تکنیک های برتر جهت قبولی در آزمون طراحی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مهديه مقدم

عضو جدید
صبح همگی شما بخیر عزیزان...ببخشید ک دیگه دیشب نبودم ک زودتر جواب پیامهاتونو بدم...ماشالله تا ساعت 4 صبح من دریافتی پیام خصوصی داشتم:D

خوب اول از همه تا یادم نرفته یه سری دوستان ک حالا اسمشونو میگم فقط ایمیل برای من گذاشته بودن...من فردا بعد از مشخص شدن تعداد بهتون اس ام اس میدم و اونهایی ک شماره نزاشتن واقعا سخته ک بخوام یکی یکی پیام خصوصی بدم و تازه منتظر بمونم ک جواب بدن...آیا دسترسی به نت داشته باشن یا نه...اینجوری ممکنه یکی از قلم بیوفته اونوقت منم ک شرمنده میشم...
پس لطفا افرادی ک ایمیل برای من گذاشتم مجدد شماره تماس به همراه ایمیل رو برای من پیام کنند

تا الان دوستانی ک ازشون پیام دریافت کردم اسمشونو اینجا میزارم لطف کنید ببینید همتون پیامهاتون رسیده یا خیر....اگه اسمتون تووو این لیست نیس حتما مجدد پیام بزنید.

مرسی از محبت دوستانی ک به من اعتماد کردن و همه تلاشمو میکنم ک از من راضی باشند..;):gol::heart:
این دوستان ثبت نامشون قطعیه یعنی هم شماره تماس دارند هم ایمیل
foton
delava
naZzari
holoooooo
saeedyavari
بهارک
و البته خودم:D

و دوستانی ک تنها ایمیل برای من فرستاده بودن...(حتما شماره تماسهاتونو بزارید تو پیام...):
faiteh
amin1234
m444
sheida1363

تا 14 نفر ک بخواد نفری 2500 بیوفته فقط 3 نفر مونده....پس عجله کنید...(البته اگه میخواید ارزونتر بیوفته ک تعداد رو بیشتر کنیم؟؟؟؟؟؟:cool:)
کجا 3 نفر عارفه؟؟؟؟من تازه خبر دار شدم پیامم زدم این جوری که پیش میریم نفری 500 تومن میشه!!!خیلیم عالیییییه،دستت گلتم درد نکنه پیشاپیش

amindarbasi

کاربر فعال
اگر نورگیری باکس پله از سقف باشه در اینصورت برای چشم پله حداقلی وجود داره؟ بعضیها میگن توی این حالت باید چشم پله حداقل 60 سانت باشه؛ درسته این؟

بهارک اینو تو مباحث خواندی یا از کسی شنیدی....چون من تا حالا نشنیده بودم

نه توی مباحث نخوندم.:huh:
بهتره ذهنتون رو با جور مسائل مشغول نکنید چون تو آزمون باعث سردر گمی میشه قبل از آزمون مسئله پله رو با شابلون حل کنید تا سر جلسه فقط پله تون جا گذاری کنید که باعث صرف جویی در وقت تون میشه

respina

عضو جدید
خرید جزوه
دوستان عزیز ما اومدیم....ببخشید تاخیرمو سرکار بودم...
ماشالله تعداد زیاد شده من نمیدونم حالا چیکار میخوایم بکنیم.... اسامیه دوستان رو مجدد میزارم...کسایی ک تا الان برای خرید جزوه پیام دادن...

foton
delava
naZzari
holoooooo
saeedyavari
ehsan arch
بهارک
و البته خودم:d
عباس اصفهانی
amin1234
arch eng
arefe rad
آذرهانا
ha@sa
m444
مهدیه مقدم
saraafsoon
sheid1363
respina

فقط ببخشید تعداد زیاد شد و من اشتباها یکی رو به نام خودش شمارشو یادداشت کردم آآآقای رضا زمانی ...لطفا شما یه پیام بدید و ک بدونم اسم توی باشگاهتون چی بوده....
و دوستانی ک تنها ایمیل برای من فرستاده بودن...(حتما شماره تماسهاتونو بزارید تو پیام...):
faiteh

فقط الان ک تعداد اینقدر زیاد شده و خیلی ها هم تووی تاپیک گفته بودن ک هنوز برای من پیامک نزدن...یه تصمیمی بگیریم ک چ کنیم...از طرفی همه ما این جزوه رو میخوایم از طرفی تعداد زیاد شده و به قول دوستان اگه بخوایم هزینه رو تقسیم کنیم میشه پوله خورد و یکم ضایعه این حرکت....
3تا راه داریم:
1-همه باشن و همون پول خورد رو بچه ها پرداخت کنن(ک البته ممکنه تا شب تعداد بازم بیشتر بشه...)
2-براساس پیامی ک دوستان برای من زدن به ترتیب تا 14 نفر رو قبول کنیم و بقیه رو عذرشونو بخوایم (ک نامردی میشه)
3-یا اینکه دوستان تا 14 نفر اوکی باشن و بقیه رو یه گروه 2 تشکیل بدیم براشون...(ک البته معلوم نی به 14 نفر برسن)
4-یا اینکه هر تعدادی ک تا شب شدیم به دو گروه تقسیم کنیم (ک هزینه اش یکم برای هر فرد زیاد میشه)
حالا رای با اکثریت...شما هر چی بگید من همون کار رو میکنم...فقط عادلانه باشه رای دادنتون....;)

به نظر من که راه 1 و 4 خوبه،2 و 3 نامردی میشه، فقط هر تصمیمی که میخوایم بگیریم زودتر بگیریم چون دیگه وقتی نمونده

آخرین ویرایش:

ehsan arch

عضو جدید
خرید جزوه

خرید جزوه

خرید جزوه
دوستان عزیز ما اومدیم....ببخشید تاخیرمو سرکار بودم...
ماشالله تعداد زیاد شده من نمیدونم حالا چیکار میخوایم بکنیم.... اسامیه دوستان رو مجدد میزارم...کسایی ک تا الان برای خرید جزوه پیام دادن...

foton
delava
naZzari
holoooooo
saeedyavari
ehsan arch
بهارک
و البته خودم:d
عباس اصفهانی
amin1234
arch eng
arefe rad
آذرهانا
ha@sa
m444
مهدیه مقدم
saraafsoon
sheid1363
respina

فقط ببخشید تعداد زیاد شد و من اشتباها یکی رو به نام خودش شمارشو یادداشت کردم آآآقای رضا زمانی ...لطفا شما یه پیام بدید و ک بدونم اسم توی باشگاهتون چی بوده....
faiteh

فقط الان ک تعداد اینقدر زیاد شده و خیلی ها هم تووی تاپیک گفته بودن ک هنوز برای من پیامک نزدن...یه تصمیمی بگیریم ک چ کنیم...از طرفی همه ما این جزوه رو میخوایم از طرفی تعداد زیاد شده و به قول دوستان اگه بخوایم هزینه رو تقسیم کنیم میشه پوله خورد و یکم ضایعه این حرکت....
3تا راه داریم:
1-همه باشن و همون پول خورد رو بچه ها پرداخت کنن(ک البته ممکنه تا شب تعداد بازم بیشتر بشه...)
2-براساس پیامی ک دوستان برای من زدن به ترتیب تا 14 نفر رو قبول کنیم و بقیه رو عذرشونو بخوایم (ک نامردی میشه)
3-یا اینکه دوستان تا 14 نفر اوکی باشن و بقیه رو یه گروه 2 تشکیل بدیم براشون...(ک البته معلوم نی به 14 نفر برسن)
4-یا اینکه هر تعدادی ک تا شب شدیم به دو گروه تقسیم کنیم (ک هزینه اش یکم برای هر فرد زیاد میشه)
حالا رای با اکثریت...شما هر چی بگید من همون کار رو میکنم...فقط عادلانه باشه رای دادنتون....;)

با اجازه عارفه جان و بقیه بچه ها.......به نظر من یه سقفی رو تعیین کنیم و قیمت رو ببندیم مثلا حالا که تعداد زیاده سقف و میگیریم 20 نفر میشه نفری 1750..... خوب با این استقبالی بچه ها کردن گروه بعدی هم از اول سقفشو میبندیم یه نفر هم میشه سرگروه برا هماهنگی کردن کارا...... یا این 20 نفر اول جزوه رو میگیرند بعد اگر هم موافق بودند جزوه رو مگذارن تو تایپک همه استفاده کنند...

آخرین ویرایش:

sheida1363

عضو جدید
به نظر منم راه 1و 4 خوبه...اشکال نداره پول خورد هم بشه،چون انتقال وجه میدیم به یک حساب همه رو

respina

عضو جدید
با اجازه عارفه جان و بقیه بچه ها.......به نظر من یه سقفی رو تعیین کنیم و قیمت رو ببندیم مثلا حالا که تعداد زیاده سقف و میگیریم 20 نفر میشه نفری 1750..... خوب با این استقبالی بچه ها کردن گروه بعدی هم از اول سقفشو میبندیم یه نفر هم میشه سرگروه برا هماهنگی کردن کارا...... یا این 20 نفر اول جزوه رو میگیرند بعد اگر هم موافق بودند جزوه رو مگذارن تو تایپک همه استفاده کنند...
فکر خوبیه، من موافقم

mo_mosavyan

عضو جدید

فکر خوبیه، من موافقم
منم خیلی موافقم

ha@sa

عضو جدید
بچه ها همین 20 نفر که هستیم بسه .تا فرداشبم پولو به حساب عارفه واریز کنیم بعد هرکس خواست و بچه ها موافق بودن واسه اونم میفرستیم البته به ایمیلش که البته فک نکنم کسی مونده باشه دیگه

sam architect

عضو جدید
مرسی از همتون...فقط چون من به بچه ها قول دادم تا 12 امشب صبر کنم...مجبوریم صبر کنیم...
و اینکه یکی از دوستان به من پیام زد و گفت یه سمیناری ا=هست درباره این جزوه گویا...گفت با اون شخصی ک اینو جمع آوری کرده فردا صحبت مبکنه گویا...من دقیق متوجه نشدم اما گفت یه 1 روز برای خرید جزوه دست نگه دارید تا دقیق بگم جزوه ارزشه خرید داره یا نه...البته نظر من اینه ما اگه اینم بخریم چیزی از دست ندادیم...فقط از این میترسم ک پولمونو این سایت بالا بکشه...برای همین من مسئول پول جمع کردن هستم اما هر کی گفت و شما هم راضی بودید بگید به حساب اون شخص بفرستم ک اگه خدایی نکرده بالا کشیدن من مدیون نشم....:(
عارفه جان خودت شماره حسابو بده و مبلغ واریزی تا بریزیم، اگرم خدایی نکرده جزوه بدرد بخور نبود که صدقه میکیم دادیم.

ha@sa

عضو جدید
عزیزم مسئولیت خیلی سختیه...تا اینجاش و جمع کردن دوستان سخت نبود ولی توی قضایای مالیش من نمیتونم مسئولیت قبول کنم مخصوصا تعداد ماشالله 23 نفر هست و اگه خدایی نکرده کسی سرمن کلاه بزاره من میشم مسئول 23 نفر....همینجوری اون دنیا ممکنه خیلیها سرپل صراط منتظرم باشن...دیگه با این 23 نفر کلا نابود میشم:biggrin:
تا اینجاش مخلص همه بچه های باشگاه هم هستم...ولی به خاطر 2000 نمیخوام دینی به دوستان داشته باشم...:(

این حرفا چیه عارفه جان......... 2 هزارتومن که دیگه دیگه ارزش این حرفا رو نداره .
یا شانسو یا اقبال :یا جزوه خوبیه که ایول به تو یا هم بده که به قول بچه ها انگار صدقه دادیم

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
عزیزم مسئولیت خیلی سختیه...تا اینجاش و جمع کردن دوستان سخت نبود ولی توی قضایای مالیش من نمیتونم مسئولیت قبول کنم مخصوصا تعداد ماشالله 23 نفر هست و اگه خدایی نکرده کسی سرمن کلاه بزاره من میشم مسئول 23 نفر....همینجوری اون دنیا ممکنه خیلیها سرپل صراط منتظرم باشن...دیگه با این 23 نفر کلا نابود میشم:biggrin:
تا اینجاش مخلص همه بچه های باشگاه هم هستم...ولی به خاطر 2000 نمیخوام دینی به دوستان داشته باشم...:(

وا چرا تو مدیون بشی عارفه!!! تو که التماسمون نکردی بیاین پول بدین بهم جزوه بخرم ما خودمون قبول کردیم! بر فرضم که بالا بکشه پولو من اگر 2000 تومنم هزینه کرده باشم 2000 سال نفرینش میکنم مسئول سایتو :redface: که این دیگه به شما مربوط نمیشه دوست جونم...

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیزم .-عارفه چرا اینو میگی احتمال کلاه سر هم گذاشتن که خیلی کمه ضمنا شما واسه 23 نفر ایمیل کنیین شاید سخت باشه ولی میتونیم بعد خرید دست به دست به اونایی که دلار ریختن ایمیل کنیم 1500 تومن دیگه سر صراط نداره .دوستان شک نکنین به نظر م جزوه خوبیه

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا چرا تو مدیون بشی عارفه!!! تو که التماسمون نکردی بیاین پول بدین بهم جزوه بخرم ما خودمون قبول کردیم! بر فرضم که بالا بکشه پولو من اگر 2000 تومنم هزینه کرده باشم 2000 سال نفرینش میکنم مسئول سایتو :redface: که این دیگه به شما مربوط نمیشه دوست جونم...
نترس بیخیال 35 تومنشم پولی نیس خودتون میدونین که پول یه کتاب کوچولوی معماری بالای 35 تومن انقده از این کتابها خریدم و کنج کتابخونم داره خاک میخوره الان فقط ادم این جور جزوه ها که اینترنتی و پستی هستن مثل خرید هندونه س یا شیرینه یا نیس ادم باید خودشو واسه دو حالتش اماده کنه که حالا چون ما همگی رو هم پولو میدیم زیاد زور نداره اگه چیز خوبیم نباشه!!! بسم ا.. شماره حسابو بفرس مهندس

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اسم تایپکو عوض کنیم بذاریم خرید جزوه به نازل ترین قیمت :redface:
اینجوری که اینقده ثبت نامی زیاد میشه که باید با یه کافی نت جهت هماهنگی ها و ایمیل جزوه قرار داد ببندیم !!!!!!!!!!!!! عجب روزگاری شده !!

Teapot

عضو جدید
با سلام منم جزوه رو می خوام مبلغ و شماره حساب رو بگین واریز کنم البته یه پیشنهاد اینکه بشه هزار تومن و هر تعداد بفروشه .... به خدا ستم دیگه من الان این جریان رو دیدم بعد بیام ببینم نمی تونم بخرم چون برای این کار بهتر بود تاپیک میزدید البته بازم دستتون درد نکنه من همه جوره پایه هستم البته بحث پول نیست شما مبلغ وشماره حساب رو بگین من واریز کنم با تشکر

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دو نفر دیگه هم اضافه شدن...با این حساب صبر کنیم بشه 35 نفر؟؟؟ک یه دفعه رند 1000 بشه؟؟!!خدایی ضایعه فکر کن به خاطر 1000 بریم عابربانک کارت به کارت...:biggrin::biggrin:

حالا فک کن یه نفوذی داشته باشیم لو مون بده به سایته :)) بگه بابا اینا تعدادشون زیاده پولو بگیرید فایلو نددددددددید هییییییححححححح، وای 1000تومنمون میپپپره

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
ساعت 12 ک شد و تعداد مشخص شد به همه دوستانی ک شماره تماس دادن شماره حساب رو اس ام اس میکنم فقط نمیدونم چجوری متوجه بشم ک کی به حسابم پولو واریز کرده ...به شماره تماسم اس ام اس میاد ک پول الان واریز شده اما نمیدونم از کجا بفهمم ک از طرف چه کسی هست اگه دوستی آشنایی داره بهم بگه...

اینم خودش یه معما شد !!!! این معمای مرغ و تخم مرغه ! عارفه جان ما از روی شماره حساب میدونیم چی به چیه میزنی 20 گردش اخر حساب همه پولایی که میاد شماره حساب فرستنده رو هم مینویسه فرضا خدای نکرده اگه 20 نفر گفتن که واریز کردیم پولو و شما از 19 نفر پولو دریافت کرده باشین اونموقع به همگی دوستانی که پولو به حساب شما واریز نمودن میگیم شماره حسابی رو که باهاش پولو انتقال دادین پیام خصوصی کنیین . شما زحمت مطابقت دادن اون شماره حسابهارو میکشین و اونی که نریخته بهش اطلاع میدیم که شما واریز نکردین و شامل شما نمیشه جزوه . (ایکیو سان؟!!)

