تلویزیون آزادتر شده است.عمدی است یا سهوی؟

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عمدی هست:razz:
یجور شیراطمینان
بازهم گول زدن مردم و همین دلخوشی های زودگذر
گاهی برای تعدیل فشارها این شیرهای اطمینان رو کمی باز میکنن
چه ساده ایم ما...

دمت گرم حرف دلمو زدي...نميدونم با اين كارا در مورد ما چه فكرميكنند؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمد آقا من با شما مخالفم
لباس این خانوما ایراد خاصی نداشت
با تی شرت بودن
همونجور که اقایون لباس پوشیده بودن
همونجور که توی فیلمهای دوبله شده میبینیم
به نظر من اینا نیاز به سانسور نداره،لازم نیس در این موارد پیش پا افتاده سخت گیری بشه
بهتره برن اول اون ساپورت هایی که خودشون تولید میکنن و عامل فساده رو جمع کنن
(نمیگم افردای که میپوشن رو جمع کنن،کارخونه رو جمع کنن)

سلام ......هرکی نظر خودشو داره .....و محترمه .......ولی یقینا اگر مخالف ارزشهای انقلاب و اسلام نبود .....یه عده بدو بدو تو رسانه های ضد انقلاب تصاویرشو نمیذاشتن و یه خواب عمیق برای کشور نمیدیدن

والا ما خیلی از تصاویری که این سایتها گذاشتن و همینطور چنتاای که اینجا هست رو ندیدیم!مگر اونهایی که تصویر بسته بود .......خود مهندس ضرغامی هم گفتن .......
مثلا ظاهرا تو همین روزها تو یه بازی فوتبال میگن تصویر یک خانمی رو گذاشتن .....همسر یکی از فوتبالیستا بوده به نام شکیرا!
ما اصلا نمیدونیم شکرا کی هست ....کاری هم بهش نداریم ...پوشش اون اگه خیلی منافات نداشته ....نشونش دادن که دادن!
ضد انقلابی که مدعی است براش این چیزا بی اهمیته ......نشون داد دروغ گویی بیش نیست و نگاهش به زن صرفا ابزاری و کالای مصرفی است ....

از اقای ضرغامی صمیمانه تشکر میکنم که کاری کردن که خواب اینها به حقیقت تبدیل نشه .....بازی با کوبا هم پخش بشه ولی در حد امکان تصاویر بسته که خیلی منافات داره پخش نشه .در بازی با اینتایل چند موردی بود که به هر حال مردم بچه دارند و بایستی حواسها جمع باشه ......در بازی با ایتالیا برخی تصاویر همان تصاویر فیلمهای خارجی پخش شده از تلویزیون خودمون بود یا مواردی که در بازیهای دیگه بود ....در بازی دوم به کل تماشاچی ها به خاطر حساسیتی که ایجاد شد حذف شد .....در این حد هم امیدوارم در بازی با کوبا نباشه ....هرچند مهم اصل بازی است و چون تصاویر تکراری زیاد پخش میشد .....گاهی اوقات بازی از دستمون در میرفت و ملت ایران بر خلاف ضد انقلاب جز در فکر دعا برای پیروزی والیبالیستهای عزیز کشورمون نیستن

هرچند کار سخته ......و اولین حضور ....ولی مهم با غیرت بازی کردن است که انصافا غیرت ارانی رو بچه ها به خوبی در این بازیها از روسیه بگیرید تا ایتالیا نشان دادن

صمیمانه براشون آرزوی موفقیت دارم .....انشاالله:gol:

masoud612

عضو جدید
در این که شکی نیست اما
اما تو جنگ قدرت همیشه به مظلوما ظلم شده و میشه

من نمیخوام بحثای سیاسی رو باز کنم

چون علاقه ای به دروغ و تهمت ندارم.

