حل مشکلات علمی و درخواست اطلاعات دانشجویان رشته ی مواد و متالورژی

reza_1364

مدیر بازنشسته
سلام بابا متم تازه وردم به منم میدون نمیدن منم شنیده بودم بچه ها متال خیلی باحالن اما انگار همشون افسردگی گرفتن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
میدون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینجا که باهات کاری ندارن

اینم میدون( )

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دیگه کمکم دارم حسودی می کنم امروز همه به دخترا تبریک می گن انگار چی شده :razz:؟؟ تو نتو نمی گمو تو کوچه خیابونم همینطوره:cry: ... من که به کسی تبریک نگفتم حتی به :heart::redface::w02::wallbash:... عصابم خورده :razz::exclaim::exclaim:

شوخی بود تبریک منو هم بپذیرید ;)

آخرین ویرایش:

nano.gemini

عضو جدید
دوستان عزیز من فعلاً دارم می رم. البته احتمالاً چند ساعت دیگه برمیگردم، می خوام گزارش کاری رو که واسه کارگاه قراره بدم به استاد، اینجا بنویسم.:) البته تو تاپیک مرتبطش!!!;):biggrin:
شمام خیلی منتظر نمی مونید آقا رضا، اصلاً کی جرأت داره مدیرو منتظر بذاره؟؟؟؟!!!!:biggrin:
تا 5شنبه صبر کنید...;)

nano.gemini

عضو جدید
دیگه کمکم دارم حسودی می کنم امروز همه به دخترا تبریک می گن انگار چی شده :razz:؟؟ تو نتو نمی گمو تو کوچه خیابونم همینطوره:cry: ... من که به کسی تبریک نگفتم حتی به :heart::redface::w02::wallbash:... عصابم خورده :razz::exclaim::exclaim:

شوخی بود تبریک منو هم بپذیرید ولی فقط به متالورژها ;)
:razz:

ttaranom

عضو جدید
با تبريك روز دختر به همه دختر خانوماي باشگاه.
آقا؟ چرا من همه درسا يادم رفته هيچي نمي فهمم؟
من خواص فيزيكيم حرف نداشت الان بعد دو سال انگار هيچي نوفهمم.

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
به جـــان پاک تو ای دختر امام، ســلام // به هر زمان و مـکان و به هر مقام، سـلام
تويـی که شــاه خراسان بود بــرادر تــو // بـــر آن مقام رفيــع و بـر اين مقام، ســلام
به هر عدد که تکلم شـود به ليل و نهار// هــــزار بـار فـــزون تـر ز هـر کـلام، ســلام
صبح تا شب و از شام، تا طليعه صبــح // بر آستـانه قــدسـت علی الـدوام، ســلام
در آســـمان ولايــت، مــه تمــامی تـــو // زپای تا به ســرت ای مـــه تـمـام، ســلام
به پيشگــاه تو ای خواهـــر شه کـَـونين // ز فـرد فـرد خليـق، به صبح و شام ســلام
منم که هر سر مويم به هر زمان گويـد // به جـان پــاک تـو ای دخــتـر امـام، ســلام

سلامي چون بوي مهر و محبت !خوبيد دوستان گلم! من هم به نوبه خودم اين روز رو به تمام شيعيان جهان بالاخص دختر خانمهاي محترم اين تالار تبريك ميگم! اميدوارم در تمام مقاطع زندگيتون موفق باشيد و ياد خداوند و رسول بزرگوارش و اهل بيت مطهرش در جاي جاي زندگيتون جاري باشه! ;):D:)

روى القاضى نور اللّه عن الصادق عليه السلام قال:
ان للّه حرماً و هو مكه ألا انَّ لرسول اللّه حرماً و هو المدينة ألا وان لاميرالمؤمنين عليه السلام حرماً و هو الكوفه الا و انَّ قم الكوفة الصغيرة ألا ان للجنة ثمانيه ابواب ثلاثه منها الى قم تقبض فيها امراة من ولدى اسمها فاطمه بنت موسى عليهاالسلام و تدخل بشفاعتها شيعتى الجنة با جمعهم .
خداوند حرمى دارد كه مكه است پيامبر حرمى دارد و آن مدينه است و حضرت على (ع) حرمى دارد و آن كوفه است و قم كوفه كوچك است كه از 8 درب بهشت سه درب آن به قم باز مى شود - زنى از فرزندان من در قم از دنيا مى رود كه اسمش فاطمه دختر موسى (ع) است و به شفاعت او همه شيعيان من وارد بهشت مى شوند .