آخرین ویرایش:

bahar-spring

کاربر بیش فعال
خدا نکنه!! دعای خیر ما 23 نفر همراته عزیزم:w32:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا فک کن یه نفوذی داشته باشیم لو مون بده به سایته :)) بگه بابا اینا تعدادشون زیاده پولو بگیرید فایلو نددددددددید هییییییححححححح، وای 1000تومنمون میپپپره
هلو جان این چه حرفیه ! از غروب داریم به عارفه روحیه میدیم قبول کنه اونوقت تو میای اینو میگی واقعا که ؟!!!!!!!!!

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله این میشه...البته شماره پیگیری نمیدونم چند رقمیه فکر کنم 5 نهایت 6 رقمی باشه اونو برام وقتی واریز کردید همون موقع بعد از واریز نهایت 5 مین بعدش برام بفرستید اینجوری هم میشه متوجه شد....فکر کنم شماره پیگیری برای من اس ام اس بیاد...یه نفر باید زودتر از همه اقدام کنه ک من دستم بیاد ک چجوری متوحه بشم....
افرین هرکی واست پولو فرستاد شماره پیگسریشم پیامک میکنه تموم

Teapot

عضو جدید
داستانی شد این جزوه...
من که عمرا جزوه درست کنم واسه فروش بزارم......
نه شوخی کردم امکان داره یه روزی از این کار ها کنم اما خوب حساب کتاب هم خوبه من جزوه ای برای عمران می شناسم که مبحث کاربردی همراه با آموزش کامل نرم افزارش گذاشته ده تومن تازه پشتیبانی هم می کنه بنده خدا...
حالا عارفه جون نمی شه بعد قبولی 10 برابر مبلغ رو بدیم(شوخی بید)
از زحمات عارفه جون هم پیشاپیش تشکر می کنیم

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
داستانی شد این جزوه...
من که عمرا جزوه درست کنم واسه فروش بزارم......
نه شوخی کردم امکان داره یه روزی از این کار ها کنم اما خوب حساب کتاب هم خوبه من جزوه ای برای عمران می شناسم که مبحث کاربردی همراه با آموزش کامل نرم افزارش گذاشته ده تومن تازه پشتیبانی هم می کنه بنده خدا...
حالا عارفه جون نمی شه بعد قبولی 10 برابر مبلغ رو بدیم(شوخی بید)
از زحمات عارفه جون هم پیشاپیش تشکر می کنیم
خداییش امشب منم کلی خندیدم به این قضیه واقعا فیلم شدیم ها!! ولی لذتش به اینه دوره بعد اونایی که تازه میخوان امتحان بدن میان میبینن که ما با چه مشقت و دود چراغ خوردنی(از جزوه گرفته تا ....) طراحی رو قبول شدیم اون لذت داره دوستان !!

Teapot

عضو جدید
خداییش امشب منم کلی خندیدم به این قضیه واقعا فیلم شدیم ها!! ولی لذتش به اینه دوره بعد اونایی که تازه میخوان امتحان بدن میان میبینن که ما با چه مشقت و دود چراغ خوردنی(از جزوه گرفته تا ....) طراحی رو قبول شدیم اون لذت داره دوستان !!
حالا کجاش رو دیدی فرض کن یکی سوالات امسال به دستش رسیده و می خواد بفروشه ببین اون چه داستانی شه؟!!
فکر کنم دوازده رو گذشته درارم دری وری می گم.
اسم تاپیک هم بشه تکنیک های برتر جهت کش رفتن سوالها و جزوه ها!!!!

arc eng

عضو جدید
بچه ها واقعا دمتون گرم.... خیلی روحیه گرفتم از این همکاری:w27:عااااااااااااااااااالییییییی

امیدوارم همگی موفق شیم تو این امتحان...;)

ولی ی چیزی جزوه زو تو تاپیک نذاریم چون ممکنه بفهمن و اعتراض کنن نهایت هر کی خواست براش ایمیل میکنیم...

عارفه جون شما هم نگران بحث صراط و اینا نباش... من از همین حالا برات دعای خیر میکنم:smile:

ha@sa

عضو جدید
بچه ها یه جزوه دیگه هم هست که انگار نمونه نقشه تایید شده داره توش .اگه بخواین میتونیم اونم به همین روش باحال و دسته جمعی بخریم :biggrin::smile::D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا