حکومت فقط وفقط از آن خدا وبس

مسیح 110

عضو جدید
اولین کسانی که این شعار فوق را( که صد در صد درست است ) سر دادند خوارج بودند
خوارج آیات قران را بطور ساده وسطحی وبه شکل ظاهری ؛ تبین وتفسیر می کردند ونتیجه این شیوه غلط , کافر دانستن حضرت علی ومباح کشتن او توسط خوارج شد وسر انجام حضرت علی را کشتند
خوارج با شعار دادن جمله زیر:
می خواستند حضرت علی را ( که قران ناطق وگویا است )از حکومت وزمامداری کنارش زنند
لذا شعار فوق را از قران به دست اوردند :
لا حکم الا لله
حالا به اصل قضیه توجه کنید تا متوجه شوید امروزه هم یکعده چنین شعاری علیه ولایت فقیه سر میدهند :
...................که در قران سخنی از ولایت فقیه نیست
بعبارتی :
دیروز خوارج به بهانه نبودن ایه در قران در باره حکومت وزمامداری فرد, اسلام را هدف قراردادند
وخوارج امروز هم به بهانه نبودن ایه در قران در باره ولایت فقیه فرد ؛اسلام را هدف قراردادند
این نهج البلاغه واین قضیه خوارج:
من کلام له عليه السلام فی الخوارج لما سمع قولهم : [[ لا حکم الا لله ] ] قال عليه السلام :کلمه حق يراد بها باطل نعم انه لا حکم الا لله ، و لکن هؤلاء يقولون : لا امره الا لله ، و انه لا بد للناس من امير بر او فاجر يعملفی امرته المؤمن ، و يستمتع فيها الکافر ، و يبلغ الله فيها الاجل ، و يجمع بهالفی ء ، و يقتال به العدو ، و تامن به السبل ، و يؤخذ به للضعيف من القوی ،حتی يستريح بر ، و يستراح من فاجر و قال : اما الامره البره فيعمل فيهاالتقی ، و اما الامره الفاجره [4] فيتمتع فيها الشقی ، الی ان تنقطع مدته ، و تدرکه منيته

ترجمه
[: امام علی (ع)هنگامی که شنيد خوارج مي گويند لا حکم الا لله [ حکومت جز از آن خدا نیست فرمود سخن حقی است که از آن اراده باطل شده .
آری درست است حکومت وفرمانی جز فرمان خدا نيستولی اينها مي گويند :
حکومت جز برای خدا نيست در حالی که مردم به حکومت وزمامداری نيازمندند خواه نيکوکار باشد يا بدکار............
تا مؤمنان در سايه حکومتش به کار خويش مشغول و کافران هم بهره مند شوند و مردم در دوران حکومت او زندگی را طی کنند وبه وسيله او اموال بيت المال جمع آوری گردد و به کمک او با دشمنان مبارزه شود جادهها امن و امان حق ضعيفان از نيرومندان گرفته شود نيکوکاران در رفاه و از دستبدکاران مردم در امان باشند

به زبان دیگر:

وقتي که علي(ع) از خوارج شعار «لا حکم الا لله» را شنيد
فرمود: «لا حکم الا لله» سخن حقي است ولي آنان از آن باطل اراده مي کنند.

ما هم قبول داريم که «لا حکم الا لله» و فرمان وحکومتی و حکمي جز فرمان و حکم خدا پذيرفته نيست ولي آنان مقصود ديگري از اين جمله دارند.

آنان مي گويند:
هيچگونه زمامداري، رياست وامامت هیچ فردی درست نيست و زمامدار و امير فقط خداست در حالي که اين سخن درست نيست زیرا هر جامعه اي بايد امام و زمامدار داشته باشد چه امام و زمامدار خوب و چه امام و زمامدار بد (نهج البلاغه دشتي، خطبه 40، ص 92).

از اين سخن امام بر مي آيد که مراد خوارج از حکم، حکومت، رياست و امارت است و آنان خواستار برچيده شدن تشکيلات حکومتي حضرت علي(ع) و ............و اين، کاري نشدني و غيرعقلايي بود.
فرمان و حکم و قانون، خاص خداست ولي همان فرمان وحکومت و حکم را بايد امام و زمامدار اجرا کند وگرنه خداوند که نمي تواند بر مردم رياست دنيوي داشته باشد. خوارج دست از کار خود بر نداشتند و با علي(ع) درگير شدند و در اين درگيري شکست مفتضحانه اي خوردند

kung

اخراجی موقت
خوارح آنانند که قرآن را بر سر نیزه کرده اند لباس عباد پوشینده اند و به یکباره سر از تن مردم می زنند ! ولایت مطلقه وقیح را که عین طاغوت است را حق می دانند . احادیث از خود خلق می کنند ! به جنگ آیه های قرآن می روند ، می گویند ما بر اساس قوانین قرآن حکومت می کنیم ولی آیه های قرآن را که دست آنها را بوضوح آشکار می کند رد می کنند و تفسیر می آورند ، روایات ساختگی در برابر کلام خدا می آورند!! ! واو می شود عطف به فلان !. سفسته می دونید چیست . همانیست که سالیان سال با آن بر ملت بی سواد حکومت کردید طوری گشته است که خود اسلام رو هم نابود کرده اید
آقای شریعتی حرف زیبایی زد ایشان فرمودند اسلام را فقط با اسلام می شود نابود کرد و حالا می ببینم شیاطین را که در لباس عباد اسلامی حضور پیدا کرده اند خود را نماینده خدا می دانند و دستشان تا خرخره در خون این ملت آلودست چه بلاهایی بر سر اسلام نیاورده اند
جامعه مسلمان جهانی اسلام آنها را دیگر حتی اسلام نمی شناسد بلکه نوعی تفکر زاده آقای خمینی میدانند. آیا هنوز فکر می کنید اینچنین می توانید افکار را تغییر دهید ! مردم زمان حال آنانی نیستند که همچون ملت همیشه در صحنه و مانند .... سرتکان دهند هرچه در گوششان خوانده می شود آنان خود فهم و شعور گفته های شما را پیدا کرده اند و آمارهای نظر سنجی در تمامی سایتها مشخص کرده است که آنها به کدام گروه گرایش دارند
گروهی که با پول ملت ، پستها مقامها و... در صحنه حضور دارند یا آنانکه با شکنجه ، زندان کنترل خطوط تلفن فیل= ترینگ و سانسور اینترنتی و رسانه ای حضور دارند !
به راه راست برگردید تا شاید رستگار شوید

