جزوه ریسندگی مدرن ( دكترشيخ زاده نجار )

arash1969

عضو جدید
سلام.
امروز داشتم کتاب ریسندگی چرخانه ای ترومر رو یه نگاهی مینداختم. یه دفعه اومدم سراغ مطالب و فایلهای دوران دانشجویی این فایلی که براتون میزارم اسلایدشو دكترشيخ زاده نجار برای درس مدرن بود.
از اونجا که پروژه خودم هم در زمینه ریسندگی مدرن بود مطالب نسبتا خوبی میتونیم به کمک بقیه دوستان به خصوص مدیران انجمن و بچه های فعال انجمن نساجی مطرح کنیم.

متاسفانه این انجمن بیشتر دوستان مشارکت نمیکنن . دریغ از یه نظر !!!!!!!!!!!!!!!:):razz:

پیوست ها

• modern-spinning.pdf
    4.1 مگایابت · بازدیدها: 18

doustani

عضو جدید
سلام دوست عزیز جزوه ای که گذاشتید خیلی بدردم خورد بینهایت سپاسگذارم
میخواستم ببینم شما مقایسه ای بین سیستمهای سولو، سایرو ، کامپکت، ورتکس و رینگ ازنظر کیفیت نخ تولیدی دارید. ممنون

ramin hajeb

متخصص ریسندگی الیاف کوتاه
سلام دوست عزیز جزوه ای که گذاشتید خیلی بدردم خورد بینهایت سپاسگذارم
میخواستم ببینم شما مقایسه ای بین سیستمهای سولو، سایرو ، کامپکت، ورتکس و رینگ ازنظر کیفیت نخ تولیدی دارید. ممنون

ناصر جان سلام.تو سایت www.rieter.com تو قسمت rieter yarn میتونی جداول و مطالب خوبی پیدا کنی و همچنین تو سایتwww.muratec.co در مورد نخهای ورتکس اطلاعات خوبی موجود هست.
من چند وقت پیش نمایشگاه ITM استامبول بودم،تعدادی کاتالوگ گرفتم،اگه نتونستی ،بگو تا برات بفرستم.ارادت

آخرین ویرایش:

arash1969

عضو جدید
ناصر جان سلام.تو سایت www.rieter.com تو قسمت rieter yarn میتونی جداول و مطالب خوبی پیدا کنی و همچنین تو سایتwww.muratec.co در مورد نخهای ورتکس اطلاعات خوبی موجود هست.
من چند وقت پیش نمایشگاه ITM استامبول بودم،تعدادی کاتالوگ گرفتم،اگه نتونستی ،بگو تا برات بفرستم.ارادت

البته در ارتباط با vortex spinning فکر کنم سایت www.muratec.net صحیح تر باشه

MRH96

عضو جدید
سلام
با دکتر شیخ زاده کدوم دانشگاه مدرن داشتید؟
نمی دونستم مدرن درس میدن!
امیرکبیر ریسندگی 1 دارن