خواهران گراميه تالار روزتان مبارك!!!
:w33::w33::w33:
:w23::w23:
:w30:

امام رضا(ع) در روايتى ديگر مى فرمايد:
هركس نتواند به زيارت من بيايد، برادرم را در رى يا خواهرم را در «قم» زيارت كند كه ثواب زيارت مرا در مى يابد.

كامل الزيارة:عن ابن الرضا عليهماالسلام قال:
من زار قبر عمتى بقم فله الجنة
امام جواد - كسى كه عمه ام را در قم زيارت كند پاداش او بهشت است .

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چی کار کردی شما ... آفرین ولی یا این وضعیت اینترنت من 20 دقیقه طول کشید تا صفحه کامل شد ..

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

2 سال بگو یه ترم من الان که دارم دوباره برا ارشد می خونم بعضی هاشو اصلان فکر می کنم تا حالا نشنیدم :surprised: امروز ریاضی مهندسی می خوندم :cry: الان افسردم :(:cry:

m4material

مدیر تالار
وایییییییییییییییییی چرا هیچکی به ما تربیک نگفته این روزو....( می دونستم که اقایون از حسودی چیزی نگفتن. خدا هم فهمیده که ماها چقدر بهترتر از شماییم)

ما حسوديم؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
شايد راست ميگيد، ما حسوديم به خانمها چون فرصت مادر شدن دارن، چون ميتونند به بالاترين مقام بهشت برسن، ولي متاسفانه بعضي از خانمها( اصلا اصلا منظورم به خانمهاي محترم تالار نيست)اونقدر خودشون رو دست كم ميگرن كه جايگاهشون از چاههاي اسفل السافلين شايد بدتر بشه!!!!!
بهر حال اين اين روزه ميمون و خجسته رو دوباره به تمام شيعيان و بالاخص دختر خانمهاي گل تالار تبريك ميگم!!!:w23::w23::w23:
دانشکده امروز یه حال و هوای دیگه داشت....
به شدت جنب و جوش زیاد شده. من که 30/7 رسیدم چند تا مهمون از جاهای دیگه داشتیم چون با چمدون و کلی بار وبنه اومده بودن.
در هر صورت امیدوارم هر کسی به ما سر زد بهش خوش بگذره.
فكر نمي كنم قسمت بشه بيام! خيلي دوست داشتم بيام، ولي انگاري نميشه!!! :cry:
بهر حال جاي مارو خالي كنيد!!!
یه سوال ؟ روز پسر نداریم ؟؟ اون روزم که هست می گن روز آقایون ولی چرا امروزو نمی گن روز خانوم ها ؟
-----------
راستی من خودمو معرفی نکردم : من امیر ترم 7دارم برا ارشد می خونم چون اگه قبول نشم می برنم سربازی:cry::cry: متالورژی صنعتی
:w23::w23:
وای خدا
الان که من اینجام
کلاسم کنسل شده به خاطر همایش
چی میشد کل کلاسای این هفته کنسل میشد؟؟؟
اينقدر تنبل نبوديا فرهنگ خانم!!!:whistle:
بهر حال به عنوان يه دانشجو كه دركتون ميكنم، اميدوارم تعطيل شه!!!:w16:;)
بابا من تازه میخوام مهندس بشم به منم میدون بدییییییییییییییییین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
كسي جلوتونو نگرفته دوست عزيز! همينكه اينجا پست گذاشتي يعني الان ميدون داري!:w16::lol:
اميدوارم اينجا بيشتر فعال باشي تا بيشتر تو چشم بياي!!!

سلام بابا متم تازه وردم به منم میدون نمیدن منم شنیده بودم بچه ها متال خیلی باحالن اما انگار همشون افسردگی گرفتن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
كي افسردگي داره! پستها رو خوندي؟؟؟؟؟
تازه بذار مرضيه خانم بياد اونموقع ميگم افسردگي يعني چي!!!
مرضيه خانم كجايي؟؟؟؟؟؟

