تبادل اطلاعات جهت مصاحبه pgsoc

ِDarya

عضو جدید
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستان
اینجا رو برای اینکه بتونیم گفتمان بهتری جهت مصاحبه پالایشگاه ستاره خلیج فارس و ان شاء الله بقیه مراحل اون داشته باشیم زدم.

امیدوارم بتونیم همدیگر رو راهنمایی کنیم و معلوماتمون رو ارتقاء بدیم.
با آرزوی قبولی برای همه شما دوستان

H_RZ

عضو جدید
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستان
اینجا رو برای اینکه بتونیم گفتمان بهتری جهت مصاحبه پالایشگاه ستاره خلیج فارس و ان شاء الله بقیه مراحل اون داشته باشیم زدم.

امیدوارم بتونیم همدیگر رو راهنمایی کنیم و معلوماتمون رو ارتقاء بدیم.
با آرزوی قبولی برای همه شما دوستان

سلام منم قبول شدم ولی هنو نگفتن مصاحبه چندمه

ali7695

عضو جدید
شلام دوستان
این تاپیک فقط همین دو نفر پیام دادن؟
خیلی ضعیفه
یکم فعال بشیم دوستان مهندسی شیمی

behzad1393

عضو جدید
سلام.
زمان مصاحبه من 3/26 ساعت 2 ظهره . مهندسی شیمی
دوستان اگه اطلاعاتی در مورد حقوق ومزایا ستاره خلیج فارس دارند به اشتراک بذارند.

mohandes_ali

عضو جدید
بازم آوا

بازم آوا

دست اوا دررد نکنه واگرنه سایت استخدام ککه اصن زحمتت نداد به خودش

ِDarya

عضو جدید
راستش چندروزه که این تاپیک رو ساختم اما هرچی پست گذاشتم درباره آدرس این تاپیک مدیریت استخدام تایید نکرد
مجبور شدم ب این شیوه متوسل بشم تا خبرتون کنم
خوشحالم که اومدید
امیدوارم هممون همکار بشیم در آینده :)

mohandes_ali

عضو جدید
راستش چندروزه که این تاپیک رو ساختم اما هرچی پست گذاشتم درباره آدرس این تاپیک مدیریت استخدام تایید نکرد
مجبور شدم ب این شیوه متوسل بشم تا خبرتون کنم
خوشحالم که اومدید
امیدوارم هممون همکار بشیم در آینده :)

مرسییییییییی عذاب بود اونجا

hunter1986

عضو جدید
سلام به همگی
بنده میثم هستم و به همین اسم تو پیج استخدامی شرکت نفت ستاره پست میذاشتم.
اول که رشته بنده تو کارشناسی مهندسی ایمنی بوده و تو همین گروهم امتحان دادم،تاریخ مصاحبمم 8 صبح 22ئم هست.
البته درحال حاضر دانشجوی ارشد مهندسی شیمی هستم.
اینجا کسی نیست که تو فیلد ایمنی باشه؟
بعدم کسی هست که تاریخ مصاحبش همین روز باشه و بخواد از تهران راهی شه؟

hunter1986

عضو جدید
راستی یادم رفت از خانوم دریا بابت این تایپیک تشکر کنم.
مرسی دریا خانوم.ایشالا که موفق باشید:smile:

ali7695

عضو جدید
دوستان مهندسی شیمی از بیستم فکر میکنم که شروع میشه
منم 26 ام مصاحبه دارم
دوستان فرقی نداره از چه رشته هایی هستیم بعد تز مصاحبه در مورد اینکه سوالات در چه حدی بوده تبادل نیم تا از استرس قبل از مصاحبه کم بشه

ali7695

عضو جدید
دریا جان چه مطالبی رو خوندی واسه مصاحبه؟
سوالات مصاحبه هم چیزی داری واسه من بفرستی؟