آخرین ویرایش:

tatu_lover1366

عضو جدید
جناب مسیح
دوباره میخواید بحثی رو که تاپیکش قفل شد رو اینجا راه بندازید
درست نیس عزیز من
اما بخاطر متنت بدور از تعصبات سیاسی ، ممنون

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين حرفهاي رو كه تو از زبون قرآن و ديگر ائمه ميگي ...........2500 سال پيش كورش هم ميگفت.........وعمل ميكرد.......نه مثل بعضي ها.........

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از شما دوست عزیز خیلی مفید بود،باشد که دیگران درس عبرت گیرند.

hossein D

عضو جدید
حماقت در این حده که آغاشون رو با امام علی مقاییسه میکنن!
بحث با این افراد هیچ فایده ای نداره

مسیح 110

عضو جدید
خوارح آنانند که قرآن را بر سر نیزه کرده اند لباس عباد پوشینده اند و به یکباره سر از تن مردم می زنند ! ولایت مطلقه وقیح را که عین طاغوت است را حق می دانند . احادیث از خود خلق می کنند ! به جنگ آیه های قرآن می روند ، می گویند ما بر اساس قوانین قرآن حکومت می کنیم ولی آیه های قرآن را که دست آنها را بوضوح آشکار می کند رد می کنند و تفسیر می آورند ، روایات ساختگی در برابر کلام خدا می آورند!! ! واو می شود عطف به فلان !. سفسته می دونید چیست . همانیست که سالیان سال با آن بر ملت بی سواد حکومت کردید طوری گشته است که خود اسلام رو هم نابود کرده اید
آقای شریعتی حرف زیبایی زد ایشان فرمودند اسلام را فقط با اسلام می شود نابود کرد و حالا می ببینم شیاطین را که در لباس عباد اسلامی حضور پیدا کرده اند خود را نماینده خدا می دانند و دستشان تا خرخره در خون این ملت آلودست چه بلاهایی بر سر اسلام نیاورده اند
جامعه مسلمان جهانی اسلام آنها را دیگر حتی اسلام نمی شناسد بلکه نوعی تفکر زاده آقای خمینی میدانند. آیا هنوز فکر می کنید اینچنین می توانید افکار را تغییر دهید ! مردم زمان حال آنانی نیستند که همچون ملت همیشه در صحنه و مانند .... سرتکان دهند هرچه در گوششان خوانده می شود آنان خود فهم و شعور گفته های شما را پیدا کرده اند و آمارهای نظر سنجی در تمامی سایتها مشخص کرده است که آنها به کدام گروه گرایش دارند
گروهی که با پول ملت ، پستها مقامها و... در صحنه حضور دارند یا آنانکه با شکنجه ، زندان کنترل خطوط تلفن فیل= ترینگ و سانسور اینترنتی و رسانه ای حضور دارند !

اتفاقاً خوارج هرگز به احادیث وسخن حضرت علی توجه نمی کردند وجز قران را چیزی دیگری را قبول نداشتند لذا حضرت علی براساس مشاهد ه سطحی ایات قران را ایشان را کافر دانستند و او را شهید نمودند ;)

مسیح 110

عضو جدید
اين حرفهاي رو كه تو از زبون قرآن و ديگر ائمه ميگي ...........2500 سال پيش كورش هم ميگفت.........وعمل ميكرد.......نه مثل بعضي ها.........
پس چرا امروز مردم غیور ومسلمان ایرانی برای کوروش حتی تره هم خورد نمی کنند ولی برای قران وعلی وحسین وفاطمه واسلام و.و.و حتی جانشان را هم حاضرند فدا میکنند
در روز قیامت کوروش به داد ما می رسد یا حسین فاطمه :gol:

مسیح 110

عضو جدید
حماقت در این حده که آغاشون رو با امام علی مقاییسه میکنن!
بحث با این افراد هیچ فایده ای نداره
در مثل مناقشه نیست
قران به ما آموخته است که از گذشتگان عبرت بگیریم
وما الگوی وشاخص ما محمد وعلی واهل البیت ایشان است وبس
ما دیگر فریب بیگانگان ونوچه های داخلیش را نمی خوریم وهرگز انقلاب را به دست نا اهلش ( به قول ان پیر سفر کرده ) نمی سپریم :)

terajedi21

عضو جدید
به حق نادانی های افراطی و طرز تفکرات جیره خواران حقیر! یعنی شما ولایت علی رو منطبق با ولایت حامی متجاوزان و جنایتکاران می دونید من شرم میکنم خجالت میکشم واقعا دیگه این حد نمی شه به مقدسات توهین کرد شما میتونی اقاتون رو با ملای محلتون مقایسه کنید!یا با فرعون البته در حق فرعون اجحاف میشه!فرعون میگفت من خدام و کم میاورد ایشون نماینده تام الاختیار خدایی هستند که بر وفق مرادشون عمل میکنند!شماها تا این حد پستی البته از دلهای تاریک برمی اید.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جناب آقای kung که ادعاهاتون در مسائل دینی گوش فلک رو کر کرده، رسما شما رو به مناظره دعوت می کنم تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد.

دوستان توجه کنن که ایشون هرگاه با پاسخ مستدل و مستند بقیه کاربران مواجه میشن از زیر پاسخ گویی در میرن و در تاپیک های دیگه به تکرار ادعاهاشون می پردازند.

رسماً ایشون رو به مناظره دعوت می کنم و اعلام میکنم حاضرم راجب ولایت فقیه، اسلام، قرآن آیات و احادیث و هر آنچه ایشان مدعی آن هستند با ایشان مناظره کنم.

منتظر اعلام نظرتون هستم آقای kung، اگر از زیرش مجدداً در نرید....:gol:

آخرین ویرایش:

مسیح 110

عضو جدید
به حق نادانی های افراطی و طرز تفکرات جیره خواران حقیر! یعنی شما ولایت علی رو منطبق با ولایت حامی متجاوزان و جنایتکاران می دونید من شرم میکنم خجالت میکشم واقعا دیگه این حد نمی شه به مقدسات توهین کرد شما میتونی اقاتون رو با ملای محلتون مقایسه کنید!یا با فرعون البته در حق فرعون اجحاف میشه!فرعون میگفت من خدام و کم میاورد ایشون نماینده تام الاختیار خدایی هستند که بر وفق مرادشون عمل میکنند!شماها تا این حد پستی البته از دلهای تاریک برمی اید.
اقای مدیر سایت
سلام علیکم
کابر با جنبه را تحویل بگیر
.
.
.

ما جوابت رانمی دهیم چون ...............
.
.
.
اقای مدیر خواهشمند است این تاپیک را قفل نکنید ........ما حاضریم بدترین تهمتها وفحش ها را بشنویم ولی بگذار سخنمان را یگویم با تشکر:gol:

مسیح 110

عضو جدید
جناب آقای kung که ادعاهاتون در مسائل دینی گوش فلک رو کر کرده، رسما شما رو به مناظره دعوت می کنم تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد.

دوستان توجه کنن که ایشون هرگاه با پاسخ مستدل و مستند بقیه کاربران مواجه میشن از زیر پاسخ گویی در میرن و در تاپیک های دیگه به تکرار ادعاهاشون می پردازند.

رسماً ایشون رئو به مناظره دعوت می کنم و اعلام میکنم حاضرم راجب هر ولایت فقیه، اسلام، قرآن آیات و احادیث و هر آنچه ایشان مدعی آن هستند با ایشان مناظره کنم.

:gol: بنده در خدمت برادان دینی خود هستیم :heart:

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مثل مناقشه نیست
قران به ما آموخته است که از گذشتگان عبرت بگیریم
وما الگوی وشاخص ما محمد وعلی واهل البیت ایشان است وبس
ما دیگر فریب بیگانگان ونوچه های داخلیش را نمی خوریم وهرگز انقلاب را به دست نا اهلش ( به قول ان پیر سفر کرده ) نمی سپریم :)
ایشون گفتند از چه رویی امام حسین رو با خامنه ای و خمینی مقایسه میکنی !! (البته مودبانه ترش اینطوری میشه )
؟
؟
؟
؟
؟
؟

terajedi21

عضو جدید
اقای مدیر خواهشمند است این تاپیک را قفل نکنید ........ما حاضریم بدترین تهمتها وفحش ها را بشنویم ولی بگذار سخنمان را یگویم با تشکر:gol:
توهین به ائمه گناه نیست؟در مورد شما حرف حق است که شما هم خریدارشی!

kung

اخراجی موقت

رسماً ایشون رو به مناظره دعوت می کنم و اعلام میکنم حاضرم راجب ولایت فقیه، اسلام، قرآن آیات و احادیث و هر آنچه ایشان مدعی آن هستند با ایشان مناظره کنم.

:biggrin::surprised: از کی تاحالا خودت درحد مناظره می بینی . صدها جواب بی پاسخ در گفتگوهای قبلی از طرف تو بزرگترات مسیح_110 ماند .
درهمین تاپیک نکاتی راذکر کردم که از پاسخ به آنها ناچیز هستید پس بهتر است زیاد دست و پانزنید چهره شما را برای همه آشکار کردم و نیازی به بحث بیشتر نیست چه در مورد ولایت وقیح چه در مورد بسیج چه در مورد ادیان . نتایج نظر سنجی همه چیز را آشکار می کند که فهم و شعور مردم کدامین سخن راحق می دانند . سفسته کردن و فرار از پاسخ با طرح موضوعات بی ربط را یا آشکار شدن حقایق را;)
درهر صورت مدیر باشگاه هم اخطار داده در صورت ارسال مطلب سیاسی دیگر اخراج خواهم شد .
شما محیطی را برای گفتگو مشخص کن که فی-لترینگ وجود نداشته باشه با تو که نه در حدش نیسیتی با اساتیدت به گفتگو خواهم نشست و بسیار خوشحال خواهم شد به شرطی که صورت مساله پاک نشود
منتظر هستم آن محیط را معرفی کنی

آخرین ویرایش:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin::surprised: از کی تاحالا خودت درحد مناظره می بینی . صدها جواب بی پاسخ در گفتگوهای قبلی از طرف تو بزرگترات مسیح_110 ماند .
من مثل شما نیستم که خودم رو دست بالا بدونم و مرتب همه جا اون جمله رو تکرار کنم، عرض کردم خدمتتون، مناظره کنیم تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد، شما که عقل کل خودت رو فرض می کنی مطمئنا من شکست خواهم خورد:(!!!!!!!!

