توسعه پورتالهای تحت وب:

sitecup1

اخراجی موقت
طراحی پورتال ما در توسعه ساخته می شوند و یا سیستم مدیریت محتوا سفارشی بر اساس راه حل های منبع باز (جوملا، وردپرس، داریم)، در هر دو مورد ما ارائه می دهیم قابل اعتماد، با کارایی بالا و 100٪ برای موتورهای جستجو بهینه سازی بهینه شده است. یک جنبه ضروری از هر وب پورتال در واقع دید در موتورهای جستجو، ما در راز های کلیدی به عنوان ما به خوبی می دانیم، و از نظر ما متوجه است که پورتال همه ویژگی های seo بهینه در ساختار، کد و در صفحه صفات، مانند متا برچسب ها، پیوند ثابت، alt و عنوان برای عکس ها، شماره برچسب ها، و غیره جزء تجربه کاربر است یک اولویت، در واقع، معماری، رابط گرافیکی و ویژگی های سایت طراحی شده اند به بهترین جای بازدید کنندگان و همراهی آنها را در فرایند تبدیل.

آیا می خواهید برای ایجاد یک پورتال محتوای غنی، به چند دسته تقسیم می شوند و صفحات، مجهز به ویژگی های پیشرفته و توابع؟ دوست دارید به یک محصول کاربردی، با طراحی پاسخگو نیز برای دستگاه های تلفن همراه (گوشی های هوشمند و تبلت ها) طراحی شده است، بنابراین ما می توانیم تمام انواع کاربران یک تجربه مرور لذت بخش ارائه می دهد؟ دوست دارید برای مدیریت در استقلال کل تمام این عناصر، شما می توانید به روز رسانی و آپلود جدید محتوا، زبانه ها، صفحات، خدمات، محصولات، و عکس، و غیره؟ پورتال توسعه یافته توسط پویا راز های کلیدی است که راه حل شما به دنبال! آژانس ما انجام می دهد پورتال وب سایت برش لبه متناسب با هر نیاز، حتی ارتقا و کنترل توسط مبتدیان به لطف کنترل پنل بصری، بهتر است به عنوان سیستم مدیریت محتوا (cms) شناخته شده است.

انتخاب یک شریک قابل اعتماد


از طریق ما دانش و تخصص ما در وب حوزه طراحی، توسعه وب و بازاریابی، ما شریک مناسب برای رسیدن به پورتال گردشگری با تمام مواد تشکیل دهنده که به موفقیت یک پروژه از این نوع کمک می کند.
تماس با یک کلید مخفی خواهد یک منبع واحد که تمام مراحل کار را اداره کند، از طراحی سایت و ساخت پلت فرم (فریم لس، طراحی و توسعه)، به ارتقاء آنلاین از طریق سئو و بهینه سازی، SEM، تبلیغات اجتماعی و روابط عمومی دیجیتال است.
ما با ارائه همچنین برای استفاده درست از سیستم مدیریت محتوا آموزش و ارائه خدمات به مشتریان در مدیریت روزانه از پورتال، که در آن مورد نیاز است. در کوتاه مدت، با راز های کلیدی شما را در دست خوب هستند و شما باید امنیت داشتن یک شریک قابل اعتماد در کنار شما و همیشه وجود دارد.
طراحی سایت بصورت واکنشگرا
تیم طراحی سایت کاپ تکامل می یابد با وب و با ارتباطات به دنبال روند و جالب ترین اخبار از بازار، مطالعه و آزمایش راه حل های موثر و درخواست آن را بر روی پروژه های طراحی وب سایت خود. طراحی پاسخگو انقلابی در رابط وب، آن را به مدت همراه با یک تکنیک توسعه خاص است که اجازه می دهد تا به شما برای طراحی وب سایت ها و صفحات وب که به طور خودکار به وضوح صفحه نمایش کاربر سازگار است.
سایت با رابط پاسخگو در واقع به درستی بر روی تلویزیون های هوشمند، رایانه های با صفحه نمایش بزرگ و کوچک نمایش داده شده، بر روی لپ تاپ است، اما همچنین دستگاه های تلفن همراه مانند قرص و گوشی های هوشمند، ساخت تمام محتوای قابل دسترس، ناوبری مایع، سریع و بصری برای انواع متعددی از دستگاه.
با توجه به افزایش چشمگیر از افرادی که گشت و گذار در تحرک (گوگل می گوید که در سال 2015، ترافیک تلفن همراه رومیزی پیشی گرفته است)، آن را ضروری است که یک سایت است که قادر به جا دادن حتی بهتر از این گستره از نفجترس، و برای این منظور سایت پاسخگو بهترین سرمایه گذاری امکان پذیر است.
خوشحال میشیم از سایت شرکت طراحی سایت دیدن کنید.
 
بالا