تاحالا شده شب یک خواب عجیب ببینی روز بعدش عملا اتفاق بیفته (زود باش تعریف کن واسمون)

omidd1315

عضو جدید
همون طور که میدونید به این جور خواب ها صادقه گفته میشه که ناشی از درگیری ذهنی و خوابیدن با شکم پر و .... نیست.
پس منظور من خواب هایی است که بدور از عوامل بیرونی، شما میبینید. {مثل خواب حضرت یوسف}

اولیو خودم تعریف میکنم لطفا ادامه تاپیکو شما بفرمایید.

امسال از قبل انتخاب رشته کردم بودم و یک روز مونده بود به اعلام نتایج. شب نزدیکای صبح بود که خواب دیدم کد شماره 7 از فرم انتخاب رشته قبول شدم.
اون روز بیقرار بودم و سایت سنجشو هی رفرش میکردم
:cry:
بالاخره نتایج اومد و من درجا خشکم زد
:surprised:
آمارشو نمیدونم ولی بالای 10 بار هی اطلاعاتو وارد میکردم تانتیجه مشخص بشه، فکر میکردم هنوز خوابم
:sweatdrop:
تا شب اینجوری بودم
:confused:
فقط زمانی باورم شد که رفتم ثبت نام:)

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خدا نکنه که خواب دیشب من اتفاق بیفته ،
اخه می دونید کی اومده بود تو خوابم؟؟!!!!! مسعود رجوی!!!!!!!!!!!!!!
پدر سوخته اومده بودپول یه خونواده ای رو بکشه بالا و معامله کنه باهاشون ، حالا اون وسط من هی موش می دووندم!!! :))
تازه بعد از پیچوندن مسعود رفتم سر کلاس فولاد و سر کلاس و جلوی چشم استاد با یکی از بچه ها درگیر شدم که زدم انجیرش کردم ، دوست دومیش اومد به هواداریش زدم اونم چسبید به صندلی!!!! خدا کنه اتفاق نیفته خواب هام !!!! :)

omidd1315

عضو جدید
خدا نکنه که خواب دیشب من اتفاق بیفته ،
اخه می دونید کی اومده بود تو خوابم؟؟!!!!! مسعود رجوی!!!!!!!!!!!!!!
پدر سوخته اومده بودپول یه خونواده ای رو بکشه بالا و معامله کنه باهاشون ، حالا اون وسط من هی موش می دووندم!!! :))
تازه بعد از پیچوندن مسعود رفتم سر کلاس فولاد و سر کلاس و جلوی چشم استاد با یکی از بچه ها درگیر شدم که زدم انجیرش کردم ، دوست دومیش اومد به هواداریش زدم اونم چسبید به صندلی!!!! خدا کنه اتفاق نیفته خواب هام !!!! :)

احتمالا شب غذا سبزی پلو ماهی کوبیده قیمه خورشت خورده بودی:D

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای من زیاد اتفاق میفته الان یادم نمیاد ولی چیزای کوچیک وبی اهمیت رو دیدم و روز بعدش اتفاق افتاده.اینم میشه خوابه صادق؟!

زهرا20

عضو جدید
یه مدت بود که هرشب هرچی توخواب میدیدم فرداش همونومیدیدم مثل توت فرنگی ضبط.....هرچی که فکرشوبکنید:surprised: