جدایش در پره های پمپ-ابهام در کی ورد!!!!!!!!!!!!!!!

Asghar_

عضو جدید
سلام دوستان عزیز

استادمون یه پروژه بهم داده که گفته برم روی جدایش پره های پمپ کار کنم،و در مورد کنترل جدایش در پره پمپ و بهینه سازی منحنی پره پمپ و ازین جور چیزا...

و من هرچی تو ساینس دایرکت سرچ میکنم مقالات زیادی نمیتونم در مورد این چیزا که به پمپ ربط داشه باشه پیدا کنم.ممنون میشم منو راهنمایی کنین.

آیا کسی تو این زمینه کار کرده؟همه کی ورد ها رو هم امتحان کردم ولی بازم چیز زیادی پیدا نکردم!!!!ممنون میشم اگه کی وردی به نظرتون میرسه بهم معرفی کنین.

استادم درمورد فاکسین کرو(foxian curve) بهم گفت سرچ کنم!!!بهش گفتم این فاکسین رو میتونین برام بنویسین؟؟؟بهم گفت خودت برو پیدا کن!!!!!!

کسی کلمه صحیح آن رو نمیدونه؟؟اصلا یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟

خیلی ممنون میشم کمکم کنین.

amir_14

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز

استادمون یه پروژه بهم داده که گفته برم روی جدایش پره های پمپ کار کنم،و در مورد کنترل جدایش در پره پمپ و بهینه سازی منحنی پره پمپ و ازین جور چیزا...

و من هرچی تو ساینس دایرکت سرچ میکنم مقالات زیادی نمیتونم در مورد این چیزا که به پمپ ربط داشه باشه پیدا کنم.ممنون میشم منو راهنمایی کنین.

آیا کسی تو این زمینه کار کرده؟همه کی ورد ها رو هم امتحان کردم ولی بازم چیز زیادی پیدا نکردم!!!!ممنون میشم اگه کی وردی به نظرتون میرسه بهم معرفی کنین.

استادم درمورد فاکسین کرو(foxian curve) بهم گفت سرچ کنم!!!بهش گفتم این فاکسین رو میتونین برام بنویسین؟؟؟بهم گفت خودت برو پیدا کن!!!!!!

کسی کلمه صحیح آن رو نمیدونه؟؟اصلا یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟

خیلی ممنون میشم کمکم کنین.
--------------

پیوست ها

• fma12.pdf
    341.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Asghar_

عضو جدید

سلام

این که برام نشد جواب

منظورتون چیه؟ازین مقاله چی بدست بیارم؟من معنی آن کلمه رو میخوام و برای موضوع پمپ

ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنین

ولی بازم ممنون

آخرین ویرایش:

amir_14

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

این که برام نشد جواب

منظورتون چیه؟ازین مقاله چی بدست بیارم؟من معنی آن کلمه رو میخوام و برای موضوع پمپ

ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنین

ولی بازم ممنون

سلام
به زبان ساده : مقاله جدایش روی ایرفویل ، پمپ محوری و توربین فرانسیس رو بررسی کرده

به روش های مختلفی هم مثل دمش ، مکش، پلاسما ، قرار دادن پره راهنمای ثابت و متحرک و ... میشه این جدایش رو کنترل کرد
در زمینه نمودار مورد علاقه استادت هم هیچ کمکی بهت نمیتونم بکنم
میتونی منتظر باشی شاید دوستان دیگه اطلاعاتی داشته باشن

بالا