حسین هنوز هم مظلوم است

كربلايي حسام

اخراجی موقت
حسین هنوز مظلوم است

چون وقتی محرم می‌آید...

صاحب بزرگترین بنگاه ملک و ماشین شهر، يكماه تکیه راه می‌اندازد و خودش در روز تاسوعا سر مردم گل می‌مالد و ۱۱ ماه هم سرشان شیره!

حسین (ع) هنوز مظلوم است

چون وقتی محرم می‌آید...

قدرت سامورایی! شب ها در تکیه لخت می‌شود و میانداری می‌کند و روزها مردم را لخت می‌کند و زورگیری ...!

حسین (ع) هنوز مظلوم است

چون وقتی محرم می‌آید...
فرشید پوسترهای گلزار و مهناز افشار را از بساطش جمع می‌کند و آخرین ورژن! پوسترهای علی‌اکبر (ع) و حضرت عباس (ع) را در بساطش پهن ...!
حسین (ع) هنوز مظلوم است
چون وقتی محرم می‌آید...
آقای صولتی تا پایان اربعین تمام پاساژش را سیاه می‌کند و تا آخر سال هم مشتری‌هایش را!
حسین (ع) هنوز مظلوم است
چون وقتی محرم می‌آید...
قادر روزهای تاسوعا و عاشورا قمه می‌زند و علم می‌کشد ولی در ماه رمضان سیگار از لبش نمی‌افتد!
حسین (ع) هنوز مظلوم است
چون وقتی محرم می‌آید...
سیامک چشم چران! که پاتوقش همیشه خدا نزدیک مدارس دخترانه است در دسته‌هاي عزاداری اسفند دود می‌کند!
حسین (ع) هنوز مظلوم است
چون وقتی محرم می‌آید...
نیما پشت ماکسیمایش می‌نویسد "من سگ کوی حسینم" ولی هیچ وقت از چارلی! سگ ۱۱ماهه‌اش دور نمی‌شود!
حسین (ع) هنوز مظلوم است
چون وقتی محرم می‌آید...
مداح معروف شهر بابت ۷ ساعت مداحی حقوق 250 روز یک کارگر را می‌گیرد!

حسین (ع) هنوز مظلوم است

چون وقتی محرم می‌آید...

جباری رییس شرکت لبنیات شیر تو شیر! ۳۰شب شیر صلواتی به خلق خدا می‌دهد و ۳۳۵ روز هم با اضافه کردن آب شیرشان را می‌دوشد!

حسین (ع) هنوز مظلوم است

چون وقتی محرم می‌آید...

به جای آنکه ما بر مصیبت مولا بگرییم، مولا بر مصیبت ما می‌گرید!

حسین (ع) هنوز مظلوم است

چون وقتی محرم می‌آید...

حاج آقا کلامی، ۹شب مردم را به تقوی دعوت می‌کند ولی در شب دهم سر زود پایین آمدن از منبر با هیت امنا دعوا می‌کند!

حسین (ع) هنوز مظلوم است

چون وقتی محرم می‌آید...
هیت امنای مسجد ...علیه السلام! درست وقت اذان ظهر عاشورا اطعام عزاداران را شروع می‌کنند و بعد از آن با انرژی و فلوت! سینه می‌زنند و گریه می‌کنند !
حسین (ع) هنوز مظلوم است
چون وقتی محرم می‌آید...
کل یوم عاشورا
یعنی...۱۰ روز و شب ...غم گریه
کل ارض کربلا
یعنی...چند مسجد و چند تکیه !
حسین (ع) هنوز مظلوم است
چون وقتی خورشید عصر عاشورا غروب کرد
او هم می‌رود
تا سال بعد !
تا یاد بعد

mohandes88

عضو جدید
شيعيان ديگر هواي نينوا دارد حسين**************** کوی دل با کاروان کربلا دارد حسین
می برد در کربلا هفتاد و دو ذبح عظیم ***************بیش از اینها حرمت کوی منا دارد حسین
بس که محملها رود منزل به منزل با شتاب************ کس نمی داند عروسی یا عزا دارد حسین
دشمنانش بي امان و دوستانش بي وفا **************با كدامين سر كند،مشكل دو تا دارد حسين
اشک خونین گو بیا بنشین به چشم شهریار ***********کاندرین گوشه عزایی بی ریا دارد حسین

آخرین ویرایش:

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
حسين (ع) هنوز مظلوم است
چون به بهانه او جوانان مردمو از بالاي پل ميندازن پايينو و با ماشين زيرشون ميكنن ابم از اب تكون نمي خوره
چون هنوز هم بالاي منبرها حرفهايي ميزنن كه خود امام حسين (ع) از شنيدنش خجالت ميكشه
چون اگه بالاي يكي از اين منابر در مورد وضعيت اجتماعصحبت بشه گوينده رو ميبرن يه جا كه هيچكس نميدونه كجاس
و حسين (ع) هنوز مظلوم است

mahmood-en

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام حسام جان من كاملا با نظرت كه اگه درست فهميده باشم ، عزاداران امام حسين ع رو به نقد كشيدي مخالفم
بذار برات از يك شهيد معاصر بگم. كسي كه تمام ساكنان منطقه افسريه و پيروزي از دستش آسي بودن. روزي نبود كه نوچه هاش از مردم زور گيري نكن يا شبي نبود كه مست نكند و با مردم گلاويز نشود.
ايشون يك خانه فساد داشت مثل قمار خونه ها و فاحشه خونه هاي الان اروپا و قبل از انقلاب. رييس اين مركز فساد بود. ولي زماني كه محرم ميشد تكيه مي زد و مردم هم فوج فوج به تكيش ميو مدن و براي اباعبدالله عزاداري مي كردن.
ياد مه بابام اين خاطره رو براي تعريف مي كرد، مي گفت يه روز دم در نوچه هاي اين شهيد والا مقام دو تا از نوچه هاش دم در تكيه قمار بازي مي كردن و وقتي ايشون مياد و مي بينه ،در حالي كه اون روحاني مي شنيده ،به نوچه هاش مي گه مگه نمي بيني اين فلان فلان داره حرف مي زنه...!
تو مرام خودش اين مسائل مقدس بوده. مي خواي بدوني چرا شهيد شد؟

