تحقیقات و سمینار- طرح موضوع ها

pejvak_s

عضو جدید
سلام میشه اگه مقاله ای درباره غنی سازی شیر با ویتامین D اگه تونستید پیدا کنید. استاد گفته باید جدید و معتبر باشه. از ساینس دایرکت نمیتونم استفاده کنم همشون ابسترکه. سایت دیگه ای میشناسید که مقاله معتبر داشته باشه. ممنون میشم اگه کمکم کنید. واقعا ضروریه!:cry:

fitfor

عضو جدید
سلام در مورد قند های رزیمی وشیرینی های مصنوعی و خواص فیزیکی وشیمیای آنها
مرسی;)

nargesh

عضو جدید
در مورد روغن زیتون می خواستم روغن کشی زیتون مرسی فوریه خواهش می کنم

سلام به همه دوستان گرامی
من راجع به میوه خشک+ماست میوه ای+ویا روش خشک کردن اسمزی میخوام کسی میتونه کمکم کنه؟

المیر

عضو جدید
سلام دوستان خوبم
میشه به من مطلب وپاورپوینتی درمورد خشکبار یافرایند خشک کردن میوه ها بدین
ممنون:(

آخرین ویرایش:

mo.ava

عضو جدید
سلام بچه ها.کسی راجع به کاربرد فناوری های نوین در غلات مطلب داره؟مرسی

؟؟؟

عضو جدید
باسلام
من راجع به سویا وشیر سویا پروژه لازم دارم اکسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم:)

noom

عضو جدید
سلام
مقاله در مورد natural antimicrobial agents and inhibitors in milk لازم دارم. یا لاتین یا فارسی.فرقی نداره

136888

عضو جدید
سلام راجبه کاربرد تکنولوژی هردل در یکی از محصولات غذایی مطلب فارسی میخوام

noom

عضو جدید
مقاله در مورد frozen dairy product میخوام .فرقی نداره لاتین یا فارسی.فقط عجله دارم.مرسی

zahra afshar

عضو جدید
سلام دوستان کسی مقاله علمی خوب راجع به (HFCS(high-fructose corn syrup داره؟ ترجیحا فارسی

eng2011_mla

عضو جدید
سلام دوستان کسي در مورد کود کمپوست مطلب کامل داره؟ در مورد خط توليد نوشابه هاي رژيمي هم اگر چيزي داشتين برام بذارين ممنون

a3emoon

عضو جدید
سلام دوستان

کسی راجع به نحوه تولید پروتئین سویا و پروتئین تخمه مرغ اطلاعی داره؟

Elham fs2011

عضو جدید
سلام. من یه سمینار راجع به بررسی اثرات سوء بیسفنول و منابع آلوده کننده این ترکیبات در غذا میخوام.ممنون

dokhtare bala

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشید من یک مقاله راجبع بهبود دهنده های حجم دهند های محصولات آردی روی خواص جرم و حرارت میخوام تورو خدا یکی کمک کنه دیوونه شدم

yasaminabi

عضو جدید
سلام دوستان من واسه روش تحقیق نیاز فوری به تهیه پروپوزال فرآیند غشایی در تهیه نشاسته دارم کسی میتونه کمکم کنه مرسی از همتون

foodi

عضو جدید
صمغ های بومی

صمغ های بومی

سلام، واسه درس سمینار 1 چند تا مقاله در مورد صمغ های بومی و اثراتش در امولسیون های غذایی و مقایسه آن با صمغ های تجاری میخواستم . با تشکر :gol:

sanaz_naz

عضو جدید
سلام دوستان پروژه آماده در مورد محصولات پروتوبیتیک یا هر چیز دیگه ای دارین واسم بذارید خیلی ممنون میشم

elhamelahi

عضو جدید
ممنون مهندس.من در مورد فن آوری های نوین در بسته بندی مقالات انگلیسی و فارسی جدید میخوام ممنون میشم اگه کمکم کنین

nafise66

عضو جدید
به نظرتون موضوع سمینارم فیلمهای خوراکی باشه خوبه یا بیوسورفکتانتها و کاربردانها در صنایع غذایی ؟ در حد ارشد هستند ؟

آخرین ویرایش:

Nastaranghn

عضو جدید
ميشهه كمكم كنيد .... سمينارم درباره نانوامولسيون هاست ،،،، كسي اگه اطلاعاتي داره ممنون ميشم كمكم كنه ؟!

sr_mrtzv

عضو جدید
سلام دوستان .کسی در مورد بسته بندی مواد غذایی مقاله ای داره ؟البته +ترجمه .ممنون میشم

sr_mrtzv

عضو جدید
سلام دوستان .کسی در مورد بسته بندی مواد غذایی مقاله ای داره ؟البته +ترجمهاش .ممنون میشم

sep7deh

عضو جدید
sm
سلام به همه دوستان.
من ی مقاله در مورد کاربرد یا تاثیر انتقال حرارت و انتقال جرم در کنسرو سازی میخوام.ممنون میشم اگه کسی مطلبی داره کمکم کنه.فارسی باشه

mahshid72

عضو جدید
سلام دوستان.من برای درس پروژه کارشناسی مطلب مقاله یامنبع یاسایتی درباره مقایسه بسته بندی خشکبار درایران وخارج ازکشورمیخوام .البته بخش آماری روبیشترلازم دارم.خواهش میکنم کمک کنین