تکنیک های برتر جهت قبولی در آزمون طراحی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

NazZari

عضو جدید
ممنون همین دعا کافیه مخصوصا یه مشکلی برام پیش اومده و واقعا به دعا نیاز دارم...هرچند واقعا من کاری نمیکنم...این اعتماد شما دوستان به منه ک باعث شده تا اینجا پیش برم...
از همتون ممنونم ک بهم لطف داشتید...ایشالله همه این زحمتها مثمر ثمر باشه و ازش نتیجه خوبی بگیریم...
انشالله...

امیدوارم مشکلت به زودی حل بشه و ما همه طراحی خرداد رو با موفقیت پشت سر بذاریم..با تلاش و دعا

ha@sa

عضو جدید
بچه ها البته من نمیدونم این جزوه خوب باشه یا نه .منم اتفاقی توی یکی از همین تایپکها خوندم که یکی از بچه ها گفت خرید و راضی بود .

ehsan arch

عضو جدید
پس به سلامتی سقف رو 35 نفر بسته شد.... چه پروژه نفسگیری...
فقط عارفه جان برا خرید یه نکته یادم امده که با پیام خصوصی بهت گفتم(اینم فقط برای security بودن کاره)...

sheida1363

عضو جدید
باید به این روحیه گروهی همکاری کردن آفرین گفت،عارفه جان سپاس فراوان از زحماتت - عارفه جان نمیدونی این جزوه از کدوم موسسه است؟تهرانه؟

آخرین ویرایش:

ehsan arch

عضو جدید
پس به سلامتی سقف رو 35 نفر بسته شد.... چه پروژه نفسگیری...
فقط عارفه جان برا خرید یه نکته یادم امده که با پیام خصوصی بهت گفتم(اینم فقط برای security بودن کاره)...

عارفه جان فقط یادت باشه با شماره حسابی که بچه ها پولو واریز کردند خرید نکنی.... البته این نظر منه....

faiteh

عضو جدید
دوستان منتظرم ساعت 12 بشه...ولی چشمام باااز نمیشه....هی چوب کبریت میزارم هی میشکنه چوب کبریت ها....
شما پیامهاتونو بزارید من صبح زود چک میکنم و هزینه 35 رو بین تعداد تقسیم میکنم...و براتون تا حداکثر 9 صبح اس ام اس میکنم....
منتظرتون هستم ...احتمال زیاد خرید میوفته برای هفته بعد...بسته به دوستان داره ک ببینیم کی این زحمتو میکشن.....
شب همگیه شما بخیر:)

مرسی عارفه عزیز:w32:.انشالله که هم مشکلت حل بشه و هم هر چیز خوب دیگه دوست داری واست ‍پیش بیاد.بخصوص قبولی تو آزمون طراحی:smile::gol:

respina

عضو جدید
بچه ها اینم اسامیه نهایی...فقط قرار شد من پولو ک جمع کردم به یکی از دوستان تووو این باشگاه ک خواست اسمش تا بعد از خرید جزوه محفوظ بمونه بریزم....:smile:

foton
delava
naZzari
holoooooo
saeedyavari
ehsan arch
بهارک
و البته خودم:d
عباس اصفهانی
amin1234
arch eng
arefe rad
آذرهانا
ha@sa
m444
مهدیه مقدم
saraafsoon
sheid1363
respina
*arch*
faiteh
mo-mosavyan
سانی123
teapot
مجموعا 24 نفرشدیم...:cool:
هزینه اش میشه 1458 تومن:confused:....من شماره حساب رو براتون اس ام اس کردم...هر کسی ک دریافت کرد لطفا یه جواب بده ک بدونم به چه کسهایی نرسیده....تا شنبه 1 شنبه بریزید ک بریم سرخریدش....:D
امیدوارم اون سایت الان مارو در حال روئیت کردن نباشه و قیمت رو بالا نبره یا پولمونو ک اینقدرم زیاده رو نخوره یا لج نکنه جزوه رو نده....;)

برای من اس ام اسی در مورد شماره حساب نیومده

آذرهانا

عضو جدید
بچه ها اینم اسامیه نهایی...فقط قرار شد من پولو ک جمع کردم به یکی از دوستان تووو این باشگاه ک خواست اسمش تا بعد از خرید جزوه محفوظ بمونه بریزم....:smile:

foton
delava
naZzari
holoooooo
saeedyavari
ehsan arch
بهارک
عباس اصفهانی
amin1234
arch eng
arefe rad
آذرهانا
ha@sa
m444
مهدیه مقدم
saraafsoon
sheid1363
respina
*arch*
faiteh
mo-mosavyan
سانی123
teapot
هزینه اش میشه 1458 تومن:confused:....من شماره حساب رو براتون اس ام اس کردم...هر کسی ک دریافت کرد لطفا یه جواب بده ک بدونم به چه کسهایی نرسیده....تا شنبه 1 شنبه بریزید ک بریم سرخریدش....:D
امیدوارم اون سایت الان مارو در حال روئیت کردن نباشه و قیمت رو بالا نبره یا پولمونو ک اینقدرم زیاده رو نخوره یا لج نکنه جزوه رو نده....;)
برای منم شماره حساب نفرستادین

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه جزوه دیگه هم هست که انگار نمونه نقشه تایید شده داره توش .اگه بخواین میتونیم اونم به همین روش باحال و دسته جمعی بخریم :biggrin::smile::D
سلام اون چجوریه چند صفحای رو نداری ببینیم ؟؟

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز

foton
delava
naZzari
holoooooo
saeedyavari
ehsan arch
بهارک
عباس اصفهانی
amin1234
arch eng
arefe rad
آذرهانا
ha@sa
m444
مهدیه مقدم
saraafsoon
sheid1363
respina
*arch*
faiteh
mo-mosavyan
سانی123
teapot
سلام ممنون پس به سمت بالا گردش میکنیم نفری 1500 بشه هزینه پیامک های شما رو هم حساب کرده باشیم که اینبار شما سر این پل چی بود ؟ اها سراط یقمونو نچسپونی مهندس جان! واسه منم نیومد پیام عارفه کجایی ؟

• Like
واکنش ها: m444

مهديه مقدم

عضو جدید
همگی دوستان خسته نباشین،مخصوصا عارفه عزیز ،فقط دوستان کاش همه پستای مربوط به خودشونو پاک کنن تا دردسر نشه برامون،مدیر محترم هم خدایی نکرده عصبانی نشن،ینی این روحیه گروهی رو تا خود امتحان حفظ کنیم و هر کسی هر ضابطه ای که دستشه یا هر نمونه کاری رو برا بقیه توضیح بده همگی این دوره رو قبولیم:w11:...یاد دوران دانشگاه افتادم ...معماریا و روحیه گروهی:w16:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه های عزیز...دوستان برای بنده پیامک زدن یه سری از دوستان و اعلام کردن ک واریز کردن متاسفانه با اینکه گفته بودم شماره پیگیری رو برای من اس کنید این کارو نکردن...
خطوط بانکی هم گویا امروز مشکل داشته چون با اینکه خیلی ها گفتن به حساب واریز کردیم اما اس ام اسی من دریافت نکردم:razz:
البته چند نفری حدود 10 هنوز واریز نکردند ...پس لطفا تامل کنید تا شنبه ک هم دوستان واریز کنند هم بنده یه پرینت از حسابم از بانک بگیرم و از ظریق شماره حسابهاتون پیگیری کنم ک مشخص بشه چ افرادی واریز کردن...
در ضمن یه دو نفر خارج از این ثبت نام تا الان از من خواستن ک حضور داشته باشن من این تصمیم رو برعهده شما میگذارم ک بگید چیکار میکنید...حاضر هستید بدونه اینکه در سایت بزاریم به بچه ها ایمیل کنیم یا خیر....

