تــنـها راه ادب کــردن دخـتـرا

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودت

خودت

کروموزوم 21 اون دو تا y داره. همینکه جانی نشده شکرش باقیه. اینو مطمئن هستم . شوخی هم نمیکنم. همه تاپیکهاشو آسیب شناسی کردم تا به این نتیجه رسیدم. ازش نگرانم.
خودت تری زومی 21 هستی .بیکار اسیب شناس:biggrin:

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
llk,k

llk,k

شک نکن روانیه. بعدآ به همه ثابت میشه.
همین حالا صبر کن بیاد این جوابهای منو ببینه ببین چیکار میکنه. عین روانی ها فحش میده و بد جوری هم سمجه .
من تا حالا به کسی فحش ندادم به شما هم نمی گم تا دق کنی

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
خفه

خفه

افشين جان شما برو كل تاپيكاشو نيگاه كن بعد به ديگران بگو بريد پيش روانپزشک
ايشون درست ميگن چون تا تونسته از اين تاپيكا زده

به اميد رام شدن نه بهبودي :biggrin:
تو برو به ...................... حرف بزن:biggrin:

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیخیال

بیخیال

من با استاتر حرف میزنم پس شما ساکت.
در ثانی تیپ رفتاری من ایجوری نیست. من خیلی هم مودب و با کلاس و باسواد هستم. ولی اینکه اینجوری اومدم تو این تاپیک واسه اینه که به استاترش بگم که کسی رو مسخره نکنه و اینجا محل شوخی هم نیست.
با هر کسی باید مثل خودش باشی.
در ضمن شما دخالت نکن. چون به شما مربوط نمیشه.
منم دوست عزیز خطاب نکن. من دوست شما نیستم.
ببینید اگه برید نگاه کنید من یه تاپیک زده یودم که عکس بود و در مورد زن ذلیل ها چرا در مورد مردا که می شه چیزی نیست ؟:cool:

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
فحش

فحش

من کل تاپیکهای این مستر رو دارم . رو هوا حرف نمیزنم. اینا رو بهش گفتم یکم به خودش بیاد. به کس دیگری هم مربوط نمیشه. اختلافی هم باهاش ندارم. فقط یکی دو بار که اعتراض کردم بهم فحش های بد داده که فراموش کردم و از یادم بردمشون.
در ضمن توصیه اون دوستمون هم بد نیست. روانشناس بود چی بود. فقط ادرس ندارم.
کی من به تو فحش دادم چوپان دروغگو

tanhatarin_asb-3

عضو جدید

حالا خوبه که از دخترا بدت میاد تمام لیست دوستات دخترن اگه خوشت میومد چی میشد
تو دیگه هیچ موضوع جالبی به غیر از اینا پیدا نمیکنی؟
برو اونظرف یه تاپیک زدم به اسم محبوب ترین عضو باشگاه دارم اسم تو رو هم تو لیست اضافه میکنم

bahar687

عضو جدید
آخه بیساره مستر. مثه اینکه خیلی اذیتت کردن:D:D:D:D:D:D:D

هاهاهاها هه هه هه هه هه آرزوبر جوانان عیب نیس، بسسه بد :neutral:

Mr.Hyde

عضو جدید
خاک تو سرت با اون سیبیلات:cool:
خاك تو سر خودت ... باز دو رو :biggrin:

من تا حالا به کسی فحش ندادم به شما هم نمی گم تا دق کنی
دروغ تو روز روشن !؟‌:surprised:
تو برو به ...................... حرف بزن:biggrin:
ديدي فحش دادي مرتيكه ي !@$$% :biggrin:

ببینید اگه برید نگاه کنید من یه تاپیک زده یودم که عکس بود و در مورد زن ذلیل ها چرا در مورد مردا که می شه چیزی نیست ؟:cool:
آره تو بميري هم ميخواي به پسرا تيكه بندازي هم دخترا البته بيشتر به دخترا اما Add ليستت پر از دختره و داري به دخترا هم تيكه ميندازي خجالت بكش

حالا خوبه که از دخترا بدت میاد تمام لیست دوستات دخترن اگه خوشت میومد چی میشد
تو دیگه هیچ موضوع جالبی به غیر از اینا پیدا نمیکنی؟
برو اونظرف یه تاپیک زدم به اسم محبوب ترین عضو باشگاه دارم اسم تو رو هم تو لیست اضافه میکنم
آره كاملا درسته
حيف نيست اسم اونو اضافه كردي ؟! :warn:

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون موقع من ID دیگه ای داشتم.
کلآ خاطرات بدی ازت تو ذهنم هست. نمیدونم چرا از میون اینهمه بوشهری قهرمان و دلیر تو و اون مستر گیر ما افتادین. بدبختیه دیگه.
راستی وقتی این کار ها رو انجام میدی , بعدآ اسیر خود بیگانگی نمیشی؟
ما همش چند دقیه تو رو میبینیم دق میکنیم. خودت که همیشه پیش خودتی چطور با خودت کنار میای.؟ خیلی سخته. عین یک ظرف پر سرکه میمونی؟ ما فقط از بویت ناراحت میشیم . اونوقت خودت غل غل میجوشی و میسازی؟ مگه مجبوری؟

بسیجی

عضو جدید
شاعر میگه :

گر بمیرد دختری بر سر قبرش بروید یک گلی :gol:
گر بمیرند جملگی دنیا گلستان میشود:gol:

• Like
واکنش ها: ayja

بسیجی

عضو جدید
شاعر غلط کرده اینو گفته.

سعدی:
زن زشت و بد خو رنج است و بار
زن خوب و خوشخو خویش است و یار
یکی گفت کس را زن بد مباد
دگر گفت زن در جهان خود مباد
زن نو کن ای خواجه هر نوبهار
که تقویم پارینه ناید به کار

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
رعایت ادب و احترام برای اشخاص با ادب الزامی است نه استاتر های بی ادب .
در ضمن معنی تاپیک عمومی رو هم درست نفهمیدی. شما نمیتونی بجای دیگران جواب بدی و یا برای بزرگتر از خودت کلاس آموزش راه بیاندازی . میتونی نظر خودت رو در مورد موضوع تاپیک بگی . نه اینکه برای دیگران راه و چاه نشون بدی.
من تند حرف میزنم ولی بی ادب حرف نمیزنم. گفتن اینکه چه چیزی به شما مربوطه و چه چیزی مربوط نیست بی ادبی حساب نمیشه. فکر کنی میفهمی چی میگم.
در ضمن اون شماره گرفتن شما برای روانپزشک رو فراموش نکردم که عین بی ادبی است ولی متوجه نیستی. گفتم که : الان سن شما کوچیکه و حق داری . بزرگ شدی میفهمی من چی میگم و چیکار دارم میکنم. در هر حال تا فرصت داری برو از بچه ها معنی تالار گفتگو و تاپیک عمومی و خصوصی رو یاد بگیر تا اینجوری وقت ما رو هم نگیری . بچه جون :gol:
1 از چه لحاظ میگی تو بزرگتر از منی؟از تاریخ عضویت؟؟از سال تولد؟؟از لحاظ عقلی؟؟از تاریخ عضویت که من بزرگترم.از تاریخ تولد که نه تو میدونی نه من و نه کسی دیگه.از لحاظ عقلی هم که نه تو منو میشناسی و نه من تو را و نمیشه قضاوت کرد
2من قصدم نه توهین به شما بود و نه خانومای گل باشگاه.اگه هم توهینی به شما کردم معذرت میخوام قصدم توهین نبوده:gol::gol:
فهش یعنی چی؟
شما سواد ابتدایی هم نداری اومدی میخوای معلم بشی ؟
اول برو سواد یاد بگیر بعد بیا تو جمع که فعلآ از نوشتن یه لغت ساده هم عاجزی . برو کلاس اکابر درست رو بخون باسواد بشو بعد بیا پای میز بحث و مناظره و اصول اخلاق . آفرین.
روز جهانی کودک مبارک باد.:gol:

اینا جوابهای شما به یه عکس ساده است.:w20: من نه شما را میشناسم نه اون آقا را. اما با این پستهایی که شما برا این عکس زدید با عرض معذرت ولی توصیه میکنم یه سر پیش روانپزشک بزنید به نظر من شما بیشتر مشکل دارید تا اون آقا.........
اگر هم شما از این آقا کینه ای دارید فکر نکنم کار درستی باشه که توی تاپیکی که اصلا ربطی به اختلافتون نداره و بدون مقدمه اینطوری در موردش صحبت کنید

درست صحبت نمیکنی. این جا که اومدی باید سواد هم داشته باشی.

فکر میکنم اشتباه کردی
اون قسمت آبی را من گفتم و اون بحث فهش (فحش) را آقایmr.rohalamin انجام داده.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1 از چه لحاظ میگی تو بزرگتر از منی؟از تاریخ عضویت؟؟از سال تولد؟؟از لحاظ عقلی؟؟از تاریخ عضویت که من بزرگترم.از تاریخ تولد که نه تو میدونی نه من و نه کسی دیگه.از لحاظ عقلی هم که نه تو منو میشناسی و نه من تو را و نمیشه قضاوت کرد
2من قصدم نه توهین به شما بود و نه خانومای گل باشگاه.اگه هم توهینی به شما کردم معذرت میخوام قصدم توهین نبوده:gol::gol:

فکر میکنم اشتباه کردی
اون قسمت آبی را من گفتم و اون بحث فهش (فحش) را آقایmr.rohalamin انجام داده.
در این موارد بعدا صحبت میکنیم.
اون مورد را هم شما درست میگید. ممنونم.

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
شاعر میگه :

گر بمیرد دختری بر سر قبرش بروید یک گلی :gol:
گر بمیرند جملگی دنیا گلستان میشود:gol:

گویا سعدی هم مث شما انسان بی منطقی بوده عذر میخوام ولی نمیدونم چرا توی بعضی از برهه های زمانی به پای زن میفتید................نمیخواستم این حرفو بزنم ولی گاهی اوقات انسان و مجبور میکنید

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن

زن

گویا سعدی هم مث شما انسان بی منطقی بوده عذر میخوام ولی نمیدونم چرا توی بعضی از برهه های زمانی به پای زن میفتید................نمیخواستم این حرفو بزنم ولی گاهی اوقات انسان و مجبور میکنید
زيرا هميشهپای يك زن در ميان است;)

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه میان تو تاپیکات کلی هم غر میزنن! از وقت عزیز! هم حرف میزنن! خوب بابا اگه وقتتون! عزیزه همون جور که میاین و فکر میکنین هدر میشه کلیک نکنین!:biggrin:;)

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی اقیانوس برای انداختن پسرا رزرو شده! دنباله جای دیگه ای بگرد!:biggrin::whistle:

بالا