تمرین گروهی آزمون اسکیس 95

yashel

عضو جدید

با سلام خدمت دوستان

احتمالا ساعت 12 بیاد نتایج

قابل توجه دوستانی که دیروز صبح کارنامشون رو گرفتن

اگر معدلشون با معدل موثرشون خیلی فاصله داره احتمالا رتبشون به اندازه 5تا بالا پایین بره..

چون من که از طرف پرسیدم گفت انگار معدل رو اعمال نکرده بودن قرار بوده اعمال کنن بعد از ظهرش که ما زودتر گرفتیم لذا مجددا دریافت کنن ...اما نهایت5تا تغییر کنه چون معدل تاثیر خاصی نداره فقط یکم ناخالصی اضافه میکنه به رتبتون

واى خدايا، اميدوارم بدتر نشه😱

Sent from my iPhone using Tapatalk

atp2

عضو جدید
واى خدايا، اميدوارم بدتر نشه??????

Sent from my iPhone using Tapatalk

الان مگه بده رتبتون که بدتر نشه ؟؟؟ نهایتش بشین150، بده؟ فوالعادست .
شما که الان استرس نداری برا ما دعا کن . برا منم دعا کن من منظر روزانه مجاز بشم :cry:

roya et

عضو جدید
خب دییییگه رتبه رو بی خیال شدم.
نگارخانه نوره نظر بدید.IMG_۲۰۱۶۰۶۱۴_۱۹۴۵۳۵.jpgIMG_۲۰۱۶۰۶۱۴_۱۹۴۴۲۲.jpg
ایده پلان:ارسن شهری
ایده نورگیری از گلجام حمام ها.
دو تا حوض هم دارم که تهشون کریستالیه نور میخوره نور منعکس میشه.

artin68

عضو جدید
سلام دوستان
اگه واسه کلاسای اسکیس بخوایم اقدام کنیم دوستانی ک اشنایی دارن کجا رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟؟:confused::confused::confused:
اگر از هزینه ها اطلاعی دارین خوشحال میشم کمکم کنید :w17:
محل زندگیم تهران نیست واقعا نیاز به مشاوره دارم با این رتبم میخوام نهایت تلاشمو بکنم اسکیسم در حد صفره :biggrin: صفر صفر

honeybee1370

کاربر بیش فعال
خب دییییگه رتبه رو بی خیال شدم.
نگارخانه نوره نظر بدید.مشاهده پیوست 258487مشاهده پیوست 258488
ایده پلان:ارسن شهری
ایده نورگیری از گلجام حمام ها.
دو تا حوض هم دارم که تهشون کریستالیه نور میخوره نور منعکس میشه.
رویا جون به نظرم مقطع و نماهات خوبن، هم هماهنگی دارن هم تنوع
پلانت یکم پرزانتش بیحاله، شاید قسمتای برش خورده رو باید بهتر نشون بدی، یا کف سازی و ... بیشتر بشه
ایده ی نور گیریت و حوض هات هم خوبه ولی تکراریه. یعنی اگه بخوای از ایده هایی که توی کتابا نوشته شده استفاده کنی، باید خیلی مراقب باشی چون اکثر داوطلبا این ایده ها رو دیدن و ممکنه بیارن توی کارشون، پس اسکیست مثل خیلیای دیگه مشابه هم میشه و نمره ی بالا نمیاری

roya et

عضو جدید
سلام دوستان
اگه واسه کلاسای اسکیس بخوایم اقدام کنیم دوستانی ک اشنایی دارن کجا رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟؟:confused::confused::confused:
اگر از هزینه ها اطلاعی دارین خوشحال میشم کمکم کنید :w17:
محل زندگیم تهران نیست واقعا نیاز به مشاوره دارم با این رتبم میخوام نهایت تلاشمو بکنم اسکیسم در حد صفره :biggrin: صفر صفر
کجایید ؟ همدان ورکشاپ داره. حدود ده جلسه از اول تیر .280 هزار تومان.

artin68

عضو جدید
کجایید ؟ همدان ورکشاپ داره. حدود ده جلسه از اول تیر .280 هزار تومان.

محل زندگیم شمال کشوره اینجا هیچ کلاس اسکیسی نیست:wallbash::wallbash::wallbash:
به نظرتون با رتبه 200 و اسکیس صفر شانسی واسه قبولی دوره روزانه هست؟؟؟؟

roya et

عضو جدید

اسکیس صفر چرا...
من هم حدود یه ماه پیش صفر بودم.الان کارم پیج قبله.به نظرم دیگه صفر نیست.کلاس هم نرفتم. این مراحل رو رفتم.

اول سه چهار روز خط تمرین کردم.تو پیج های اولند.
بعد رو کشی کردم.
بعد با یه اعتماد به نفس کاذب اسکیسای سالای قبل رو تمرین کردم. چای بازار رو کار کردم...بعدش نگار خانه نور رو که بد شد..بعدش اتش نشانی رو ..بعدش عمارت نظر رو که افتضاح شد.بعد از نو نگارخانه نور که پیج قبله...همین که سعی کنی حجم و پلان و نما و مقطع هماهنگ بکشی خودش مهمه. برای ما که مبتدی هستیم. پس مهم نیست که کارت اولش خوب نباشه....
بعدش رفتم تو کتابای احسان طایفو وصدیق و..... نکات مهم رو کشیدم و نوشتم...
الان از نو دارم رو کشی میکنم.
به نظرم باید حرکت رفتو برگشتی داشته باشی...اسکیس کار کنی....رو کشی کنی...دیتیل جمع کنی...اسکیس باز بعدش باز دیتیلو.........
شاید درست نباشه پروسم..نمی دونم فقط مهم اینه که کار میکنم....کااار کن

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما رتبت 200 شده بعد میگین اسکیس صفر؟! من رتبم 200 میشد اعتماد به نفسم میچسبید به سقف هیچ، سقف و سوراخ می کرد. حالا خوبه محل زندگی شما شمال کشوره، جز شهرستانای شمال غرب بودین مثه من چیکار می کردین؟! ماشالا رتبتون خوب، اینجا بچه ها کاراشون و میذارن، رویا جونم لطف کردن برنامشون رو گذاشتن. حالا چن روز این ور اونور. بشینین کار کنین دیگه
.... کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی داستان منه ولی رتبه من کجا رتبه شما کجا. شوخی به کنار واقعا رتبتون حیفه.
.اگه تنبلی می کنین یا انگیزه ندارین اولاش طرحی بزنین که دوس دارین. مثلا ممکنه تمرین خط حوصلتون رو سر ببره ولی راندوی یه طرح کوچولو از کتاب راندو شمارو ذوق زده کنه.....:smile:

honeybee1370

کاربر بیش فعال
بچه ها ضریب اسکیس برای معماری چنده؟
برای بازسازی پس از سانحه 2 هست انگار

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان بهترین استاد اسکیس چه کنکوری چه غیر کنکوری الان کیه? من شنیدم استاد منصورپور ? درسته?

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخوام بدونم اگه یه نفر خودش واقعا پرتلاش و پیگیر باشه و فقط هدف انتخاب بهترین استاد اسکیس باشه اون بهترین استاد کیه?
منظورم از بهترین کسیه که وجدان کاریه بالا داشته باشه،واسه شاگرداش وقت بزاره،فقط نقاشی و اسکیس یاد نده سیر تا پیاز دیتیل و بحثهای تئوری هم که مرتبط به طراحیه اسکیسه یاد بده ،کسی که از وقت کلاس نهایت استفاده رو بکنه
مثلا برای درس ایستایی استاد سروس نیا و برای تنظیم استاد ایزدی با اختلاف زیادی بهترینن با این که اساتید خوب دیگه ای هم هستن، منم تو اسکیس اون بهترین رو میخوام خواهشا راهنمایی کنید دوستان

419

عضو جدید
سلام..کدوم شهر شمال زندگی میکنید؟..آخه من تو گرگان دیدم ورکشاپ برگزار میشه...زیز نظر رتبه برتر کنور اسکیس سال 92...

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

میخوام بدونم اگه یه نفر خودش واقعا پرتلاش و پیگیر باشه و فقط هدف انتخاب بهترین استاد اسکیس باشه اون بهترین استاد کیه?
منظورم از بهترین کسیه که وجدان کاریه بالا داشته باشه،واسه شاگرداش وقت بزاره،فقط نقاشی و اسکیس یاد نده سیر تا پیاز دیتیل و بحثهای تئوری هم که مرتبط به طراحیه اسکیسه یاد بده ،کسی که از وقت کلاس نهایت استفاده رو بکنه
مثلا برای درس ایستایی استاد سروس نیا و برای تنظیم استاد ایزدی با اختلاف زیادی بهترینن با این که اساتید خوب دیگه ای هم هستن، منم تو اسکیس اون بهترین رو میخوام خواهشا راهنمایی کنید دوستان
دوستان لطفا یکی راهنمایی کنه یعنی هیچکی کلاس نمیره:(

roya et

عضو جدید
IMG_۲۰۱۶۰۶۱۹_۲۲۰۷۵۰.jpg
پلان.طبقه همکف و نمای ایستگاه راه اهن مسیر شیراز در پاسارگاد.فقط این دو مدرک رو کار کردم.

پیوست ها

• IMG_۲۰۱۶۰۶۱۹_۲۲۰۷۵۹.jpg
    IMG_۲۰۱۶۰۶۱۹_۲۲۰۷۵۹.jpg
    13.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

a1ich

عضو جدید
مشاهده پیوست 258598
پلان.طبقه همکف و نمای ایستگاه راه اهن مسیر شیراز در پاسارگاد.فقط این دو مدرک رو کار کردم.
با اجازه ..
به نظر مقیاس سرویس و نمازخونه ( اگه سرویس و نمازخونه باشه اینی که من میبینم) با انتظار همخونی نداره .. تو این موضوع بهتره دو سری انتظار داشته باشیم و ورودی و خروجی مجموعه جدا باشه از هم و در کنار انتظار ها تریا یا بوفه داشته باشیم .. چون موضوع یه سالن خیلی بزرگ داره مقطع توش خیلی مهم میشه و قدرت شما رو تو استفاده از تکنولوژی نشون میده، حتما ازش استفاده کنین .. مساله بعدی اینکه اینجا ایستگاهه و حتما باید در ورودی و خروجی رمپ بذارین برای حرکت معلولین و بار ..
اگر هم ازتون پرسپکتیو نخواستن حتما بزنین .. خیلی به فهم کارتون کمک میکنه ..
یه نکته ای هم تو کار بچه ها دیدم این هم بگم.. که اگر توی سقف طرحتون اتفاق خاصی نمی افته پرسپکتیو دید پرنده نزنین .. به جاش یه ایزومتری ساده بکشین .. و کلا سعی کنین این دوتا باهم تو شیت نباشن چون دارن اطلاعات مشابه میدن به مخاطب .

s65z21

عضو جدید
سلام دوستان من چند تا سوال دارم از بخش تئوری کسی میتونه کمکم کنه در باره پرسپکتیو هست::confused:

s65z21

عضو جدید
دوستان کمککککک سوال 110 درک عمومی معماری رو میشه بهم جواب بدید ضروریه ممنونننننننننن:_)