تو دل این بچه چی میگذره ؟ (حتما بیا نظر بده)

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
الان با خودش چی فکر میکنه ؟

چه تاثیراتی میتونه برای آینده اش داشته باشه؟

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من واقعا موندم به چه دلیل بچه رو میبرن تماشای این صحنه ها:|:|:|

نه جنبه ی تفریحی داره نه طنزه نه سرگرمیه نه آموزشیه نه فرهنگیه...تازه همین آدم بزرگا هم نباید برن...نمیدونم تماشای دست و پا زدن یه نفر چه لذتی داره که تازه فیلم هم میگرن ازش:|

مطمئنا تماشای همچین صحنه هایی روح بچه رو داغون میکنه و شاید این اثار مخرب هیچ وقت از بین نره:|

h.a.n.i.y.e.h

عضو جدید
الان با خودش چی فکر میکنه ؟

چه تاثیراتی میتونه برای آینده اش داشته باشه؟

هيچي بابا برا بچه ها همه چي اتفاقه ...يه اتفاق ساده مث اتفاقاي ديگه... به زودي فراموش ميكنه...
زياد فكرشو درگير نميكنه!
ولي بهتره نبينه..

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هيچي بابا برا بچه ها همه چي اتفاقه ...يه اتفاق ساده مث اتفاقاي ديگه... به زودي فراموش ميكنه...
زياد فكرشو درگير نميكنه!
ولي بهتره نبينه..

:surprised:

نه عزیزم اتفاقا برای خیلی از بچه ها این طور نیست...مخصوصا بچه های این دور و زمونه:|

از کوچکترین اتفاقات الگو برداری میکنن و برداشت هایی دارن که گاها ما ادم بزرگ ها عقلمون به اونجاها نمیرسه:|

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه جنبه ی تفریحی داره نه طنزه نه سرگرمیه نه آموزشیه نه فرهنگیه...تازه همین آدم بزرگا هم نباید برن...نمیدونم تماشای دست و پا زدن یه نفر چه لذتی داره که تازه فیلم هم میگرن ازش:|

مطمئنا تماشای همچین صحنه هایی روح بچه رو داغون میکنه و شاید این اثار مخرب هیچ وقت از بین نره:|

لذت! به نظر میرسه که مردم ما تشنه انتقامن این قدر که حتی انتقام گرفتن کسی از کس دیگه براشون لذت بخشه. شاید اگر فرصتش پیش بیاد از خودشون هم انتقام می گیرن.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخه جای قحطیه بچه رو بردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیدونم والا مردم چه فکری با خودشون میکنن

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اینایی رو بگین که از له شدن و ترکیدن و نفله شدن مردم تو تصادفا فیلم میگیرن با گوشی!!!!!!!
خدایی چه حال و حوصله ای دارن مردم ما!!!!!!!!!!!!!!

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا قاضی میشه حکم اعدام صادر میکنه.....یا یکی از اونا میشه میره پای چوبه دار در کل آدم نرمالی نمیشه

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط اینو میدونم که خیلی دگرگون میشه

خدا نصیب هیچ کسی نکنه..........

ن خودم چند ماه پیش وقتی میخواستم برم دانشگاه با همچین صحنه ای مواجه شدم , در حالیکه اصلآ نمیشناختمش و نسبت بهش هیچ حسی نداشتم

ولی بدجوری روم تآثیر گذاشت و من کلآ دگرگون شدم و در امتحان هم حال خوشی نداشتم .......چه برسه که آدم نسبت داشته باشه

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و برا آینده اش هم همیشه اون دیده هاش تو یادش میمونه و پاک نمیشه...........و از این اوضاع هم همیشه متنفره و همیشه تودار میشه و خودشو با جامعه

و جماعن همانند نمیدونه..................خدا کمک همه باشه

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
زياد فكرشو درگير نميكنه!
ولي بهتره نبينه..
اصلا اینطور نیس عزیزم... بچه ها حافظه ی تصویری فوق العاده ای دارن... و کوچکترین اتفاقها و شنیده ها و دیده ها می تونه بزرگترین تاثیراتو روی آینده ی یه بچه بذاره و چه بسا برای همیشه اون بچه نابود بشه

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا اینطور نیس عزیزم... بچه ها حافظه ی تصویری فوق العاده ای دارن... و کوچکترین اتفاقها و شنیده ها و دیده ها می تونه بزرگترین تاثیراتو روی آینده ی یه بچه بذاره و چه بسا برای همیشه اون بچه نابود بشه

مث خودم بچه بودم بابام بلندم کرد عین خربزه زدم زمین.دستم شکست.قشنگ یادمه:D

shidokht777

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدای این تاپیک...دوست داشتم یه نظرسنجی کلی رو میدیدم...درباره اینکه آیا اعدام در ملا عام کار صحیحی هست یا نه؟؟؟

اون که چی تو دل و فکر بچه میگذره که به نظرم واضحه...یه پرده سیاه از زندگی...که تا عمر داره در یادش خواهد موند....

آخرین ویرایش:

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدای این تاپیک...دوست داشتم یه نظرسنجی کلی رو میدیدم...درباره اینکه آیا اعدام در ملا عام کار صحیحی هست یا نه؟؟؟

اون که چی تو دل و فکر بچه میگذره که به نظرم واضحه...یه پرده سیاه از زندگی...که تا عمر داره در یادش خواهد موند....

بحث نخ نما شده ایه که همه هم یک جور جواب میدن این که اعدام اصل نفسش درست نیست چه برسه در ملا عامش. البته خیلی از کشور های پیشرفته جهان هم اعدام دارن ولی نه تا این حد مثل ما.

Joe_Bel

کاربر ممتاز
بحث نخ نما شده ایه که همه هم یک جور جواب میدن این که اعدام اصل نفسش درست نیست چه برسه در ملا عامش. البته خیلی از کشور های پیشرفته جهان هم اعدام دارن ولی نه تا این حد مثل ما.

چرا تو کشور های دیگه اعدام کمتره ؟ خواهشا نگو بخاطر تصادفات که طرف گواهینامه یا بیمه نداره:cry:

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
کار بزرگترش! و اون آدم بزرگایی که اونجا وایسادن و نگفتن از اینجا دورش کنن...واقعا بد بوده!!!!
مطمئنا میترسه و روش تاثیر میذاره!!!

sarah89

عضو جدید
هیچ فکری تو ذهنش نی
فقط هنگ کرده
حس بدی داره ...خیلی بدددددددد

این خالی بودن ته دل الانش..میشه کابوس شبای مابقی عمرش!

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه جایی خوندم که کسایی که از این صحنه ها لذت میبرن و برا تماشا میرن حتما باید باید برن پیش روانپزشک لذت بردن از صحنه های ناهنجار یه شاخه ای از بیماری سادیسیم هستش.
اگه مردم نرن تماشا بساط این ژانگولر بازی ها از تو خیابون جمع میشه. معنی نمیده اگه کسی خلاف کرده باید بمیره ببر تو همون زندون بکشش نه تو خیابون . تو همه کشورا مردم که چرثقیل میبینن یاد سازندگی و ساختمون سازی می افتن ما ایرانیا یاد اعدام کردن

Joe_Bel

کاربر ممتاز
من میگم الان میگه: این آدما چه کار بدی رو انجام میدن این یارو رو اعدام می کنند