تراختور!!!؟؟؟و....

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek::eek:
;)

از این طرف هم که نگاه کنی ، ارامنه 200 هزار نفری مدرسه مخصوص به خودشان رو دارند .
ولی چند ده میلیون ترک . . . . . .

ارامنه هر سال در کلیسای خرابه جلفا جمع میشن و پیروزی خودشون تو جنگهای صلیبی بر مسلمانان رو جشن میگیرند . ما هنوز هم نمیتونیم سالگرد پیروزیهای ستارخان رو جشن بگیریم .

پسر خوب اقلیت دینی هستن ارمنیا به خاطر قومی نیست که مدرسه جدا دارن.

مگه ترکا مسیحی هستن؟

بعدش هم از ستارخان فیلم در اومد بعد شما نمیتونی جشن بگیری یا حالشو نداری؟توی تاریخ مدرسه هست شما حال نداری یه کار کنی نذار پای اینکه نمیذارن.

wasper

عضو جدید
تراکتور یه تریبون برای فریاد مظلومیت ملت آذربایجانه اگه محرومش کنن ، خاموش نمیشه سر از یه جای دیگه در میاره مثلا سالن والیبال توی ارومیه.

فکر کنم شما صدای ایران ایران هم در اون سالن شنیدید؟؟؟؟؟

arasbaran

عضو جدید
خو.اننده موسیقی پاپ و کلاسیک ترکیه سرکار خانوم ابرو گوندش . خواننده سی و چند ساله (دقیقش رو نگم یا بگم ؟! شما رو بین شش و هفت حساب کن ) ابرو گوندش که بالاخره در سال 2010 با رضا ضراب تاجر ثروتمند تبریزی مقیم استانبول ودوست پسر ایرانی اش که از سال 2009 با او آشنا شده بود ازدواج کرد. این ازدواج طی یک مراسم پنهانی و تنها با حضور نزدیکان .

در استانبول صورت گرفت .ظاهرا بنا به گفته های حاج آقا ضراب بزرگ مخالف این ازدواج بوده و بعد با موافقت و اضرار مادرخانوم آقا رضا بالاخره این وصلت با سفر خانواده داماد از تبریز به استابنول یه جواریی سر می گیره .

ابرو گوندش در این مدت طولانی که با رضا ضراب بود بالاخره درباره این رابطه صحبت کرد و خبر ازدواجش با رضا ضراب را شرح داد و گفت من با رضا ضراب یک ساله که هستم و همچنین در بین خانواده مان به رسمیت
ازدواج کردیم و از کسانی که در کنار ما بودند تشکر میکنم . طبق گفته های ابرو او چند هفته پیش بصورت علنی عقد کرده و در روز کنسرتش این خبر را به خبرنگاران اعلام کرده و گفته شاهدین ازدواجشان خانواده شان بوده اند.
عکس هایی که شما تو این صفحه می بینید مربوط به حضور ابرو در ایران است .ابرو طی سفر چند روز اخیر که به دور از چشم رسانه ها صورت گرفته فعلا در گوهردشت کرج منزل خواهرآقا داماد یعنی رضا ضراب ساکن شده است .

تعبیر و تفسیر درباره این دو ازدواج اتفاقا همزمان را می گذارم به عهده شما ولی جالب اینکه در هر دو مورد دختر گرفتیم از ترکیه و عروس آوردیم به خونه

قایناق :http://talkhzibast.persianblog.ir/

Sarp

مدیر بازنشسته
پسر خوب اقلیت دینی هستن ارمنیا به خاطر قومی نیست که مدرسه جدا دارن.

مگه ترکا مسیحی هستن؟

بعدش هم از ستارخان فیلم در اومد بعد شما نمیتونی جشن بگیری یا حالشو نداری؟توی تاریخ مدرسه هست شما حال نداری یه کار کنی نذار پای اینکه نمیذارن.
چشم
جشن هم میگیریم
ولی اول اونهایی که رفتند جشن و برنگشتند اول برگردند بعد .

من میگم درمورد چیزی که نمیدونی اظهار نظر نکن تو هی همینجوری تخته گاز میری

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثلا ؟

باز که مثل همون پست اولت واسه خودت داستان بافتی !
این بحث هرچقدر ادامه پیدا کنه تو از موضعت پائین نمیای
یعنی توجیه پذیر نیستی .
فقط قصدت اینه که به طرفت بقبولونی که هدفش تجزیه طلبیه .
هروقت خواستی قانع شی و فقط نظرت رو تحمیل نکنی برگرد بقیه بحثمون رو ادامه بدیم .
و جوابهای چند پست قبلم رو هم که ندادی . باز هم دلیلش اینه که فقط میخوای حرف خودت رو بزنی .
والا فعلا که خیلی ها میخوان به شما چیزی رو بفهمونن و شما از موضعت پایین نمیای.بعد مارو متهم میکنی؟؟؟همین که همه میگن که فوتبال رو نباید با مسائل دیگه قاطی کرد و شما باز حرف خودت رو میزنی این اوج منطق شما رو نشون میده!
نشونه دیگه این میتونه باشه که تشکرها از مطلب رو نگاه کنی و بعد مخالفهای این مطلب که چند نفر هست؟؟؟؟!!!!!حالا من توجیه پذیر نیستم؟؟؟ایول واقعا به تو!!!
بنده مواضعمو تو چند بند گفتم.که شما خیلی ساده ازش رد شدی و نفهمیدی و جالبه که بقیه رو به نفهمیدن طرف دیگه متهم میکنی برا اخرین بار کل موضاع رو برا دوستان کپی میکنم.شما که جواب بده نیستی.ولی بقیه منظور استارتر رو بفهمن در ضمن یکی از دوستان گفت طرف استارتر نه خود استارتر که ناخوداگاه اعتراف کردید به واقعیت!!!

1.فوتبال فوتباله.نباید از ورزش برای خواسته های حق یا نا حق دیگه استفاده بشه.چون اینطوری سنگ رو سنگ بند نمیشه.
2.ترکها بوسیله تراکتور دارن یه جوری با فارسها جنگ میکنن.حالا برای جوکسازی این تهرونیا یا هر چی دیگه(زبان ترکی بهانه هست.این رو کاملا مطمئنم)
3.همین لج و لجبازی با فارسها داره یه جور امنیت ملی مارو خدشه وارد میکنه.کافیه اخبار و لینکهای اعتراضات هواداران تراکتور رو تو سایتهای خارجی دنبال کنیم.
4.اکثر ترکهای درگیر تو این بحث تراکتور بحث انتقام گرفتن از فارسها رو در پیش دارن و قسمتی هم خواهان تدریس زبان مادری هستن(منطقی یا غیر منطقی)اما پان ترکیسمها این وسط دارن موج سواری میکنن و همه این اختلافها و اعتراضها رو به نفع خودشون بهره برداری میکنن.و ازش به جنبش استقلال خواهانه ملت ترک علیه فارسهای نژاد پرست نام میبرند.(این یعنی یه چیزی اونور تر از فاجعه)
5.این همه نماینده ترک زبان داریم.دولتمردهای ترک زبان داریم.رهبر هم که ترکه.نصف حکومت دست ترکاست.به زبون ترکی هم عشق میورزن.اونا برای حفظ زبان ترکی بیشتر و بهتر و مفیدتر میتونن دل بسوزونن تا یه همشهری که تا پنجم درس خونده رفته تو بازار.از فوتبال هم سر در نمیاره و بعد میاد استادیوم فقط چون جنگ بین ترک و فارسهاست!!!!پس میشه از مبادی قانونی و منطقی خواسته های(منطقی یا غیر منطقی)رو پیگیر شد.نه؟؟؟
6.من هنوز قانع نشدم که کشورهای دیگه ای باشن که زبان محلی رو هم درس بدن.دوستان هی تند تند میگن که دیگر کشورها هستن.خب بیارید کدوم کشورها.فقط به حرف که نیست.بگید کدوم کشورها و چه زبان محلی هست که داره تدریس میشه.چطوره؟؟؟

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا دوستان این جوری صحبت میکنن.همه میدونن که مشکل مدرسه و این حرفا نیست.خدا وکیلی مشکل مدرسه هست؟
من خودم میبینم ترکایی که به بچشون فارسی یاد میدن تا بعدن کم نیارن.چه اشکالی داره که فارسی یاد بگیرن؟در مورد واحد درسی زبان ترکی در دانشگاه هم ما که تو اردبیل داریم،شما کجایید که این درسو ندارید؟توی اون کشورها هم زبون اصلی یکی هست ولی زبون محلی هم آموزش داده میشه و بعضی جاها به زبون محلی زبون اصلی آموزش داده میشه.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرتون جدایی طلبی و تجزیه کشور و شعله ور تر کردن اختلاف بین ترکها و فارسها میتونه ابراز عقیده باشه؟؟؟

ببخشیدا خواسته هاشون؟؟؟؟چه خواسته هایی؟؟؟خوبه بیشتر از نصف دولتمردان و سیاسیون کشور ترک هستند.رهبر هم که یه رگش ترکه.نصف تهران هم ترک هستن.
منم خودم بابام ترکه.دیگه مثلا از این مملکت چی میخوان؟؟؟هر جایی خواستن رو که گرفتن.دیگه چی میخوان؟؟؟

قابل توجه دوستان عزیز :

بنده در روزنامه ای خونده ام که نوشته شده بود اقای خامنه ای یزدی هستند
اگردلایل این خبر کذب که در روزنامه ای نوشته بودند را برایتان بگویم از خنده روده بر میشین

البته اسم روزنامه و تاریخ روزنامه یادم نیست

نوشته بود که اقا یادشان می اید که در بچگی مادربزرگشان برای ایشان کیک یزدی درست میکردند!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اخه این چه ربطی دارد!!!؟؟
تازه نگفته بودند که اصلیت ایشان مال کجاست!

مگر میشود از اصالت رهبر کشوری بی اطلاع بود!!!

در جایی دیگه ای دیدم نوشته بودند ایشان مشهدی هستند!!!!!!!

حالا این دوستمان میگویند نصف رگشان آذری هستند!!!!!

بابا اقا اصالتر بچه شهرستان خامنه از توابع شبستر هستند که هنوز هم قوم و خویشان ایشان انجا زندگی میکنند

ورقی از تاریخ (من خودم تاریخ نگارم):

قبل از کوچ ماد ها و پیدایش تمدن در منطقه شمال غرب کشور کنونی ما قوم آریایی در منطقه ای بنام خامنه کنونی سکونت داشتند که بر اثر هوای سر د و جنگ ... عده ای از انجا به طرف ایران مرکزی کوچ کردند و قوم جدیدی بنام پارس را تشکیل دادند

تاریخ اسلامی صفحه 251 سطر 12

واقعا فکر میکننید دلیل این تلاش ها چیزی بجز کم رنگ و بی ارزش نشان دادن قوم آذری در ایران نیست؟؟

ashkyurdi

عضو جدید
از روزي كه تراختور در ليگ برتر حضور يافته دغدغه هاي من و امثال من دو چندان شده.

از روزي كه تراختور در ليگ برتر حضور يافته دغدغه هاي من و امثال من دو چندان شده.
نكند تراختور ببازد؟
نكند تراختور را وارد حاشيه كنند؟
نكند اين تيم را جريمه كنند؟
نكند تيممان را محروم كنند؟
نكند تنها اميد مردم ميليوني آذربايجان به رده پايين سقوط كند؟
و هزار و يك نگراني ديگر كه شب و روز ما را برآن مي دارد تيممان را تنها نگذاريم.
تيممان را محروم كردند ساكت مانديم، جريمه كردند ساكت مانديم، با ضدتبيلغات رسانه اي پايتخت نشينها ما را خفه كردند، چيزي نگفتيم، با ناداوري ها و ناعدالتي ها سوختيم و ساختيم، به ملت بزرگ آذربايجان اهانت علني كردند و تا آمديم از حقوق خودمان دفاع كنيم ما را له كردند، اعتراض كرديم نشنيدند، اس ام اس زديم نرسيد، ايميل زديم پاسخ ندادند، گفتيم بيشمار هستيم گفتند كم هستيد، ورزشگاه هاي سراسر ايران را پر كرديم ما را نديدند، نفهميدند،نشنيدند، نخواستند و نتوانستند قبولمان كنند. حق داشتند، برايشان سخت و سنگين بود تا باورمان كنند، تا بدانند فوتبال ايران از حالت دوقطبي خارج خواهد شد و طعم تراختور بر مزاجشان خيلي تلخ بود، مانند جام شوكران.
جنسشان از پنير بود و نتوانستند با چاقوي تراختور بريده شوند، مديرعامل عوض كردند، حاشيه ساختند، يك صدم بودجه سرخابي ها را به ما ندادند، و ما را به حساب نگذاشتند.
ديروز تراختور طعم دومين باخت خود را در چهار بازي اول فصل چشيد. ديروز تراختور باخت، در مقابل ديدگان ما و در خانه ما باخت، ديروز من شكستم، بدجور هم شكستم.
فكرش را بكنيد يكي از بچه هاي فارسي زبان فاميل كه سنش كم است و راهنمايي مي خواند و با آن سن كمش طرفدار پرسپوليس است در خانه ما بازي تراختور را مي ديد، تراختور وفق مراد فدراسيون و سازمان ليگ و كميته انضباطي بازي را در خانه واگذار كرد.
و آن بچه مرا تحقير كرد، خنديد به من و گفت اين است تراختور شما؟
و من ديروز شكستم، چون حرفي براي گفتن نداشتم، اميدي هم به آينده نداشتم. چهره ام بي تفاوت بود اما در دلم مي گريستم، مي ناليدم و اشك تا صبح امروز تنها همدم من بود.

مردم به حقارت به پس گردن ما كوفت
بوديم ملبس به لباس فقرا كوفت
بر هركه رسيديم به ما گفت گدا كوفت
زير لگد و مشت خميديم،گذشتيم . . .
TractorFC.com-

arasbaran

عضو جدید
والا فعلا که خیلی ها میخوان به شما چیزی رو بفهمونن و شما از موضعت پایین نمیای.بعد مارو متهم میکنی؟؟؟همین که همه میگن که فوتبال رو نباید با مسائل دیگه قاطی کرد و شما باز حرف خودت رو میزنی این اوج منطق شما رو نشون میده!
نشونه دیگه این میتونه باشه که تشکرها از مطلب رو نگاه کنی و بعد مخالفهای این مطلب که چند نفر هست؟؟؟؟!!!!!حالا من توجیه پذیر نیستم؟؟؟ایول واقعا به تو!!!
بنده مواضعمو تو چند بند گفتم.که شما خیلی ساده ازش رد شدی و نفهمیدی و جالبه که بقیه رو به نفهمیدن طرف دیگه متهم میکنی برا اخرین بار کل موضاع رو برا دوستان کپی میکنم.شما که جواب بده نیستی.ولی بقیه منظور استارتر رو بفهمن در ضمن یکی از دوستان گفت طرف استارتر نه خود استارتر که ناخوداگاه اعتراف کردید به واقعیت!!!

1.فوتبال فوتباله.نباید از ورزش برای خواسته های حق یا نا حق دیگه استفاده بشه.چون اینطوری سنگ رو سنگ بند نمیشه.
2.ترکها بوسیله تراکتور دارن یه جوری با فارسها جنگ میکنن.حالا برای جوکسازی این تهرونیا یا هر چی دیگه(زبان ترکی بهانه هست.این رو کاملا مطمئنم)
3.همین لج و لجبازی با فارسها داره یه جور امنیت ملی مارو خدشه وارد میکنه.کافیه اخبار و لینکهای اعتراضات هواداران تراکتور رو تو سایتهای خارجی دنبال کنیم.
4.اکثر ترکهای درگیر تو این بحث تراکتور بحث انتقام گرفتن از فارسها رو در پیش دارن و قسمتی هم خواهان تدریس زبان مادری هستن(منطقی یا غیر منطقی)اما پان ترکیسمها این وسط دارن موج سواری میکنن و همه این اختلافها و اعتراضها رو به نفع خودشون بهره برداری میکنن.و ازش به جنبش استقلال خواهانه ملت ترک علیه فارسهای نژاد پرست نام میبرند.(این یعنی یه چیزی اونور تر از فاجعه)
5.این همه نماینده ترک زبان داریم.دولتمردهای ترک زبان داریم.رهبر هم که ترکه.نصف حکومت دست ترکاست.به زبون ترکی هم عشق میورزن.اونا برای حفظ زبان ترکی بیشتر و بهتر و مفیدتر میتونن دل بسوزونن تا یه همشهری که تا پنجم درس خونده رفته تو بازار.از فوتبال هم سر در نمیاره و بعد میاد استادیوم فقط چون جنگ بین ترک و فارسهاست!!!!پس میشه از مبادی قانونی و منطقی خواسته های(منطقی یا غیر منطقی)رو پیگیر شد.نه؟؟؟
6.من هنوز قانع نشدم که کشورهای دیگه ای باشن که زبان محلی رو هم درس بدن.دوستان هی تند تند میگن که دیگر کشورها هستن.خب بیارید کدوم کشورها.فقط به حرف که نیست.بگید کدوم کشورها و چه زبان محلی هست که داره تدریس میشه.چطوره؟؟؟

چون بدون مدرسه فرهنگشون از بین میره
چون سیاست های نادرست از عمر دریاچه ارومو فقط 4 سال باقی گذاشته و خشک شدن دریاچه ارومو یعنی باران شن در تبریز و اذربایجان
...

Sarp

مدیر بازنشسته
چون بدون مدرسه فرهنگشون از بین میره
چون سیاست های نادرست از عمر دریاچه ارومو فقط 4 سال باقی گذاشته و خشک شدن دریاچه ارومو یعنی باران شن در تبریز و اذربایجان
...
عموجان من جواب همه پستهای این اقا رو داده ام و در مقابل ازش سوال هم پرسیده ام که هنوز به سوالاتم جواب نداده .

اوایل هم ادعای تورک بودن میکرد که بعدش رسیدیم به مثل "دروغگو حافظه نداره" .:gol:

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه دوستان عزیز :

بنده در روزنامه ای خونده ام که نوشته شده بود اقای خامنه ای یزدی هستند
اگردلایل این خبر کذب که در روزنامه ای نوشته بودند را برایتان بگویم از خنده روده بر میشین

البته اسم روزنامه و تاریخ روزنامه یادم نیست

نوشته بود که اقا یادشان می اید که در بچگی مادربزرگشان برای ایشان کیک یزدی درست میکردند!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اخه این چه ربطی دارد!!!؟؟
تازه نگفته بودند که اصلیت ایشان مال کجاست!

مگر میشود از اصالت رهبر کشوری بی اطلاع بود!!!

در جایی دیگه ای دیدم نوشته بودند ایشان مشهدی هستند!!!!!!!

حالا این دوستمان میگویند نصف رگشان آذری هستند!!!!!

بابا اقا اصالتر بچه شهرستان خامنه از توابع شبستر هستند که هنوز هم قوم و خویشان ایشان انجا زندگی میکنند

ورقی از تاریخ (من خودم تاریخ نگارم):

قبل از کوچ ماد ها و پیدایش تمدن در منطقه شمال غرب کشور کنونی ما قوم آریایی در منطقه ای بنام خامنه کنونی سکونت داشتند که بر اثر هوای سر د و جنگ ... عده ای از انجا به طرف ایران مرکزی کوچ کردند و قوم جدیدی بنام پارس را تشکیل دادند

تاریخ اسلامی صفحه 251 سطر 12

واقعا فکر میکننید دلیل این تلاش ها چیزی بجز کم رنگ و بی ارزش نشان دادن قوم آذری در ایران نیست؟؟

پدر ایشون آذری هست مکان تولد ایشون هم مشخصه و تازه چون سید هستن تابلو که از نوادگان ائمه هستند و ایرانی هم که هستند

مهم اینه که رهبر شیعیان هستند.