تاپیک ویژه دکترای 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amona

عضو جدید
جواب های استعداد یک کم مشکوکه.
مثلا یه سئوال بود که گفته بود عقربه ثانیه شمار به تعداد بیشتری در طول یک ساعت از روی دقیقه شمار عبور میکنه یا ساعت شمار.
من هرچی میشمارم مساویه.

اما این سایت نوشته 60 بار از روی دقیقه شمار و 59 بار از روی ساعت شمار عبور میکند !!!
نظرت چیه؟

تو جواب های استعداد به نظرت چیا منطقی بودن و کدوما غلط به نظر میان؟
سلام سال نو بر همه مهندسین مبارک
من از سوالات استعداد فقط متن و تجسمی هارو زدم چون اصلا استعداد تحصیلی نخوندم نمیتونم نظر بدم کدوم کلیدا غلط بودن کدوما درست

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه باز وقت کم نیاوردین، منم میتونستم بیشتر از فوریه و معادلاتش بزنم، ولی وقت واسه الاستیسته و کانتینیوم نداشتم باز اونارو میشد بهتر زد.
راستی در مورد سئوال خود الحاق نظرت چیه؟ از مدرسان شریف بود؟

زبان و استعداد رو چطور دیدی؟

من هم همین طور، ای کاش اول الاستیسیته رو می زدم که سوالاتش خیلی راحت بود بعد می رفتم سراغ ریاضی. البته سوالات الاستیسیته و کانتینیوم با وجود تستی بودن امکان اشتباه زدنشون خیلی بالا بود چون با کوچکترین اشتباهی به یکی از گزینه ها می رسیدی. این قدر با عجله سوالات الاستیسیته و کانتینیوم رو جواب دادم که خاطرم نیست چند تا زدم ولی ریاضی 16 تا جواب دادم که همه رو هم حل کردم. امسال برای ما 19 تا ریاضی اومده بود. توکل به خدا. سر جمع اختصاصی امسال از زبان و استعدادش راحت تر بود، زبانش سخت نبود ولی دامنه لغات گسترده ای احتیاج داشت اما استعدادش واقعاً سخت بود البته به غیر از تجسمش که تقریباً همه جواب دادن. در مورد سوالات استعداد امکان این کسی نمره منفی بزنه و خیال خوب زده خیلی بالا است. احتمال می دم بالاترین درصد استعداد امسال بین 40 و 50 باشه چون بعد از تخصصی بود و واقعاً خسته بودیم که اصلی دلیل خستگی هم همین راحت بودن سوالات تخصصی بود که باعث شده بود یک سره بریم جلو و جواب بدیم تا وقتی که وقت تموم شه.

دعا کنین قبول شم نذر می کنم حل سوالات امسال و پارسال دینامیک جامدات اعم از ریاضی، پیوسته و الاستیسیته رو به صورت کاملاً تشریحی و مستدل همین جا رو اینترنت بزارم.

آخرین ویرایش:

hamin319

عضو جدید
من تو رزومم موارد زیر را دارم
2 مقاله isi
4 مقاله isc
1 مقاله تو کنفرانس بین المللی مهندسی مکانیک ایران
2 مقاله خارجی غیر isi
2 مقاله در دست داوری
2 مقاله آماده فرستادن
آیا امیدی داشته باشم من فقط می خوام شیراز باشم

mrjamal62

عضو جدید
سلام
من تنش امتحان دادم و حدود درصدام اینا میشه
تحصصی 35
استعداد 30
زبان 35
امیدی داشته باشم یا نه؟ مشابه این درصدا پارسال جای مجاز شده؟ با توجه به این درصدای بالای بچه ها که گفتن نا امید شدم.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
تحصصی 35
استعداد 30
زبان 35
امیدی داشته باشم یا نه؟ مشابه این درصدا پارسال جای مجاز شده؟ با توجه به این درصدای بالای بچه ها که گفتن نا امید شدم.
پارسال با امسال قابل مقایسه نیست فکر کنم هر چی پارسال آوردن امسال با بیست درصد رشد درصدی همون رو بیارن چون سوال ها آسون تر بود و بچه ها هم یه نمونه سوال داشتن که منظوم همون سوالات پارساله.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تخصصی 70 استعداد 40 و زبان حدودا باید 20 زده باشم
ضمنا طراحی کاربردی هستم به نظرتون کجا رو میارم

من تو رزومم موارد زیر را دارم
2 مقاله isi
4 مقاله isc
1 مقاله تو کنفرانس بین المللی مهندسی مکانیک ایران
2 مقاله خارجی غیر isi
2 مقاله در دست داوری
2 مقاله آماده فرستادن
آیا امیدی داشته باشم من فقط می خوام شیراز باشم

