تخصص های کاربران

khoshgeleh

عضو جدید
کمک

کمک

سلام.
در حال ساخت موشک آبی عمود پرواز هستم.برای باز شدن چترش احتیاج به یه چیزی دارم تا به کلاهک ضربه بزنه و چترش رو بیرون بکشه................................ :confused:

کسی هست که بتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :cry:

خواهش می کنم هرچی زودتر بهم خبر بدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :w27:

khoshgeleh

عضو جدید
کمک

کمک

سلام.
در حال ساخت موشک آبی عمود پرواز هستم.برای باز شدن چترش احتیاج به یه چیزی دارم تا به کلاهک ضربه بزنه و چترش رو بیرون بکشه................................ :confused:

کسی هست که بتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :cry:

خواهش می کنم هرچی زودتر بهم خبر بدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :w27:

bekar

عضو جدید
سلام

سلام

من تخصص خاصي ندارم ولي تو موارد زير يه دستكي دارم.
رباتیک،الکترونیک منطقی،برق قدرت،تولید،هوش مصنوعی،اتوماسیون،plc،میکروكنترلهای خانواده پیک و ....................

mzolfaghari

عضو جدید
با سلام
تدریس دروس مدار-الکترونیک-ریاضی و... به دانشجویان و تدریس به کنکوری های کاردانی و کاردانی به کارشناسی و مشاوره رایگان در زمینه کنکور کاردانی به کارشناسی
+
پردازش تصویر
+
شبکه عصبی
+
نرم افزارهای مرتبط با برق
+
میکرو avr
و.......

efa_67

عضو جدید
سلام بر همه ي كاربران متخصص
يه نگاه به اين تاپيك بندازيد(تخصص كاربران)فقط متخصصان مي ان و تخصصاشون را مي گن به نظرتون اين چه مزيتي واسه بقيه داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟:whistle:
من تا حالا نديدم كسي بياد بگه من اينا را بلدم اينم ايمل بنده هر سوالي دانشجو ها داشتن من در خدمتم:wallbash:
1كم به فكر بقيه كه هيچ تخصصي ندارن هم باشيد :w05:لااقل تجربياتتون را در اختيارمون بزاريد
با تشكر:smile:

simicolon_ict

عضو جدید
این جوری منم روم نميشه بگم چی بلدم .
ولی چون گرايشم الکترونيک هست چيز زيادی از قدرت حاليم نميشه ولی تو گرايش خودم و کنترل يه چيزهايي بلدم .
تخصص اصليم labview هستش که باهاش نون درميارم .
چيزهای ديگه هم تسلط دارم . ولی اگه نگم بهتره .

سلام من می خوام lab viwe یاد بگیرم اما نمی دونم چه جوری و از کجا شروع کنم در ضمن می خوام خودم یاد بگیرم نه از طریق کلاس میشه منو راهنمائی کنید. با تشکر

jass

عضو جدید
سلام بر همگی این یه قانون طبیعته به هر چی فکر کنی اینده همون میشی.
من به تخصص فکر میکردم به یه جمع متخصص رسیدم .
امیدد ارم در کنار شما منم متخصص شم.
من یه یشنهاد دارم بیاین هرکس بسته به معلوماتی که داره طرحای کاربردی ارائه بده با بحث رو همچین چیزایی خیلی وقتا جرقه ساخت وسیله ابتکاری تو صنعت به ذهن میرسه که میتونه باعث کار افرینی هم بشه.

sadegh-elc

عضو جدید
سلام

سلام

من راجع به توزیع و انتقال نیرو اطلاعاتی دارم
البته اگه به درد بخوره
البته اطلاعات من بیشتر جنبه عملی داره :gol::gol: