حتی بناها هم عاشق می شوند...

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلم خوبی نیسمااااا ... حالا که اصرار میکنی باشه، کی کلاس برگزارشه؟
از الان.........تا ساعت 3:30 وقت دارم....
چون بعدش کارم تموم میشه و باید برم خونه.......البته شاید ساعت 5:30 هم اومدم.....چون میرم جای دیگه شاید onشدم....

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
از الان.........تا ساعت 3:30 وقت دارم....
چون بعدش کارم تموم میشه و باید برم خونه.......البته شاید ساعت 5:30 هم اومدم.....چون میرم جای دیگه شاید onشدم....
ولی من نمیتونم کسی رو تغییر بدم فقط نظرمو میگم، قبول داری آدما هرکاری دلشون بخواد می تونن انجام بدن؟

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
تقریبا.....جاهایی که احساس میکنیم درسته،کار خودمونو انجام میدیم
من تقریبا اینجوریم....
خو من دلم میخواد با کاری که فکر میکنم ارزش داره زندگی کنم... به نظرم اینجوری زندگیم معنا بیدا میکنه... نظرم این بود:redface:

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو من دلم میخواد با کاری که فکر میکنم ارزش داره زندگی کنم... به نظرم اینجوری زندگیم معنا بیدا میکنه... نظرم این بود:redface:
ولی بیشتر مواقع اون کار پیش نمیره....
مث اینکه من بخوام ادامه تحصیل بدم و قبول نشم....یا کار بگیرم اما نتونم چون پارتی مثلا ندارم......و خیلی کارای دیگه دوس داری
ولی نمیشه انجام بشه

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی بیشتر مواقع اون کار پیش نمیره....
مث اینکه من بخوام ادامه تحصیل بدم و قبول نشم....یا کار بگیرم اما نتونم چون پارتی مثلا ندارم......و خیلی کارای دیگه دوس داری
ولی نمیشه انجام بشه
این نمیشه واسه ی همه است... من از نا امید شدن بیشتر میترسم.

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون....اما واسه من زیاد اتفاق میفته
شاید دلیلش بد شانسی منه.....
ناامیدی زیاد میاد به سراغم....خیلی
شاید روزی تسلیمش بشم
نگوووووووووووووووووووو:mad:فکر میکنی من کم نا امید شدم:evil:ولی به این نتیجه رسیدم که بخندم، صبر کنم و به خودم فرصت بدم غصه ها رو زودتر شکست میدم.

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگوووووووووووووووووووو:mad:فکر میکنی من کم نا امید شدم:evil:ولی به این نتیجه رسیدم که بخندم، صبر کنم و به خودم فرصت بدم غصه ها رو زودتر شکست میدم.
من آدم محکمی نیستم در برابر ناملایمات....پس محکوم به شکستم....روش غلبه بر ناملایمات و غصه ها چطوریه؟

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز

پس حق الزحمت چی میشه استاد؟ها؟
بگیررررررررر ازش.....من ندارماااااااااا.....دی
به درد اون خورد......نه من بدشانس

خوب بهشون عمل کن و حق الزحمه استادو هم پرداخت کن....زودی.....دی

عمل میکنم.حق الزحمه استادم بروی چشم!

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
من آدم محکمی نیستم در برابر ناملایمات....پس محکوم به شکستم....روش غلبه بر ناملایمات و غصه ها چطوریه؟
باید بازی تکراری این دنیارو یاد گرفت... همیشه بعد یه طوفان آرامشه، انقد راحت نگو محکم نیستم، همین نمیزاره آدم تغییر کنه، میدونی مشکل ماها اینه که از شکست ترسوندنمون... ادیسون درباره هفتصدتا اشتباهش میگه من هفتصدتا راه که موفقیت آمیز نبود اصلاح کردم... میگه حتی یه دونه اشتباهم نکرده...