تمرین گروهی آزمون اجرا آبان 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

titipalang

عضو جدید
بچه ها بیان با هم شروع کنیم بگیم چی خوندیم و بهم کمک کنیم و تا آخر آزمون با هم باشیم من خرداد با 49 مردود شدم

وسعت

عضو جدید
من میخام امروز انشالله صرف جویی انرژی را استیکر بزنم البته خیلی زیادههههههههههههههههههه و اگه بشه و مبحث دوازدهم......

خداکنه بشششششششششششششششه
فردا میام میگم

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من میخام امروز انشالله صرف جویی انرژی را استیکر بزنم البته خیلی زیادههههههههههههههههههه و اگه بشه و مبحث دوازدهم......

خداکنه بشششششششششششششششه
فردا میام میگم

چقدر استرس الکی داری عزیزم....اینجور که به خودت داری استرس و فشار وارد میکنی قبول نمیشی...باید یکم آروم باش...تازه فردا اول مهر و شما تا 20 آبان وقت داری...50 روز خیلی هستش...اگه برای هر کتاب 5 روزم وقت بزاری که به نظرم زیاده کتب مهم رو تموم میکنی و بقیه اش رو روی تایم تست متمرکز میشی....البته من خودم نظارت سری اول با 49 رد شدم و سری پیش که خوب درگیر مسائل مهمتری بودم با حدنصاب قبولی قبول شدم که مجدد ثبت نام کردم امروز....البته نظارت....اجرا رو اولین باری که این آزمون برگزار شد یعنی آذر 92 شرکت کردم و قبول شدم....اما فرقی بین نظارت و اجرا توی منابعش زیاد نیست

وسعت

عضو جدید
ممنوووووووووووووووووون عزیززززززززززززززم

دیشب انرژی را استیکر زدم.....خیلی فصل چغری بود...خخخخخخخخخخخخ
و یک کم تالبوها را خوندم...4-5 صفحه....

انشالله امروز مراقبت و نگهداری و تابلو را تمووم و استیکر بزنم..

مرسسسسسسسسسسسسی بهم قوت قلب میدید....

وسعت

عضو جدید
من دیروز در زمان ساخت و ......و کارگاه راخوووندم...

میخاوساتم نت ساختمان را بخونم نرسیدم

hotcloob

عضو جدید
دوستان زیاد فشار نیارین
یک دور کفایت میکنه فقط سر جلسه وقتو باید مدیریت کنین مهمترین چیز مدیریت وقته که خیلی ها که بار اولشونه نمیتونن
من اجرارو بار اول و نظارتو بار دوم،که بار اولشم به خاطر گیر دادن به سوالای سخت و مدیریت نکردن وقت رد شدم اونم با 30 تا تست صحیح و 5 تا غلط یعنی به خاطر یه تست و استرس و اشتباه های بچگونه که 2*2*0.5 ر. نوشتم 10

ناخدا علی

عضو جدید
الهی شکر که قبول شدی و خوشحال شدی . میدونی مهم همون لحظه ایست که خوشحال هستی بقیه اش همش کشکه پس برو خوش باش و حالشو ببر. زندگی یعنی همین.به امید پیروزی های بسیار بزرگتر که همه ما ایرونی ها لیاقتشو داریم فقط باید خودمونو باور کنیم همین . بابا ببین یه مشتی عقب افتاده داعشی چطور دنیا رو به آشوب کشیدن ، چرا ؟چون به باورهاشون از صمیم قلب ایمان دارن. و وای به روزی که بچه های ایران خورمونوباورکنیم امیدوارم زنده باشم و ببینم. به هر روی براتون بهترینها رو آرزو دارم.اینم بگم کاملا اتفاقی این پست رو دیدم. شاد باشید یا حق.