دوستان عزیز من فعلاً دارم می رم. البته احتمالاً چند ساعت دیگه برمیگردم، می خوام گزارش کاری رو که واسه کارگاه قراره بدم به استاد، اینجا بنویسم.:) البته تو تاپیک مرتبطش!!!;):biggrin:
شمام خیلی منتظر نمی مونید آقا رضا، اصلاً کی جرأت داره مدیرو منتظر بذاره؟؟؟؟!!!!:biggrin:
تا 5شنبه صبر کنید...;)
بابا فعاليت !!!!!
ما بيشتر منتظر گزارش كاريم!!! حالا اگه شيريني به دوستان هم داديد ما رو هم فراموش نكنيدا!
مخصوصا شيرينيهاي تبريز كه واقعا خوردن داره! نوقا، ريس، بستني خشكه، چهار مغز، راحتي و ......!:lol:

m4material

مدیر تالار
روز دخملمون مبارک
:heart:تقدیم به همه ی دختر:heart:
:heart:خانومای گل:heart:
:biggrin:!مثل خودم!:biggrin:
:w23:
:w32:
:w33:
:w14:
:w40:
ای امان از دست این پسرای حسود!!!:razz:
:biggrin:
:w05::w05:
چرا همه به ما ميگن حسود! من كه همش هواي شما رو دارم!:( بشكنه دستم كه نمك نداره!!!!:razz::lol:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
:gol:روز دخملمون مبارک:gol:

:heart:تقدیم به همه ی دختر:heart:
:heart:خانومای گل:heart:
:biggrin:!مثل خودم!:biggrin:
:w23::w23::w23:
:w32:
:w33:
:w14:
:w40:
ای امان از دست این پسرای حسود!!!:razz:
:D:biggrin:

خدا گفته حسودا رو میندازم تو اتیشا. توی این روز قشنگ حسودی رو بذارید کنار تا برای شما هم بعدا اعلام کوپن روز پسر شه;)
الان قیافه همتون اینجوری شده؟>؟!! دست بردارید مرهبون شید

فرهنگ

مدیر بازنشسته

کلا این ذات کنکوره که تا یه مدت احساس خنگی داشته باشی
خیلی خودتو اذیت نکن
:)

sosmar

کاربر بیش فعال
سلام .
تبریک به تمام دختر های عزیز یادتون نره که دست ماماناتونو ببوسید و بخاطر این همه زحمت که براتون کشیدن تشکر کنید .
قدر خودتونو بدونید به قول دوست عزیزم material .
شما فردا مادر می شید و خیلی کارتون سختتر می شه .
من حسادت می کنم به این که چرا خواهری ندارم تا براش این روزو جشن بگیرم و هدیه بخرم .

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر اين روز دختر خوب بودا . هم شيرينيش رو خورديم هم هديه اش رو گرفتيم :w18::w18:

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشم مياد اين دو دوست گرامي اينجا رو تركوندن!!!:lol:
مثل اينكه خوب براي كنكور داريد ميخونيدا!!!!
موفق وپيروز باشيد;)
[/quote

خیر قربان! نتونستید ریشه یابی کنین! ربطی به کنکور نداره! مشکل اینجاس که منو حمیده حتااااااااااااا در دوران مقدس کارآموزی هم در کنار هم و دوش به دوش هم مشغول خدمت به صنعت این مملکت بودیم!
امیدوارم در تجزیه و تحلیلات بیشتر به کشف حقیقت بپردازی!!!:):):):)

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
2 سال بگو یه ترم من الان که دارم دوباره برا ارشد می خونم بعضی هاشو اصلان فکر می کنم تا حالا نشنیدم :surprised: امروز ریاضی مهندسی می خوندم :cry: الان افسردم :(:cry:

افسرده چرا؟ منم کنکوریم! :):):)
همه چی واسم تازگی داره! ولی افسرده نشین بچه ها! میخونیم اگرم متوجه نشدیم بچه های خوب باشگاه کمکمون میکنن! تجربیاتشونو در اختیارمون میزارن! به تاپیک کنکوری ها یه سری زدین؟؟؟ خیلی راهنمایی های خوبی داره ها! ;)

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
افسرده چرا؟ منم کنکوریم! :):):)
همه چی واسم تازگی داره! ولی افسرده نشین بچه ها! میخونیم اگرم متوجه نشدیم بچه های خوب باشگاه کمکمون میکنن! تجربیاتشونو در اختیارمون میزارن! به تاپیک کنکوری ها یه سری زدین؟؟؟ خیلی راهنمایی های خوبی داره ها! ;)
شوخی کردم :) من به این راحتی افسرده نمیشم :smile:
من وقت کم دارم برا همین عصابم خورده ... الانم هم کار هم پروژه هم 20 واحد هم ... :cry: همه چیز ریخته بهم باید مرتب کنم ولی طول میکشه ;) ذهنم شلوغه در حد قطار ها هندوستان :confused:...

