه هم نمی تونم فراموشش کنم ازمطب که برمی گشت تصادف کرد دلم خیلی براش تنگ شده دوست دارم یه بار دیگه ببینمش
رفتن..........................
حادثه ملارد.........................
خیلی خیلی خیلی چیزای دیگه..............................
درکل خسته ام خیلی خسته..................ولی کنار همه اینا یه چیزی بود که باعث شد یه کم ازاینا دور شم ویادم بره............

ParniaN*

عضو جدید
بدترین خاطره ی سال 90رو ترجیح میدم نگم
ولی بهترین خاطره سال 90 این بود که هفته آخر سال بالاخره به آرزوم رسیدم و رفتم کربلا

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهترین خاطراتم پیداکردم دوستای خوب تو این باشگاه بود................:redface:.
بدترینش...نمیدونم....یعنی خوب الان که فکر میکنم یادم نیست...بااینکه یادمه لحظ هایی بود که از ته ته قلبم گریه میکردمو خداروصدامیزدم......اماخوب شایدم یادمه و نمیخوام بگم.......شایدم خیلی شخصیه......:surprised:
البته اینو میگم که امسال یکی از بهترین دوستام سر هیچوپوچ باهام قهر کرده و دیگه دوستم نیست این قلبمو شکسته چون تاون بهترین دوستم بودوما چندساله که همواز دانشگاه میشناختیم...بهترین خاطراتم با اون بود.............:cry:

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بدترین خاطره ام که هیچگاه یادم نمی ره

در تاریخ 11/10/1390 مصادف با 01/01/2012 همسرم و طلاق دادم
اوخی ....چقدربد....شما مگه چندسالتونه که انقدر ازدواج کردینو انقدر زود طلاق دادین.........:(.
من همیشه تو ذهنم اینه که طلاق خیلی سخته.....چون ادم ازنظر احساسی عذاب میکشه...............:cry:
یه سوال هنوزم دوستش دارین ..........فضولی نباشه اما سرچی طلاق گرفتین.....هوم؟؟؟:surprised:
ایشالله که امسال سال شما باشه..........وهمیشه لبخند روی لبانتون نقش ببنده...........:redface::D