درهمین تاپیک نکاتی راذکر کردم که از پاسخ به آنها ناچیز هستید
توی تاپیکات هزار تا نکته ذکر کردم که از پاسخ بهشون ناچیز بودی، منتها از زیر جواب دادن فلنگ رو بستی:whistle:
این هم نمونه دیگری از عقل کل فرض کردن خودت...

پس بهتر است زیاد دست و پانزنید
می بینم کی مرتب داره دست و پا میزنه تا خودش رو ثابت کنه که به همه چیز جواب داده و کسی نتونسته پاسخش رو بده!!!!

چهره شما را برای همه آشکار کردم و نیازی به بحث بیشتر نیست
فرار رو به جلو؟ فرافکنی؟ فرار از مباحثه با بنده؟ نوچ نوچ نوچ، زشته پسر خوب...
بیا تورو خدا بیشتر چهره مون رو آشکار کن، نمیشه؟:question::d

چه در مورد ولایت وقیح چه در مورد بسیج چه در مورد ادیان
ولایت فقیه رو که بدجور زدم تو پرت خودت هنوز داری گیجی ویجی میزنی، و طبق عادت مالوفت، از زیر پاسخ گوییش در رفتی، بقیه موارد هم شبیه همینه;)

نتایج نظر سنجی همه چیز را آشکار می کند که فهم و شعور مردم کدامین سخن راحق می دانند . سفسته کردن و فرار از پاسخ با طرح موضوعات بی ربط را یا آشکار شدن حقایق را;)
سفسطه همین جملات بالای جنابعالی است، نتایج نظر سنجی اینجا کاملاً ناموزون هستش (میتونی به نظر سنجی راجب نجس بودن سگ مراجعه کنی) و وقتی حداکثر 100 نفر توش شرکت می کنن اون هم از یک قشر خاص از مردم، هیچ گاه نمی تونه جامعه آماری مطلوبی باشه برای 74 میلیون نفر (این رو بار دومه بهت میگم و تو فقط مثل بلبل حرف خودت رو تکرار میکنی بدون جواب منطقی)، البته مشخص نکردی دانشجو هستی یا نه ولی با این حرفات نشون دادی از علم آمار هم هیچی نمی دونی:smile:

درهر صورت مدیر باشگاه هم اخطار داده در صورت ارسال مطلب سیاسی دیگر اخراج خواهم شد .
بهانه خوبیه، من خودم 4 امتیاز اخطار دارم که تا دو ماه دیگه هم اعتبار داره;) ولی دیگه حداقل تو که این چندمین نام کاربریته که نباید بترسی؟!
ضمن اینکه دینی بحث می کنیم اگه نترسی:smile:

شما محیطی را برای گفتگو مشخص کن که فی-لترینگ وجود نداشته باشه با تو که نه در حدش نیسیتی با اساتیدت به گفتگو خواهم نشست و بسیار خوشحال خواهم شد به شرطی که صورت مساله پاک نشود
نمونه دیگری از عقل کل بینی خودت:d
لازم نیست با اساتیدمان به مناظره بنشینید، همین شاگرداشون رو بتون جواب بده و از زیرش در نرو، اساتید پیش کش:biggrin:
این هم بهانه خوبی بود..

منتظر هستم آن محیط را معرفی کنی
باشگاه مهندسان ایران، و موید حرفم بحث ها و مناظرات مختلف و متنوعی که در اون جریان داره، و شخص خودت تاحالا چندین تاپیکش رو زدی، هنر داشته باش در چهارچوب قوانین یک فروم بحث کن، عروس بلد نبود برقصه میگفت زمین کجه;)

در هر صورت من آماده ام، ولی گویا شما می ترسی و بهانه میگیری:smile:
در تاپیکهای مختلف هستیم در خدمتتون:w16:
فکر کنم منم باید بروم سراغ پرونده سازیو یه فایل همچین ملس از فرار کردنات درست کنم، آمار فرارات داره میره بالا بد فرم:d

آخرین ویرایش:

kung

اخراجی موقت

برعکس شما من چندین نام کاربری برای زیاد نشون دادن هم فکرام ندارم . این هم سند اخطار مدیریت در یک تاپیک جداگانه این موضوع را بطور کامل مشخص کردم و شاهد هم بودیم در همون تاپیک توان هیچ پاسخی نداشتید

جامعه آماری هم همه چیز را مشخص می کند بی شک اگر امکان آمار گیری در ابعاد بالاتر بود نتیجه آمار ولایت وقیح از 76 درصد مخالف بالای 95 درصد مخالف می رسید همانطور که در ابعاد وسیع تر در سایتهای پریینده تر دیگر که توسط جمهوری اسلامی فیل - تر شده نتایج نظر سنجی آنرا اثبات کرده

چون دین اسلام باسیاست کار دارد پس بحث نمی تواند سیاسی نباشد و جالب آن است که مدعیان می گویند باید با شرایط ما مناظره کنی نه در شرایط آزاد:surprised::biggrin:

همانطور که گفتم اساتیدت نه تو که جز تهمت و دروغ پراکنی توان دیگری ازخود تا بحال ثابت نکردی در محیطی که سانسور نشود و تاپیک حذف نشود آماده هستم تا بیشتر دستتان را رو کنم همانطور که تا بحال انجام پذیرفته همانند ولایت با اسناد قرآن که آنان که شعور دارند شاهد بودند که نتوانستید رد کنید و تنها با یک آیه از سوره النسا خواستید حرف خود را بقبولانید که آن آیه هم مشخص شد که مطلق حرف شما را تایید نمی کند درصورتی که آیات واضح قرآن در سوره بقره همه چیز را به وضوح آشکار کرده است . تعداد افراد رای داده به گزینه یک نیز که افراد عادی بودند نشان دهنده تایید این موضوع است . تمامی افرادی هم که به گزینه 3 رای داند که باید به گزینه 4 رای میدادند ولی چون می خواستند آبرویشان نرود سعی کردند گزینه 3 را توجیه کنند که همه هم خوب می دانند که آنها یا ID های دیگر تو هست یاهمکارهای بسیجیت هستند که منبع در آمدشان از همین راه است;)
ناگفته نماند منظورت از هزار نکته ات همین سئواله بود که هزار بار تکرار کردی
آیا دانشجو هستی؟! چند سالته ؟!:biggrin::biggrin::biggrin: راست میگی جواب این سئوال رو ندادم:surprised::biggrin:

آخرین ویرایش:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

عرض کردم خدمتت من هم یک اخطار 4 امتیازی به خاطر همین ارسال مطالب سیاسی مورد دار دارم، پس فرقی بن من و تو تو این قضیه نیست، سعی نکن مظلوم نمایی کنی;)

برعکس شما من چندین نام کاربری برای زیاد نشون دادن هم فکرام ندارم .
باور میکنم!!!!!
در یک تاپیک جداگانه این موضوع را بطور کامل مشخص کردم و شاهد هم بودیم در همون تاپیک توان هیچ پاسخی نداشتید
اتفاقاً پاسخت رو دادند ولی شما طبق عادت مالوفت نمیبینی پاسخ ها رو و مرتب تکرار میکنی:
توان هیچ پاسخی نداشتید

جامعه آماری هم همه چیز را مشخص می کند بی شک اگر امکان آمار گیری در ابعاد بالاتر بود نتیجه آمار ولایت وقیح از 76 درصد مخالف بالای 95 درصد مخالف می رسید همانطور که در ابعاد وسیع تر در سایتهای پریینده تر دیگر که توسط جمهوری اسلامی فیل - تر شده نتایج نظر سنجی آنرا اثبات کرده
همچنان در حال اثبات این هستی که از علم آمار و علوم دیگر هیچ اطلاعی نداری، سایت های دیگر هم نمی توانند نظر 74 میلیون رو تخمین بزنند، زیرا اساساً یک قشر خاص از جامعه در اون سایتها رفت و آمد میکنن و همچنین این مطلب رو هم نمیدونی که ضریب نفوذ اینترنت در ایران چقدره، تا بفهمی چقدر میتوان به نظر سنجی های اینترنتی اکتفا کرد.
یادت نره، همه 40 میلیونی که در انتخابات رای دادن، همه با این فرض اولیه رای دادن که تحت حکومت ولایت فقیهی رییس جمهور مورد نظرشون رو انتخاب کنند، نه با فرض کنار گذاشتن ولایت فقیه،تقریباً درصد بسیار ناچیزی وجود دارند که در 4 چوب نظام رای میدن ولی با رایشون میخوان که نظام رو عوض کنند، خنده دار میشه اونوقت رایشون;)

چون دین اسلام باسیاست کار دارد پس بحث نمی تواند سیاسی نباشد و جالب آن است که مدعیان می گویند باید با شرایط ما مناظره کنی نه در شرایط آزاد:biggrin:
پس حتماً یک کاربر دیگه بود که در ابتدای تاپیکاش مینوشت:
این تاپیک سیاسی نمی باشد و فقط می خواهد از منظر اجتماعی و دینی ولایت فقیه را بررسی کند
این هم بهانه بود برای در رفتن از زیر مناظره!
شما یک کم چشمانتان بازتر بود متوجه میشدید که بنده هم در همین شرایط شما قرار دارم و اخطاری گرفتم به خاطر مطالب سیاسی، پس ایراد بنی اسراییلی نگیر;)

همانطور که گفتم اساتیدت نه تو که جز تهمت و دروغ پراکنی توان دیگری ازخود تا بحال ثابت نکردی در محیطی که سانسور نشود و تاپیک حذف نشود آماده هستم تا بیشتر دستتان را رو کنم
خوبه اکثر تاپیکات تا صفحه 10 رو حداقل رفته و بعد بسته شده، 10 صفحه کافی نیست برای رو کردن دست من:(!!!!:d
اتفاقاً صفت تهمت و دروغ پراکنی شایسته وجنات شماست دوست عزیز، خود دوستان همفکرت در مورد عکس ها و همچنین آقای fayazbahram دروغهای نابتون رو در مورد کتاب اصول کافی رو کردند برای مخاطبین، شما دیگه سخن از دروغ نگو:biggrin:

همانطور که تا بحال انجام پذیرفته همانند ولایت با اسناد قرآن که آنان که شعور دارند شاهد بودند که نتوانستید رد کنید
دیدم سکوت محضت واسه همین بود که نتونستم رد کنم، اره؟
آخی بمیرم واست که دلت به حالم سوخت و جوابم ندادی که رسوا نشم:d
رد کردم و آنچنان رد کردم که هنوز داری گیجی ویجی میزنی!!!

و تنها با یک آیه از سوره النسا خواستید حرف خود را بقبولانید که آن آیه هم مشخص شد که مطلق حرف شما را تایید نمی کند
اون تازه اول کار بود میخواستم بسنجمت چقدر توانایی شنیدن حقایق رو داری که دیدم، خیر، نداری، با همون از زیر پاسخ در رفتنت، پاسخ بقیه رو دادی و در پاسخ به من زیر آبی رفتی:d
اون تازه بسم الله کار بود و احادیث آِات دیگه و روایات دیگه و نظر اندیشمندان دینی معاصر و چندین سال قبل از انقلاب اسلامی هم موجود بود، منتها ظرفیت شنیدنش نبود، و ترس از این بود که دستت رو بشه...

درصورتی که آیات واضح قرآن در سوره بقره همه چیز را به وضوح آشکار کرده است
.
توی همون تاپیک پاسخت رو گرفتی و دیدیم همگی که چطوری تحریف کرده بودی آیه قرآن رو، و در ضمن هیچ پاسخی هم در قبالش نداشتی:w16:

تعداد افراد رای داده به گزینه یک نیز که افراد عادی بودند نشان دهنده تایید این موضوع است
عادی بودنشون رو از کجا فهمیدی تو؟
اتفاقاً اونها هم به این معتقد بودند که اگه ثابت بشه قرآن گفته اونها هم قبول خواهند کرد، منتها هنوز واسشون ثابت نشده، که تا حدودی شد تا قبل از اینکه بسته بشه.

. تمامی افرادی هم که به گزینه 3 رای داند که باید به گزینه 4 رای میدادند ولی چون می خواستند آبرویشان نرود سعی کردند گزینه 3 را توجیه کنند
:w15:
خودت همونجا قبول کردی که گزینه 3 رو حداقل واسه بنده قبول کردی، حالا حرفت عوض شد؟
ای امان از آدم دو رو!

که همه هم خوب می دانند که آنها یا ID های دیگر تو هست یاهمکارهای بسیجیت هستند که منبع در آمدشان از همین راه است
:biggrin:
میشه چند نفر دیگه غیر از خودت رو مثال بزنی که مثل تو معتقد باشه اونها ID های دیگر من هستند، جون من بگو دیگه کی اینجوری مثل تو، تو این توهمه؟
میگم پاسخ ها رو نیمخونی واسه همینه، بارها گفتم عضو بسیج و هیچ جای دیگری نیستم، منتها اگر فکر میکنی بسیجی ام باشه افتخار میکنم، ولی تاحالا هیچ کدام از کاربران این باشگاه رو ندیدم;)
البته روش خوبی است برای مظلوم نمایی و در رفتن از زیر پاسخ گویی:smile:

آیا دانشجو هستی؟! چند سالته ؟! راست میگی جواب این سئوال رو ندادم
همین که جواب نمیدی به این کلی نکته توشه:smile:
ضمن اینکه توی همون تاپیک ولایت هم مطالب زیادی در رد گفته هات نوشتم و همچنین در تاپیکهای دیگرت، که همگی رو پیچوندی:whistle:
پرونده های افشای بسیجی ها چی شد؟ به 20 نفر رسید تعداد دانلودش؟:d آخرین بارش 12 تا بود که دو بارش خودم بود:w16: توروخدا بگو چندتا دانلود کردن تا بفهمیم چقدر تحویلت گرفتن رفیق:smile:

kung

اخراجی موقت
:biggrin: خوشبختانه تاپیک ولایت همچنان موجود است .متن قرآن هم موجوداست;)
خود کاربران می تونند معنی آیات را از قرآن خودشان بخوانند
منتهی شما ها می خواهید با احادیث و روایات بگویید قرآن ولایت وقیح را قبول دارد:surprised::biggrin:
احادیث و روایات چه ربطی به قرآن داشت :surprised::biggrin:

غیر از اون یک جمله هم که از قرآن آوردید و خود همون آیه مطلق بودن نظر شما را رد کرده است و من توضیح دادم هیچ آیه دیگری در قرآن حرف شما را تایید نمی کند بلکه آیات مکرر و واضح و صریح حرف شما و عمل شما را عین طاغوت می داند . حالا حرف قرآن رو ول کنید بچسبید به روایات و احادیث اینها مهمتر هستند:surprised::biggrin:
در مورد تفسیر درست یا نادرست هم همه قرآن دارند می تونند برند اصل آیه رو خودشون معنیشو بخونند ما مثل شماسعی در تغییر معانی با سفسته کردن (واو در اینجا عطف به فلان است:biggrin:) برای رسیدن به هدفهای پوچ نداریم .
هر زمان محیطی برای گفتگو آزاد بود دستت اساتیدت را بهتر برای همه آشکار خواهم کرد . در همین محیط هم با توجه به امکانات این کارو بسیار کرده ام ولی شما تغییر موضوع و پرداختن به مسائل بی ربط رو عدم جواب می دانید :biggrin: شما ابتدا همون سئوالاتی که در تاپیک بسیج شد رو پاسخ بده مابقشون بماند مثل عکس رهبرت:biggrin:

• Like
واکنش ها: A&S

Arash_Sn

عضو جدید

برعکس شما من چندین نام کاربری برای زیاد نشون دادن هم فکرام ندارم . این هم سند اخطار مدیریت در یک تاپیک جداگانه این موضوع را بطور کامل مشخص کردم و شاهد هم بودیم در همون تاپیک توان هیچ پاسخی نداشتید

چون دین اسلام باسیاست کار دارد پس بحث نمی تواند سیاسی نباشد و جالب آن است که مدعیان می گویند باید با شرایط ما مناظره کنی نه در شرایط آزاد:surprised::biggrin:

همانطور که گفتم اساتیدت نه تو که جز تهمت و دروغ پراکنی توان دیگری ازخود تا بحال ثابت نکردی در محیطی که سانسور نشود و تاپیک حذف نشود آماده هستم تا بیشتر دستتان را رو کنم همانطور که تا بحال انجام پذیرفته همانند ولایت با اسناد قرآن که آنان که شعور دارند شاهد بودند که نتوانستید رد کنید و تنها با یک آیه از سوره النسا خواستید حرف خود را بقبولانید که آن آیه هم مشخص شد که مطلق حرف شما را تایید نمی کند درصورتی که آیات واضح قرآن در سوره بقره همه چیز را به وضوح آشکار کرده است . تعداد افراد رای داده به گزینه یک نیز که افراد عادی بودند نشان دهنده تایید این موضوع است . تمامی افرادی هم که به گزینه 3 رای داند که باید به گزینه 4 رای میدادند ولی چون می خواستند آبرویشان نرود سعی کردند گزینه 3 را توجیه کنند که همه هم خوب می دانند که آنها یا ID های دیگر تو هست یاهمکارهای بسیجیت هستند که منبع در آمدشان از همین راه است;)
آیا دانشجو هستی؟! چند سالته ؟!:biggrin::biggrin::biggrin: راست میگی جواب این سئوال رو ندادم:surprised::biggrin:

به خاطر دارم که پاسخ شما را شب گذشته ارائه کردم و چند سوال هم داشتم که صریحاً پاسخ ندادید !

حتماً متوجه شدید که در مورد تفکرات و مکتب شما درست حدس زدم

حال چند سوال دیگر دارم که امیدوارم صادقانه پاسخ دهید

آیا تا به حال با خانم ناتاشا و یا همایون مستقیماً ملاقات داشته اید؟

آیا فکر میکنید جناب پروفسور هنوز در قید حیات هستند؟

//

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز

این متنی که نوشتی رو نخوندم kung پارادوکس

اما چند نکته هست درباره نظرسنجی دیروزت
1- 3 کاربر که تعداد پستهاشون کمتر از 20 بود و دوتاشون اصلا پستی نداده بودند برات رای دادند
2- 4 کاربر تعدادپستهاشون کمتر از حدودا 60 بود که همش پستهای تاپیک های سیاسی شرکت کرده بودند
3- تو نظرسنجیت کاربرانی بودند که به دو گزینه رای داده بودند

پس نظرسنجیت به درد فقط خودت خورده

اما اصلا به سوالات من اونجا جواب ندادی و فرار کردی، اگه لازمه دوباره بپرسم ( البته اگه سواد کامپیوتری و اینترنتی و شبکه داری)

آخرین ویرایش:

kung

اخراجی موقت
جوهر اینقدر به خاطر اینکه آبروتون رفته دروغ نگو بهتره کمی تفکر کنی با این حرفهات چیزی رو نمی تونی تغییر بدی
شما به من بگو یک کاربر چطور تونسته در دو گزینه رای بدهد در صورتی که دیگر کاربران نمی تواننستند و این را ثابت کن وگرنه دروغ گفتند که کاری نداره . مثلا من می گم همه این کاربران بسیجی یک نفر هستند تمام ، می تونی ثابت کنی که نیستند ، یا تو دیشب فلان جنایتی کردی می تونی ثابت کنی؟ بسه با این کارهات به جایی نمی تونی برسی و همونطور که گفته کسی که دروغ میگه ، تهمت میزنه و دستش رو میشه اصلا ارزش پاسخ دادن نداره حالا هی شما بالا بپر پایین بپر چه ارزشی داره .
یک جمله ای امام اول شیعیان می گویید و آن این است که زمانی که گمان بردی قضاوت مکن
ببین این نوکران ولایت وقیح که دم از حکومت علی می زنند نه تنها قضاوت می کنند بلکه برای قضاوت خود دروغ هم می سازند و خوب نتیجه هم همینی می شود که ما در جامعه می بینیم.

وقت خویش را بانادانان و بی درک شنوندگان مگذارید زیرا سخن آنان دشمن بی پایان پدران و فرزندان شماست

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin: خوشبختانه تاپیک ولایت همچنان موجود است .متن قرآن هم موجوداست;)
خوب اینکه به ضررت تموم میشه، همه میرن میبینن نتونستی به سوالات و توضیحات من جواب بدی و از زیرش فلنگ رو بستی:smile:

خود کاربران می تونند معنی آیات را از قرآن خودشان بخوانند
منتهی شما ها می خواهید با احادیث و روایات بگویید قرآن ولایت وقیح را قبول دارد:surprised::biggrin:
احادیث و روایات چه ربطی به قرآن داشت :surprised::biggrin:
میخوای از قرآن آیاتی رو واست مثال بزنم که نتونی از روی معنی لفظیش مفهومش رو بفهمی؟
ضمن اینکه:
اطیعوا الله و اطیعوا الرسول و اولی الامر منکم
اطاعت از رسول و اولی الامر (که شامل امامان هم میشود) یعنی همان اطاعت از احادیث صادر شده از ایشان و روایات ایشان.
چگونه میشود رسول و اولی الامر رو بدون دانستن احادیث و توصیه های آنها و سیره زندگیشون که میشه همون روایات، شناخت و اطاعت کرد؟
این هم بذار کنار همونهایی که نمیتونی جواب بدی;)

غیر از اون یک جمله هم که از قرآن آوردید و خود همون آیه مطلق بودن نظر شما را رد کرده است و من توضیح دادم هیچ آیه دیگری در قرآن حرف شما را تایید نمی کند بلکه آیات مکرر و واضح و صریح حرف شما و عمل شما را عین طاغوت می داند . حالا حرف قرآن رو ول کنید بچسبید به روایات و احادیث اینها مهمتر هستند:surprised::biggrin:
روایات و احادیث رو گفتم واستون...
اون آیه هم دست گرمیت بود، آیات دیگری هم وجود داره که لزوم اطاعت از ولی فقیه زمان رو روشن میکنه...
اون آیه مطلق بودن نظر من رو رد می کرد؟:surprised: چرا همونجا نگفتی!!! یک کم توضیح بده چرا و چگونه نظر من رو رد میکرد...