عموي من با چند نفر ديگه با اين شهيد دوست بودن. عموي من دوستانشو و اين آقا رو از كاراي بدش نهي مي كرده و لي ايشون گوش نمي كرده. تا جايي كه عموي من تو عملياتي كه شهيد چمران فرمانده بوده در سوسنگرد در روز عيد قربان با گلوله تانك شهيد ميشه.
وقتي خبر به اين شهيد بزرگوار مي رسه بالا فاصله استغفار مي كنه و ميگه ،مگه ميشه محمود (اسم عموي منه) شهيد شه و براي مملكتش بره اونوقت من نرم، مگه من غيرت ندارم. اين آخرين جملش بود و از كارش توبه كرد و قمار خونه رو تعطيل كرد و راهي جبه هاي حق عليه باطل شد.
تو جنگ آر پي جي زن بود و بعد ا شهيد شد.
اسم اين شهيد بزرگ وار شهيد شاهرخ ضرغام بود.
عكس شم ميذارم تا ببينيد چهري اين فرد بزرگ چون حر بن يزيد رياحي رو.

حالا حسام جون به نظر من نبايد به هيچ كسي كه تو مجلس امام حسين ع شركت ميكنه خرده گرفت.
صاحب مجلس خود آقا امام حسين ع هست و ايشون توفيق ميده كه چه كسي وارد مجلسش بشه
و خود ايشون مي دونه كه كي لياقت پاك شدنو داره.........

والسلام
:gol::gol:

كربلايي حسام

اخراجی موقت
سلام حسام جان من كاملا با نظرت كه اگه درست فهميده باشم ، عزاداران امام حسين ع رو به نقد كشيدي مخالفم
بذار برات از يك شهيد معاصر بگم. كسي كه تمام ساكنان منطقه افسريه و پيروزي از دستش آسي بودن. روزي نبود كه نوچه هاش از مردم زور گيري نكن يا شبي نبود كه مست نكند و با مردم گلاويز نشود.
ايشون يك خانه فساد داشت مثل قمار خونه ها و فاحشه خونه هاي الان اروپا و قبل از انقلاب. رييس اين مركز فساد بود. ولي زماني كه محرم ميشد تكيه مي زد و مردم هم فوج فوج به تكيش ميو مدن و براي اباعبدالله عزاداري مي كردن.
ياد مه بابام اين خاطره رو براي تعريف مي كرد، مي گفت يه روز دم در نوچه هاي اين شهيد والا مقام دو تا از نوچه هاش دم در تكيه قمار بازي مي كردن و وقتي ايشون مياد و مي بينه ،در حالي كه اون روحاني مي شنيده ،به نوچه هاش مي گه مگه نمي بيني اين فلان فلان داره حرف مي زنه...!
تو مرام خودش اين مسائل مقدس بوده. مي خواي بدوني چرا شهيد شد؟

عموي من با چند نفر ديگه با اين شهيد دوست بودن. عموي من دوستانشو و اين آقا رو از كاراي بدش نهي مي كرده و لي ايشون گوش نمي كرده. تا جايي كه عموي من تو عملياتي كه شهيد چمران فرمانده بوده در سوسنگرد در روز عيد قربان با گلوله تانك شهيد ميشه.
وقتي خبر به اين شهيد بزرگوار مي رسه بالا فاصله استغفار مي كنه و ميگه ،مگه ميشه محمود (اسم عموي منه) شهيد شه و براي مملكتش بره اونوقت من نرم، مگه من غيرت ندارم. اين آخرين جملش بود و از كارش توبه كرد و قمار خونه رو تعطيل كرد و راهي جبه هاي حق عليه باطل شد.
تو جنگ آر پي جي زن بود و بعد ا شهيد شد.
اسم اين شهيد بزرگ وار شهيد شاهرخ ضرغام بود.
عكس شم ميذارم تا ببينيد چهري اين فرد بزرگ چون حر بن يزيد رياحي رو.

حالا حسام جون به نظر من نبايد به هيچ كسي كه تو مجلس امام حسين ع شركت ميكنه خرده گرفت.
صاحب مجلس خود آقا امام حسين ع هست و ايشون توفيق ميده كه چه كسي وارد مجلسش بشه
و خود ايشون مي دونه كه كي لياقت پاك شدنو داره.........

والسلام
:gol::gol:

سلام عزیز دل برادر
این چیزی که شما گفتی رو صد در صد باهاش موافقم
اما چیزی که من گفتم چیز دیگری است

اینکه ادمای خیلی زیادی مثل رسول ترک حسینی شدند و ماها باید بریم لنگ بندازیم جلوشون
منظورم من یه چیز دیگست
منظور من شیعه نبودن واقعی ماست
اینکه اسم اقا رو میبریم و اما واقعا به فکر اقا نیستیم

و الا کرم آقا چیز دیگری است

امیدوارم منظورمو رسونده باشم

بالا