این یعنی چی؟ شاید فخر فروشی

h_a_s

عضو جدید
سلام دوست من
من مطمئنم زیر 100 میشی اگر درصدات همینی باشه که گفتی
پارسال دوستم با درصدای کمتر از شما رتبش شد 80
موفق باشی
سلام
تحصصی 35
استعداد 30
زبان 35

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست من
من مطمئنم زیر 100 میشی اگر درصدات همینی باشه که گفتی
پارسال دوستم با درصدای کمتر از شما رتبش شد 80
موفق باشی
فکر نمی کنم بشه پارسال رو با امسال مقایسه کرد به نظر من که امسال همه بین 15 تا 20 درصد بیشتر نسبت به پارسال زدن. سوالای پارسال سخت بود اون از ریاضیاتش که چون بار اول بود هر سوالش داستان خودش رو داشت، پیوستشم که نگو معلوم نبود از کجا آورده بودن البته الاستیسیتش مثل امسال آسون بود و همین درس بود که بین بچه ها اختلاف می انداخت.

Doctor.mech

عضو جدید
امثال کانتینیوم و الاستیسیته تقریبا زیر متوسط بود ولی همونا هم یه سری نکات ریز داشتن.
دوستان زیادی خوشحال نباشن فکر کنن 70 به بالا تخصصی زدن، موقع نتایج معلوم میشه.

استعداد هم سخت بود.
ولی معلوم نیست امسال کدوم درس تعیین کننده باشه.

من خودم حدث میزنم ریاضی مهندسی و استعداد رتبه هارو جابه جا کنه، اون کانتینیوم و الاستیسیته همه در حد نرمالی زدن.

نظر بچه ها چیه؟

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
امثال کانتینیوم و الاستیسیته تقریبا زیر متوسط بود ولی همونا هم یه سری نکات ریز داشتن.
دوستان زیادی خوشحال نباشن فکر کنن 70 به بالا تخصصی زدن، موقع نتایج معلوم میشه.

استعداد هم سخت بود.
ولی معلوم نیست امسال کدوم درس تعیین کننده باشه.

من خودم حدث میزنم ریاضی مهندسی و استعداد رتبه هارو جابه جا کنه، اون کانتینیوم و الاستیسیته همه در حد نرمالی زدن.

نظر بچه ها چیه؟

نظر منم همینه، بعید می دونم نفر اول هم 70 زده باشه. ناسلامتی آزمون دکتراست امتحان مهد کودک که نبوده تخصصی 70 درصد باشه.

Doctor.mech

عضو جدید
ظرفیت های دینامیک جامدات امثال رو تو رو خدا :

مجموع تهران و شریف هم که کلا 7 نفر میگیرن.

بقیه دانشگاه ها هم هرکدوم سه تا 4 نفر که عملا به درد نمیخوره بری شهرستان دکترا بخونی نه به درد کارت واسه تدریس میخوره نه تو صنعت !!!

ما رو اسکول کردن، من خر رو بگو به حرف رفقا گوش نکردم گفتن دکترا خوندن تو این مملکت خریت محضه. :(

اینم کل روزانه های مکانیک جامدات دکترای 92 !!!!!!

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=146132&d=1365881700

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=146127&d=1365880894

پیوست ها

• dokii.jpg
    dokii.jpg
    62 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • dokii2.jpg
    dokii2.jpg
    52.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاههای تهران پارسال خیلی زیاد گرفتن احتمالاً تلافیشو امسال در آوردن.
بعضی از دوستان منم نظرشون همینه که تو ایران دکترا گرفتن اشتباهه.

آخرین ویرایش:

bahar_gr

عضو جدید
من غیر مجاز شدم(((((:)
بچه ها میشه اونایی که مجاز شدن درصد شونو بگن
مممممممممممممممممممممنون

Doctor.mech

عضو جدید
نتیجه ها اومد، من 52 شدم و گند زدم و دیگه اونجایی که میخواستم قبول نمیشم.
حیف اینهمه وقت.

اینم درصدای دینامیک جامداتم :

زبان 30
استعداد 23
تخصصی 55

maahsa

عضو جدید
من دینامیک ارتعاشات 91 شدم امیدی که نیست درصدا هم:
زبان 44
استعداد 36
تخصصی 36

h_a_s

عضو جدید
بچه ها بیان درصداشونو بگن لااقل یک اطلاعاتی واسه بچه هایی که میخان امتحان بدن سال های آینده داشته باشن

h_a_s

عضو جدید
نتیجه ها اومد، من 52 شدم و گند زدم و دیگه اونجایی که میخواستم قبول نمیشم.
حیف اینهمه وقت.

اینم درصدای دینامیک جامداتم :

زبان 30
استعداد 23
تخصصی 55

چرا؟
تهران ها رو میایریا واسه مصاحبه
فکر کنم سه برابر اعلام کنن با توجه به ظرفیتا و مجازین

Doctor.mech

عضو جدید
چرا؟
تهران ها رو میایریا واسه مصاحبه
فکر کنم سه برابر اعلام کنن با توجه به ظرفیتا و مجازین

راستش من هدفم اول شریف، بعدش تهران و بعدش هم پلی تکنیک بود.
الان با این وضعیت، ممکنه فقط خواجه یا تربیت مدرس برم برای مصاحبه.

ظرفیت های روزانه رو هم نگاه بندازین که عکساشو گذاشتم میبینی چقدر کمه، هر دانشگاهی 3 الی 4 نفر!!!!!!!!!!!!

3 برابر اعلام میکنن ولی شانس قبولی چی؟:(

تقصیر خودم بود هم زبان رو ول کرده بودم و هم تو ریاضی مهندسی چندتا سوتی دادم.

mrjamal62

عضو جدید
سلام. من مجاز شدم برای شبانه ولی رتبم (تنش)350 شد. فایده ای داره شبانه زدن؟ شما بودید جای من چیکار می کردید؟ میشه شبانه برای مصاحبه دعوت بشم؟ هزینش زیاده!!!!!!! نمی خوام انتخاب رشته کنم.

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. من مجاز شدم برای شبانه ولی رتبم (تنش)350 شد. فایده ای داره شبانه زدن؟ شما بودید جای من چیکار می کردید؟ میشه شبانه برای مصاحبه دعوت بشم؟ هزینش زیاده!!!!!!! نمی خوام انتخاب رشته کنم.
جاهایی رو که دوست داری انتخاب کن قبول شدی که خوش بحالت قبولم نشدی خیالت راحت میشه که انتخاب رشته کردی

azmireza

عضو جدید
سلام. با 230(دینامیک-ارتعاشات) شبانه میرسه؟ از هزینه شبانه کسی خبر داره؟ من دورو بر 40 50 میلیون شنیدم درسته؟:eek:

Doctor.mech

عضو جدید

شما شبانه های دانشگاه هایی مثل شهرکرد و... شانس دارین.
بستگی به تمکن مالیت هم داره حدود 40 میلیونی دکترا شبانه هزینه اش میشه !!!!

برای مصاحبه که همه مجازهارو دعوت میکنن ولی هر دانشگاهی شانس قبولی یک به سه هستش.
که هرچی مقاله و دانشگاه ارشدت تاپ تر خوب احتمال پذیرشت تو دکترا بیشتره.

سلام. با 230(دینامیک-ارتعاشات) شبانه میرسه؟ از هزینه شبانه کسی خبر داره؟ من دورو بر 40 50 میلیون شنیدم درسته؟:eek:

بله میشه ولی برای شهرهایی مثل زنجان و ...
حدود 40 میلیون در میاد اونم با تورم سال پیش، میتونه به 50 میلیون هم برسه.

برای اونیکه داره خوب بد نیست.
هرچند ظرفیت شبانه ها خیلی کمه هر دانشگاهی یکی دو نفر.

امسال کلا گند زدن با این ظرفیت هاشون. :cry:

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خراب کردم،

رتبم شد 140، خیلی بی استعدادم، آخه استعداد 15 درصد ، مطمئنم اگر 20 بود حداقل نصف این رتبه رو می آوردم. نمی دونم شهرستان برم، نرم! یه دلم می گه برو برو یه دلم می گه نرو نرو ...

آخرین ویرایش:

amona

عضو جدید
سلام خراب کردم
تخصصی 41%
استعداد10%
زبان33%
رتبه ساخت وتولید 110

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز

راستش اگر اوضاتون خوبه حتی یه لحظه هم شک نکن و شبانه رو بزن ولی در غیر صورت خیر ارزش نداره.

h_a_s

عضو جدید
راستش من هدفم اول شریف، بعدش تهران و بعدش هم پلی تکنیک بود.
الان با این وضعیت، ممکنه فقط خواجه یا تربیت مدرس برم برای مصاحبه.

ظرفیت های روزانه رو هم نگاه بندازین که عکساشو گذاشتم میبینی چقدر کمه، هر دانشگاهی 3 الی 4 نفر!!!!!!!!!!!!

3 برابر اعلام میکنن ولی شانس قبولی چی؟:(

تقصیر خودم بود هم زبان رو ول کرده بودم و هم تو ریاضی مهندسی چندتا سوتی دادم.
ارشد کجا بودی؟
به نظرم که خواجه قبول میشی البته بستگی به رزومتم داره ها
مقاله داری چیزی؟

h_a_s

عضو جدید
خیلی خراب کردم،

رتبم شد 140، خیلی بی استعدادم، آخه استعداد 15 درصد ، مطمئنم اگر 20 بود حداقل نصف این رتبه رو می آوردم. نمی دونم شهرستان برم، نرم! یه دلم می گه برو برو یه دلم می گه نرو نرو ...
درصدات چطور بوده مهندس؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.