جارو برقی تمام اتوماتیک برای کم کردن کار شما در خانه

Nazliiiiii

اخراجی موقت


می خواهیم شما را با دستگاهی آشنا کنیم که کار شما را در تمیز کردن و غبار روبی خانه تا حد زیادی کم می کند، نام این کوچولوی دوست داشتنی Roomba است! برای اینکه خانه ای تمییز داشته باشید فقط کافیه که به رومبا دستور بدید تا کارش رو شروع کنه تا راه بیوفته و هر چی زباله سر راحش هست رو در خودش جمع آوری کنه.

نحوه ی کار این روبات این چنین است که روی زمین حرکت می کند و زمانی که به جسمی برخورد کرد بر میگردد و یا در امتداد آن جسم حرکت میکند تا از آن عبور کند و به همین ترتیب سر راه خود نیز زمین را تمیز می کند،

جارو برقی رومبا قابلیت حرکت کامل از اکثر سطوح را دارا است و می تواند در سطوحی که جنس های مختلفی دارند، مثل خانه هایی که دارای فرش و موکت و لمینت می باشند به خوبی کار کند، پردازنده این دستگاه توانایی این را دارد که در هر ثانیه ۱۰۰ تصمیم را بگیرد و اجرا کند.

رومبا طوری برنامه ریزی شده است که در صورتی که تمام سطوح خانه و یا محل کار را تمیز کرد، خود را به صورت اتوماتیک به جای اولیه خود می رساند و خود به خود به شارژر اش نصب می شود تا برای عملیات بعدی خود را بخوبی شارژ کند!این دستگاه بر حسب قدرت مکش و باتری به مدل های مختلف تقسیم می شود،قیمت این دستگاه از۳۹۹ تا ۶۹۹ دلارمی باشد.
 
آخرین ویرایش:
بالا