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
كي افسردگي داره! پستها رو خوندي؟؟؟؟؟
تازه بذار مرضيه خانم بياد اونموقع ميگم افسردگي يعني چي!!!
مرضيه خانم كجايي؟؟؟؟؟؟

......!:lol:

کیست که مرا میخاند!؟
باز چه شده است که نام مرا خاندید؟!
در چاه افتاده اید؟
یا آتش سوزی مهیبی در باشششگاه رخ داده است ؟:w08:
یا کودکی در آستانه آسیب زدن به BMW بنده بوده است؟ مشکل چیست؟ :w08:
نکند شیر گاز یا آب باز مانده؟ :w08:
و یا شاید قبوض موبایل به دستتان رسیده؟ :w08:
بگویید! تارف نکنید! من باصبرانه به مشکلاتتان گوش فرا میدهم و هییییییچ کمکی بهتان نخاهم کرد! به به! خودم که لزت بردم! شما چطور؟:w02:

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
شوخی کردم :) من به این راحتی افسرده نمیشم :smile:
من وقت کم دارم برا همین عصابم خورده ... الانم هم کار هم پروژه هم 20 واحد هم ... :cry: همه چیز ریخته بهم باید مرتب کنم ولی طول میکشه ;) ذهنم شلوغه در حد قطار ها هندوستان :confused:...

آهان! متوجه شدم! خب حق داری یه کم نگران باشی،توکل به خدا! اگه کمکی از ما برمیومد خوشحال میشیم کمکت کنیم،موفق باشی،;)
ولی خداییش مهندسی خفنده! من و حمیده ام دیروزکه نگاشت میخوندمو سسسووووووووووت میزدیم!:):confused::confused::confused:

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااااای ! بچه هااااااااااااااااااااااااااااا!
بلخره منم عضو فعال شدم! ;)
آقا رضا بلخره 2 ستاره شدم!(پسوورد) ;)
حمییییییییده! من موفق شدم پله های ترقی رو تی بکشمو بالا برم! ;)
بچه ها!!!!!!!!!!!!!
:w11:
چه هیجانی داره عالم 2 ستارگیییییییییییی!
مردم از زق!!!
:w42::w11::w33::w11::w14:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااااای ! بچه هااااااااااااااااااااااااااااا!
بلخره منم عضو فعال شدم! ;)
آقا رضا بلخره 2 ستاره شدم!(پسوورد) ;)
حمییییییییده! من موفق شدم پله های ترقی رو تی بکشمو بالا برم! ;)
بچه ها!!!!!!!!!!!!!
چه هیجانی داره عالم 2 ستارگیییییییییییی!
مردم از زق!!!
:w42::w11::w33::w11::w14:

حسابي مباركه :w23::w23:

به زودي 5 ستاره هم ميشي :w16::w16::w16:

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز

حسابي مباركه :w23::w23:

به زودي 5 ستاره هم ميشي :w16::w16::w16:

ایشالا! قربان شما،مرسی، ایشالا ستاره های کنکور بشینه رو دوشم !:)
ایشالا رتبم 5 نشد لااقل مضرب 5 بشه البته من فقط تا 50 بلدم بشمورما! اگه بیشتر یاد بگیرم بشمرم موقعیت شریف به خطر میفته;););)

m4material

مدیر تالار
خوشم مياد اين دو دوست گرامي اينجا رو تركوندن!!!:lol:
مثل اينكه خوب براي كنكور داريد ميخونيدا!!!!
موفق وپيروز باشيد;)
[/quote

خیر قربان! نتونستید ریشه یابی کنین! ربطی به کنکور نداره! مشکل اینجاس که منو حمیده حتااااااااااااا در دوران مقدس کارآموزی هم در کنار هم و دوش به دوش هم مشغول خدمت به صنعت این مملکت بودیم!
امیدوارم در تجزیه و تحلیلات بیشتر به کشف حقیقت بپردازی!!!:):):):)
پس ديگه براي قبوليتون به نذر ونياز ادامه نديم!!! خوب شد داشتيم خودمونو براي يه سفر آماده ميكرديم بريم پابوس آقا و اونجا بس بشينيم تا حاجت قبوليتونو بگيريم!!! ماشاءاله به حميده خانم كه حداقل هنوز اميد داره و براي تذهيب نفس و اميد گرفتن مشهد ميره ، شما كه فكر كنم كلا ناميد و زده ايد!!!!:D
جداي از شوخي مي خواهيد باور كنيد ، ميخواهيد باور نكنيد، اگه خدا قبول كنه روزي يه تسبيح صلوات دارم براي كنكوريهاي تالار هر روز ميفرستم! پس بدونيد برامون مهمه كه قبول شيد( البته براي شيريني نمي گمااا:whistle:ا)
موفق و پيروز باشيد;)

بالا