Teapot

عضو جدید
بچه های عزیز...دوستان برای بنده پیامک زدن یه سری از دوستان و اعلام کردن ک واریز کردن متاسفانه با اینکه گفته بودم شماره پیگیری رو برای من اس کنید این کارو نکردن...
خطوط بانکی هم گویا امروز مشکل داشته چون با اینکه خیلی ها گفتن به حساب واریز کردیم اما اس ام اسی من دریافت نکردم:razz:
البته چند نفری حدود 10 هنوز واریز نکردند ...پس لطفا تامل کنید تا شنبه ک هم دوستان واریز کنند هم بنده یه پرینت از حسابم از بانک بگیرم و از ظریق شماره حسابهاتون پیگیری کنم ک مشخص بشه چ افرادی واریز کردن...
در ضمن یه دو نفر خارج از این ثبت نام تا الان از من خواستن ک حضور داشته باشن من این تصمیم رو برعهده شما میگذارم ک بگید چیکار میکنید...حاضر هستید بدونه اینکه در سایت بزاریم به بچه ها ایمیل کنیم یا خیر....
با سلام شماره پیگیری چند رقمی هست یه شماره ارجاع هست دوازه رقمی هست یه کد هم هست نزده چی هست ولی 5 رقمی هست کدوم رو بفرستیم.
حالا از فردا آموزش بانکداری الکترونیکی راه می افته توی انجمن شوخی کردم با تشکر

respina

عضو جدید

هنوز اس ام اسی به دستم نرسیده، دوباره شمارمو براتون پیام دادم

mohamad ali345

عضو جدید
سلام ببخشید درباره جزوات طراحی امکانش هست من هم جزوه خریداران باشم .دیر متوجه شدم

holooooooo

کاربر ممتاز

عارفه من شماره حساب ندارم که؟!!!!!!!! شماره حسابتو بده دیگه؟ 1485 تومن باید بریزم ؟ :redface:

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله aiman1234 http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
هلو جان این چه حرفیه ! از غروب داریم به عارفه روحیه میدیم قبول کنه اونوقت تو میای اینو میگی واقعا که ؟!!!!!!!!!
نه عارفه دوستمه ناراحت نمیشه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_redface.gif

دوستای عزیزم لطف کنند فردا پست هاشونو که مربوط به خرید جزوس پاک کنن بیخودی پیج زیاد شده به قول دوستمون مدرک جرمم پاک کنیم...

آخرین ویرایش:

bahar-spring

کاربر بیش فعال
http://tarahinezaratejra.blogfa.com/post/1f
یه سری به این سایت بزنید .جزوات همراه با نمونه نقشه . البته من ایمیل فرستادم ببینم میشه فقط نمونه نقشه ها رو ازشون خرید که هنوز جواب ندادن ؟
دوستان نظرتون راجع به این جزوات چیه!! چه خبره؟! :child:من 1-2 سایت دیگه هم اینارو دیدم! عجب کاسبی شده؛ فک کنید قیمت دادن 60 تومن، بنظرتون چند نفر درخواست میدن؟! 10-20-30.....یعنی عجبااااا:eek:

holooooooo

کاربر ممتاز
دوستان نظرتون راجع به این جزوات چیه!! چه خبره؟! :child:من 1-2 سایت دیگه هم اینارو دیدم! عجب کاسبی شده؛ فک کنید قیمت دادن 60 تومن، بنظرتون چند نفر درخواست میدن؟! 10-20-30.....یعنی عجبااااا:eek:

لینکش مورد داره باز نمیشه!!! قبلش میشد!

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا شما ببینین چند نفر موندن سپس سریعتر جزوه رو بخرید بعدش تصمیم میگیریم !!!!! در مورد دوستان جدید ضمنا مطمعن باش هر روزی دو یا سه نفر جدید میان و از این طریق جزوه میخوان که پیشنهاد من اینه اونا هم یه پک چندین نفری به دلخواه خودشون تشکیل بدن و خرید کنن که اگه احیانا هم زیاد نشدن ما بهشون در ازای دلار معنوی هدیه میکنیم دوستان خواهشا سریعتر انتقال بدین قال این قضیه رو بکنیم و شروع کنیم به طراحی خیلی حاشیه هستیم بریم سر اصل مطلب

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا