تمرین گروهی آزمون نظارت خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

soudabeh.k

عضو جدید
دوستم سوال اول رو هرچی میگردم پیدا نمی کنم ، ولی سوال دوم : راهنمای ساختمان سازی ، اصغر ساعد سمیعی یا مرجع دیتیل های ساختمانی ، امیر سرمد نهری ، مهدی کاردان
ممنون از راهنماییتون

سوال منم هست اما مثل اینکه کسی جوابگو نیست
جواب هم گرفتیم;)

متاسفانه سوالی پرسیدی که حتی مقررات ملی ساختمان خودش هم جوابشو نمیدونه اگه میدونست واسش حداقل چهار تا کتاب مشخص میکرد !!! من که از بد شانسی چن دوره س امتحان دادم هر سری با یه مدل جدید دیتیل میاد ولی به نظر من بهترین کتاب مال 1-سمیعی و 2-سرمد نهری و کاردان است 3-یاور رستم زاده هم خوبه
یعنی شما تا به حال سر جلسه دیتایلهارو از این کتابا نتونستین پیدا کنین؟

بله مصوبات شورای عالی معماری و شهرسازی یه کتاب جداس که دوره های قبل ازش 3 و4 تا سوال میومد اما اذر نیومد و قوانین نظام مهندسی هم یه کتاب جداس حتما هر دو رو تهیه کن
حتما ممنون از راهنماییتون

soudabeh.k

عضو جدید
دوستان نظرتون راجب این دوتا کتاب چیه؟به نظر شما تو آزمون از این دو کتاب سوال میاد؟مشاهده پیوست 210715مشاهده پیوست 210716

کتاب مصوبات معماری و شهرسازی که مهندس aiman میگن سوال میاد
اون یکی هم من چاپ دفتر تدوین و ترویج مقراات ملی مولفحمیدرضا اشرفی رو دارم..اگه ازش سوال میاد اینم بگیرم
راستی من دفعه اول میرم سر جلسه.کتابارو با چمدون ببرم خیلی ضایعه؟:D آخه خیلی زیاده البته چمدون کوچیک

soudabeh.k

عضو جدید
بله مصوبات شورای عالی معماری و شهرسازی یه کتاب جداس که دوره های قبل ازش 3 و4 تا سوال میومد اما اذر نیومد و قوانین نظام مهندسی هم یه کتاب جداس حتما هر دو رو تهیه کن
من این کتاب رو امروز خریدم..1016 صفحه و اصلا فهرستش طوری نیست که بشه راحت به جواب رسید:cry:
ولی خوشگل و شیکه کتابخونمو به جلوه اورده:biggrin:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این کتاب رو امروز خریدم..1016 صفحه و اصلا فهرستش طوری نیست که بشه راحت به جواب رسید:cry:
ولی خوشگل و شیکه کتابخونمو به جلوه اورده:biggrin:
مصوبات همش 200 صفحه بیشتر نیست البته چاپ 92 رو نمیدونم شاید شما نشریه 55 خریدین که اینقده زیاده !!!!!

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بجه ها من چن تا مشکل تو آزمون نظارت 91.6 دارم.
لطفن کمکم کنید.
شماره سوال 2:تو پاسخ نامه جواب گزینه 2.ولی تو کتاب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان ص 77 نوشته:حداقل ده سال سابقه کار برا هیات اجرایی انتخابات.
سوال 15:حداکثر h جان پناه داده 70....
شماره 17 ک اسن نمیدونم.ولی تو مبحث 9.ویرایش 1388 ص 54 ی فرمول و ی جدول ص 56 داره ک کمک میکنه.
سوال 36 هم نمیدونم از کدوم مبحثه.
و همچنین سوال 34.
ممنون میشم بچه ها جوابمو بنویسید.

soudabeh.k

عضو جدید
مصوبات همش 200 صفحه بیشتر نیست البته چاپ 92 رو نمیدونم شاید شما نشریه 55 خریدین که اینقده زیاده !!!!!
یعنی میگین اشتباه گرفتم؟؟؟
نزدیکه 40 تومن پولشو دادم:cry:

پیوست ها

• 20140601_221232.jpg
    20140601_221232.jpg
    38.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
یعنی میگین اشتباه گرفتم؟؟؟
نزدیکه 40 تومن پولشو دادم:cry:

به نظر من که درسته
مسکن و شهرسازی کتابی چاپ کنه و اشتباه باشه؟
من احساس میکنم دوستان اشتباهی بعضی منابع رو میخرن، یعنی بجای خریدن کتاب خود مسکن و شهرسازی، کتاب یه انتشارات دیگه رو میخرن

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر دو منبع هستن
من همینو 6 ماه پیش گرفتم 7 تومن !!!!!!!!! البته من جلدش ابیه ! نه قرمز فکر کنم شما کاملشو گرفتین / نگران نباش واسه شما دو جلدیه و همه مصوبات توشه احتمالا ضرر نکردی ایشالله که به درد تمام مراحل کاریتون هم میخوره

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفن کمکم کنید.
شماره سوال 2:تو پاسخ نامه جواب گزینه 2.ولی تو کتاب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان ص 77 نوشته:حداقل ده سال سابقه کار برا هیات اجرایی انتخابات.
شماره 17 ک اسن نمیدونم.ولی تو مبحث 9.ویرایش 1388 ص 54 ی فرمول و ی جدول ص 56 داره ک کمک میکنه.
و همچنین سوال 34.
اگه لطف کنی عین سوال رو بزاری بهتر میتونیم همفکری کنیم مهندس

دناسا

عضو جدید
لطفن کمکم کنید.
و همچنین سوال 34.

دوست عزیز سوال 2 وکلا در مورد کتاب قانون آخر کتاب یه سری اصلاحیه هست که حتما اونا رو بخون این هم جوابش تو اصلاحیه ای هس که صفحه 164 به این قانون زدن
سوال 15 تو مبحث 8 چاپ قدیمه نمیدونم چاپ جدیدم همین عدده یا نه در کل مربوط به ساختمان با مصالح بنایی هس نه همه ساختمان ها
سوال 17 مبحث 9 ویرایش جدید فرمول دوم ص26
بقیه رو هم نمیدونم

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز سوال 2 وکلا در مورد کتاب قانون آخر کتاب یه سری اصلاحیه هست که حتما اونا رو بخون این هم جوابش تو اصلاحیه ای هس که صفحه 164 به این قانون زدن
سوال 15 تو مبحث 8 چاپ قدیمه نمیدونم چاپ جدیدم همین عدده یا نه در کل مربوط به ساختمان با مصالح بنایی هس نه همه ساختمان ها
سوال 17 مبحث 9 ویرایش جدید فرمول دوم ص26
بقیه رو هم نمیدونم

واااای من اسن اونا رو حواسم نبود.....
بسیار ممنونم.
فک نمیکردم کسی حوصله کنه و جوابمو بده.
با جزییات خیلی مشکل دارم.

soudabeh.k

عضو جدید
واااای من اسن اونا رو حواسم نبود.....
بسیار ممنونم.
فک نمیکردم کسی حوصله کنه و جوابمو بده.
با جزییات خیلی مشکل دارم.
من هم با جزییات مشکل دارم:cry:
کتاب سرمد نهری بچه های سایت معرفی کردن گرفتم اما فکر میکنم با توجه به اینکه اطلاعات اجرایی من ضعیفه و کار اجرا انجام نداده بودم کاریش نتونم بکنم و خیلی کمکم نمیکنه:(

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من هم با جزییات مشکل دارم:cry:
کتاب سرمد نهری بچه های سایت معرفی کردن گرفتم اما فکر میکنم با توجه به اینکه اطلاعات اجرایی من ضعیفه و کار اجرا انجام نداده بودم کاریش نتونم بکنم و خیلی کمکم نمیکنه:(
!!!!! سلام، سودابه من بسکه این پستای عناصر تورو دیدم این شکلی شدم :surprised::eek::confused:
بابا نهایت 10 تا سوال عناصر بدن، اونم بیخیال جواب نمیدیم!!!!
بابا همون 21 مبحثو داشته باشی خیلیییییییییییی ام زیاده...

soudabeh.k

عضو جدید
!!!!! سلام، سودابه من بسکه این پستای عناصر تورو دیدم این شکلی شدم :surprised::eek::confused:
بابا نهایت 10 تا سوال عناصر بدن، اونم بیخیال جواب نمیدیم!!!!
بابا همون 21 مبحثو داشته باشی خیلیییییییییییی ام زیاده...
من عذرخواهی میکنم:redface:
قربونت برم منو مثه خودت نبینا...حتما شما روی 50 تای دیگه راحت جواب میدی.اما من 30تارو به زور پیدا میکنم
آخه باید حتما قبول بشم و بعدش دیگه مثه الان فرصت مطالعه ندارم واسه همین میخوام احتمال قبولیمو ببرم بالا و تا جایی که امکان داره به سوالا جواب بدم
البته با این وضعیت که سوالات دیتیل منبعی نداره تمرکزم رو باید بزارم روی همون 50 سوال مباحث

holooooooo

کاربر ممتاز
من عذرخواهی میکنم:redface:
قربونت برم منو مثه خودت نبینا...حتما شما روی 50 تای دیگه راحت جواب میدی.اما من 30تارو به زور پیدا میکنم
آخه باید حتما قبول بشم و بعدش دیگه مثه الان فرصت مطالعه ندارم واسه همین میخوام احتمال قبولیمو ببرم بالا و تا جایی که امکان داره به سوالا جواب بدم
البته با این وضعیت که سوالات دیتیل منبعی نداره تمرکزم رو باید بزارم روی همون 50 سوال مباحث

نه اتفاقا من عناصرم قوی نیست اصلا معمولی ام، نه من 50 تارو پیدا نمیکنم، همینکه 30 تارو پیدا کنم برام کافیه..
تازه کلید واژه هم که داریم

mohammad azizi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی مبحث 3 رو میخونم، همش حس میکنم باید پاشم فرار کنم، جو هیجانی میده به آدم، انگار الانه که یه اتفاقی بیفته :biggrin:

یادت باشه موقع فرار حداقل عرض معبرت 140 سانت باشه با شیب حداکثر 5 درصد...و البته اگه از پله ای فرار کردی حتما نرده با ارتفاع حدا 85 و حداکثر 95 سانت داشته باشه:biggrin:
وگرنه ساختمون میفته سرت هااااااااااااااااااااااااااا

holooooooo

کاربر ممتاز
یادت باشه موقع فرار حداقل عرض معبرت 140 سانت باشه با شیب حداکثر 5 درصد...و البته اگه از پله ای فرار کردی حتما نرده با ارتفاع حدا 85 و حداکثر 95 سانت داشته باشه:biggrin:
وگرنه ساختمون میفته سرت هااااااااااااااااااااااااااا

ایول عااااااااااااالی بود :biggrin: :biggrin:
خوب نکاتی رو گفتین، کیف کردممممممممممممممم.....
:w27:

rap_w2w

عضو جدید
سلام دوستان 1 سوال؟
اینکه باید نمره 50 رو کسب کنیم از 100 یعنی تا نصف سوالات رو باید درست جواب بدیم؟ از 60 تا حتما 30 تا سوال رو درست پاسخ بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

soudabeh.k

عضو جدید
بچه ها من از اولشم عربیم ضعیف بود:D میشه بگین این عبارت یعنی چی؟
یعنی میخواد بگه اصلاح لازم نیست؟
اصلاح عبارت (هیات اجرایی انتخابات) به عبارت (رییس سازمان مسکن و شهرسازی استان) کان لم یکن میگردد

holooooooo

کاربر ممتاز
بچه ها من از اولشم عربیم ضعیف بود:D میشه بگین این عبارت یعنی چی؟
یعنی میخواد بگه اصلاح لازم نیست؟
اصلاح عبارت (هیات اجرایی انتخابات) به عبارت (رییس سازمان مسکن و شهرسازی استان) کان لم یکن میگردد
اینو کجا نوشته؟ :)
آره یعنی کنسله قضیه

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها راهنمای مبحث 19 و 16رو میشه دانلود کرد.؟چاپ 92.
ممنونم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.