به چه دلیل باید به زنها محبت کرد؟

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن عشق می کارد و عشق درو می کند . قلب زن کینه رو نمی شناسد.
یه زن واقعی نه به محبت نیازی دارد نه ترحم...
زن شکوفه ایست که هنگام غنچه بودن دوست داشتنی ، در هنگام گل کردن عشق ورزیدنی و در وقت پژمردن پرستیدنی است.

skycrypter

عضو جدید
خوب کم میشه عمر ما مثل ساعت شنی ( مخروط بالایی که در حال خالی شدنه) البته این فقط نظر منه
قصد توهن یا ناامید کردن شما رو نداشتم

fatimma

عضو جدید
کاش زنان ما قدر خودشونو میدونستن و با این مظلوم نماییها مبارزه میکردن.اصولا کسی که ضعیفه این چیزا رو میگه
در ضمن خیلی جاها این متن رو به دکتر شریعتی نسبت میدن ولی این متن مال ایشون نیست.

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
آخه خانوما نمیذارن دوستشون داشته باشیم و بهشون محبت کنیم، همینکه رو میدی میگن یه خبریه دیگه نمی بیننت ، بابا ما هم دل داریم.

Tara- nini

عضو جدید
کاش زنان ما قدر خودشونو میدونستن و با این مظلوم نماییها مبارزه میکردن.اصولا کسی که ضعیفه این چیزا رو میگه
در ضمن خیلی جاها این متن رو به دکتر شریعتی نسبت میدن ولی این متن مال ایشون نیست.

مظلوم نمایی و ضعیف چیه ؟
باید بهش محبت کرد چون همه جا حقشو میخورن و میگن حقوق برابره اونوقت سهمیه ی دانشگاه برای پسرا چهار برابر دختراس....
الان درحال انتخاب رشته ام احصابم قاطی پاتیه....

landscapedesigne

عضو جدید
محبت کردن به خانم ها وظیفه آقایوونه ... نیازی به دلیل خاصی هم نداره ... بلی :razz:

• Like
واکنش ها: etnn

fatimma

عضو جدید
مظلوم نمایی و ضعیف چیه ؟
باید بهش محبت کرد چون همه جا حقشو میخورن و میگن حقوق برابره اونوقت سهمیه ی دانشگاه برای پسرا چهار برابر دختراس....
الان درحال انتخاب رشته ام احصابم قاطی پاتیه....

تا زمانی که خودتون رو محق محبت دیگران بدونید وضع همینه.
هیچ ادم عاقلی به کسی که بویی از محبت نبرده محبت نمیکنه.
پس وقتی که بیشتر خانما خودشونو طلبکار محبت میدونن هر چی به سرشون بیاد حقشونه.
مرد و زن هم نداره.عشق بورز(فیلم بازی نکن)تا عشق ببینی(کینه درو نکنی)

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
خب تو توقع نداری یه خانم از پسرای این دوره زمونه بترسه؟! والا!
من اگه پسر بودم از بعضی دخترا هم میترسیدم اگه بخوای واقع بین باشی ...

نخیر اولش خوب بود ، اما این آخرا دیگه ارتباطشو قطع کرد ولی من از اونا نیستم قرطی بازی در بیارمو واسش غرورمو بشکن ، خانوما محبت نمی خان می خوان خردت کنن.

landscapedesigne

عضو جدید
نخیر اولش خوب بود ، اما این آخرا دیگه ارتباطشو قطع کرد ولی من از اونا نیستم قرطی بازی در بیارمو واسش غرورمو بشکن ، خانوما محبت نمی خان می خوان خردت کنن.

خب اگه اولش خوب بوده من نمیدونم ... ولی نمیتونی بگی همه همینن ... همیشه سیاه و سفید و خاکستری وجود داره!

alikia

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخاطر اینکه اونا بلد هستن چطور مرد هارو خر کنن تا بهشون محبت کنن...محبت واقعی رو باید به مادرها کرد که حیق وقت از بچه اش از کار وزندگی از پختو وشستوشو خسته نمیشه ...درود بر هرچی مادره تو دنیاست .........

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
خب وقتی میگی دوست دختر و اینا نبوده لابد جدی جدی دوستش داشتی دیگه ... یا من زیادی احساسی برداشت کردم؟!!! :w05:

آره دیگه ، من این کف دست و اینارو نفهمیدم فک کردم به انسان های ساده لوح و عاشق پیشه(دم به دقیقه ای) نسبت داده میشه

landscapedesigne

عضو جدید
بخاطر اینکه اونا بلد هستن چطور مرد هارو خر کنن تا بهشون محبت کنن...محبت واقعی رو باید به مادرها کرد که حیق وقت از بچه اش از کار وزندگی از پختو وشستوشو خسته نمیشه ...درود بر هرچی مادره تو دنیاست .........

بله درود بر مادران ...
ولی مادر امروز همون دختر دیروزه که باباهه رو خر کرده ها! :biggrin:

alikia

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخاطر xو yبه هر حال میکشه دیگه...هر چیزو خدا جفت افریده.یکمش بخاطر همینه بیشتر

بالا