ترم اولیم. سوال دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M☼HAMMAD

عضو جدید
اینها رو ول کنید
این امور تغذیه سایت چرا باز نمیشه؟
سلف از کی راه می افته؟
من اون یکی تاپیک هم گفتم امور تغذیه 1 سالی که من دانشجو بودم، همینطوری بوده
سلف هم خوراکش به نظر من خیلی افتضاحه و 100000 البته سلف پسرها خیلی خیلی دوره، یعنی بری ، غذا بخوری، برگردی ، دوباره گرسنه شدی :دی

copperfield

عضو جدید
من اون یکی تاپیک هم گفتم امور تغذیه 1 سالی که من دانشجو بودم، همینطوری بوده
سلف هم خوراکش به نظر من خیلی افتضاحه و 100000 البته سلف پسرها خیلی خیلی دوره، یعنی بری ، غذا بخوری، برگردی ، دوباره گرسنه شدی :دی

تایید میشه!!!خیلی خندیدم.مرسی محمد جان, آخه این همون بحثیه که تا من و دوستام حرف سلف به میون میاد, بهش فکر میکنیم

pnzn

عضو جدید
یک چیزی میگم کسی ناراحت نشه:

اگه کسی درس خونه اصلا یک هفته واسش مهم نی و اینکه واسش مهمه استادش حتی تو یک جلسه چه میکنه و چی میگه!!!

جسارت نباشه ها!!!

حالا هرجور راحتید....

بهاری باشید

خوش بگذره ;)

M☼HAMMAD

عضو جدید
تایید میشه!!!خیلی خندیدم.مرسی محمد جان, آخه این همون بحثیه که تا من و دوستام حرف سلف به میون میاد, بهش فکر میکنیم
من 2 بار رفتم سلف، 1 دفعه صفِ طولانی و پر پیچ و همش رو که دیدم، بیخیال شدم، دفعه دوم خلوت بود، غذا خوردم به هر بدبختی بود ( روی غذا خیلی حساسم، گفتم سوسول نشو، نیگا همه میخورن، تو هم بخور :دی )
اما وقتی برگشتم خداییش گرسنه بودم 2 باره، مثل هر روز رفتم کافی شاپ :دی

copperfield

عضو جدید
من 2 بار رفتم سلف، 1 دفعه صفِ طولانی و پر پیچ و همش رو که دیدم، بیخیال شدم، دفعه دوم خلوت بود، غذا خوردم به هر بدبختی بود ( روی غذا خیلی حساسم، گفتم سوسول نشو، نیگا همه میخورن، تو هم بخور :دی )
اما وقتی برگشتم خداییش گرسنه بودم 2 باره، مثل هر روز رفتم کافی شاپ :دی

خوب شد ان کافی شاپ هست وگرنه من که گرسنه میموندم آخه منم خیلی رو غذا حساسم...خیلی:mad:

chekad

عضو جدید
سلام........ من ورودی جدیدم ........... یکی جواب من و بده لطفا.. من ریاضی 1 و پیش و با اقای فرهاد پور دارم / میخواستم توی حذف و اضافه استاد و عوض کنم / چه استادی و به من معرفی میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا یکی جواب من و بده /////// لطفا....... ممنون میشم.......:cry::confused:

آرمین پرنیان

عضو جدید
سلام........ من ورودی جدیدم ........... یکی جواب من و بده لطفا.. من ریاضی 1 و پیش و با اقای فرهاد پور دارم / میخواستم توی حذف و اضافه استاد و عوض کنم / چه استادی و به من معرفی میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا یکی جواب من و بده /////// لطفا....... ممنون میشم.......:cry::confused:

من خانم دکتر سارا فناطی رو پیشنهاد میکنم...

اما این بحث خوبی نیس.ممکنه یکی بیاد و بگه نه با فناطی نگیر.با فلانی بگیر...هر دانشجویی یه سلیقه ای داره.

ممکنه هر کسی یه نفر خاص رو پیشنهاد بده.
به طور کلی اگه نظر منو میخوای میگم که با همین استادت کنار بیا و مطمئنا میتونی پاس کنی و خیلی به حرف اطرافیانت توجه نکن.

هر کس با یه استاد پاس کرده از اون استاد تعریف میکنه هر کس افتاده بدش رو میگه.

موفق باشی عزیزم.

copperfield

عضو جدید
من خانم دکتر سارا فناطی رو پیشنهاد میکنم...

اما این بحث خوبی نیس.ممکنه یکی بیاد و بگه نه با فناطی نگیر.با فلانی بگیر...هر دانشجویی یه سلیقه ای داره.

ممکنه هر کسی یه نفر خاص رو پیشنهاد بده.
به طور کلی اگه نظر منو میخوای میگم که با همین استادت کنار بیا و مطمئنا میتونی پاس کنی و خیلی به حرف اطرافیانت توجه نکن.

هر کس با یه استاد پاس کرده از اون استاد تعریف میکنه هر کس افتاده بدش رو میگه.

موفق باشی عزیزم.

کاملا تایید میشه...خانم فناطی استاد خوبی هستن و آقای یونسی هم خوبن و اگه خیلی گیر کردین خانم کمالی هم اگه کلاسشون جاداشت استاد خوبیه!!!

dr.defacer

عضو جدید
سلام منم خانم فناطی رو پیشنهاد میدم و بعد از اون یونسی البته بعید میدونم کلاس این 2 استاد رو کسی حذف کنه که شما بتونید بگیرید

پرتو سخن

عضو جدید
سلام. می خواستم ببینم واسه حذف واضافه محدودیت وجود داره یا نه میتونیم به هر تعداد واحد که بخواهیم حذف واضافه کنیم .

copperfield

عضو جدید
سلام. می خواستم ببینم واسه حذف واضافه محدودیت وجود داره یا نه میتونیم به هر تعداد واحد که بخواهیم حذف واضافه کنیم .

نه...محدودیتی وجود نداره فقط شما میتونید 20 واحد داشته باشین...واسه جابجایی هیچ محدودیتی ندارین!!!