تکنیک های برتر جهت قبولی در آزمون طراحی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
فعلا شما ببینین چند نفر موندن سپس سریعتر جزوه رو بخرید بعدش تصمیم میگیریم !!!!! در مورد دوستان جدید ضمنا مطمعن باش هر روزی دو یا سه نفر جدید میان و از این طریق جزوه میخوان که پیشنهاد من اینه اونا هم یه پک چندین نفری به دلخواه خودشون تشکیل بدن و خرید کنن که اگه احیانا هم زیاد نشدن ما بهشون در ازای دلار معنوی هدیه میکنیم دوستان خواهشا سریعتر انتقال بدین قال این قضیه رو بکنیم و شروع کنیم به طراحی خیلی حاشیه هستیم بریم سر اصل مطلب

امین جان به غیر خودم 8 نفر هنوز موندن...تا شنبه فرصت دارند آخه من باید چک کنم حسابو با شماره های ک دوستان برام پیامک زدن...اینجا نمیتونم اسم کسایی ک وقت نکردن واریز کنم رو بزارم...
درست نی....
اما اگه تا شنبه غروب خبری ازشون نشد مجدد پیامک میزنم بهشون...;)

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
امین جان به غیر خودم 8 نفر هنوز موندن...تا شنبه فرصت دارند آخه من باید چک کنم حسابو با شماره های ک دوستان برام پیامک زدن...اینجا نمیتونم اسم کسایی ک وقت نکردن واریز کنم رو بزارم...
درست نی....
اما اگه تا شنبه غروب خبری ازشون نشد مجدد پیامک میزنم بهشون...;)
ایمان بگو / عارفه خانم اگه کسی هم نفرستاد به هر دلیلی دوستان جدیدو جایگزین کن

arefeh

کاربر ممتاز
ایمان بگو / عارفه خانم اگه کسی هم نفرستاد به هر دلیلی دوستان جدیدو جایگزین کن

دقیقا همین تصمیم رو دارم و به دوستان جدید هم همینو گفتم تا شنبه ظهز حداکثر فرصت دارند و در غیر اینصورت جایگزین میشن...
ببخشید این چشام جابه جا دیدamin دید:redface:ایمان جان....:biggrin:هی میگن فینگلیش ننویسیم واسه همینه دیگه:biggrin:

bahar-spring

کاربر بیش فعال
دوستان خواهشا سریعتر مبلغو برای عارفه واریز کنید؛ کار1-2 دقیقه هم نمیشه..نذارین زیاد وقتمون تلف بشه. اگر اقدام میکردین حداکثر تا فردا جزوه دست هممون بود هاااا......پس سریعتررررر عزیزانم

holooooooo

کاربر ممتاز
دوستان خواهشا سریعتر مبلغو برای عارفه واریز کنید؛ کار1-2 دقیقه هم نمیشه..نذارین زیاد وقتمون تلف بشه. اگر اقدام میکردین حداکثر تا فردا جزوه دست هممون بود هاااا......پس سریعتررررر عزیزانم

2 دقه نه واسه من 30 ثانیه طول کشید :redface:
والا من پولو نداده بودم چون تازه دیشب ساعت 10 شماره کارتو عارفه جون برام اس کرد، که پی سیم خاموش بود با گوشی ام که اومدم برم قاط زد :mad:
الان کامپیوترو روشن کردم 3 سوته ریختم پولو..
دوستان عارفه که داره انقد زحمت میکشه حداقل ما هم یه کار کوچیکی انجام بدیم و این وجه ناقابلو سریع به دستش برسونیم....
بابا عارفه دمت گرم چه حرکت عظیمی انجام دادی :gol::love:

ha@sa

عضو جدید
دوستان شما تایییدیه ثبت نامتون رو گرفتید ؟اگه گرفتید میشه به من بگید چکار باید بکنم واسه گرفتن تاییدیه ؟

سائ

عضو جدید
لطف دارید شما دوستان...محبت کن فقط اگر تمایل داری زحمت بکش ایمیل و شماره تماستونو برام پیام خصوصی کنید...تا این ساعت استقبال خوب بوده:
خودم
hoolllooo
saeedyavari
بهارک
من 4 نفر خرید قطعی هستیم...دوستان سریعتر جمع بشید:)
سلام عارفه جون میشه منم تو گروه باشم؟؟؟منم جزورو میخوام

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان کسی هست کتابی یا مجوعه نقشه های معماری مورد تایید نظام رو داشته باشه اگه هست لطف کنیین چند موردی بزارین تو تایپیک .ممنون

arefeh

کاربر ممتاز
سلام عارفه جون میشه منم تو گروه باشم؟؟؟منم جزورو میخوام

عزیزم شماره تماستونو برای من پیام خصوصی بکن تا اگر بچه های دیگه تا شنبه واریز نکردن با شما تماس بگیرم:)

arefeh

کاربر ممتاز
2 دقه نه واسه من 30 ثانیه طول کشید :redface:
والا من پولو نداده بودم چون تازه دیشب ساعت 10 شماره کارتو عارفه جون برام اس کرد، که پی سیم خاموش بود با گوشی ام که اومدم برم قاط زد :mad:
الان کامپیوترو روشن کردم 3 سوته ریختم پولو..
دوستان عارفه که داره انقد زحمت میکشه حداقل ما هم یه کار کوچیکی انجام بدیم و این وجه ناقابلو سریع به دستش برسونیم....
بابا عارفه دمت گرم چه حرکت عظیمی انجام دادی :gol::love:
عزیزم اس ام اس شما دریافت شد...فقط چون تعداد زیاده دیگه نتونستم ج بدم...
من ک کاری نکردم فقط گفتم یه کمکی بشه و یاد بگیریم ک از این به بعد تووو گروهی کار کردن به هم کمک کنیم...تا با هم قبول بشیم...ایشالله;)

bahar-spring

کاربر بیش فعال
این وبلاگ فقط جنبه کاسبی داره... اگر دقت کنید از این وبلاگهای رایگان هستش که هرکسی میتونه داشته باشه...
اصلا جزوه تاریخ گذشته اعتبار نداره؛ اگر جدید بود باز یه چیزی؛ بعدشم دوستانی که قبول شدن همه میگن بدون تمرین زیاد نمیشه به جایی رسید. تمرین تمرین تمرین؛ البته اصولی!

holooooooo

کاربر ممتاز
عزیزم اس ام اس شما دریافت شد...فقط چون تعداد زیاده دیگه نتونستم ج بدم...
من ک کاری نکردم فقط گفتم یه کمکی بشه و یاد بگیریم ک از این به بعد تووو گروهی کار کردن به هم کمک کنیم...تا با هم قبول بشیم...ایشالله;)

عزیزم نیازی به جواب دادن نبود کلی زحمت کشیدیاااااااااااااااا خانم خانمااا

tarlanmd

عضو جدید
salam agin khanum
u emsal ghabul shodid???1
mamnun b khatere hame chizaei k az u yad gereftam
man avval 20 shodam amma ba inke eterzamO post bargasht zad goft shomare posti eshtebahe!!!!!!!! k nabud(daftar mogharrat) amma 25 shodam!!1
merci

tarlanmd

عضو جدید
[h=2][/h]
salam agin khanum
u emsal ghabul shodid???1
mamnun b khatere hame chizaei k az u yad gereftam
man avval 20 shodam amma ba inke eterzamO post bargasht zad goft shomare posti eshtebahe!!!!!!!! k nabud(daftar mogharrat) amma 25 shodam!!1
merci

ha@sa

عضو جدید
دوستان لطفا بهم بگید چ جوریه باید تاییدیه ثبت ناممو بگیرم ؟استرس گرفتم خو ................

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان لطفا بهم بگید چ جوریه باید تاییدیه ثبت ناممو بگیرم ؟استرس گرفتم خو ................

مال من هنوز هر دوش تائید نشده هست...فردا برم نظام دوباره:razz:

ehsan arch

عضو جدید
خود نظام مهندسی تایید میکنه مگر این ک به نظام بدهی داشته باشی در این صورت باید بدهیتو پرداخت کنی(مثلا حق عضویت رو پرداخت نکرده باشی)
تو شهر ما اینجوریه

ha@sa

عضو جدید
ممنونم از راهنماییتون . پس منم باید یه سر به نظام بزنم البته من حق عضویتم رو چند ماه پیش پرداخت کردم . واقعا که همه چیزشون مسخرس :razz:
نیس که تمام کاراشون رو اصوله مونده فقط تاییدیه .:mad::razz:
ما کم استرس این امتحانا رو داریم این تاییدیه و رفت و اومدا به سازمانم روش
اااااااااااایییییییییییییییییییییییی خخخخخخخخخخخخخددددددددددددددااااااااااا

1159528012

عضو جدید
سلام عارفه جان من هم میتونم جزوه را داشته باشم چطوری میتونم مبلغ را واریز کنم

arefeh

کاربر ممتاز
بچه ها امروز به چند نفری ک فرصت نکردن مبلغ رو پرداخت کنند پیامک زدم...
لطفا حداکثر تا ساعت 11 برای بنده شماره پیگیری رو بفرستند...با تشکر...
افرادی ک من ازشون اس ام اس شماره پیگیری دریافت کردم رو اینجا قرار میدهم...چون ممکنه یه سری دوستان اس ام اس شون به بنده نرسیده باشه...
saeedyavari
aiman1234
holooooo
delava
ehsan arch
arch eng
*arch*
sheida1363
faiteh
teapot
ha@sa
arefeh rad
saraafsoon
rospina
m444
بهارک
مهدیه مقدم
آذرهانا

اگه بقیه دوستان پیامکشون به من نرسیده اونها هم محبت کنند و مجدد پیام رو بفزستند...ممنون

bagher66

عضو جدید
چون اسکلت بتونی اینجور میزنه بیرون تو چه 40 بگیری چه 30 اون 10 سانت بیرون زدگی داره.سقف با جزئیات معماریش میشه حدود 40 سانت

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام ،منم جزوه رو میخوام دیر متوجه شدم باید چیکار کنم

اگر اوناییکه خواستن جزوه رو پولشونو نریزن عارفه کسیو جایگزین میکنه، یه پیام واسش بذارین و شماره موبایلوتونو بذارین تا اگه کسی پرداخت نکرد عارفه جایگزینتون کنه

holooooooo

کاربر ممتاز

مال من هنوز هر دوش تائید نشده هست...فردا برم نظام دوباره:razz:

ممنونم از راهنماییتون . پس منم باید یه سر به نظام بزنم البته من حق عضویتم رو چند ماه پیش پرداخت کردم . واقعا که همه چیزشون مسخرس :razz:
نیس که تمام کاراشون رو اصوله مونده فقط تاییدیه .:mad::razz:
ما کم استرس این امتحانا رو داریم این تاییدیه و رفت و اومدا به سازمانم روش
اااااااااااایییییییییییییییییییییییی خخخخخخخخخخخخخددددددددددددددااااااااااا

سلام نترس تایید میشه حق عضویت سالانه نظام مهندسی استانتونو بریز همه چی تایید میشه

دوستان گرامی واسه منم تایید نشده رفتم نظام پرسیدم
گفتن به دلیل ازدحام جمعیت و اینکه هنوز ثبت نام تموم نشده و هنوز داریم مدارک میگیریم از بچه ها تازه از 23 وم به بعد شروع میکنیم به زدن تاییدیه ها در سایت!!!
شما هم از نظامتون سوال کنید

arefeh

کاربر ممتاز
جزوه به ایمیل دوستان فرستاده شد

جزوه به ایمیل دوستان فرستاده شد

خووووب دوستان عزیز کسایی ک میلغ رو واریز کردند جزوه رو از ایمیل خودشون بردارند...
فقط اینو بگم ک من خانمی زحمت کشیدن این جزوه رو خریدند و خواستن به صورت رایگان داخل سایت بزاریم....اما گفتن به دلایلی نامشون محفوظ بمونه...
اما چون دوستان مبلغ رو به حساب بنده واریز کردند با اجازه دوستان این مبلغ رو به حساب ایشون میخواهم واریز کنم...
و از ایشون هم به خاطر لطفشون تشکر میکنم....
فقط ایشون گویا 40000 تومان این جزوه رو خریده بودن و دوستان تا این ساعت ک با خودم 25 نفر میشیم مبلغ 35774 کل مبلغ شده...(البته دوستانی 1458 واریز کردند و دوستانی و اکثر دوستان 1500 برای همین رند نشد)
اگه موافق باشید این هزینه رو به این خانم بدیم؟؟؟البته 2 نفر دیگه هم اگه محبت کنند و بیان ک عالی میشه....:)
از همه دوستانی ک به من کمک کردند و همینطور اعتماد واقعا تشکر میکنم:heart::redface::gol:
در صورتی ک به ایمیل نیومد از ساعت 17 به بعد به بنده اطلاع دهید تا مجدد بفرستم....
و یا فایل رو آپلود کردم براتون پیام خصوصی توی همین باشگاه میزارم از اینجا هم میتونید پیگیری کنید....

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا