تصاویر: جوانان در پارک‌ها درس می‌خوانند یا ...

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برنامه ریزی و نظارت صحیح در حوزه فرهنگ و تربیت نسل آینده ساز از محورهای مهم مهندسی فرهنگی و تضمین آینده کشور است که متاسفانه علیرغم تاکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب مورد توجه بایسته مسئولان ذیربط قرار نگرفته است....

به گزارش مهر، عکس‌های زیر گزارشی است تکان دهنده تا دریابیم در سایه همین غفلت‌ها، بلاهایی خانمانسوز هرروزه و در شکل‌ها و حتی مکان‌های عمومی فرزندان کشورمان را به ورطه سقوط می‌کشاند. به امید اینکه شاید هم مسئولان و هم خانواده‌ها بهتر به وظایف خود بیندیشند و قدمی بردارند و ...

(به شخصه گریه ام میگیره اینها رو می بینم!)​
http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=102133

آخرین ویرایش:

فرزادامانی

عضو جدید
مطالبت جالب ودر عین حال تاسف برانگیز بود....
رک و راست میگم به همه دوستان من از سال 83 سیگار میکشیدم و 8ماهه که ترک کردم.....
دوست سیگاری هم دیگه ندارم...........................
به خدا یه نخ سیگار شخصیت آدم رو خیلی میاره پایین ولی خودمون نمیدونیم..........
امیدوارم همه کسانی که سیگارین ترک کنن واقعا آدم لذت میبره از اینکه سیگاری نیست و بوی عطر به جای بوی سیگار از روش میاد.
کسانی هم که میخوان ترک کنن فقط اول باید از ذهنشون سیگارو بندازن بیرون بعد راحت میتونن دیگه سیگار نکشن.
نترس تو میتونی همونطورکه من تونستم کسی سیگار بهت تعارف کرد اگه نمیکشی بزن زیر گوشش از هیچی نترس................................................

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز

تریپشو. پسر خیلی با حاله.
یکی از تفریحات خیلی جالب میدونید چیه؟؟؟ تو بهر یه کتاب باشید و سیگار دستتون باشه و فلاسک چایی پره پر!!!!

واااااااااااااااااای!!

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رک و راست میگم به همه دوستان من از سال 83 سیگار میکشیدم و 8ماهه که ترک کردم.....
امیدوارم همه کسانی که سیگارین ترک کنن واقعا آدم لذت میبره از اینکه سیگاری نیست و بوی عطر به جای بوی سیگار از روش میاد.
کسانی هم که میخوان ترک کنن فقط اول باید از ذهنشون سیگارو بندازن بیرون بعد راحت میتونن دیگه سیگار نکشن.
نترس تو میتونی همونطورکه من تونستم کسی سیگار بهت تعارف کرد اگه نمیکشی بزن زیر گوشش از هیچی نترس................................................

;):gol:

ر.میرعماد

عضو جدید

تریپشو. پسر خیلی با حاله.
یکی از تفریحات خیلی جالب میدونید چیه؟؟؟ تو بهر یه کتاب باشید و سیگار دستتون باشه و فلاسک چایی پره پر!!!!

واااااااااااااااااای!!

چییییییییییییی میگی!:gol: یک حالی میداد. تازه اگه مسئله حل می شد که دیگه نور الا نور بود. چای داغ , رنگ آلبالو , وای..... وای ...!!!!!!!!!:gol:
یاد دوران دانشجوی بخیر چه شبای بود شبای امتحان . :cry:چه درسی می خوندیم اینهو تراختور (از بس این طرفدارای تراکتور گفتن تراختور ما هم عادت کردیم.):biggrin:
چه فحشی می خوردن اساتید . هر چی رو نمیفهمیدن یه فحش نثار قد رعنای استاد محترم می شد. :redface:
خدا بگذره از سر تقصیرمون.:redface:

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پروژه نقشه برداری داشتم پارک لاله این ترم.
این ماه که بچه دبیرستانی ها امتحاناشون بود ،بعد از امتحان میومدن توی پارک همه از دم سیگار دستشون بود چه پسر چه دختر.چقدرم با غرور راه میرفتن.واقعا دلم براشون میسوخت.نمیشه گفت همه اش ولی بیشتر پدر و مادر ها مقصر اند که فاصله شون از بچه ها تو این زمونه بیداد میکنه.:w05:
نمیدونم مشکل از کجاست اما خدا به دادمون برسه که فکر جوونامون همه اش شده جلب توجه.چه جنس مخالف چه هم جنس.نسل بعد از ما حرفی برای گفتن نداره واقعا....

mary90

عضو جدید
کاربر ممتاز
می گم خوب اینا دیرستانین بیان دانشگاه چی کار می خوان بکنن دیگه

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز

تشکر ندارم ولی... :
:w14::w14::w14:

آفرین بر همت بالای تو

آفرین بر همت بالای تو

:w14::w14::w14: