تاپیک جامع دکتری برق

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

الف‌ - نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون

كارت‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ از روز سه‌شنبه 12/12/93 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ در آزمون‌، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به سايت اينترنتي سازمان مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌اي (شامل نام‌خانوادگي و نام، كد ملي و تاريخ تولد) و يا اطلاعات ثبت‌نامي (شماره پرونده و كد پيگيري) از كارت شركت در آزمون پرينت تهيه نمايند و براساس تاريخ و آدرس تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است كه براي شركت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است. ضمناً ساير اطلاعات ديگر در برگ راهنماي شركت در آزمون كه همزمان با كارت شركت در آزمون بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار گرفته قابل پرينت و دريافت مي‌باشد.

ب‌ ـ آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون

آدرس و محل تشكيل باجه رفع نقص كارت شركت در ‌آزمون كليه داوطلبان بر مبناي شهرستان محل آزمون آنان (براساس بند 33 تقاضانامه ثبت‌نامي) به شرح جدول شماره 2 مي‌باشد و داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالي در كارت شركت در آزمون بايستي صبح از ساعت 8:00 الي 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الي 17:00 يكي از روزهاي چهارشنبه مورخ 13/12/93 و يا پنج‌شنبه مورخ 14/12/93 به حوزه‌هاي‌ رفع نقص كارت (مندرج در جدول شماره 2 اين اطلاعيه) مراجعه نمايند.

ج- زمان برگزاري آزمون

براساس برنامه زماني پيش بيني شده فرآيند آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» (نيمه‌متمركز) سال 1394 رأس ساعت 8:00 صبح روز جمعه 15/12/93 در شهرستان هاي مندرج در جدول شماره 1 اين اطلاعيه برگزار خواهد شد. نام و آدرس حوزه امتحاني بر روي كارت شركت در آزمون داوطلبان مشخص گرديده است.

Joe_Bel

کاربر ممتاز
سلام دکتری آینده
آزمون امسال چطور بو به نظرتون؟

power girl

عضو جدید
سلام دکتری آینده
آزمون امسال چطور بو به نظرتون؟

من نخونده بودم یعنی تصمیم داشتم بخونم ولی نشد اما سطح سوالا برا منی که مطالعه قبلی نداشتم معمولی بود اگه کسی میخوند راحتتر بود براش. الک2 راحت بود استعداد تحصیلیشم خوب بود.

power girl

عضو جدید
دوستان موقع مطالعه برا ارشد خیلی اکتیو بودن اینجا:) الان برا کنکور دکتری مث اونموقع نیستن مث اینکه همه بدجور درگیر پایان نامه ان:biggrin: :)

hadaf1368

عضو جدید
power girl دقیقا همینطوره که گفتی :))
منم اصلا نشد بخونم اما شرکت کردم به هر حال. دوستان کسی کنترلی هست اینجا؟

اگر یادتون هست بگید زبان حدودا چندتا زدید؟ استعداد چندتا و تخصصی ها هم همینطور

Joe_Bel

کاربر ممتاز
من نخونده بودم یعنی تصمیم داشتم بخونم ولی نشد اما سطح سوالا برا منی که مطالعه قبلی نداشتم معمولی بود اگه کسی میخوند راحتتر بود براش. الک2 راحت بود استعداد تحصیلیشم خوب بود.

دوستان موقع مطالعه برا ارشد خیلی اکتیو بودن اینجا:) الان برا کنکور دکتری مث اونموقع نیستن مث اینکه همه بدجور درگیر پایان نامه ان:biggrin: :)

power girl دقیقا همینطوره که گفتی :))
منم اصلا نشد بخونم اما شرکت کردم به هر حال. دوستان کسی کنترلی هست اینجا؟

اگر یادتون هست بگید زبان حدودا چندتا زدید؟ استعداد چندتا و تخصصی ها هم همینطور

سلام دوستان
منم همین طور درگیر پایان نامه ام ، نتونستم بخونم
الکترونیک 2 رو بدک نبود اما نکته دار و وقت گیر بود
مجتمع رو نسبت به سالهای دیگه خیلی خیلی سخت داده بودند
ساخت رو نمی دونم چی بگم خیلی با اون چیزای که ما خوندیم فرق داشت
زبان گزینه هاش خیلی سخت بود
استعداد متوسط بود اما چندتا از بچه ها که خیلی خوب خونده بودند می گفتن خیلی خیلی سخت بوده !!

