تاپيك سوال و درخواست (محل پاسخ گويي به نياز هاي اعضا)

suratipanther

عضو جدید
How Plastic Bags Are MAde?

How Plastic Bags Are MAde?

سلام دوستان ... دنبال چند تا منع در مورد روش و نوع دستگاه های تولید کیسه فریزر هستم... چیز خاصی پیدا نکردم . اگه اطلاعی دارید کمک فوری نیاز دارم!!!:cry::confused:

Most Plastic bags are made from polyethylene – more commonly known as polythene, which is made from crude oil and natural gas, non-renewable resources.

The most common way to produce polythene bags is by blown film extrusion, also called the “tubular film process.”

In Blown film production process - polythene melt is extruded through an annular slit die, usually vertically, to form a thin walled tube. Air is introduced via a hole in the centre of the die to blow up the tube like a balloon. into the tube causing it to expand and form a bubble. Mounted on top of the die, a high-speed air ring blows onto the hot film to cool it. The tube of film then continues upwards, continually cooling, until it passes through nip rolls where the tube is flattened to create what is known as a ' lay-flat' tube of film. This lay-flat or collapsed tube is then taken back down the extrusion ' tower' via more rollers. The lay-flat film is then either kept as such or the edges of the lay-flat are slit off to produce two flat film sheets and wound up onto reels. If kept as lay-flat, the tube of film is made into bags by sealing across the width of film and cutting or perforating to make each bag. This is done either in line with the blown film process or at a later stage

vazrak

عضو جدید
سلام دوستان کسی با محیط imagine&shap کتیا آشنایی داره.میخواستم کمکم کنید

smmnz

عضو جدید
میتونم بیام ساخت وتولید.؟

میتونم بیام ساخت وتولید.؟

سلام من دانشجوی کارشناسی صنایع هستم . به مهندسی مکانیک ساخت وتولید علاقه داشتم ولی چون نمره دانشگاههای بزرگ رو نیاوردم(نمره سمنان و بیرجند و اراک و... رو داشتم) رفتم صنایع میخوام برا ارشد ساخت تولید بخونم نظرتون چیه ؟لطف کنید چندتا کارنامه ارشد ساخت وتولید بذارید؟

sanila

عضو جدید
كمك خيلي خيلي فوري

كمك خيلي خيلي فوري

كلاس هاي آزاد آموزش نقشه كشي كه مدرك ميدن از كجا ميتونم پيدا كنم.من يه جا كار پيدا كردم بايد سريع يه آموزشگاه پيدا كنم:(

mohie

عضو جدید
پروژه پایان دوره ایزو 10002

پروژه پایان دوره ایزو 10002

لطفا کمک کنید وقت زیادی ندارم.

taleshi89

عضو جدید
سلام دوستان خوب من کمممممممممممممممممممممممک،منو دوستام میخوایم یه تیم کمیکار برای مسایقات سال 91 تشکیل بدیم شما منابع یا مطالبی رو دارید یاشخصی رو میتونید به ما معرفی کنید راستی راستی راستی استادم این سوال رو که در مورد ماشینهای کمیکاره از من خواسته جوابشه پیدا کنم سوال به این شرحه که نقل قول میکنم((جهت طراحی منبع تولید توان برای یک خودروی کوچک به وزن 1کیلوگرمتحقیق بفرمایید چه توانی مورد نیاز میباشد البته به طور حدودی وبا توجه به میزان اصطکاک...))تورو خدا کمک کنیییییییییید خیلی مطلب خوندم به هر کسی که فکر میکردم گفتم اما هیچ کمکی نکردند یا گفتند فکر میکنیم هنوز ازشون خبری نشده یه ماهه دنبال جوابشم ،تورو خدا کمکم کنید نذارید جلوی استادم شرمنده شم تورو خدا:cry::cry:

a.samadi

عضو جدید
سلام من دانشجوی کارشناسی صنایع هستم . به مهندسی مکانیک ساخت وتولید علاقه داشتم ولی چون نمره دانشگاههای بزرگ رو نیاوردم(نمره سمنان و بیرجند و اراک و... رو داشتم) رفتم صنایع میخوام برا ارشد ساخت تولید بخونم نظرتون چیه ؟لطف کنید چندتا کارنامه ارشد ساخت وتولید بذارید؟

سلام دوست عزیز
چندتا کارنامه ساخت تو قسمت کنکور کارشناسی ارشد این سایت هست
میتونی ببینی...
امیدوارم واست مفید باشه...
www.AliSamadi.tk

a.samadi

عضو جدید
كلاس هاي آزاد آموزش نقشه كشي كه مدرك ميدن از كجا ميتونم پيدا كنم.من يه جا كار پيدا كردم بايد سريع يه آموزشگاه پيدا كنم:(

معمولا فنی حرفه ای ها دوره هایی رو می ذارن...
میتونی از اونا استفاده بکنی...
مدرکشونم معتبره...

بیژن مولایی

عضو جدید
ساخت و تولید یا صنایع

ساخت و تولید یا صنایع

صنایع که کارش هم راحت تره و هم بازار کارش بهتره!

a.samadi

عضو جدید
سلام
به نظر شما برای ترسیم نقشه های فنی قالب ها مثلا قالب فرجینگ یا قالب برش چه نرم افزاری بهتره؟ کار کردن با کدومش آسونتره؟ اتوکد، سالید ورک، کتیا یا مکانیکال؟ کدومشو می شه سریع تر یاد گرفت؟

کار کردن با سالید هم راحته هم زود یاد می گیری...

taleshi89

عضو جدید
یه ماشین کوچولو

یه ماشین کوچولو

سلااااااااااااااااام کسی نیییییییییییییییییییییست بابا دم بچه های مهندسی شیمی گرم .کجایین شما تورو خدا بیاین به سوالم جواب بدییییییییییییین همه به من میگن برو پیش مهندسای مکانیک ولی از شما هم که کسی نیییییییییییس اخه من چیکار کنم سوالمو یه بار دیگه میزارم ممنون میشم روش یه فکری کنید [FONT=&quot]منو دوستام میخوایم یه تیم کمیکار برایمسایقات سال 91 تشکیل بدیم شما منابع یا مطالبی رو دارید یاشخصی رو میتونید به ما معرفی کنید راستی راستی راستی استادم این سوال رو که در موردکمیکاره از من خواسته جوابشه پیدا کنم سوال به این شرحه که نقل قول میکنم[/FONT](([FONT=&quot]جهت طراحی منبع تولید توان برای یک خودروی کوچک به وزن 1کیلوگرمتحقیق بفرمایید چه توانی مورد نیاز میباشد البته به طور حدودی وبا توجه به میزان اصطکاک[/FONT].با چند نفر که مشورت کردم گفتن باید از مهندسای مکانیک بپرسم ..))[FONT=&quot]تورو خدا کمک کنیییییییییید خیلی مطلب خوندم به هر کسی که فکر میکردم گفتم اما هیچ کمکی نکردند یا گفتند فکر میکنیم هنوز ازشون خبری نشده یه ماهه دنبال جوابشم ،تورو خدا کمکم کنید نذارید جلوی استادم شرمنده شم تورو خدا[/FONT]

Hossein_b5717

عضو جدید
سلااااااااااااااااام کسی نیییییییییییییییییییییست بابا دم بچه های مهندسی شیمی گرم .کجایین شما تورو خدا بیاین به سوالم جواب بدییییییییییییین همه به من میگن برو پیش مهندسای مکانیک ولی از شما هم که کسی نیییییییییییس اخه من چیکار کنم سوالمو یه بار دیگه میزارم ممنون میشم روش یه فکری کنید منو دوستام میخوایم یه تیم کمیکار برایمسایقات سال 91 تشکیل بدیم شما منابع یا مطالبی رو دارید یاشخصی رو میتونید به ما معرفی کنید راستی راستی راستی استادم این سوال رو که در موردکمیکاره از من خواسته جوابشه پیدا کنم سوال به این شرحه که نقل قول میکنم((جهت طراحی منبع تولید توان برای یک خودروی کوچک به وزن 1کیلوگرمتحقیق بفرمایید چه توانی مورد نیاز میباشد البته به طور حدودی وبا توجه به میزان اصطکاک.با چند نفر که مشورت کردم گفتن باید از مهندسای مکانیک بپرسم ..))تورو خدا کمک کنیییییییییید خیلی مطلب خوندم به هر کسی که فکر میکردم گفتم اما هیچ کمکی نکردند یا گفتند فکر میکنیم هنوز ازشون خبری نشده یه ماهه دنبال جوابشم ،تورو خدا کمکم کنید نذارید جلوی استادم شرمنده شم تورو خدا

