تقلب هایی ک سر جلسه امتحان انجام دادی لو بده!!!

khordad64

عضو جدید
سلام دوستان.
اینجا نه امتحانی هست و نه مراقبی.
شهامت داشته باش و بیا بگو ب چ روشهایی تقلب کردی؟؟؟
تا حالا عذاب وجدان هم گرفتی؟؟؟
اصلا بنظرتون تقلب مجازه؟
بعضیا میگن از نظر شرعی مشکل داره.موافقید؟
بعضیا هم میگن نمک امتحان تقلبه و حق دانشجو.
ب بهترین متدهای تقلب جوایزی اهدا میشود:biggrin::biggrin:

khordad64

عضو جدید
اول خودم میگم:
راستش شرایط جور باشه تمیز تقلب میکنم.
تا دلتون هم بخواد عذاب وجدان گرفتم اما چیکار کنم این شیطون لعنتی نمیزاره پاک امتحان بدیم که.
البته اینم بگم بیشتر تقلب میرسونم تا اینکه خودم تقلب کنم.
یبار سر یکی از امتحانا دوستم تو ی ورق حدودا 4*4 جواب ی سوال رو نوشت و از صندلی جلویی بطرز تابلویی پرت کرد به سمت من.
مراقبه شک کرد و اومد سمتمون منم حول شدم و برا اینکه مدرکی ازمون نداشته باشه با اجازتون ورق رو قبل از این استفاده کنم نوش جان کردم!!!:biggrin:

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من تقلب یه چند بار کردم در حد یه نیگاه تا جوابو یادم بیاد یه نگاهم که حلاله و مشکل شرعی نداره.:)

تقلبم اره رسوندم ولی دیگه نمیرسونم اخه حواس خودم پرت میشه.

تقلب ممنوع حتی شما دوست عزیز!

khordad64

عضو جدید
من تقلب یه چند بار کردم در حد یه نیگاه تا جوابو یادم بیاد یه نگاهم که حلاله و مشکل شرعی نداره.:)

وای وای فکر کنم ازون بچه مثبتا هستی ک رو دستشون رو میگیرن تا کسی از رو دستشون تقلب نکنه!!
خسیس!

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز

آفرین موافقم .بعضی وقتا سر اون یه نگاه هم تا دقیقه نود دودل بودم

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
وای وای فکر کنم ازون بچه مثبتا هستی ک رو دستشون رو میگیرن تا کسی از رو دستشون تقلب نکنه!!
خسیس!
:(اصلا هم این جوریا نیست همیشه رو برگم رو هم باز میذارم و از این بچه ها که برگشونو میگرن خیلی بدم میاد
گفتم اگه دوستم قبل امتحان بگه بیا کنارت بشینم تقلب برسون میگم اگه وقت اضافه بیارم باشه میرسونم که اضافم نمیارم.

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخرین متدهای تقلب :
1)گرفتن عکس از 180 صفحه کتاب بود (با گوشی) وخیلی شیک داشتم مینوشتم فقط بدیش این بود تو هوای گرم مجبور بودم سویشرت بپوشم و زیپشو نیمه باز کنم تا گوشی رو بزارم بغل زیپ

2)با استفاده از نرم افزار fring (نرم افزار چت با گوشیه مثل یاهو مسنجره) کل سوالای تستیه درس تفسیر موضوعی قران رو مثل کره به هم میرسوندیم.اول میخاستیم با sms کار کنیم دیدیم سخته که هی این کارو تکرار کنی واسه همین یه عده زیاد رو گوشیامون نرم افزارو نصب کردیم و همو add کردیم و همه on شدیم و رفتیم سر جلسه.هر کی هر چی بلد بود send to all میکرد و همه میزدن

سوتیه تقلبی:عینکم شکسته بود و به زور میخاستم از جلوییم یه چیزی بنویسم ولی نمیتونستیم معللمون (زمان دبیرستان بود ) رفت به جلوییم گفت فلانی داره خودشو میکشه بهش نشون بده برگتو.کلی خندم گرفته بود از کار خودم

khordad64

عضو جدید
:(اصلا هم این جوریا نیست همیشه رو برگم رو هم باز میذارم و از این بچه ها که برگشونو میگرن خیلی بدم میاد
گفتم اگه دوستم قبل امتحان بگه بیا کنارت بشینم تقلب برسون میگم اگه وقت اضافه بیارم باشه میرسونم که اضافم نمیارم.

خوب بگو تقلب نمیرسونم دیگه چرا طرف رو امیدوار میکنی

khordad64

عضو جدید
اخرین متدهای تقلب :
1)گرفتن عکس از 180 صفحه کتاب بود (با گوشی) وخیلی شیک داشتم مینوشتم فقط بدیش این بود تو هوای گرم مجبور بودم سویشرت بپوشم و زیپشو نیمه باز کنم تا گوشی رو بزارم بغل زیپ

2)با استفاده از نرم افزار fring (نرم افزار چت با گوشیه مثل یاهو مسنجره) کل سوالای تستیه درس تفسیر موضوعی قران رو مثل کره به هم میرسوندیم.اول میخاستیم با sms کار کنیم دیدیم سخته که هی این کارو تکرار کنی واسه همین یه عده زیاد رو گوشیامون نرم افزارو نصب کردیم و همو add کردیم و همه on شدیم و رفتیم سر جلسه.هر کی هر چی بلد بود send to all میکرد و همه میزدن

سوتیه تقلبی:عینکم شکسته بود و به زور میخاستم از جلوییم یه چیزی بنویسم ولی نمیتونستیم معللمون (زمان دبیرستان بود ) رفت به جلوییم گفت فلانی داره خودشو میکشه بهش نشون بده برگتو.کلی خندم گرفته بود از کار خودم

بعد ببخشید شما شاگرد هم قبول میکنید؟؟؟
بنده تو تقلب باید پیش شما لنگ بندازم.
نهایت تکنولوژی من ضبط صدا و هندزفری بوده!

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشبختانه من همیشه میرسونم به دوستان!!
سر امتحان های این ترم،سر کلاس بهداشت زیادی لودگی کرده بودیم و حتی یکی از ببچه ها یه دختر رو یه لحظه اورد تو کلاس که مثلا عملی کار کنن و بعد از ترکیدن کلاس و ناراحتی استاد،به فکر تقلب افتاد!!
این نشسته بود جلوی من،منم عادت ندارم برا امتحان هام بخونم و همش نیم ساعت خونده بودم!کل سالن امتحان داشتیم فقط یک در میون دختر پسر بودیم!!(یعنی دست راستی،من،خانم همکلاسی راست اون،یه پسر!!) و خوب،تو این یه درس، مطالب فرق میکرد!!این رفیق من دونه به دونه سوالات با صدای بلند کنفرانس وار میخوند که سمت راستی دختره که بغل من بود هم از رو دستش می نوشت!!
همه چی عالی بود تا استاده اومد بالا سرش و بهش گفت به هر صورت میندازتش!!به خاطر حرکت اون دختر و بی خود خودش رو اذیت نکنه!!
اینم نامردی نکرد و شروع کرد با صدای بلند همه ی جواب ها رو تا میرفت بیرون با صدای بلند خوند!!!!هنوز ندیدمش که بدونم چی شد داستانش!! ولی امتحانی که باید 17-18 میشدم،به خاطر تیک زدن جواب های اون،شدم 12!!

یه سری هم داشتم می نوشتم،یه دفعه دیدم یکی برگم رو گرفت و برگه ی خودش رو داده دست من!!! داشتم خودمو معذرت میخوام!! خیس میکردم از ترس و اخرش استاده اومد رو سرمو فهمید!!اولش فک کرده بود تشنج کردم!!
بعد که دید چقد ترسیدم،با من کاری نداشت و فقط برگه ی اون یکی رو خط زد!!

واسه پشت سری هام،همیشه خیلی عالی برگه ام رو میگیرم،ولی تا وقتی اون پشت سری،یه رفیقم باشه که بلده چجوری خط میخی رو به فارسی تبدیل کنه!! این دختره،خیلی خشنمه سر کلاس و همه هم ازش حساب میبرن،این سری سر امتحان شی گرا افتاده بود پشت سر من!! برگه رو براش گرفته بودم،ولی نتونست کد ها رو بخونه و خطم زیادی بد بود!! داشت میرفت خیلی محکم کوبید تو پشت سرم!!

میگم کلا من تو تقلب و اینا،خیلی ترسوم!!
شده بغل دستیم،جواب رو برام بپگه،ولی بترسم که بنویسمش!!

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماشاالله زاویه ی دید!!!!!!!!!!!!!!
خدایی 6 متر؟؟؟؟؟؟/
البته تو آواتارتم چشمات ی جوریه ها.خیلی بزرگن! نکنه چشمای خودته دوس جون:eek:
نه اشتباه شد 4 متر بود...در محاسبه اشتباه کردم آخه تو آمفی تئاتر بودیم میشد تخمین زد فاصله رو..
آره چشای خودمن:Dوالی خداییش چشام خوب قوین

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعد ببخشید شما شاگرد هم قبول میکنید؟؟؟
بنده تو تقلب باید پیش شما لنگ بندازم.
نهایت تکنولوژی من ضبط صدا و هندزفری بوده!
فقط باید سعی کنی به روز باشی همین
از اخرین تکنولوژی ها استفاده کن
نرم افزار خوبیه تو سایت www.fring.com دانلودش کن به درت میخوره;)

khordad64

عضو جدید
اره واقعا شیرینی امتحان به تقلبه. ولی منم بیشتر میرسوندم به بقیه:D

خوشبختانه من همیشه میرسونم به دوستان!!
سر امتحان های این ترم،سر کلاس بهداشت زیادی لودگی کرده بودیم و حتی یکی از ببچه ها یه دختر رو یه لحظه اورد تو کلاس که مثلا عملی کار کنن و بعد از ترکیدن کلاس و ناراحتی استاد،به فکر تقلب افتاد!!
این نشسته بود جلوی من،منم عادت ندارم برا امتحان هام بخونم و همش نیم ساعت خونده بودم!کل سالن امتحان داشتیم فقط یک در میون دختر پسر بودیم!!(یعنی دست راستی،من،خانم همکلاسی راست اون،یه پسر!!) و خوب،تو این یه درس، مطالب فرق میکرد!!این رفیق من دونه به دونه سوالات با صدای بلند کنفرانس وار میخوند که سمت راستی دختره که بغل من بود هم از رو دستش می نوشت!!
همه چی عالی بود تا استاده اومد بالا سرش و بهش گفت به هر صورت میندازتش!!به خاطر حرکت اون دختر و بی خود خودش رو اذیت نکنه!!
اینم نامردی نکرد و شروع کرد با صدای بلند همه ی جواب ها رو تا میرفت بیرون با صدای بلند خوند!!!!هنوز ندیدمش که بدونم چی شد داستانش!! ولی امتحانی که باید 17-18 میشدم،به خاطر تیک زدن جواب های اون،شدم 12!!

یه سری هم داشتم می نوشتم،یه دفعه دیدم یکی برگم رو گرفت و برگه ی خودش رو داده دست من!!! داشتم خودمو معذرت میخوام!! خیس میکردم از ترس و اخرش استاده اومد رو سرمو فهمید!!اولش فک کرده بود تشنج کردم!!
بعد که دید چقد ترسیدم،با من کاری نداشت و فقط برگه ی اون یکی رو خط زد!!

واسه پشت سری هام،همیشه خیلی عالی برگه ام رو میگیرم،ولی تا وقتی اون پشت سری،یه رفیقم باشه که بلده چجوری خط میخی رو به فارسی تبدیل کنه!! این دختره،خیلی خشنمه سر کلاس و همه هم ازش حساب میبرن،این سری سر امتحان شی گرا افتاده بود پشت سر من!! برگه رو براش گرفته بودم،ولی نتونست کد ها رو بخونه و خطم زیادی بد بود!! داشت میرفت خیلی محکم کوبید تو پشت سرم!!

میگم کلا من تو تقلب و اینا،خیلی ترسوم!!
شده بغل دستیم،جواب رو برام بپگه،ولی بترسم که بنویسمش!!

پس ماجراها داشتی.انس آوردی ک استاده ننداختت!
حالا از اینکه تقلب میکنی عذاب وجدان نداری؟

khordad64

عضو جدید
اره واقعا شیرینی امتحان به تقلبه. ولی منم بیشتر میرسوندم به بقیه:D

فقط باید سعی کنی به روز باشی همین
از اخرین تکنولوژی ها استفاده کن
نرم افزار خوبیه تو سایت www.fring.com دانلودش کن به درت میخوره;)

مرسی.
طرح جدید داشتی بگو بچه ها استفاده کنن;)
ی دوست داشتم ک برا امتحانای ترمش زنگ میزد ب خونه و با هندرفری داداشش براش جواب سوالارو میخوند.
آخر ماه قبض موبایلش 160تومن ناقابل اومد!!!

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا از اینکه تقلب میکنی عذاب وجدان نداری؟

هه هه ماخ!! نه عذاب وجدا چرا؟! من که هرچی بلد بودم،همیشه نوشتم و نمره خوب یا حتی عالی(ماکس گاهی!) گرفتم...رسوندن به دوستم هم ثواب داره!!

khordad64

عضو جدید
هه هه ماخ!! نه عذاب وجدا چرا؟! من که هرچی بلد بودم،همیشه نوشتم و نمره خوب یا حتی عالی(ماکس گاهی!) گرفتم...رسوندن به دوستم هم ثواب داره!!

اونوقت ماخ یعنی چی؟؟؟
راستی تا اینجا برنده ی جدیدترین متدهای تقلب: برادر :biggrin:hami-sani

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی.
طرح جدید داشتی بگو بچه ها استفاده کنن;)
ی دوست داشتم ک برا امتحانای ترمش زنگ میزد ب خونه و با هندرفری داداشش براش جواب سوالارو میخوند.
آخر ماه قبض موبایلش 160تومن ناقابل اومد!!!
گرون در بیاد بهت نمیچسبه.
یکی دیگه هم یادم اومد.من الان ازاد میخونم ولی قبلا پیام نور بودم .بچه های پیام نور میدونن که سر جلسه برگه های چک نویسی میدن که ممهور به مهر دانشگاه و قسمت امتحاناته
منم رفته بودم با فتو شاپ مهر دانشگاه رو درست کرده بودم .و پرینت رنگی میگرفتیم رو کاغذ a4 و هر چی دلمون میخاست بزرگ بزرگ (مثلا چرک نویسه)مینوشتیم طرف میومد میفهمید تقلبه ها ولی نمیتونست کاری بکنه چون مهر امتحانات خورده بود و حرفش به جایی نمیرسید

khordad64

عضو جدید
گرون در بیاد بهت نمیچسبه.
یکی دیگه هم یادم اومد.من الان ازاد میخونم ولی قبلا پیام نور بودم .بچه های پیام نور میدونن که سر جلسه برگه های چک نویسی میدن که ممهور به مهر دانشگاه و قسمت امتحاناته
منم رفته بودم با فتو شاپ مهر دانشگاه رو درست کرده بودم .و پرینت رنگی میگرفتیم رو کاغذ a4 و هر چی دلمون میخاست بزرگ بزرگ (مثلا چرک نویسه)مینوشتیم طرف میومد میفهمید تقلبه ها ولی نمیتونست کاری بکنه چون مهر امتحانات خورده بود و حرفش به جایی نمیرسید

این کار ک دیگه دل شیر میییییییییییییییییخواد!!!!
خدایی این همه وقت برا طراحی این تقلبا میزاشتی میخوندی بهتر نبود؟؟؟

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این کار ک دیگه دل شیر میییییییییییییییییخواد!!!!
خدایی این همه وقت برا طراحی این تقلبا میزاشتی میخوندی بهتر نبود؟؟؟
اخه وقتی دسته جمعی کاری میکنی ترست کم تر میشه ولی خداییش طراحی تقلبا مال من بود.(البته واسه عکس گرفتن هیچ کس جرات نکرد شریک بشه)
زیاد وقت نمیبرد.من درسای تخصصیو که دوس دارم زیاد تقلب نمیکنم بیشتر تقلب میرسونم اونم به روش های سنتی ولی واسه درسای عمومی واقعا وقت میزارم البته واسه طراحی تقلب نه خودن درس