حروم چیست؟؟؟؟معنی حروم رو کی فهمیده؟؟؟؟

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصولا وقتی جوابی نباشه .........همین میشه دیگه ...موفق باشید :smile:

من 5 سال دارم با انواع افرادی مثل ما کار می کنم ...مرغ یک پا داره ..باور کن ... یک سوال می پرسم : تعداد دفعاتی که گفتی آره اشتباه از منه چند باربوده ؟؟؟؟
خدا بیامرزه امام خمینی رو می گفت حرف مرد دوتاست ...یکی وقتی حرف میزنه یکی وقتی میفهمه اشتباه کرد باید عذر خواهی کنه ....
البته در اینکه شما هیچوقت اشتباهی نکردید شکی نیست

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 5 سال دارم با انواع افرادی مثل ما کار می کنم ...مرغ یک پا داره ..باور کن ... یک سوال می پرسم : تعداد دفعاتی که گفتی آره اشتباه از منه چند باربوده ؟؟؟؟
خدا بیامرزه امام خمینی رو می گفت حرف مرد دوتاست ...یکی وقتی حرف میزنه یکی وقتی میفهمه اشتباه کرد باید عذر خواهی کنه ....
البته در اینکه شما هیچوقت اشتباهی نکردید شکی نیست

بسیار زیاد .........یک مدت پشت فردی رو خالی کردم که فکر میکردم رسانه ها در قبالش درست میگن ..ولی فایلهای صوتی رو که دیدم متوجه شدم اشتباه از من بوده و مشکل او این بوده که اشتباهی است!..البته برخی هم که هیچ خطی از او رو قبول ندارن با توجه به القائات رسانه ای با او همراه شدن .......البته خود اون فرد هم اشتباهاتی داشت ....ولی رسانه ها انقدر اونها رو بزرگ کردن و به حواشی دامن زدن که ما هم یادمون رفت او که بود

شما چند بار گفتی اشتباه کردی ؟

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
و حرام آن است محممد آقا چشممون رو به جامعه مون ببندیم و مردم رو فراموش کنیم و اگر انتقادی شد نپذیریم ....

بابا با ایشون کلا بحث نکنید خودشونم تحویل گرفتن اقا باید طوری باشه که دیگران بگن نه خود ادم بگه کلا هرچیزی اینجوری جواب میدن اینا حرام اندر حرام هست فدات استارترررررر