تولید سه خودرو جدید در ایران خودرو

امین قیاسی 1986

عضو جدید
همزمان با فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت امام رضا (ع ) اولین سری از خودروهای سورن ای ال ایکس ویژه تحویل مشتریان می شود.
به گزارش پايگاه تحليلي خبري صنايع خودرو : علی اصغر سرائی نیا معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در جریان بازدید از دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت با بیان این مطلب گفت: این خودرو علاوه بر زیبای دارای کیفیت و تجهیزات ایمنی بالای است.
وی خاطر نشان ساخت: علاوه بر سورن ای ال ایکس دو خودروی جدید پارس ال ایکس و سمند اس ای در سال جاری تولید و تحویل مشتریان می شود.
سرائی نیا همچنین از افزایش رضایتمندی مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو خبر داد و تصریح کرد: تحویل به موقع و شرایط مختلف فروش موجب افزایش رضایتمندی مشتریان شده است.
وی تصریح کرد: میزان فروش ایران خودرو در 6 ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 34 درصد افزایش داشته است.
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو پر تقاضا ترین خودروی این شرکت را پژو 405 دانست و افزود: در 6 ماهه نخست سال جاری 30درصد فروش ایران خودرو مربوط به پژو 405 بوده است.
وی تاکید کرد: یکی از سیاست های مهم ایران خودرو در شش ماهه دوم سال جاری تولید خودروهای کم مصرف ودوگانه سوز خواهد بود.

Turk-oglu

مدیر بازنشسته
این سمند احتمالاً سمند مالتی پلکس هست که روانه بازار خواهد شد
و بازهم محصولات تکراری ایران خودرو و بازهم ...

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرائی نیا همچنین از افزایش رضایتمندی مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو خبر داد و تصریح کرد: تحویل به موقع و شرایط مختلف فروش موجب افزایش رضایتمندی مشتریان شده است.

غلط کردی مرتیکه.نمیدونم کی میخواد دست از این دروغ گویی هاش و.... برداره!!!

همش زر مف میزنه هیچ موقع درست راستشو نگفته.

کی راضیه از این محصولات افتضاح شما؟؟؟پول خون پدرتونو از مشتریاتون میگیرن.لعنت خدا بر شما..

405 هفت میلیونیو چرا میدین سیزنده میلیون؟؟چرا؟؟؟؟

این همه روی هر ماشین میخورن هنوز سیر نشدین.جیبتون ته نداره؟همین جوری پر میشه.

اینشالله توی زندگیتون خیر نبینین. 1000 جور بیماری بدبختی گرفتارتون بشه.امیدوارم به خاک سیاه بشینید.

آخرین ویرایش:

Reza_1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی رغیب ندارند همین است که میبینیم !

اگه مشکلش نداشتن رقیبه که میتونه با خودروهای وارداتی رقابت کنه برای به دست گرفتن بیشتر بازار
الان مردم ما فقط به دلیل نداشتن توان مالی برای خرید خودرو وارداتی اقدام به خرید خودروی داخلی میکنن

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه مشکلش نداشتن رقیبه که میتونه با خودروهای وارداتی رقابت کنه برای به دست گرفتن بیشتر بازار
الان مردم ما فقط به دلیل نداشتن توان مالی برای خرید خودرو وارداتی اقدام به خرید خودروی داخلی میکنن
دقیقا حق باشماست.
البته میتونن ماشین ارزون وارداتی هم بیارن ولی نمیخوام چون اون وقت دیگه برشستگی کارخونه ها 100% میشه.
مثلا فروش 206CC کروک.

Reza_1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا حق باشماست.
البته میتونن ماشین ارزون وارداتی هم بیارن ولی نمیخوام چون اون وقت دیگه برشستگی کارخونه ها 100% میشه.
مثلا فروش 206CC کروک.

اتفاقا من با گل گرفتن در ایران فرغون و بقیه شرکتهای خودرو سازی (مخصوصا ایران فرغون)موافقم
ولی وقتی به این فکر میکنم که با تعطیلی این کارخانه ها خیلی ها بیکار میشن و وضعیت بیکاری از اینی که هست بدتر میشه....
تنها راه اینه که خودشون رو اصلاح کنن، که نمیکنن

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا من با گل گرفتن در ایران فرغون و بقیه شرکتهای خودرو سازی (مخصوصا ایران فرغون)موافقم
ولی وقتی به این فکر میکنم که با تعطیلی این کارخانه ها خیلی ها بیکار میشن و وضعیت بیکاری از اینی که هست بدتر میشه....
تنها راه اینه که خودشون رو اصلاح کنن، که نمیکنن

دلیل اینکه کارخونه ها برشکست میشن اینه که واردات آزاد میشه.
اون کسایی هم که بیکار میشن برن توی قسمت نظارت بر واردات.چون اون موقع واردات میترکونه.

Reza_1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلیل اینکه کارخونه ها برشکست میشن اینه که واردات آزاد میشه.
اون کسایی هم که بیکار میشن برن توی قسمت نظارت بر واردات.چون اون موقع واردات میترکونه.

فکر نکنم همشون تو قسمت نظارت جا بشن
جا میشن؟
البته من که از خدامه کسی بیکار نشه، ایران فرغون تعطیل بشه و ما هم یه بار تو عمرمون ماشین سوار بشیم