فقط دلیل من از این:

آقا شما صبر کنید
بیاد
دست به کار بشه
مطمین باشید در رابطه با اون موضوع بیکار نمیونه
فقط شما هی داد نزنید حاشیه درست نکنید
آدمایی که بشون ظلم شده(قشر خودمو میگم) میخوان جامعه آرامش داشته باشه
احترام باشه
اعتدال باشه
کار و شغل آبرومند باشه
مهمترین مسئله ایناست(از نظر من) ماها باید کاری کنیم که حاشیه دارش نکنیم
بگن دیدی اینم از هموناست و نذارن که کارشو انجام بده

شما میگید منتظر باشیم منم میگم ما 50ساله منتظریم !!!!!! همین کار و شغلی که حقتونه تا نرید سراغش کسی دو دستی تقدیم نمیکنه......نه تایید کنیم، نه بشینیم کنار ، همین آقای فلانی تا چند هفته قبل از انتخابات چقدر بین مردم خواهان داشت که تونست در مرحله اول کار وتموم بکنه ، این مردم و گروهای مختلف سیاسی و دانشجویان بودند که هدایت کردند ایشونو چون در ایشون این زمینه رو بیشتر دیدند ، و الا ایشون کارنامه محکمی هم نداشتند ، در میتینگ های انتخاباتی مطالبات مردمو دریافت کرد و پاسخ مثبتی داد واین محقق نمیشد جز هدایت از طرف مردم، بقول شما باید منتظر بود و دید نه منفعل بود نه مچکر

A Engineer

عضو جدید
سلام ......هرکی نظر خودشو داره .....و محترمه .......ولی یقینا اگر مخالف ارزشهای انقلاب و اسلام نبود .....یه عده بدو بدو تو رسانه های ضد انقلاب تصاویرشو نمیذاشتن و یه خواب عمیق برای کشور نمیدیدن

والا ما خیلی از تصاویری که این سایتها گذاشتن و همینطور چنتاای که اینجا هست رو ندیدیم!مگر اونهایی که تصویر بسته بود .......خود مهندس ضرغامی هم گفتن .......
مثلا ظاهرا تو همین روزها تو یه بازی فوتبال میگن تصویر یک خانمی رو گذاشتن .....همسر یکی از فوتبالیستا بوده به نام شکیرا!
ما اصلا نمیدونیم شکرا کی هست ....کاری هم بهش نداریم ...پوشش اون اگه خیلی منافات نداشته ....نشونش دادن که دادن!
ضد انقلابی که مدعی است براش این چیزا بی اهمیته ......نشون داد دروغ گویی بیش نیست و نگاهش به زن صرفا ابزاری و کالای مصرفی است ....

از اقای ضرغامی صمیمانه تشکر میکنم که کاری کردن که خواب اینها به حقیقت تبدیل نشه .....بازی با کوبا هم پخش بشه ولی در حد امکان تصاویر بسته که خیلی منافات داره پخش نشه .در بازی با اینتایل چند موردی بود که به هر حال مردم بچه دارند و بایستی حواسها جمع باشه ......در بازی با ایتالیا برخی تصاویر همان تصاویر فیلمهای خارجی پخش شده از تلویزیون خودمون بود یا مواردی که در بازیهای دیگه بود ....در بازی دوم به کل تماشاچی ها به خاطر حساسیتی که ایجاد شد حذف شد .....در این حد هم امیدوارم در بازی با کوبا نباشه ....هرچند مهم اصل بازی است و چون تصاویر تکراری زیاد پخش میشد .....گاهی اوقات بازی از دستمون در میرفت و ملت ایران بر خلاف ضد انقلاب جز در فکر دعا برای پیروزی والیبالیستهای عزیز کشورمون نیستن

هرچند کار سخته ......و اولین حضور ....ولی مهم با غیرت بازی کردن است که انصافا غیرت ارانی رو بچه ها به خوبی در این بازیها از روسیه بگیرید تا ایتالیا نشان دادن

میگم تو اون دنیا تا خرخره میکننت تو آتیش جهنم
از بس افراطی هستی!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما میگید منتظر باشیم منم میگم ما 50ساله منتظریم !!!!!! همین کار و شغلی که حقتونه تا نرید سراغش کسی دو دستی تقدیم نمیکنه......نه تایید کنیم، نه بشینیم کنار ، همین آقای فلانی تا چند هفته قبل از انتخابات چقدر بین مردم خواهان داشت که تونست در مرحله اول کار وتموم بکنه ، این مردم و گروهای مختلف سیاسی و دانشجویان بودند که هدایت کردند ایشونو چون در ایشون این زمینه رو بیشتر دیدند ، و الا ایشون کارنامه محکمی هم نداشتند ، در میتینگ های انتخاباتی مطالبات مردمو دریافت کرد و پاسخ مثبتی داد واین محقق نمیشد جز هدایت از طرف مردم، بقول شما باید منتظر بود و دید نه منفعل بود نه مچکر

جک جالبی بود!..........

A Engineer

عضو جدید
انشالله شما کارهایی کنید که برید بهشت .....

ببین اینقد افراط نداشته باش
پستاتو دیدم همش چرت و پرت میگی به خدا
انگار آسمون سوراخ شده و فقط تو ادم درستی هستی

من اعتقاداتم ا تو بیشتر و محکمتره
آدم خوب نیست اینقد افراطی باشه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین اینقد افراط نداشته باش
پستاتو دیدم همش چرت و پرت میگی به خدا
انگار آسمون سوراخ شده و فقط تو ادم درستی هستی

من اعتقاداتم ا تو بیشتر و محکمتره
آدم خوب نیست اینقد افراطی باشه

بر منکرش لعنت ..........انشالله

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا بیخیال ؟؟؟

انگار هیچکس هیچی ندیده

حالا یه اشتباهی کردن

شما به بزرگواری خودتون ببخشیدشون

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مستحبی

خب نشون بدن اگه نشون ندین یعنی اینا نیستن همه میدونن

بعد تلویزیون مگه فیلمهای خارجی نشون نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مسابقه ام تو خارج بوده تو ایران که نبوده؟

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

با تمام احترامی که براتون قائلم باید بگم که به نظر من اصلن شما از موضوع اصلی منحرف شدید
رسانه های دیگه میخوان همه چیز رو بزرگ جلوه بدن حرف شما متین،میخوان یه جورایی باعث فساد بشن و فلان و اینا بازم صحیح
در مورد همسر پیکه شکیرا هم من چیزی ندیدم نمیتونم اظهار نظری کنم
والیبالیست های کشورمون هم خیلی خوب بازی کردن دستشون درد نکنه
ولی من بازم میگم توی بازی دوم همونجور که خودتون گفتید ما حتی صحنه های بازی رو از دست دادیم
در صورتی که نشون دادن چند تا خانم که از قضا با تیشرت اومدن هیچ مورد خاصی نداره
حرف من اینه که از اول زیاد راجع به این موضوع حساسیت نشون دادن،اونم وقتی توی سریالهایی که پخش میشه از جمله سریال پرستاران که چند سال پیش پخش میشد خانم ها با استین کوتاه بودن،یا افسران پلیس
من دارم میگم به جای اینکه سر این قضایای نشون دادن تصاویری از خانم هایی که تیشرت تنشون هس و پوششون مشکل بدی نداره بحث بشه و سختگیری بهتره جلوی تولید اون لباسهایی رو بگیرن که به قول خودشون غربیه
حرف من اینه که وقتی از نشون دادن چند تا خانوم با ت44یشرت اینقد پشیمون میشن که بازی کامل سانسور میشه
پس چرا از تولید اون ساپرت هایی که بدن نماس پشیمون نمیشن؟؟؟
آیا رسانه های ضد انقلابی و غربی فقط به تلویزیون و سانسور های ایران کار دارن؟؟
آیا لباس هایی که خود کشور ایران تولید میکنه و به دست مردم میرسه براشون مهم نیس؟؟؟
چرا به کارخونه ها اجازه میدن لباسی تولید کنن که قراره فردا من نوعی تو خیابون بپوشم بعد گشت ارشاد منو بگیره؟؟؟
من دارم میگم مشکل اصلی چیز دیگه ای
بازم ممنون که وقت گذاشتید و جواب منو دادی
به امید موفقیت همه:gol:

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه تو زمان خاتمی یه همچین چیزی میشد بعضیا کفن میپوشیدن میریختن تو خیابون، حالا کجان این بعضیا خدا میدونه؟؟؟!!:w01:

اونموقع کفن پوشای عزیز 8 سال دفاع مقدس 2 رو تجربه نکرده بودن :smile:

miss.x0000

عضو جدید
بابا این حرفا چیه ، خب تو ایتالیا خانومه حجاب نداره به تلویزیون ما چه ربطی داره، خب برنامه های دهه فجر هم که پخش میشه خاندان سلطنتو بی حجاب نشون میده ، تازه تو خود ایران، یا تو فیلمای ایرانی که از هنرپیشه های غربی داره تازش فیس تو فیس مردای ما نقش بازی می کنن.