ِDarya

عضو جدید
دوستان مهندسی شیمی از بیستم فکر میکنم که شروع میشه
منم 26 ام مصاحبه دارم
دوستان فرقی نداره از چه رشته هایی هستیم بعد تز مصاحبه در مورد اینکه سوالات در چه حدی بوده تبادل نیم تا از استرس قبل از مصاحبه کم بشه

خانوم آرام ک مهندسی شیمی هستن توی اون سایت استخدام گفتن که 18م مصاحبه دارن
ان شاء الله که دوستان همکاری میکنن زمان مصاحبه

mohandes_ali

عضو جدید
بچه ههایی که مصااحبه دادن بیان اینجا بگن بقیه ک هنوز مصاحبه ندادن استفاده کنن

hunter1986

عضو جدید
بچه ها لطفا" بگید از کدوم شهر هستید.شاید بتونیم همسفر بشیم
بنده از تهران راهی میشم.21ئم.با قطار ساعت 12:30.البته هنوز نمیشه رزرو کرد ولی برنامم اینه.

مهیا-ن

عضو جدید
با تشکر از دریا واسه این تاپیک.
با اجازتون یه جمع بندی می کنم. مطالب لازم جهت مصاحبه:
1.کارآموزی
2.پروژه
3.تجهیزات صنعتی
4.زبان انگلیسی(احتمالا شامل بیوگرافی و خواندن و ترجمه متن تخصصی)
5.کامپیوتر(شامل نرم افزار تخصصی و آفیس)
6.یه سری مطالب درسی نسبتا روتین و متداول که در مصاحبه های تخصصی می پرسن
**دوستان اگر چیزی جا مونده تکمیل کنین لطفا

ِDarya

عضو جدید
Re: تبادل اطلاعات جهت مصاحبه pgsoc

دریا جان چه مطالبی رو خوندی واسه مصاحبه؟
سوالات مصاحبه هم چیزی داری واسه من بفرستی؟

سلام
راستش من همین مطالب رو که مهیا جون گفتن تقریبا خوندم یعنی طی تحقیقی که کردم بیشتر از این نبوده
به علاوه فرآیند های پالایش هم یه مروری روش داشتم

ِDarya

عضو جدید
دوستان دقت کردین توی اکثر روزها بیشتر رشته ها با هم مصاحبه دارن
چرا اینجوریه؟!!!!

hunter1986

عضو جدید
خانوم آوا شما از کجایید؟بومی بندرید؟
اگه نه که بفرمایید 8 صبح برنامتون برای رفتن به پالایشگاه چیه؟

مهیا-ن

عضو جدید
بومی نیستم. روز قبل از مصاحبه بندرم. ولی فعلا برنامه ریزی نکردم.
کیا بومین؟ این آدرس محل مصاحبه خارج از شهره؟ میشه یکی از دوستان که اطلاع داره توضیح کاملی درمورد محل مصاحبه بده

amin1364

عضو جدید
من خودم تجربه مصاحبه شرکت نفت مربوط به بخش حفاری رو در اختیارتون میگذارم.من ارشد مکانیک سیالات هستم. امتحان علمی این مصاحبه در تاریخ 92/2/2 انجام گرفت. مصاحبه علمی در تاریخ 92/8/8 انجام پذیرفت و در تاریخ 93/2/3 لغو کلی استخدام سراسری شرکت نفت اعلام شد! میتونید لینک زیرو چک کنید:http://azmoon.nioc.ir/

