توصیه هاي یک مشاور روانشناس به دختران در موردآقایان

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

وقتی مردی شما را بخواهد، هیچ چیز نمی تواند جلوی او را بگیرد.

اگر شما را نخواهد، هیچ چیز نمی تواند نگهش دارد.

دست از بهانه گیری برای یک مرد و رفتار او بردارید.

هیچوقت خودتان را برای رابطه ای که ارزشش را ندارد تغییر ندهید.

رفتار آرامتر همیشه بهتر است.

memar_w

عضو جدید

موافقم شدیدا

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از کجا میدونی کدوم رابطه واست ارزش داره یا نه؟ اصلا ارزش چیه؟

برای من ارزش خیلی چیزا میتونه باشه :احترام متقابل صداقت،خوش اخلاقی و خیلی چیزای دیگه..راحت میشه از روی یک رابطه پی برد برات با ارزشه یا نه... خیلی از رابطه ها فقط سطحیه یه عشق ساده و دست و پاگیر ولی بعضی از روابط حکم حیاتو برای آدم دارند اگر نباشند انگارجزئی از بدنتو از دست دادی

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای من ارزش خیلی چیزا میتونه باشه :احترام متقابل صداقت،خوش اخلاقی و خیلی چیزای دیگه..راحت میشه از روی یک رابطه پی برد برات با ارزشه یا نه... خیلی از رابطه ها فقط سطحیه یه عشق ساده و دست و پاگیر ولی بعضی از روابط حکم حیاتو برای آدم دارند اگر نباشند انگارجزئی از بدنتو از دست دادی

خب چطور میشه تا وقتی که وارد رابطه نشد به این عوامل پی برد؟

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب چطور میشه تا وقتی که وارد رابطه نشد به این عوامل پی برد؟

مطمئنن این مطلب برای کسائی هستش که وارد یه رابطه شدند ... یه جورائی بیانگر عشق یک طرفه هست که یا آقا یا خانم طرفشونو دوست دارند ولی طرف مقابل همچین حسی نداره....

nedashiva

کاربر بیش فعال

موافقم شدیدا

بنظر من اگه ادمی بخواد خودشو واسه یکی دیگه تغییر بده بعد از مدتی دوباره همون رفتار گذشتشو داره پس بهتره دنبال یکی باشیم که بهش بخوریم نه اینکه بخوایم با تغییر کردن بهش بخوریم

bahaaaar

عضو جدید
یعنی امکان نداره که یه اقایی واقعا یه خانومی رو بخواد و دوسش داشته باشه ولی به خاطر اینکه شرایط ازدواج رو واقعااا نداره مجبور بشه ترکش کنه؟

nedashiva

کاربر بیش فعال
یعنی امکان نداره که یه اقایی واقعا یه خانومی رو بخواد و دوسش داشته باشه ولی به خاطر اینکه شرایط ازدواج رو واقعااا نداره مجبور بشه ترکش کنه؟

چرا فک کنم بشه من یکیو میشناختم طرفشو خیلی دوست داشت ولی چون میدونست لیاقتشو نداره ونمیتونه خوشبختش کنه خودشو کشید کنار:cry:

حالا یا زیادی خوب بوده یا زیادی بی عرضه که خدا بهتر از دلش خبر داره

memar_w

عضو جدید
از کجا میدونی کدوم رابطه واست ارزش داره یا نه؟ اصلا ارزش چیه؟
همه چیرایی که مینا جان شمرد میتونه ارزش باشه اما اینکه کدوم رابطه ارزش داره یا نه از همون اول میشه فهمید
به نظر من اگه تو زندگی طرف یه جایی داشته باشی و اونم برات مهم باشه میفهمی که این رابطه ارزش داره
اصوال تو رابطه هایی که ارزش داره موقه تموم کردن ناراحت میشی اما تو رابطه های سطحی این جور نیس

amir_4475

عضو جدید
وقتی مردی شما را بخواهد، هیچ چیز نمی تواند جلوی او را بگیردو

کاش دخترا این جمله رو آویزه گوششون میکردن و اینقدر آویزون این و اون نمیشدن. . به کسی برنخوره ها.

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
90 درصده مشاورا خودشون مشکل روحی روانی جسمی خانوادگی و غیره دارن 10 درصده دیگه هم که خوبن شغلشونو عوض کردن
ممنون از ایدشون:|

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

وقتی مردی شما را بخواهد، هیچ چیز نمی تواند جلوی او را بگیرد.

دست از بهانه گیری برای یک مرد و رفتار او بردارید.

رفتار آرامتر همیشه بهتر است.

;)ای ول داری آجی مینا

k.o.l.s.o.o.m

عضو جدید
کااااااااااااااااااااملا دررررررررررررررررررسته
باااااااااااااااااااااااااریکلا . ok ok ok ok ok