در مورد تفسیر درست یا نادرست هم همه قرآن دارند می تونند برند اصل آیه رو خودشون معنیشو بخونند ما مثل شماسعی در تغییر معانی با سفسته کردن (واو در اینجا عطف به فلان است:biggrin:) برای رسیدن به هدفهای پوچ نداریم .
کافر همه را به کیش خود پندارد:smile:
عرض کردم دوست داری واست آیاتی مثال بزنم که نتونی از روی معنی تحت الفظیش مفهوم و منظورش رو بفهمی؟
یا آیا تمایل داری از خود قرآن لزوم تفسیر و تبیین آیات قرآن رو واست ثابت کنم؟
نشنیدی تمامی امامان قرآن رو تفسیر کردند؟؟؟

هر زمان محیطی برای گفتگو آزاد بود دستت اساتیدت را بهتر برای همه آشکار خواهم کرد .
بمیرم الهی حتماً کم گذاشتی توی دروغ پراکنی؟:biggrin:
رو کن، کسی نمی ترسه، اونی که میترسه اونه که از زیر پاسخها در میره تا نشون داده نشه چقدر کم میدونه...

در همین محیط هم با توجه به امکانات این کارو بسیار کرده ام ولی شما تغییر موضوع و پرداختن به مسائل بی ربط رو عدم جواب می دانید :biggrin:
یادمون نرفته که تاپیکهای حجاب رو چجوری منحرف کردی و منجر به بسته شدنشون شدی;)
مجدد کافر همه را به کیش خود پندارد...

شما ابتدا همون سئوالاتی که در تاپیک بسیج شد رو پاسخ بده مابقشون بماند مثل عکس رهبرت:biggrin:
لازمه اش اینه که شما هم سوالات و توضیحاتی که در مورد تحریف ایات قرآن در تاپیک ولایت رو دادم پاسخ بدی و همچنین پاسخ مطالب و اسناد دروغت که در تاپیکهای مختلف هم دوستان همفکرت و هم دوستان بنده دستت رو رو کردن و گفتن دروغ نگو:smile:
یه عذرخواهی هم بابت این دروغهات به بچه های باشگاه بدهکاری;)

آخرین ویرایش:

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوهر اینقدر به خاطر اینکه آبروتون رفته دروغ نگو بهتره کمی تفکر کنی با این حرفهات چیزی رو نمی تونی تغییر بدی
شما به من بگو یک کاربر چطور تونسته در دو گزینه رای بدهد در صورتی که دیگر کاربران نمی تواننستند و این را ثابت کن وگرنه دروغ گفتند که کاری نداره . مثلا من می گم همه این کاربران بسیجی یک نفر هستند تمام ، می تونی ثابت کنی که نیستند ، یا تو دیشب فلان جنایتی کردی می تونی ثابت کنی؟ بسه با این کارهات به جایی نمی تونی برسی و همونطور که گفته کسی که دروغ میگه ، تهمت میزنه و دستش رو میشه اصلا ارزش پاسخ دادن نداره حالا هی شما بالا بپر پایین بپر چه ارزشی داره .
یک جمله ای امام اول شیعیان می گویید و آن این است که زمانی که گمان بردی قضاوت مکن
ببین این نوکران ولایت وقیح که دم از حکومت علی می زنند نه تنها قضاوت می کنند بلکه برای قضاوت خود دروغ هم می سازند و خوب نتیجه هم همینی می شود که ما در جامعه می بینیم.

بهتره بدونی من تاحالا هرادعایی کردم براش ازقبل مدرک جمع می کنم که گرفتار نشم

دیروز و پری روز دوتاپیک زدم با داشتن مدارک کافی که جرات نکردی پاتو بزاری توشون و فقط به تشکر کردن از رک و رفقات تو اون تاپیک ها اکتفا کردی

این موارد رو هم گذاشتم برا بعد عجله نکن< فعلا بذار در کوزه ....
هنوز از اینکه تو کار کپی پیست مهارت کافی پیدا نکردی بدون ردپا گذاشتن ناراحتی

اشکال نداره کم کم

جواب سوالات دیروز رونمی خوای بدی بزارمشون اینجا چون هنوزاین تاپیک شباهتی با تاپیک دیروزت داره ها

Arash_Sn

عضو جدید
بهتره بدونی من تاحالا هرادعایی کردم براش ازقبل مدرک جمع می کنم که گرفتار نشم

دیروز و پری روز دوتاپیک زدم با داشتن مدارک کافی که جرات نکردی پاتو بزاری توشون و فقط به تشکر کردن از رک و رفقات تو اون تاپیک ها اکتفا کردی

این موارد رو هم گذاشتم برا بعد عجله نکن< فعلا بذار در کوزه ....
هنوز از اینکه تو کار کپی پیست مهارت کافی پیدا نکردی بدون ردپا گذاشتن ناراحتی

اشکال نداره کم کم

جواب سوالات دیروز رونمی خوای بدی بزارمشون اینجا چون هنوزاین تاپیک شباهتی با تاپیک دیروزت داره ها

جناب jovhar

شما لطف کنید با کمال آرامش و متانت اگر پاسخی دارید بفرمائید در غیر اینصورت ....

با تشکر از همکاری شما!

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب jovhar

شما لطف کنید با کمال آرامش و متانت اگر پاسخی دارید بفرمائید در غیر اینصورت ....

با تشکر از همکاری شما!

من آرومم وهمیشه آروم بودم
اما ...

و فکرکنم حق با شماست بهتره ازتون تشکرکنم

Arash_Sn

عضو جدید

جناب kung

ما در اینجا فقط بدنبال یک بحث دوستانه هستیم تا از این طریق به آگاهی های همدیگر اضافه کنیم و از ایجاد جنجال و یا بد اخلاقی هیچ کدام سودی نمیبریم

در پست های قبلی که به لطف مدیران به فنا رفت بنده از شما سوال کردم شما فکر میکنید چه نوع دموکراسی مناسب ما باشد چون همانگونه که توضیح دادم دموکراسی تعریف خاصی ندارد شما لطفاً به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کنید و یک نوع را انتخاب کنید تا راجع به آن بحث کنیم

http://en.wikipedia.org/wiki/Democracy#Forms

بالا