مصاحبه در دو بخش روانشناسی و علمی صورت پذیرفت در بخش روانشناسی که حدوداً نیم ساعت طول کشید یک روانشناس یک سری سوال روانشناسی رو مطرح کرد که تجربه من از این مصاحبه اینه که اگر بیماری روانی نداشته باشید احتمالاً از قسسمت اول رد میشید و مشکلی براتون پیش نمیاد.
سوال پرسیده شده توسط روانشناس:
1) ابتدا من را به اتاقی که روانشناس بود هدایت کردند و روانشناس حتی سرش را بالا نیاورد و با حالت خشم این جمله را گفت: من حرفی برای شما ندارم شما اگه حرفی دارید بزنید و خودش سکوت کامل کرد.
پس از پایان مرحله یک روانشناس با خوشرویی توضیح داد که قسمت اول برای این است که عکس العمل شما برای برخورد با آدمهای نچسب سنجیده شود و دیده شود که شما در شرایط برخورد اولیه با این افراد چه طوری رفتار می کنید.
2) قسمت دوم تاریخچه کامل زندگی از دانشگاه و مقالات داده شده و چند خواهر و برادر و .......
3) قسمت سوم سوالات در مورد رفتار شما مثلا یک خصوصیت رفتاری مثبت از خودتون و یک مثال عملی که این رفتارو نشون بده بزنید
4)یک سری سوال رفتاری دیگه هم پرسید که من دقیقا یادم نمیاد چی بود.
5) گفت که یک ضرب المثل بگو که حالتی که من و شما توش قرار داریمو بتونه بیان کنه و این ضرب المثلو توضیح بدید.. این سوال یک سوال استاندارد برای سنجش جنون هست. آدم های دارای اختلالات روانی میتونن یک ضرب المثل رو بگن ولی نمیتونن اونو به درستی توضیح بدن.
...........
بعد از نیم ساعت منو به اتاق دیگه بردن که 7 نفر دیگه مصاحبه کننده داشتو مصاحبه تخصصی شروع شد.
قسمت اول مصاحبه علمی با توهین به شما شروع میشه مثلاً از نفر قبلی من که اندام ظریفی داشت با این جمله مصاحبه شروع شد: "ما اینجا باربی نمی خواهیم شما خیلی نحیف هستید." و از من پرسید که کار صنعتی قدرت بدنی زیادی میخواهد مثلا شما میتونی این گونی های سیمانو که تو حیاط اینجا قرار داره تا ظهر ببری اون طرف ساختمون
2) یک نفر با لهجه بد چند تا سوال غیر تخصصی انگلیسی پرسید. نفر بعدی چند تا کلمه تخصصی انگلیسی پرسید و معنیشو از من خواست.
3) از من پرسیدن که چه طوری تو اکسل یک sheet رو پرینت میکنن و تو پاور پوینت چه طوری قالب اصلیو رو تنظیم میکنند.
4) از من پرسیدن که فرق زنجیر با تسمه در انتقال قدرت چیه کدومش تو بارگذاری نوسانی بهتر جواب میده؟
5)از من پرسیدن تو سایت بعضی وقتا درجه حرارت 5 درجه بالای صفر هست ولی میبینید یک سری آب کف سایت جمع شده فکر میکنید دلیلش چی هست. اصلا هم ربطی به نقطه شبنم نداره.
6) گفتن تو مبدل با افزایش دبی انتقال حرارت کل کاهش و یا افزایش پیدا میکنه؟
7) گفتن که فرض کنید میخواهید آب با لوله 3" رو میخواهید به بالای تپه با ارتفاع 1000 متر پمپ کنید از کدوم پمپ (رفت و برگشتی- سانتریفیوز-محوری و ....) استفاده میکنید؟

کلاً سعی کنید زندگی رو خیلی جدی نگیرید. شاید اینم مثل امتحان شرکت نفت کنسل شد.

آخرین ویرایش:

mohandes_ali

عضو جدید
بومی نیستم. روز قبل از مصاحبه بندرم. ولی فعلا برنامه ریزی نکردم.
کیا بومین؟ این آدرس محل مصاحبه خارج از شهره؟ میشه یکی از دوستان که اطلاع داره توضیح کاملی درمورد محل مصاحبه بده

با سرویس بریم دیگه من که با سرویس میرم

mohandes_ali

عضو جدید
بچه ها بیکارنا حالا چه فرقی میکنه ک این تاریخا براساس فامیلی هستش یا نمره بشینید بخوونیید:gol:

بالا