تفاوت دختر پسر (ترول)

M.T.R.W

عضو جدید
کاربر ممتاز
تفاوت دختر پسر وقتی نامه عاشقانه همو می خونن!:D

و وقتی می خوان از هم جدا بشن!
:cry:

نتیجه اخلاقی...:)
پسرها باهوش ترن:w08:
پس بزن کف قشنگ رو :w17::D

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتیجه اخلاقی: پسرا خشن تر و بی احساس ترن..............اصلا نمیدونن احساس یعنی چی...........در همه حالت یه برخورد از خودشون نشون میدن.........همیشه تکراری هستن

M.T.R.W

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتیجه اخلاقی: پسرا خشن تر و بی احساس ترن..............اصلا نمیدونن احساس یعنی چی...........در همه حالت یه برخورد از خودشون نشون میدن.........همیشه تکراری هستن
الهههیییی:redface:
شایدم مقاوم ترن:smile:

chik.chik.jhik

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتیجه این که پسرا اصلا قسمت واکنش مخ شون فعال نیس
اصن مگه کجاش فعاله!:biggrin:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا قیافه هاشون همه فیلمه از درون وضعیت خیلی وخیمی دارن!!:D

M.T.R.W

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسرا چقد بی احساسن! ! !
احساس تو قلبشونه نیاز به درک هستش که ادمش کمه:cool:

نتیجه این که پسرا اصلا قسمت واکنش مخ شون فعال نیس
اصن مگه کجاش فعاله!:biggrin:
هوش ؟؟؟ شما پارک دوبل بلدی؟:biggrin:
اینا قیافه هاشون همه فیلمه از درون وضعیت خیلی وخیمی دارن!!:D
دقیقا ;):redface:

M.T.R.W

عضو جدید
کاربر ممتاز
مقاومن راخوب اومدی:surprised:............نخیر همون که گفتم بی احساسن اصلا احساس ندارن..........کلا نمیدونن احساس یعنی چی
احساس گفتنی نیاز ه درک هستش ما پسرها احساسمون بیشتر از دخترهاست چون تو قلبمونه نشون نمی دیم :D
بدبخت دختر که چقدر بااحساسش بازی میشه:cry:
الهههههی:redface:

saghar*20*

عضو جدید
چه ربطی به هوش داشت؟...من موندم اینووووو............نتیجه این که:همونطورکه دوستان گفتن پسرا نه احساسودارن...نه میدونن چیه....نه بلدن درکش کنن......نه بلدن صرفش کنن..همین..

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دممون گرم كه بعد از جدائي اينقدر باحاليم.............

chik.chik.jhik

عضو جدید
کاربر ممتاز
دممون گرم كه بعد از جدائي اينقدر باحاليم.............

بله, ایول
تازشم خودم به شخصه موقع امتحان رانندگی یه پارک دوبل رفتم اونا که پایین بودن برام کف زدن:D
اگه خانم ها تمایلی ندارن تو پارک دوبل مهارت کسب کنن فقط واسه اینکه ترجیح میدن یه جای خلوت تر, هرچند دورتر, پارک کنن تا یکم پیاده روی هم داشته باشن، به فکر سلامتی خودشونن خوووو:)
نیس خانوما؟؟؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله, ایول
تازشم خودم به شخصه موقع امتحان رانندگی یه پارک دوبل رفتم اونا که پایین بودن برام کف زدن:D
اگه خانم ها تمایلی ندارن تو پارک دوبل مهارت کسب کنن فقط واسه اینکه ترجیح میدن یه جای خلوت تر, هرچند دورتر, پارک کنن تا یکم پیاده روی هم داشته باشن، به فکر سلامتی خودشونن خوووو:)
نیس خانوما؟؟؟
هست..
:victory:

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
احساس گفتنی نیاز ه درک هستش ما پسرها احساسمون بیشتر از دخترهاست چون تو قلبمونه نشون نمی دیم :D
احساس پسرا بیشتر از دختراست!!! خیلی جمله طنز آمیزی بود:D..........احساس پسرا تو قلبشونه!!!! ...........اونوقت احساس دخترا کجاشون هست؟؟؟؟؟................البته بگم من پسر بااحساس دیدم نه اینکه بگم ندیدم...............اما خیلی خیلی کم دیدم:)

bajelan25

اخراجی موقت
یه نتیجه اخلاقی اینه....

پسر ها میدونن کجا از خودشون احساسات در وکنن... نه مثل بعضی ها.....