بچه درسخون های مکانیک !(تاپیک انرژی دهی برای مطالعه !)

nimaie

عضو جدید
دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک (www.mechedep.com)

دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک (www.mechedep.com)

دپارتمان تخصصی مهندسیمکانیک(www.mechedep.com)
نگاره موسسه‌ای است که تنها دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک کشور در حوزه آموزش عالی در آن دایر است.دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک موسسه نگاره، با بهره‌گیری از برترین اساتید کشور، ارایه خدمات کاملا تخصصی در این حیطه اعم از برگزاری کلاسهای ویژه و با کیفیت، مشاوره تخصصی همگام تا روز آزمون و آزمون‌های بزرگ و کاملا تخصصی و ...همراه دانشجویان و مخاطبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی مکانیک می باشد و کسب اعتماد و رضایت مخاطبان خود را سرلوحه‌ی خود قرار داده است، از نقاط قوت اصلی این دپارتمان کاملا تخصصی، ارتباط مستمر با اساتید برتر و دانشکده‌های قطب در این حوزه و تمرکز در حوزه‌های مهندسی مکانیک است.
نکات قابل توجه در مورد دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک:
1.دپارتمان توانمندترین مرکز برگزاری دوره‌های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و کنکور دکتری مهندسی مکانیک در سطح کشور است، که رضایت‌مندی دانشجویان از اساتید به‌نام دپارتمان و کتاب‌های کاملشان در سال‌های گذشته و تعداد بالای رتبه های تک رقمی در هر سال که از آن‌ها بهره جسته‌اند نشانگر این موضوع است.
2.هیئت علمی دپارتمان در دوره های آمادگی ارشد و دروه های تکمیلی مهندسی مکانیک، از قوی‌ترین اساتید فعال در زمینه مهندسی مکانیک کشور هستند، که افتخارات فراوانی را در زمینه های آموزشی و پژوهشی کسب نموده اند.
3. کیفیت بالای برگزاری آزمون، طراحی سوالات آزمون توسط برترین اساتید رشته‌های مهندسی مکانیک، برخورداری از جامعه آماری مناسب و به‌ویژه حضور داوطلبان قوی این دو رشته در کنار پشتیبانی و رفع اشکال رایگان آزمون‌ها همه و همه سبب می‌شود تا آزمون‌های دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک مناسب ترین گزینه برای دانشجویان متقاضی کنکور کارشناسی ارشد در رشته های مهندسی مکانیک باشد.
4.دپارتمان مهندسی مکانیک موسسه نگاره، تنها مرکزی است که به صورت متمرکز دوره های تکمیلی تخصصی مهندسی مکانیک را برگزار می نماید، دپارتمان علاوه بر دوره های تکمیلی معمول در مراکز آموزشی، دوره های انحصاری تا به حال برگزار نشده ای را نیز اجرا می کند.
مشاور ارشد بخش کنکور کارشناسی ارشد و دکتری دپارتمان:

• دکتر روح‌الله حسینی
اساتید تخصصی دپارتمان مهندسی مکانیک
  • دکتر خداکرمی ترمودینامیک،مکانیک سیالات و انتقال حرارت
دکتر بهزاد خداکرمی فارغ‌التحصیل دکتری مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و برترین استاد در زمینه تدریس دروس ترمودینامیک،مکانیک سیالات و اتقال حرارت برای کنکور کارشناسی ارشد در سطح کشور هستند.
  • دکتر نائی استاتیک و مقاومت مصالح
دکتر نائی عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه تهران، برترین استاد در زمینه تدریس دروس استاتیک و مقاومت مصالح برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک در سطح کشور هستند.
  • دکتر معتقدی ریاضیات عمومی،معادلات و مهندسی
دکتر معتقدی فارغ‌التحصیل دکتری مهندسی مکانیک و برترین استاد در زمینه تدریس دروس ریاضیات عمومی،معادلات و مهندسی برای کنکور کارشناسی ارشد در سطح کشور هستند.
  • دکتر حسینی طراحی اجزا،دینامیک،دینامیک ماشین و ارتعاشات
دکتر حسینی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف و دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه تهران برترین استاد در زمینه تدریس دروس طراحی اجزا،دینامیک،دینامیک ماشین و ارتعاشات و برترین مشاور کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی مکانیک در سطح کشور هستند.
  • دکتر صالحی‌پور دینامیک،دینامیک ماشین و ارتعاشات
دکتر صالحی‌پور فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه علم و صنعت و دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان از برترین استاد در زمینه تدریس دروس دینامیک،دینامیک ماشین و ارتعاشات و در سطح کشور هستند.
  • دکتر ابراهیمی طراحی اجزا، دینامیک ماشین و کنترل مکانیک
دکتر ابراهیمی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف و دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه تربیت مدرس از برترین استاد در زمینه تدریس دروس طراحی اجزا،دینامیک ماشین و برترین استاد در زمینه تدریس کنترل مکانیک در سطح کشور هستند.
مشاهده پیوست 153301مشاهده پیوست 153302

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم....روحیه بده........میدونی چی شد؟:(

چی شد؟بدخواه داری بهم بگو تا شاخشو بشکونم:w08:

هنوز گردنم نشکسته،تا زمانی که من اینجا هستم کسی نباید به ناموسای این تاپیک کوچکتر از گل بگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آره:w43::w43:

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام . بچه ها بیاید کمک :دی

داخل درس ارتعاشات قسمت ارتعاشات ازاد سیستم های یک درجه ازادی میرا داخل اثباتش ما A و B میگیریم ( دو تا ضریب ) وقتی حل میشن میره 3 حالت تتا حساب میشه اخر سر داخل فرمول اصلی ما همین ضرایبو داریم . این ضرایب چطور به دست میان ؟؟؟

استاد ما نه حل کرده نه چیزی . گفته هم تمام اثباتا رو باید سرجلسه بنویسد اگه ننویسید حل کنید سوالو منم خط میکشم توش:eek:

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . بچه ها بیاید کمک :دی

داخل درس ارتعاشات قسمت ارتعاشات ازاد سیستم های یک درجه ازادی میرا داخل اثباتش ما A و B میگیریم ( دو تا ضریب ) وقتی حل میشن میره 3 حالت تتا حساب میشه اخر سر داخل فرمول اصلی ما همین ضرایبو داریم . این ضرایب چطور به دست میان ؟؟؟وقتی معادله درجه دو رو حل میکنی دلتا که زیر رادیکاله با توجه به حالت های مختلف میتونه بزرگتر از صفر مساوی صفر یا کوچکتر از صفر بشه که میشه سه حالت و با توجه به ان تعیین میکنی سیستم میرا هست یا نامیرا
البته روش تستی هم داره که با توجه به شناختی که از استادت دادی بدردت نمیخوره

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ببخش اقا امیر دیروز ایس سیستمم باز هنگ کرد کلا نمیتونستم وصل شم به اینترنت:(

باید بعد امتانا بهش برسم خیلی داغون شده

چرا آفلاین شدی؟شوخی کردیم.....خب به هرحال منم افلاین شدم،فعلا یا علی

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مرسی از حمایتت...:gol::gol::gol:

دیروز استاد روقمو که راحت 17 میگرف 13.25 داد بهش....:cry:.نامردی کرد........

خیلی خونده بودم.......بیشعور ادعای حلال حرامم میکنه....صدا کرد پیش خودمون تصحیح کنه.......بخاطر یه منفی مثبت 2.5 نمره از سوال 5 نمرا ی مو کم کرد.........باور کردنی نیس....... :cry:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خیلی خونده بودم.......بیشعور ادعای حلال حرامم میکنه....صدا کرد پیش خودمون تصحیح کنه.......بخاطر یه منفی مثبت 2.5 نمره از سوال 5 نمرا ی مو کم کرد.........باور کردنی نیس....... :cry:

بیخیال شو،بعضی استادا عقده ای هستن:)

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
[B گفت:
amir-sky[/B];6374558]سلام . بچه ها بیاید کمک :دی

داخل درس ارتعاشات قسمت ارتعاشات ازاد سیستم های یک درجه ازادی میرا داخل اثباتش ما A و B میگیریم ( دو تا ضریب ) وقتی حل میشن میره 3 حالت تتا حساب میشه اخر سر داخل فرمول اصلی ما همین ضرایبو داریم . این ضرایب چطور به دست میان ؟؟؟وقتی معادله درجه دو رو حل میکنی دلتا که زیر رادیکاله با توجه به حالت های مختلف میتونه بزرگتر از صفر مساوی صفر یا کوچکتر از صفر بشه که میشه سه حالت و با توجه به ان تعیین میکنی سیستم میرا هست یا نامیرا
البته روش تستی هم داره که با توجه به شناختی که از استادت دادی بدردت نمیخوره
امیر جان تمام این توضیحاتتو میدونستم . برات ی مثال بزنم در حالت تتا برابر صفر ما ی معاده به دست میاریم برای x(t) ایکس (تی ) خب در این عبارت ما عبارتی داریم به این صورت که A+BT خب حالا ما اینو میخوایم حل کنیم این A و B فرمولی دارن ؟؟ چطور به دست میان ؟؟؟
فقط ی نکته نوشتم اونم برا خودم :دی ک اینا ضرایبن ک میگیرمشون . چ ضرایبی؟؟

سعیده خانم خودتو ناراحت نکن . هنوز اول راهی . استاد جماعت توی رشته ما اینطوری نمره میده .

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیخوام:cry:من نمره خودمو میخوام:cry:

نمره 10 هم قشنگه هااااااااااااااااااااااااااااا:smile:
آدم باید نیگاهشو خیشگل کنه:smile:
بعد یهووووووووووووو میبینی عجب نمره خوبی گرفتی:)بعد با این دید با زندگی حال میکنی،حالا برو حالشوووووووووووووووو ببر خاخور:smile:
عجب حرفی زدم،خودم تعجب کردم به خودم!!!!!!!!!

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آره...حرفاتون یه جوری ادمو سبک میکنه....مرسی:redface:
اما دس خودم نیس...نمره تو روحیم تاثیر میذاره
نمره 10 هم قشنگه هااااااااااااااااااااااااااااا:smile:
آدم باید نیگاهشو خیشگل کنه:smile:
بعد یهووووووووووووو میبینی عجب نمره خوبی گرفتی:)بعد با این دید با زندگی حال میکنی،حالا برو حالشوووووووووووووووو ببر خاخور:smile:
عجب حرفی زدم،خودم تعجب کردم به خودم!!!!!!!!!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره...حرفاتون یه جوری ادمو سبک میکنه....مرسی:redface:
اما دس خودم نیس...نمره تو روحیم تاثیر میذاره

حرفت درسته،خوب زحمت میکشی و میخوای نمره خوبی بگیری ولی باز اشکال نداره،ولی تو زندگی همش باید سعی کرد تا بعد افسوسشو نخوری،این مهمه!!!
من کسی هستم که تو زندگیم افسوس روزایی رو میخورم که سعیشو نکردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!تو یه دنیای دیگه ای بودم!!!!....الانم تو شبیه همون دنیا مجبورم باشم!!!!!!!!!کاری نداریم به ماجرای خودم،اگه بخوام داستان زندگیمو بگم یه کتاب میشه،شاید بعدها نوشتم:smile:.
مثلا الان بعد از 1-2 ماه که وارد این انجمن شدم واقعا بیشتر آن افسوسها رو حس کردم،چون در خودم کمبود علمی نسبت به شما دوستان میبینم،ولی باز توکلم به خداست،چون هر کی یه جور پیشرفت تو زندگیش داره.چون هر کی یه شرایطی رو داره که باید طبق آن شرایط واسه زندگیش قدم برداره!!!!!
پس واسه ما جوونا همون سعی کردن مهمه باقیش دسته الله.یعنی اگرم خدا نکرده نمره بدی گرفتی افسوس نمیخوری که سعی نکردی و این یعنی گرفتن نمره بیست تو زندگیت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عادت کن روش زنگیت رو روحیت تاثیر بزاره نه نمره خوب!!!!!! -یاعلی

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا،همه رفتن و سعیده هم رفت،پس منم رفتم،شب خوش،ایشالله خوابای خوب ببینم:smile:-یاعلی

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هااااااااااااااااااااااااااااااااا:surprised:کسی اینجا نیست؟؟؟؟

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دقیقا همون حرفایی که باید میشنیدم....

ممنونم ازتون...واقعا:gol::gol::gol:
حرفت درسته،خوب زحمت میکشی و میخوای نمره خوبی بگیری ولی باز اشکال نداره،ولی تو زندگی همش باید سعی کرد تا بعد افسوسشو نخوری،این مهمه!!!
من کسی هستم که تو زندگیم افسوس روزایی رو میخورم که سعیشو نکردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!تو یه دنیای دیگه ای بودم!!!!....الانم تو شبیه همون دنیا مجبورم باشم!!!!!!!!!کاری نداریم به ماجرای خودم،اگه بخوام داستان زندگیمو بگم یه کتاب میشه،شاید بعدها نوشتم:smile:.
مثلا الان بعد از 1-2 ماه که وارد این انجمن شدم واقعا بیشتر آن افسوسها رو حس کردم،چون در خودم کمبود علمی نسبت به شما دوستان میبینم،ولی باز توکلم به خداست،چون هر کی یه جور پیشرفت تو زندگیش داره.چون هر کی یه شرایطی رو داره که باید طبق آن شرایط واسه زندگیش قدم برداره!!!!!
پس واسه ما جوونا همون سعی کردن مهمه باقیش دسته الله.یعنی اگرم خدا نکرده نمره بدی گرفتی افسوس نمیخوری که سعی نکردی و این یعنی گرفتن نمره بیست تو زندگیت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عادت کن روش زنگیت رو روحیت تاثیر بزاره نه نمره خوب!!!!!! -یاعلی

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خووووووب !

من فعلا اینجا رو به مقصد اتاق مطالعه ! ترک میکنم....
دعا کنین همونایی تو امتحان بیاد که من خوووووب بلدم

خییلییییی دوستون دارم:heart::heart::heart:
تا بعد
ای بابا،همه رفتن و سعیده هم رفت،پس منم رفتم،شب خوش،ایشالله خوابای خوب ببینم:smile:-یاعلی

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
خووووووب !

من فعلا اینجا رو به مقصد اتاق مطالعه ! ترک میکنم....
دعا کنین همونایی تو امتحان بیاد که من خوووووب بلدم

خییلییییی دوستون دارم:heart::heart::heart:
تا بعد
موفق باشید

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
به به دوستای گل خودم
دلم واسه همه تنگ شده ولی واقعا واقعا اینقدر سرم شلوغه که نمیدونم باید چیکار کنم!!!!!!!
یکی بیاد کمککککککککککککککککککک من درس بخونه :p

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به دوستای گل خودم
دلم واسه همه تنگ شده ولی واقعا واقعا اینقدر سرم شلوغه که نمیدونم باید چیکار کنم!!!!!!!
یکی بیاد کمککککککککککککککککککک من درس بخونه :p

سلام،من آمدم:smile:،انرژی خواستی در خدمتم:smile:کمک درسی در حد توانم:smile:
راستی یه سر برو تاپیک سوال و درخواست مکانیک سیالات :smile:
بچه ها برام دعا کنین اسمم حداقل جز چند برابرظرفیت دانشگاه صنعتی مالک اشتر باشه-هم طراحی مالک اشتر زدم هم تبدیل.
طراحیش تو تهرانه و تبدیل تو اصفهانه،اگه طراحی قبول شم میرم تهران که خوب تهران دیگه:smile:،واسه ما بچه شهرستانیا خیلی خوبه:smile:آنجا فک و فامیلم داریم واسه کار خیلی برام خوبه و به شمال نزدیکتره:smile:
اگه اصفهان قبول شم که رشته خودمو ادامه میدم و از این نظر خوبه:smile:شایدم اصلا مالک قبول نشدم:)
خلاصه برام دعااااااااااااااااااااااا کنییییییییییییییییییییییین!!!!!
اگه برای مصاحبه برم باید کلی سیستممو عوض کنم:smile:

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
آخه بچه ها دارن درس میخونن:D

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
خوب دوست عزیز شما خودتون میتونید فعالش کنید ماهم کمک میکنیم

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم این آموزش زبانم به فراموشی سپرده شد...

قرار بود غزاله شروع کنه،دیگه مثل این که اصلا به این تاپیک نمیاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
باشگاه میاداااااااااااااااااااااا ولی این تاپیکو نمیاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مثا این که دیگه وقت نداره با ما سر و کله بزنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)