کتاب دینامیک خودروی گیلسپی رو اگر داشته باشی کمکت میکنه, ولی خیلی وقته دیگه چاپ نمیشه, فکر کنم سایپا چاپ کرده بود ترجمشو قبلا
برای محاسبه توان حرکتیه یه خودرو 4 تا نیرو رو باید حساب کنی
نیروی مقاومت لغزشی
نیروی آیرودینامیکی
نیروی شتاب گیری
نیروی شیب روی

یه فایل ضمیمه کردم که کمی بیشتر توضیح داده

پیوست ها

• power.doc
    140.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

taleshi89

عضو جدید
سلام دوست ،اقای حسین b5717،من از شما واقعا ممنونم کمک کردید متنو خوندم ولی اصلا هیچی متوجه نمیشم :cry:میشه یه راهنمایی کنید من چه جوری حساب کنم تورو خدا یه کمک کنید که حساب شه تورو خدااااااااااااااااااادیگه واقع نمیدونم چیکار کنم کلافه شدم تورو خدا یه راهنمایی کنید.بیشتر از یه ماهه که دنبالشم...

Hossein_b5717

عضو جدید
سلام دوست ،اقای حسین b5717،من از شما واقعا ممنونم کمک کردید متنو خوندم ولی اصلا هیچی متوجه نمیشم :cry:میشه یه راهنمایی کنید من چه جوری حساب کنم تورو خدا یه کمک کنید که حساب شه تورو خدااااااااااااااااااادیگه واقع نمیدونم چیکار کنم کلافه شدم تورو خدا یه راهنمایی کنید.بیشتر از یه ماهه که دنبالشم...
رشتتون چیه؟ ترم چند هستید؟
ببین مثلا برای مقاومت غلتشی باید ضریب مقاومت غلتشی رو رو از روی اون نمودار بر اساس سرعت خودرو پیدا کنی و در وزن خودرو ضرب کنی, نیرو بدست میاد
برای شتاب گیری باید ببینی حداکثر شتابی که خودرو میخواد بره چقدره, اونو در جرم خودرو ضرب کنی نیرو بدست میاد
برای اون دو تا هم همینطور
بعد 4 تا نیرو رو جمع کن با هم
مجددا میپرسم رشتتون چیه؟ ترم چند هستید؟

taleshi89

عضو جدید
سلام از راهنماییهاتون ممنون .. من ترم سه مهندسی شیمی هستم تو تالار مهندسی شیمی نوشتم گفتن بیام اینجا بنویسم ...اگه راهنماییم کنید واقعا ممنون میشم

آخرین ویرایش:

هادیm2

عضو جدید
سلام رتبه 57 کارشناسی ناپیوسته ساخت وتولید رو اوردم.میخواستم ببینم میتونم روزانه تبریز یا ارومیه قبول شم.و سوال دومم اینه که شماره یک تبریز بهتره یا صنعتی ارومیه؟؟؟؟

Hossein_b5717

عضو جدید
سلام از راهنماییهاتون ممنون .. من ترم سه مهندسی شیمی هستم تو تالار مهندسی شیمی نوشتم گفتن بیام اینجا بنویسم ...اگه راهنماییم کنید واقعا ممنون میشم
ملزومات مسابقه چیه و خودتون چه پیش بینی های کردین با توجه به آیتم های مسابقه؟
منظورم وزن, شتاب, سرعت, شیب روی و ...
تست ها تون کلا چیه؟
اینا باید مشخص بشه تا پارامترهای لازم برای اون چند تا فرمول بدست بیاد

hasht

عضو جدید
سلام
من ارشد ساخت شبانه خواجه نصیرو آوردم
می خوام انتقال بگیرم بیام تبریز روزانه یا شبانه به نظرتون بشه؟
اگه میشه چه جوری؟

taleshi89

عضو جدید
سلام ببینید این سوالو استادم پرسیده ما خودمون تازه میخوایم پاییز شروع کنیم هنوز هیچ طرحی نزدیم راستش،با همبن اطلاعات جوابی نمیتونیم بدست بیاریم؟؟؟؟؟؟؟ممنون

Hossein_b5717

عضو جدید
سلام ببینید این سوالو استادم پرسیده ما خودمون تازه میخوایم پاییز شروع کنیم هنوز هیچ طرحی نزدیم راستش،با همبن اطلاعات جوابی نمیتونیم بدست بیاریم؟؟؟؟؟؟؟ممنون
اره میشه حدودی به دست اورد
باید پارامتر های اون فرمولا رو داشته باشی و بزاری تو فرمول تا به جواب برسی
الان کدومشونو مشکل داری؟

sahand147

عضو جدید
سلام
من ارشد ساخت شبانه خواجه نصیرو آوردم
می خوام انتقال بگیرم بیام تبریز روزانه یا شبانه به نظرتون بشه؟
اگه میشه چه جوری؟

سلام انتقالی که از دوره شبانه به روزانه که ممنوعه. ولی برای شبانه تبریز باید با دانشگاه های مبدا و مقصد صحبت کنی..میشه بپرسم شما رتبت چند شده؟:)

hasht

عضو جدید
من 342 شدم
اگه بخوام با یه نفر که روزانه تبریز میخونه جا به جا بشم چی؟

hasht

عضو جدید
سلام
بچه ها یه سوال خیلی ضروری دارم
من میخوام از ارشد شبانه خواجه به تبریز روزانه انتقالی بگیرم میتونم یکی رو از تبریز روزانه پیدا کنم باهاش جابه جا بشم؟
یا کلا چه جوری میشه؟
ممنون میشم راهنماییم بکنید

khozestaniam

عضو جدید
سلام دوستان من تازه با این تاپیک اشنا شدم
من برای کارشناسی ناپیوسته ساخت و تولید با رتبه 1177 مجاز شدم حالا من نمیدونم تراز اموزشکده ها و موسسات غیر انتفاعی چنده من اهل اهوازم به نظرتون با این رتبه کجا میتونم قبول بشم؟
خواهشا زودتر جواب بدین من تا فردا بیشتر وقت ندارم
با تشکر

khorasany

عضو جدید
سلام
محاسبات مربوط به قالبهاي خم V شكل از قبيل نحوه به دست آوردن نيرو ؛ ابعاد و ... رو ميخوام. نياز مبرم بهش دارم . لطفا كمك كنيد. براي پروژم نيازش دارم.:gol:

sahand147

عضو جدید
سلام
محاسبات مربوط به قالبهاي خم V شكل از قبيل نحوه به دست آوردن نيرو ؛ ابعاد و ... رو ميخوام. نياز مبرم بهش دارم . لطفا كمك كنيد. براي پروژم نيازش دارم.:gol:
w عرض ورقه t هم ضخامت ورق سیگما هم استحکام کششی

پیوست ها

• Untitled.png
    Untitled.png
    1.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

hadi1992

عضو جدید
---

---

سلام دوست عزيز من يه سوالي داشتم - من سال پيش در كنكور 89 دررشته مكانيك دانشگاه آزاد تبريز قبول شدم ولي در رشته اي كه در دانشگاه سراسري قبول شده بودم ثبت نام كردم و دو ترم اين رشته رو خوندم ولي به رشته ام علاقه نداشتم و تو تابستون در خواست تغيير رشته دادم و بعد از يك ماه ونيم اين طرف و آن طرف رفتن اين كار انجام نشد و حالا مي خوام ببينم آيا مي تونم در رشته مكانيك دانشگاه آزاد ثبت نام كنم يا نه؟ خواهشا زود جوابمو بديد - با تشكر موفق باشين

بالا