تشریف بیارید، اینجا تفلد داریم

Nazanin07

عضو جدید
چیه؟ چی می خوای؟ با شهرام چیکار داری؟
فکر کردی شهرام مثل منو تو بیکار ه یه سره اینجا پلاس باشه؟؟؟؟

اصلا چرا اینجوری با من حرف میزنی؟:cry:
شههههههرااااااااااااااااااااااااااااام
میگم پوستتو بکنه هاااااا

shahram1159

عضو جدید
اصلا چرا اینجوری با من حرف میزنی؟:cry:
شههههههرااااااااااااااااااااااااااااام
میگم پوستتو بکنه هاااااا

سلام نازی چرا واسه داماد قنج کردن نیومدی واسه شب تالار معلمیم دعوتی یادت نره حتما بیا

shahram1159

عضو جدید
خوب دیگه می مو نازنین رفت خیالم راهت شد بیا یکم غیبتشو کنیم اخه تا بود می ترسیدم بچه محل دیگه
تو کوچه کتکمون میزنه:D

آخرین ویرایش:

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دیگه می مو نازنین رفت خیالم راهت شد بیا یکم غیبتشو کنیم اخه تا بود می ترسیدم بچه محل دیگه
تو کوچه کتکمون میزنه:D

آهان حالا شد.
اییییییییییییییییییییییی
این از رفیق ما که.......

shahram1159

عضو جدید
خوب من کم کم برم تا شام نخوردن بیچاره شم
اومده بودم ببینم کسی سوالهای درسی که تو تاپیک مشکلات درسی زدم جواب داده یا نه که چیزیم دستگیرم نشد
راستی اگه بلدی برو جواب بده یا لااقل از بچه واسه من کمک بگیر اخه روی تو رو زمین نمیندازن می دونی که چی می گم:gol:

shahram1159

عضو جدید
2 نفره می خواید برقصید.
مثل اون فیلمای خارجی که دست میندازن تو کمر هم آروم میرقصن.؟؟؟
راستی اسم اون رقص چیه؟/

نه بابا زنونه مردونه جداست مگه می خواییم بریم عروسی تو انتالیا که مختلط برقصیم:biggrin:

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب من کم کم برم تا شام نخوردن بیچاره شم
اومده بودم ببینم کسی سوالهای درسی که تو تاپیک مشکلات درسی زدم جواب داده یا نه که چیزیم دستگیرم نشد
راستی اگه بلدی برو جواب بده یا لااقل از بچه واسه من کمک بگیر اخه روی تو رو زمین نمیندازن می دونی که چی می گم:gol:

بذار یه سر برم ببینم سوالاتت چیه اما به احتمال99.99% بعد خوندنش مثل خر تو گل میمونم

shahram1159

عضو جدید
بابا وضعم خرابه؟؟؟؟
برو خوش بگذرون فقط مواظب گشت ارشاد باشد با نازی میری نگیرنت!!!!!

نه اگه ال 90 شو بیاره که حله پشت سره ماشین عروس همو رو سوسک می کنیم دست فرمانشو ندیدی خیلی عالیه امشب تو بیمارستانیم
ما که خودمون ماشین نداریم بیچاره ایم امان از نداری

راستی یه سوال الان به ذهنم رسید چرا می گن ماشین عروس یا چرا اصلا می گن عروسی نمیگن دامادی یا ماشین داماد
مگه ما چیمون از زنها کمتره بعدش هی می گن شما مردا حق ما رو پایمال می کنید اه اینجا حق مردا ضایع شده در صورتی که کار اصلی رو مردا میکنن همه جون کندن ها بعد عروسی واسه مرداهاست

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اگه ال 90 شو بیاره که حله پشت سره ماشین عروس همو رو سوسک می کنیم دست فرمانشو ندیدی خیلی عالیه امشب تو بیمارستانیم
ما که خودمون ماشین نداریم بیچاره ایم امان از نداری

راستی یه سوال الان به ذهنم رسید چرا می گن ماشین عروس یا چرا اصلا می گن عروسی نمیگن دامادی یا ماشین داماد
مگه ما چیمون از زنها کمتره بعدش هی می گن شما مردا حق ما رو پایمال می کنید اه اینجا حق مردا ضایع شده در صورتی که کار اصلی رو مردا میکنن همه جون کندن ها بعد عروسی واسه مرداهاست

فعلاً برو عروسی بیا .
بعداً هم جواب سوالاتتو میدم :w10:هم یه کار کوچیک باهات دارم:w43:

Nazanin07

عضو جدید
اولا که نرفتم و منتظرم تا جنابعالی بیای؛د
وما ‏
زیاده ‏
روی ‏
نکن

بالا