تاپیک مخصوص نمونه کارهای شما

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کارتون خوبه من خودم مکسم خوب نیست ولی یک نظر دارم اونم راجع به لباسشویی هستش یکجوریه انگار رفته تو دیوار

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک کم باید بیشتر کار کنی دوست من. من این نرم افزار را نمیشناسم شاید کلا نرم افزار قوی ای نیست .مثلا همین صفحه شطرنج را خیلی تمیز تر با انعکاس و سایه و.. میشه تو اتوکد دراورد.
یک نظر دیگه سایه عینک هایی که دادی طبیعی نیست.
موفق باشی:gol:

mehraze79

عضو جدید
شاید هم از روی نمونه اصلیش کار کردین ! یعنی فایل مکسش بوده و خودتون نمونه کارش رو عینا انجام دادین !

نه این 1عک از فضای داخلی ساخته شده بود که خودم هم مدلینگش کردم هم متریالو نور ورندر..............

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها نظرتون درباره این کارم چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوبه. ولی به نظرم سایز آجرها و سنگها بزرگه مقیاسشو درست کن

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر مهندسین آینده!
من با اینکه رشته ام معماری نیست اما علاقه وافری به این رشته دارم و شدیدا مسائل مربوط بهش رو دنبال می کنم
با اون اطلاعات آماتوری که من دارم کارتون بد نیست اما جای بهتر شدن هم داره یه خورده ایده های بکر همراه با زاویه دید و خلاقیت چاشنیش بشه نتیجه رو عالی میکنه
امیدوارم نظرم رو به عنوان یه دوست بپذیرین
موفق باشید

یک عمرانی داره این حرف را میزنه وافعا معماری را دوست دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شاخ دراوردم:D

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
به نظر من سایز و مقیاسش نسبتا خوبه فقط کاش رنگ آجرهای قرمزت رو عوض کنی یه رنگ دیگه که با ترکیب بقیه سنگ ها بخوره فک کنم اگه رنگش رو تیره تر کنی کارت خیلی بهتر میشه
ببخشید که من تو حوزه ی بچه های معماری دخالت می کنم امیدوارم ناراحت نشین و نظرم سازنده باشه
راستی این و با چی کار کردی مهندس؟
موفق باشید

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان این اولین شیت بندیم با فوتوشاپه نظرتون را دوسدارم بدونم:gol::gol:ضمنا از استادم متنفرم:D

یک سوتی خیلی بزرگ توش داره هر کی بگه باهوشه:biggrin:

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ابر و ماه و مه خورشید را همه را اوردی توی کار. درکل;)

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
یک عمرانی داره این حرف را میزنه وافعا معماری را دوست دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شاخ دراوردم:D

حالا که یه عمرانی پیدا شده با شما معماری ها صلح برقرار کرده کار تعجب آوریه؟؟؟؟؟؟؟؟ آدم رو از کرده یخودش پشیمون می کنید
تا بوده همین بوده دعوای معماری و عمرانی ها مثل دعوای پرسپولیس و استقلاله شما زیاد جدی نگیرید
در ضمن شاخ در نیارید چیز عجیبی نیست آدم ها باید یاد بگیرن با تمامی اطرافیانشون درست رفتار کنند حتی اگه از اون شخص خوششون نیاد;)

mehraze79

عضو جدید
به نظر من سایز و مقیاسش نسبتا خوبه فقط کاش رنگ آجرهای قرمزت رو عوض کنی یه رنگ دیگه که با ترکیب بقیه سنگ ها بخوره فک کنم اگه رنگش رو تیره تر کنی کارت خیلی بهتر میشه
ببخشید که من تو حوزه ی بچه های معماری دخالت می کنم امیدوارم ناراحت نشین و نظرم سازنده باشه
راستی این و با چی کار کردی مهندس؟
موفق باشید

سلام بر مهندس با ذوق و حوصله
اول اینکه مرسی که وقت گذاشتیو نظر دای
من نظر درستو از هر کی با هر رشته یا شرایطی قبول میکنم
اینو با مکسو رویت زدم مهندس جان
در ضمن هیچ خصومتو کل کلی بین عمرانو معماری نیس چون تو جامعه کاری مکمل همدیگه ان اینو هیچوقت یادت نره....................................

arch1375

عضو جدید
......

......

به عنوان کار اول خیلی عالیه
فقط به نظرم یه چند جا مشکل خیلی کوچیک داشت

متریال میزی که وسط گذاشتین به نظرم تایل نبوده حالا نمیدونم شایدم به خاطره کیفیت تصویره که اینجوری نشون میده

اون قسمت زیر پله ها متریالش چیه؟

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا که یه عمرانی پیدا شده با شما معماری ها صلح برقرار کرده کار تعجب آوریه؟؟؟؟؟؟؟؟ آدم رو از کرده یخودش پشیمون می کنید
تا بوده همین بوده دعوای معماری و عمرانی ها مثل دعوای پرسپولیس و استقلاله شما زیاد جدی نگیرید
در ضمن شاخ در نیارید چیز عجیبی نیست آدم ها باید یاد بگیرن با تمامی اطرافیانشون درست رفتار کنند حتی اگه از اون شخص خوششون نیاد;)

:biggrin:
جدی نگرفتم شوخی بود.
من نه با معمارش نه با عمرانش خصومت ندارم
خوش باشید:)

mehraze79

عضو جدید
به عنوان کار اول خیلی عالیه
فقط به نظرم یه چند جا مشکل خیلی کوچیک داشت

متریال میزی که وسط گذاشتین به نظرم تایل نبوده حالا نمیدونم شایدم به خاطره کیفیت تصویره که اینجوری نشون میده

اون قسمت زیر پله ها متریالش چیه؟

اره دیگه کار اول مشکلات داره
متریال میز درس uvنشده
زیر پله هم متریالش missشده موقع رندر متوجه نشدم......................