تکنولوژی تشخیص چهره اینبار در فیسبوک!

farasite

عضو جدید
آیا رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ راه حل فیسبوک برای کاربران خود که دچار این اتفاق شده‌اند، آزمایش تکنولوژی تشخیص چهره است؛ کاربران فیسبوک با استفاده از تکنولوژی تشخیص چهره به زودی قادر به بازیابی رمز عبور حساب‌های کاربری خود خواهند بود.
[h=2]فیسبوک و استفاده از تکنولوژی تشخیص چهره[/h]
فیسبوک این تکنولوژی را برای کاربرانی که رمز عبور خود را فراموش کرده‌اند آزمایش می‌کند که راهی برای تایید کردن کاربرانی بوده که حساب کاربریشان قفل شده است. تعداد بسیار کمی از کاربران قادر هستند این ویژگی را جایگزین وارد کردن ایمیل خود و یا تایید متن کنند.
تکنولوژی تشخیص چهره در واقع بهترین و امنیتی ترین راه برای تایید کاربران است. کمپانی اپل این فناوری را به آیفون جدید خود اضافه کرده است در حالی که گوشی‌های هوشمندی همچون Note 8 نیز قادر به استفاده از تکنولوژی تشخیص چهره برای باز کردن قفل دستگاه می‌باشد.برخلاف روش‌های اپل و سامسونگ، فیس بوک در حال حاضر دارای اطلاعات زیادی درباره مشخصات و چهره کاربران خود می‌باشد. تکنولوژی تشخیص چهره با گرفتن گوشی در مقابل چهره شخص مورد نظر عمل کرده به طوری که در آن لحظه فیسبوک قادر خواهد بود چهره شما را اسکن کرده و آن را با عکس‌ و ویدیوهایی که شما در پروفایل کاربریتان قرار داده‌اید، مقایسه می‌کند.
[h=3]آیا فیسبوک نسبت به استفاده از این ویژگی اطمینان دارد؟[/h]
با اینکه این ویژگی ممکن است فریبنده باشد اما فیسبوک سال‌ها به صورت تقریبی از آن استفاده کرده و نسبت به صحت آن یقین دارد. فیسبوک برای انجام اینکار تصویر چهره شما را با عکس‌های موجود تطبیق خواهد داد.
این ویژگی همچنین به کاربران اجازه داده تا عکس و فیلم‌های خود را در تمامی شبکه‌های مجازی پیدا نمایند که این مسئله بسیار حائز اهمیت خواهد بود.ما هم اکنون در حال آزمایش یک ویژگی جدید برای افرادی هستیم که تمایل دارند به سرعت و به آسانی اعتبار مالکیت حساب خود را در طی روند بازیابی حساب تأیید کنند.ویژگی نرم‌افزار تشخیص چهره در فیسبوک؛ در کنار روش احراز هویت، یعنی روش ارسال کد از طریق پیامک به کارگیری شده و سبب افزایش ضریب امنیتی در آن خواهد شد.آیا به نظر شما این روش در فیسبوک به خوبی عمل خواهد کرد؟
نرم افزار رستوران
 

Similar threads

بالا