بچه درسخون های مکانیک !(تاپیک انرژی دهی برای مطالعه !)

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اگه جواب سوالشو نو بخوان برمیگردن http://www.www.www.iran-eng.ir/smilies/795520girlyesgif-5428.gif

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

با اجازه!!!:smile:

چرا بیشتر دخترا آواتارشون عکس دخترای بی حجاب هست؟؟؟؟یعنی عکس با حجاب پیدا نمیشه!!!!!!!؟؟؟؟؟یا عکس غیر دختر پیدا نمیشه!!!!!!؟؟؟
خداییش من تو این باشگاه تنها دختری که دیدم عکس دختر نداره غزاله خانوم بود!!!!!-حالا شاید بازم دخترای مثل غزاله باشن ولی هرچقدر باشن کم هستن!!!(با همه جنگهایی که باهاش دارم(شوخی میکنم:smile:)ولی این خصلتش خوبه،فک کنم براش فرقی نداره!!شایدم بعدها آنم گذاشت!!!!!!!!!!!!)

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این حرفایی که زدم قصد جسارت نداشتم،فقط میخواستم حرفی بزنیم و تحلیل اجتماعی کنیم!!!!!!

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوب هرکی یه سلیقه ای داره
و اونجایی که اشکال شرعی نداره (همونطور که دخترای بی حجاب حتی تو فیلمای ایرانی که از تلویزیون پخش میشه هستن) خیلیا این کار رو میکنن
ضمنا اصلا مساله ی بغرنجی نیست...من تا یه هفته پیش اواتارم کیتی بود.یادتونه که؟
با اجازه!!!:smile:

چرا بیشتر دخترا آواتارشون عکس دخترای بی حجاب هست؟؟؟؟یعنی عکس با حجاب پیدا نمیشه!!!!!!!؟؟؟؟؟یا عکس غیر دختر پیدا نمیشه!!!!!!؟؟؟
خداییش من تو این باشگاه تنها دختری که دیدم عکس دختر نداره غزاله خانوم بود!!!!!-حالا شاید بازم دخترای مثل غزاله باشن ولی هرچقدر باشن کم هستن!!!(با همه جنگهایی که باهاش دارم(شوخی میکنم:smile:)ولی این خصلتش خوبه،فک کنم براش فرقی نداره!!شایدم بعدها آنم گذاشت!!!!!!!!!!!!)

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب هرکی یه سلیقه ای داره
و اونجایی که اشکال شرعی نداره (همونطور که دخترای بی حجاب حتی تو فیلمای ایرانی که از تلویزیون پخش میشه هستن) خیلیا این کار رو میکنن
ضمنا اصلا مساله ی بغرنجی نیست...من تا یه هفته پیش اواتارم کیتی بود.یادتونه که؟

آره خب،مساله بغرنجی نیست!!!!!!!

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
محمدرضا اسکندری :cool: الان شماها دارین به هم انرژی میدین برای مطالعه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا ما که انرژی نمیبینیم
از ما که چیزی در نیومد شماها موفق باشید

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اذیت کجا بود بازار کار رشته که افتضاحهههههههههههههههههههه
منم که دیگه لیسانس گرفتم درس نخوندم سال 90 درسم تموم شد

جدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!منم تازه همین بهمن فارغ التحصیل شدم،ارشد امتحان دادم، میخواستم برم سربازی تا شهریور،از بدشانسی تو فوتبال پام دچار پارگی شد و گچ گرفتیم و دیگه تو خونه موندگار شدیم،این داستان ما!!!

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!منم تازه همین بهمن فارغ التحصیل شدم،ارشد امتحان دادم، میخواستم برم سربازی تا شهریور،از بدشانسی تو فوتبال پام دچار پارگی شد و گچ گرفتیم و دیگه تو خونه موندگار شدیم،این داستان ما!!!

من که دیگه حال ارشد نداشتم بیخیال شدم رفتم سر کار، حالا میخوام برم یه جا دیگه، میخوام از این کارم در بیام هیچکی پیدا نمیکنم جای خودم بفرستم :confused:

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا رفیق،تو این دو سال خبری از کار نبود!!!!؟
الان بیکاری؟؟؟
سربازی رفتی؟؟؟؟

من که شاغلم دارم میگم یکی رو میخوام بذارم جای خودم، خودم برم تو یه کار دیگه
من معافی خدمت پدر در جبهه گرفتم :D

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی کار گیر نمیاددددددددددددددد خیلی سخت شده، برای من حالا دیگه کار هست ولی بدون سابقه کار خیلی سخته من رفیقم 4 ماه داره میدوه ولی هیچی، الان رفت تو 5 ماه

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که دیگه حال ارشد نداشتم بیخیال شدم رفتم سر کار، حالا میخوام برم یه جا دیگه، میخوام از این کارم در بیام هیچکی پیدا نمیکنم جای خودم بفرستم :confused:

ای!!!!!
باید جایگزین پیدا کنی؟؟؟؟مگه چکاری هست؟من تو کار نیستم بی اطلاعم!!!!
ولی یه جورایی منم حال ارشدو ندارم!!!تفریحی میریم یه سال بعد انصراف میدم میرم سربازی!!!!:D

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای!!!!!
باید جایگزین پیدا کنی؟؟؟؟مگه چکاری هست؟من تو کار نیستم بی اطلاعم!!!!
ولی یه جورایی منم حال ارشدو ندارم!!!تفریحی میریم یه سال بعد انصراف میدم میرم سربازی!!!!:D

میخوام جایگزین پیدا کنم زودتر تسویه حساب کنم بیام برم سر این یکی کاره، یه جورایی الان بازرس ایران خودرو هستم کار جدید تولید شیرهای شرکت نفته

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میخوام جایگزین پیدا کنم زودتر تسویه حساب کنم بیام برم سر این یکی کاره، یه جورایی الان بازرس ایران خودرو هستم کار جدید تولید شیرهای شرکت نفته

خب ایشالله موفق باشی،گرایشت سیالات بود؟
بازرس ایران خودرو بودی چقد میگرفتی؟البته اگه میخوای بگی:smile:زیاد اصراری نیست..
شغل جدید چقد میگیری؟؟؟:smile:

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب ایشالله موفق باشی،گرایشت سیالات بود؟
بازرس ایران خودرو بودی چقد میگرفتی؟البته اگه میخوای بگی:smile:زیاد اصراری نیست..
شغل جدید چقد میگیری؟؟؟:smile:

میگن از زن سنشو نپرس، از دانشجو معدلشو از شاغل حقوقشو :biggrin:
خوب نبود که دارم در میام، اینجا هم خیلی مال نیست ولی جای پیشرفت داره، فعلا شرکتم رضایت نمیده در بیام

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
انرژی دادنهای شما تو خاور میانه تکه!:Dماشالله

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من سال 84 معافی گرفتم اون موقعی میدونستی خدمت چیه؟ :biggrin:

خدمت چی بود؟:smile:
خب به هرحال در رفتی!!!
الان خیلی سخت میگیرن!!!!
من بابام بالای 70 سالشه ولی یه برادر40 ساله دارم:smile:اگه داداشم نبود معاف میشدم!!!:)