تغییر رشته از کامپیوتر؟

اعظم*

عضو جدید
سلام دوستان

من مدرک کاردانی نرم افزار دارم و در حال حضر ترم اول مدیریت کسب و کار می خونم ولی برام خیلی سخته آخه من درسهای فنی و عملی رو بیشتر دوست دارم
سوال اول اینکه آیا میشه دو رشته دانشگاهی همزمان خوند؟؟
و دوم اینکه به نظرتون همون کامپیوتر رو ادامه بدم ؟؟؟ و بازار کار کدوم زیر شاخه کامپیوتر بازار کار خوبی واسه خانم ها داره؟؟؟
من سر دو راهی موندم لطفا راهنماییم کنید!!!1
:(

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

من مدرک کاردانی نرم افزار دارم و در حال حضر ترم اول مدیریت کسب و کار می خونم ولی برام خیلی سخته آخه من درسهای فنی و عملی رو بیشتر دوست دارم
و دوم اینکه به نظرتون همون کامپیوتر رو ادامه بدم ؟؟؟ و بازار کار کدوم زیر شاخه کامپیوتر بازار کار خوبی واسه خانم ها داره؟؟؟

سوال اول نه نمیشه
به نظره من کامپیوتر بهتره
حالا چرا رشتتو عوض کردی؟
راستی سلام:D

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام دوستان

دوست عزیز من دوستی داشتم که دو رشته میخوند و به گفته خودش این موضوع باعث شد که هیچ کدوم رو بدرستی یاد نگیره.
در خصوص گرایش هم فرقی نداره، به نظر من با اینکه بازار مهمه اما تو هر رشته و گرایشی مهم اینه که خوب باشی یا بهترین باشی، هر کاری و هر رشته ای بخونی اگر توی اون خوب باشی، همه جا واست کار هست :gol:

omid.n1990

عضو جدید
سوال کی است
کامپیوتر که بازار کارش زیاده
ولی بستگی به شخص اش داره.
چی بلدی و ...

masi namdar

عضو جدید
سلام دوست عزیز تو رشته کامپیوتر مهم داشتن تخصص تو یک شاخه مورد علاقت هست