Joe_Bel

کاربر ممتاز
دفترچه سوالات آزمون ورودی دکتری (نیمه متمرکز) داخل سال 1394

1393/12/17

دانلودمجموعه مهندسي برق - الکترونیک
دانلودمجموعه مهندسي برق - مخابرات(میدان)
دانلودمجموعه مهندسي برق - مخابرات(سیستم)
دانلودمجموعه مهندسي برق - قدرت
دانلودمجموعه مهندسي برق - کنترل
دانلود
مجموعه مهندسي برق - هوش و رباتیک
دانلود كليه رشته هاي گروه آزمايشي فني-مهندسي

livewaves

کاربر فعال
کنکور امسال برای منی که نخونده و ناشتا رفتم سر جلسه نشستم صبحونه سیگنال سیستم دادن بدک نبود، اما با این روالی که 70 درصد نمره رو مصاحبه داره و اونم که هر دانشگاهی میل به دانشجوی خودش داره اوضاع مزخرفیه ینی اگر مثل ارشد تلاش کنی نباید توقع همون موفقیت رو داشته باشی

livewaves

کاربر فعال
[h=1]اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره زمان و نحوه اعلام نتايج اوليه آزمون ورودي دكتري (Ph.D) نيمه متمركز سال 1394[/h]
1394/01/23

بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلباني كه در آزمون ورودي دوره دكتري (ph.D) نيمه‌متمركز سال 1394 ثبت‌نام و شركت كرده‌اند، مي‌رساند نتايج اوليه آنان در روز چهارشنبه 26/1/1394 و در قالب كارنامه اوليه بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار داده مي‌شود. كليه داوطلبان مي‌توانند با مراجعه به نشاني اينترنتي اين سازمان و وارد كردن شماره داوطلبي و ساير مشخصات فردي (نام خانوادگي، نام، شماره شناسنامه، سال تولد) نسبت به رؤيت كارنامه اوليه اعلام نتيجه اقدام نموده و درصورت لزوم از آن پرينت تهيه نمايند. داوطلبانيكه مجاز به انتخاب رشته مي‌شوند، لازم است. براساس برنامه زماني پيش‌بيني شده، از تاريخ 31/1/94 الي3/2/94 به سايت سازمان مراجعه و پس از دريافت دفترچه راهنماي انتخاب رشته از طريق سايت، نسبت به انتخاب كد رشته محل‌هاي مورد علاقه اقدام نموده و سپس كد رشته‌ محل‌هاي انتخابي خود را به ترتيب تقدم علاقه در فرم انتخاب رشته اينترنتي وارد نمايند. ضمناً اطلاعيه تكميلي در خصوص زمان و نحوه انتخاب رشته متعاقباً اعلام خواهد شد.

reza119891

عضو جدید
با سلام به دوستان برقی عزیز
امیدوارم نتیجه دلخواهتون رو بدست آورده باشید.
رتبه بنده در گرایش قدرت شده 43(دانشجوی امیرکبیر هستم) ، احیانا میدونید به پذیرش در کدوم دانشگاه ها می شه امیدوار بود؟

efa_67

عضو جدید
سلام خدمت همه
کسی از دوستان مخابرات میدان هست؟ازش چندتا سوال داشتم
ممنون میشم جواب بدید

llvll.asoud

کاربر ممتاز
رتبه بنده در گرایش قدرت شده 43(دانشجوی امیرکبیر هستم) ، احیانا میدونید به پذیرش در کدوم دانشگاه ها می شه امیدوار بود؟

تبریک میگم بهتون.ایشالا حداقل دانشگاه خودتون رو بیارید.
دوست بنده هم دانشجوی ارشد دانشگاه تبریز بود رتبه 70 آورده
با درصدای استعداد 40 و دروس تخصصی 34 و زبان 0
معدل موثر هم 17.85

aaa20

عضو جدید
تبریک میگم:gol:

aaa20

عضو جدید
تبریک میگم بهتون.ایشالا حداقل دانشگاه خودتون رو بیارید.
دوست بنده هم دانشجوی ارشد دانشگاه تبریز بود رتبه 70 آورده
با درصدای استعداد 40 و دروس تخصصی 34 و زبان 0
معدل موثر هم 17.85

دوست عزیز معدل موثر چند درصد تاثیر داره؟ بیست درصد؟؟

aaa20

عضو جدید
کسی از دوستان الکترونیک اینجا هست که مجاز شده باشه؟؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
دوست عزیز معدل موثر چند درصد تاثیر داره؟ بیست درصد؟؟

البته نمیدونم شما دانشجوی ارشد هستید و دکترا شرکت کردید یا نه و در جریان هستید یا نه که معدل موثر در واقع معدل کارشناسی و ارشد رو شامل میشه و هردو معدل تاثیر داره و گویا تاثیر معدل کارشناسی بیشتر هم هستش چون دوست من معدل کارشناسیش 18.40 بود و معدل ارشد بدون پایان نامه 17.06 که معدل موثر رو 17.85 واسش ثبت کردن.
یکی از دوستاش با درصد استعداد 40 و تخصصی 39 درصد و معدل موثر 17.40 رتبه 75 رو آورده

aaa20

عضو جدید
البته نمیدونم شما دانشجوی ارشد هستید و دکترا شرکت کردید یا نه و در جریان هستید یا نه که معدل موثر در واقع معدل کارشناسی و ارشد رو شامل میشه و هردو معدل تاثیر داره و گویا تاثیر معدل کارشناسی بیشتر هم هستش چون دوست من معدل کارشناسیش 18.40 بود و معدل ارشد بدون پایان نامه 17.06 که معدل موثر رو 17.85 واسش ثبت کردن.
یکی از دوستاش با درصد استعداد 40 و تخصصی 39 درصد و معدل موثر 17.40 رتبه 75 رو آورده
ممنون دوست عزیز:gol:

farana ali

عضو جدید
سلام دوستان.امیدوارم از ازمون دکتری امسال نتیجه خوبی گرفته باشید. در مورد مخابرات سیستم اگه کسی جزوه ی پارسه یا یک جزوه ی خوب کنکوری واسه فرایند تصادفی و مخابرات پیشرفته داره ممنون میشم واسم بفرسته.

ssordi

عضو جدید
سلام دوستان
کسی خبر داره تغییراتی که در نحوه برگذاری آزمون دکتری هست.( غیر کتمرکز شدن) برای کنکور اسفند94 هست یا نه؟

Mabna.

کاربر فعال
منابع جدید دکتری برق اعلام شد:

کلیه گرایش های برق باید صرفا به دروس:

زبان
استعداد تحصیلی
ریاضی مهندسی
مدار الکتریکی 1 و 2

پاسخگو باشند !!

farhad1371

عضو جدید

زبان
استعداد تحصیلی
ریاضی مهندسی
مدار الکتریکی 1 و 2

پاسخگو باشند !!
در تکمیل توضیحات شما:لینک اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص نحوه، زمان ثبت نام و همچنين جداول رشته ها و مواد امتحاني آزمون ورودي دورههاي دكتري (Ph.D) سال 1395

Joe_Bel

کاربر ممتاز
جدول برنامه زمانی ثبت نام وبرگزاری آزمونهای سال 1395 بدين شرح اعلام مي گردد
ردیف
نام آزمون

تاریخ ثبت نام
تاریخ برگزاری آزمون
1
آزمون دکتری سال 1395(نوبت اول)

94/10/6 تا 94/10/15
94/12/14
2
آزمون تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد ناپیوسته)
سال 1395

94/9/16 تا 94/9/22
16و95/2/17
3
آزمون سراسری سال 1395

94/11/19 تا 94/11/28
24و95/4/25
4
آزمون دکتری سال 1395(نوبت دوم )

95/5/24 تا 95/5/30
95/8/7

Joe_Bel

کاربر ممتاز

زبان
استعداد تحصیلی
ریاضی مهندسی
مدار الکتریکی 1 و 2

پاسخگو باشند !!

یعنی از درسهای که قبلا گرایش ها تفکیک شده بود از اونا سوال نمیاد

sha7ab

عضو جدید
بیچاره شدیم رفت !!! حالا من که مدار و ریاضیم خوب نیست چیکار کنم؟! من الک قدرت و دینامیک و ماشین رو هم تا حدودی خونده بودم!

power4ever

عضو جدید
بیچاره شدیم رفت !!! حالا من که مدار و ریاضیم خوب نیست چیکار کنم؟! من الک قدرت و دینامیک و ماشین رو هم تا حدودی خونده بودم!

الک قدرت و دینامیک و ماشین و احتمالا حفاظت توی آزمونی که دانشگاه ها قراره بگیرن هست ولی آزمون سنجش رو احتمالا راحت قبول میشی دو سال هم اعتبار داره

بالا