تا حالا به البوم پیرجو توجه کردین

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چی شد تو این دوساعته بابا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این بنده خدا رو اخراج کردن -سیه-مو
هرچیم که من پست گذاشته بودم پاک کردن آخه یعنی چی این کار آقایون مدیر؟؟؟؟؟؟؟؟
چیو میخاین ثابت کنین؟؟؟؟

hamid_diba

اخراجی موقت
چی شد تو این دوساعته بابا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این بنده خدا رو اخراج کردن -سیه-موهرچیم که من پست گذاشته بودم پاک کردن آخه یعنی چی این کار آقایون مدیر؟؟؟؟؟؟؟؟چیو میخاین ثابت کنین؟؟؟؟
اینجا قانون داره قانونش زیر پا بره اخراج خخخخخخخخخخخخخخخخ

hamid_diba

اخراجی موقت
چه قانونی بابا ؟؟؟؟؟؟؟
اصلا چه بی قانونیی شده ؟؟؟؟
انتقاد یعنی بی قانونی؟؟؟؟؟
کجاش بی قانونیه داداش؟ گیرم تو پیرجو یکی برگرده دم به ثانیه کنایه بارت کنه یا هر چیز دیگه تو میتونی تحمل کنی؟
ول ورودی باشگاه یه سری قانون های وضع کردن که باید مطالعه میکردی تا قانون رو بفهمی خخخخخخخخخخخخخخخ

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کجاش بی قانونیه داداش؟ گیرم تو پیرجو یکی برگرده دم به ثانیه کنایه بارت کنه یا هر چیز دیگه تو میتونی تحمل کنی؟
ول ورودی باشگاه یه سری قانون های وضع کردن که باید مطالعه میکردی تا قانون رو بفهمی خخخخخخخخخخخخخخخ
من تو یه فروم دیگه خودم مدیر تالارم یکی از این کارا هم تا حالا نکردم....ضمنا اون کلمه بفهمی چند معنی داره و چند تا جواب چرب و چیلی ها !!!!!

hamid_diba

اخراجی موقت
من تو یه فروم دیگه خودم مدیر تالارم یکی از این کارا هم تا حالا نکردم....ضمنا اون کلمه بفهمی چند معنی داره و چند تا جواب چرب و چیلی ها !!!!!
منم مدیرم تو باشگاه نخبگان اما جو باشگاه طوریه که مورد رصد قرار میگیره داداش باید وارد باشی که این حرفای بچه گانه رو نزن خخخخخخ

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم مدیرم تو باشگاه نخبگان اما جو باشگاه طوریه که مورد رصد قرار میگیره داداش باید وارد باشی که این حرفای بچه گانه رو نزن خخخخخخ
چشم آقا بزرگ دیگه ببخشید شب بود تاریک بود سیبیلاتو ندیدم

...baran

کاربر فعال
به به
مرسی حمید
شوخی با پیرجو هم شوخی ؟
حالا بالاخره چی شد ؟ پیری که میجوید ......... یا جو که پیر است ........

وای گمونم اخراج بشم

ممنون
ماکه رفتیم

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم عکسی نمیبینم

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ب نظرم عکساش خیلی جالب بودن:)

معلومه واقعا جستجو شدن:Dالکی ک نمیگن پیرجو:smile: