به چه کسایی نباید سلام کنیم؟

سايبر

اخراجی موقت
۹۰٪ حدیث هایی که می بینید دروغی بیش نیستن و همه تحریف شده و ساخته ذهن های کثیف نویسندگان کتاب های حدیث هستن...
همين حرفت دروغ بوده است وناشي از ............:mad:
چون تهمت به مجتهدين وعلماء دين مي زني :mad:

Sina4

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من به همين كاربر نبايد سلام كرد هيچ حتي نبايد به او توجه كرد چون يك دروغ بزرگ به يك امام معصوم نسبت داد :mad:

اینا یاوه های نویسنده خصال الصدوق هستشhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gifدر کل تمام کتابای حدیثتون درپیته..یک مشت تحریف و دروغ...
..همون حدیث هایی که باورشون کردید و سرنوشت یک کشور و یک ملت رو به گند کشیدین:razz:

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
خطبه 80 نهج البلاغه:
زنان ناقص العقل و ناقص الایمان و ناقص البختند....
همینو قبول داری؟!

ببخشيد يه سوالي برام پيش اومده!
آيا اين ديدگاه هاي عجيب و غريب (مثلا در مورد زن) تو قرآن و نهج البلاغه و.... فقط مختص دين اسلامه؟؟
منظورم اينه كه اديان آسماني ديگه چه ديدگاهي داشتن؟؟؟

mehrshad53

اخراجی موقت
اینا یاوه های نویسنده خصال الصدوق هستشhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gifدر کل تمام کتابای حدیثتون درپیته..یک مشت تحریف و دروغ...
..همون حدیث هایی که باورشون کردید و سرنوشت یک کشور و یک ملت رو به گند کشیدین:razz:

حلیه المتقین شاهکار علامه شیعه....
واقعا شرم اوره !!!

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه چیز زن بد است و بدتر چیزی که در اوست این است که مرد را چاره ای نیست از بودن با او .

نامه ی 230 نهج البلاغه
:razz::razz:

همش چرنده بابا اگه بد بود حضرت علی شونصد تا زن داشت تازه واسه خاطر اینکه هرشب خوش به حالش بشه میگفت میخوام عدالت و رعایت کنم:surprised::cool:

mehrshad53

اخراجی موقت
ببخشيد يه سوالي برام پيش اومده!
آيا اين ديدگاه هاي عجيب و غريب (مثلا در مورد زن) تو قرآن و نهج البلاغه و.... فقط مختص دين اسلامه؟؟
منظورم اينه كه اديان آسماني ديگه چه ديدگاهي داشتن؟؟؟

---------

این یه تیکه کرباسه:
سر و تهش فرق داره؟!!!
:smile:

Sina4

عضو جدید
کاربر ممتاز
همين حرفت دروغ بوده است وناشي از ............:mad:
چون تهمت به مجتهدين وعلماء دين مي زني :mad:

جالبه خودت هم حدیث استارتر رو دروغ دونستی
در حالی که یکی از همین علماتون اونو ساخته..
هیچ سندی مبنی بر راست بودن این احادیث وجود نداره
چون افراد معلوم الحالی اونا رو تالیف کردن..:smile:

fargol_2408

عضو جدید
کاربر ممتاز
خطبه 80 نهج البلاغه:
زنان ناقص العقل و ناقص الایمان و ناقص البختند....
همینو قبول داری؟!
:surprised::surprised:
:gol:
همه چیز زن بد است و بدتر چیزی که در اوست این است که مرد را چاره ای نیست از بودن با او .

نامه ی 230

:surprised:

واقعا:eek:من چرا اينا رو نديده بودم!:eek:تا اونجايي كه من خوندم از اين حرفا خبري نبود:surprised:
فكر كنم منابع معرفي شده رو بايد اصلاح كنم!:redface:

سايبر

اخراجی موقت
:D

حدیث منبع داشت
آقای کابر تازه وارد تا تاریخ عضویت دو روز پیش

اخراج میشی چرا یوزر جدید میسازی ؟
صبر کن تموم شه مدت محرومیتت;)
چرا از جواب دادن دروغگويي هايت طفره ميروي
به درك كه محروم ميشوم
منبع حديث جعليت را نقل كن :mad:

mehrshad53

اخراجی موقت

:surprised::surprised:

:surprised:

واقعا:eek:من چرا اينا رو نديده بودم!:eek:تا اونجايي كه من خوندم از اين حرفا خبري نبود:surprised:
فكر كنم منابع معرفي شده رو بايد اصلاح كنم!:redface:

خب نصف اینایی که به ما فحش میدن هم نخوندن اینا را،ولی میگن حتما همش درسته و تفسیرش اشتباس!!!!

Sina4

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا شرم اوره !!!

در کل کتاب های علمای اسلام مخصوصا دوران قاجار و قبل ازا ون خوندنیه...یک مشت اراجیف...مردم اون زمان که چشم حق بینی نداشتن حرفای این آدما رو باور می کردن...حداقل بعد از آگاه تر شدن مردم این روحانی دوهزاری ها آدم تر شدن و از غلظت یاوه گویی کاستن :دی

Hps

عضو جدید
مهم حفظ بیضه ایست که اکنون به شدت درخطر افتاده
مردم هم کشک!

سايبر

اخراجی موقت
به صرف گفتن نام كتابي از كتابهاي چهارگانه احائيث شيعه ، منبع به حساب نمي آيد
منبع و متن عربي آن را نقل كن اگر راست ميگوي

YuMi

اخراجی موقت
اااااااااا
کوری مگه؟

منبع رو تهش نوشتم دیگه

بازم بگو منبع

اینم منبع
بعدش چی میخوای؟:D

mehrshad53

اخراجی موقت
اینم مرجع سایبری:
(خطبه 79 نه 80 ،معذرت میخوام)
مَعَاشِرَ اَلنَّاسِ إِنَّ اَلنِّسَاءَ نَوَاقِصُ اَلْإِيمَانِ نَوَاقِصُ اَلْحُظُوظِ نَوَاقِصُ اَلْعُقُولِ فَأَمَّا نُقْصَانُ إِيمَانِهِنَّ فَقُعُودُهُنَّ عَنِ اَلصَّلاَةِ وَ اَلصِّيَامِ فِي أَيَّامِ حَيْضِهِنَّ وَ أَمَّا نُقْصَانُ عُقُولِهِنَّ فَشَهَادَةُ اِمْرَأَتَيْنِ ( مِنْهُنَّ ) كَشَهَادَةِ اَلرَّجُلِ اَلْوَاحِدِ وَ أَمَّا نُقْصَانُ حُظُوظِهِنَّ فَمَوَارِيثُهُنَّ عَلَى اَلْأَنْصَافِ مِنْ مَوَارِيثِ اَلرِّجَالِ فَاتَّقُوا شِرَارَ اَلنِّسَاءِ وَ كُونُوا مِنْ خِيَارِهِنَّ عَلَى حَذَرٍ وَ لاَ تُطِيعُوهُنَّ فِي اَلْمَعْرُوفِ حَتَّى لاَ يَطْمَعْنَ فِي اَلْمُنْكَرِ

اي مردم ،زنها از ايمان و ارث و خرد کم بهره هستند.اما نقصان ايمان آنها به جهت نماز نخواندن و روزه نگرفتن است در روزهاي حيض و جهت نقصان خردشان آن است که در اسلام گواهي دو زن به جاي گواهي يک مرد است و از جهت نقصان نصيب و بهره هم،ارث آنها نصف ارث مردان مي باشد.پس از زنهاي بد پرهيز کنيدو از خوبانشان بر حذر باشيد و در گفتار و کردار پسنديده از انها پيروي نکنيد تا در گفتار و کردار ناشايسته طمع نکنند.
اینم سایت حزبل:
http://www.imamalinet.net/per/nahj-al/nama/index.htm

سايبر

اخراجی موقت
واقعا شرم اوره !!!
چرا ريسمان به آسمان مي بافيد
متن عربي حديث جعلي اين تاپيك بنويسيد ................
خدا لعنت كند كسانيكه احاديث دروغ به ائمه اطهار عليهم السلام نسبت ميدهند .
خدا لعتشان كنند

بالا