ناخدا علی

عضو جدید
تالا مهندس دریایی

تالا مهندس دریایی

آقا چرا یکی پیدا نمیشه تا این تالار مهندسی دریایی رو راه بندازه آخه ما چقدر باید مظلوم باشیم و هیچ کجا جایگاهی نداشته باشیم .خداروشکر که از زمان ساسانیان ایرانیان بزرگترین دریانوردات وبزرگترین در صنعت کشتی سازی بودن و الان اوضاعمون اینه وگرنه اگر این سابقه را نداشتیم چه میشد؟ وای از این روزگار وای.همین.دستی به هم برسونید تا شاید بتونیم روزگار ساسانیان را زنده کنیم و به دریاها حکمرانی کنیم یعنی میشه؟ میزارنمون؟
:warn::biggrin:;):que::gol:

arefeh

کاربر ممتاز
آقا چرا یکی پیدا نمیشه تا این تالار مهندسی دریایی رو راه بندازه آخه ما چقدر باید مظلوم باشیم و هیچ کجا جایگاهی نداشته باشیم .خداروشکر که از زمان ساسانیان ایرانیان بزرگترین دریانوردات وبزرگترین در صنعت کشتی سازی بودن و الان اوضاعمون اینه وگرنه اگر این سابقه را نداشتیم چه میشد؟ وای از این روزگار وای.همین.دستی به هم برسونید تا شاید بتونیم روزگار ساسانیان را زنده کنیم و به دریاها حکمرانی کنیم یعنی میشه؟ میزارنمون؟
:warn::biggrin:;):que::gol:
مطمئن هستید که تاپیک رو درست اومدید؟؟؟:eek::surprised:

TARANE-ARCH

عضو جدید
اینجا چه خبره؟ دیانوردی کجا آزمون نظام مهندسی کجا؟
؟
یکی بگه منابع ازمون اجرا چیههههههههههههه؟
و یه سوال دیگه اگگه مثلا یکی مثل خودم میخواد زودتر از اون موقع بخونه کتابا خیلی عوض میشن؟؟؟؟؟؟/ من هنوز خیلی مونده تا زمان ازمون دادنم اما میخوام یه مطالعه کلی بکنم ببینم چی به چیه اما میخوام بدونم چند سال یه بار مباحث 20 گانه ساختمانو سایر منابع عوض میشن یعنی یکی الان بخونه سال بعد باس بازم کتاب تازه رو بخونه؟میشه منابع رو هم بگین توی تاپیکارو گشتم اما انقد که بهم ریخته بودن چیزی دستگیرم نشد اگه با اولویت بندی بگین کتابارو ممنون میشم ببشیدا ببشید
:w05:

TARANE-ARCH

عضو جدید
بیا من بببرمت ایستگاه خودتون یه ایستگاه زودتر پیاده شدی اینجا مربوط به نظامه بابا وسط دریا نیست که

holooooooo

کاربر ممتاز
منابع آزمون اجرا

منابع آزمون اجرا

ejra.jpg
این مناابع افلاطونی جان
بخوای خیلی توپ بدی این امتحانو نهایتش 1 ماه بخونی کافیه، بعد تا اونموقع ک شما امتحان بدی ممکنه قانون عوض شه و بدون امتحان اجرارو بگیری مثل یه سریا ک بدون آزمون گرفتن پروانشونو

arefeh

کاربر ممتاز
؟
یکی بگه منابع ازمون اجرا چیههههههههههههه؟
و یه سوال دیگه اگگه مثلا یکی مثل خودم میخواد زودتر از اون موقع بخونه کتابا خیلی عوض میشن؟؟؟؟؟؟/ من هنوز خیلی مونده تا زمان ازمون دادنم اما میخوام یه مطالعه کلی بکنم ببینم چی به چیه اما میخوام بدونم چند سال یه بار مباحث 20 گانه ساختمانو سایر منابع عوض میشن یعنی یکی الان بخونه سال بعد باس بازم کتاب تازه رو بخونه؟میشه منابع رو هم بگین توی تاپیکارو گشتم اما انقد که بهم ریخته بودن چیزی دستگیرم نشد اگه با اولویت بندی بگین کتابارو ممنون میشم ببشیدا ببشید
:w05:

عزیزم گفتم برو سایت www.inbr.irاونجا منابع همه رشته ها و همه آزمونها هست. اینجا از این سایت بروزتره چون سایت خود مقرراته.
هیچیک معلوم نیست هر سال یسری ها رو یا ویرایش میکنم یا کلا تغییر میدن. ولی اگه خیلی مانده الکی وقتتو سر اینها تلف نکن

TARANE-ARCH

عضو جدید
مشاهده پیوست 222065
این مناابع افلاطونی جان
بخوای خیلی توپ بدی این امتحانو نهایتش 1 ماه بخونی کافیه، بعد تا اونموقع ک شما امتحان بدی ممکنه قانون عوض شه و بدون امتحان اجرارو بگیری مثل یه سریا ک بدون آزمون گرفتن پروانشونو
بله هلوجان میدونم خیلی برامن زوده ولی خب خیلی چیزا دستگیرم شد این که برا طراحی از الان به گفته خودت تمیرین دستی بکنم حد اقل یکی تو هفته و این کتابا خب من اخه اصلا نمیدونستم چجوریه پروانه اشتغال ولی به کمک شماو دوستای گلم یه چیزایی دستگیرم شد بازم ممنونم:w27:

TARANE-ARCH

عضو جدید
عزیزم گفتم برو سایت www.inbr.irاونجا منابع همه رشته ها و همه آزمونها هست. اینجا از این سایت بروزتره چون سایت خود مقرراته.
هیچیک معلوم نیست هر سال یسری ها رو یا ویرایش میکنم یا کلا تغییر میدن. ولی اگه خیلی مانده الکی وقتتو سر اینها تلف نکن
میدونم عارفه جان گفتی ولی من رفتم نتونستم بیابم اره الان هلو هم گفت برات وقت زیادی مونده عجله نکنم :D
چششششششششم

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
بچه ها من نظارتمو قبول شدم.
برا آبانم طراحی میخام فقط شرکت کنم.
اجرا فعلن نمیخام امتحان بدم.
آیا برام مشکلی پیش میاد...منظورم اینه ک طراحی داشته باشم ولی اجرا نداشته باشم؟
ممنون ازتون.

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام.
ممنون ازتون.
تبریک میگم بابت قبولیه نظارتت...
نه عزیزم هیچ مشکلی پیش نمیاد بعدا میتونی امتحان بدی...

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام.
ممنون ازتون.
تبریک میگم بابت قبولیه نظارتت...
نه عزیزم هیچ مشکلی پیش نمیاد بعدا میتونی امتحان بدی...

mon-@-rchitect

عضو جدید
سلام بچه ها خوبین؟ میشه بگین واسه آزمون طراحی چه مباحثی مهمتره ؟کتاباش چیه؟

hamideh-shz

عضو جدید
سلام دوستان . میشه درمورد استیکر زدن هاتون توضیح بدین یا عکس بذارین . ممنون...

m.rahimi0756

عضو جدید
سلام دوست عزیز من فقط جزوه اشراق رو خوندم خیلی مطالبش کامل بود - اگه خواستی جزوه رو به قیمت مناسب میدم

وسعت

عضو جدید
منم دارم میخونم...با نظارت مشترکش خیلیه...

استیکر زدن: تیترهای اصلی را بنویس رو برگه کوچک بچسبون کنار کتاب...مثل دفترچه تلفن...زودتر پیدا کنی

hamideh-shz

عضو جدید
ممنون وسعت جان
ولی من منظورم این بود که همه بگیم از چه روشی واسه استیکر زدIMAG1086.jpgن و مشخص کردن قسمت های مهم متن استفاده میکنیم . شاید بتونیم بهم کمکی کرده باشیم.
این نمونه کتاب من هست دوستانIMAG1090.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است.